Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
1602 1627
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar samodzielny68
-4 / 12

Polska szlachta górą!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tomkosz
+9 / 13

kto dal Zgredkowi skarpetke?!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B baranina13
+6 / 8

@tomkosz plusik, wszedłem wpisać że zgredek kocha swojego pana

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar samodzielny68
0 / 2

@tomkosz Nie widzisz? Feliks Edmundowicz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L LUPUS1962
+20 / 20

Tak naprawdę należało (czy to przez polską dyplomację czy jakąkolwiek inną) po prostu dyplomatycznie wyśmiać Putina, coś w stylu "Pan Putin jest prezydentem ogromnego kraju, ma na głowie mnóstwo poważnych spraw i problemów, więc w temacie historii II WŚ mogło mu się coś popitolić".
Zalety takiego potraktowania:
1)Jest sprostowanie
2)Nie ma bezpośredniej kontry, tylko "delikatne" olanie Putina i jego zaczepki
3)takie potraktowanie z politowaniem skutkowałoby w przyszłości mniejszą ilością równie durnych zaczepek ze strony Putina.
Natomiast teraz mamy wymiany obelg(bardziej ze strony rosyjskiej), wzywania ambasadorów(które do niczego nie prowadzą) i udowadnianie, czyja prawda jest "mojsza"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 2 stycznia 2020 o 18:42

S slagen
0 / 4

@LUPUS1962 Putin tak cały czas robił w kontaktach z naszymi politykami. W końcu jednak zszedł do poziomu PiSu.
I pojechał jak burak po bandzie w sposób dosyć typowy dla naszych elit. Strach się bać gdy facet dobije do dna i spotka tam Macierewicza.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 3 stycznia 2020 o 6:51

L LUPUS1962
0 / 4

@slagen wtedy Macierewicz gwizdnie na OTK, uruchomi drony i pójdzie na Moskwę... szacuję, ze marsz potrwa jakieś 5 minut, zanim to wszystko ..bnie. Może nawet szybciej, jeśli Antoni pojedzie limuzyną SOPu...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 3 stycznia 2020 o 8:17

P Pomylilem_Strony
+6 / 6

Po II wojnie światowej USA przejęło sporą część zbrodniarzy niemieckich w ramach "operacji paperclip" (najbardziej rozpoznawalna) i podobnych, przez szereg lat była to tajemnica, bo inaczej ludność USA roznosiłaby władzę na części. Po latach wyszło to na jaw i przedstawiono to jako tworzenie programu rakietowego (na podstawie wiedzy o V1 i V2). Później okazało się, co nie przeszło to aż tak mocno do świadomości ludzi, że przejęto całe struktury wywiadowcze. Praktycznie ukaranych zbrodniarzy była garstka, reszta służyła USA i ZSRR. Kierownik (edit) Agencji 114 Alfred Benzinger wpadł na pomysł zdjęcia odpowiedzialności z Niemiec z holokaust tworząc termin "Polskie obozy". Kłamstwo zaczęło się szerzyć, żyć własnym życiem. Teraz jest to powszechnie nauczane w szkołach USA i Izraela, ale to nasi "przyjaciele", co nie? Czyli jest OK. Teraz formalny "wróg" mówi rzeczy o wiele słabszej mocy (Polska nie była sygnatariuszem Układu Monachijskiego), ale przy zaangażowaniu dużo mniejszych środków. I wszystkim odwala.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 2 stycznia 2020 o 20:32

P pio73
+3 / 5

Putin chroni Niemcy?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Karbulot
0 / 6

Ruski zawsze się z Niemcami bratali.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W wieczniemlodyduchem
0 / 2

Trafnie, kto przeczyta Mein Kampf i odniesie to sobie do współczesnej polityki też przyzna, że Polska ma strukturalnie przesrane leżąc pomiędzy Rosją a Niemcami. Żeby przetrwać musimy stać się silniejsi niż jedno z tych państw. Z Niemcami raczej nam się nie uda ale Rosja ma takie okresy, kiedy słabnie i to jest nasza szansa. Kończą się Rosji złoża ropy, zachód chce być coraz bardziej eko. Zmienia się napęd samochodów. Nadchodzi pewna szansa. Ale Polska jest zbyt słaba, skłócona wewnętrznie jak przed rozbiorami. Brak mądrych polityków. Społeczeństwo daje się ekscytować byle czym. Gdybyśmy byli w stanie zaoferować współpracę gospodarczą Białorusi i Ukrainie to zmieniło by całkowicie sytuację, ale niestety nie jesteśmy. Ukraina Zachodnia staje się pomalutku kolonią brytyjską nikt o tym nie mówi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar swietyczlowiek
-1 / 1

dzisiaj aktualne jak nigdy

Odpowiedz Komentuj obrazkiem