Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
14 28
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar Cammax
-3 / 5

To śwadczy tylko o poziomie TVP. Przecież ani nikt z TVP ani nikt z PISu nawet niepogratulował Tokarczuk. Jakoś z transmisją muzyki dla prymitywów nie mają problemu. Coż- treści dostosowane do poziomu intelektualnego widzów TVP. Ale to telewizja publiczna i powinni ponieść za to konsekwencje. Po rozdaniu nagród jedyne co robili to nawoływali do nienawidzenia Tokarczuk, przeciwników PIS i Szwecji, domagali się odszkodowań za wojny sprzed 400 lat, opowoadali jak szwedzkie media "obrażają" PIS i szkalują Polaków.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R konto usunięte
-2 / 2

@Cammax A jakiś link, do tego"nawoływania do nienawidzenia"?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cammax
0 / 0

@Rissi wydania Wiadomości TVP z tamtych dni (powinny być dostępne na internecie). Zamiast normalnie pogratulować opowiadali o tym jak Tokarczuk szkaluje Polaków. Zgoda- nie byliśmy zbrodniarzami takimi jak Niemcy, Banderowcy itp. i zrównywanie nas z nimi to bezczelność ale swoje za uszami też mamy i nie uciekniemy od tego. Co do przeciwników PIS- ich też obwinili z zasady, że jeśli ktoś nie jest z nami to jest przeciw nam. PIS po prostu ma własna wersje historii. W odniesieniu do Szwecji- wiadomo po pierwsze przeszłość. Ale samą przeszłością nic nie zwojowaliby gdyby ktoś nielubiący np. Niemiec im się sprzeciwił i powiedział, że najwiecej wycierpieliśmy podczas IIWŚ. Więc świadomi tego zaczęli opowiadać jak to szwedzkie media mimo wielokrotnych próśb o sprostowanie od strony polskiej szkalują Polaków i mowią, że PIS gratulacji nie złożył (złożyli ale tylko premier i prezydent ze względów wizerunkowych).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R konto usunięte
-1 / 1

@Cammax Zgadzasz się ale zaprzeczasz. Nie doczytałem tej "muzyki dla prymitywów" za pierwszym razem.
Nie prowadzę dyskusji z kimś uważającym się za lepszego z powodu słuchanej muzyki. Nie jesteś dla mnie partnerem do dyskusji.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 2 stycznia 2020 o 21:02

R konto usunięte
-2 / 2

Rzecznik Praw Obywatelskich zajmuje się takimi pierdołami?O-O I zapewne nadal twierdzi, że jest ponadpartyjny? XD Przykład: kobieta przez 7 lat procesów, nie jest w stanie mieszkać we własnym domu przez stalkerów, a ten takimi bzdurami się zajmuje?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 2 stycznia 2020 o 19:03