Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
139 143
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
Q Quant
+4 / 4

Nie Emiraty ukończyły, tylko Koreańczycy ukończyli dla Emiratów. ZEA zobowiązały się do nierozwijania własnych technologii jądrowych, w związku z czym wszystko kupują od zagranicznych podmiotów. Elektrownie budują im Koreańczycy, natomiast wzbogacony uran będą kupować od Francji albo USA. Obsługa elektrowni i zatrudnieni w nich specjaliści również będą z zagranicy. Sami Arabowie nie będą mieli pojęcia jak to wszystko działa, nie mówiąc już o samodzielnym kończeniu czegokolwiek.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar zaymoon
+1 / 1

@Quant
Arabowie są rządzeni przez durnych Szejków, trzymani przez nich w ciemnocie i upodlonym serwiliźmie wobec USA.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Q Quant
+1 / 1

@zaymoon - Są to po prostu rządy absolutystyczne, które w tym rejonie świata maja wielowiekową tradycję. Władca absolutny zawsze chce mieć ciemny lud, bo im ludzie głupsi, tym mniej zdolni do skutecznego oporu wobec władzy. Nie mogę się natomiast zgodzić z tezą, jakoby lansowano tam serwilizm wobec USA. Nawet w Arabii Saudyjskiej, która jest najważniejszym sojusznikiem USA w regionie, społeczeństwo wcale nie jest jakieś specjalnie pro-amerykańskie (w przeciwieństwie do rodziny królewskiej). ZEA natomiast próbują trzymać wiele srok za ogon i robią interesy z każdym, z kim się opłaca.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar zaymoon
0 / 0

@Quant
Rządy absolutystyczne masz też w Chinach i jakoś ciemnoty się tam nie promuje, wręcz przeciwnie rozwija się powoli innowacyjne społeczeństwo.
Społeczeństwo Południowej Arabii (tak się powinien nazywać ten kraj, nazwać państwo imieniem swojej rodzinki, tego nawet Kimowie w Korei nie zrobili, dno totalne) nie nic do gadania, są trzymani za mordę przez Saudów, a Saudowie są totalnie podlegli Waszyngtonowi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Anonimmus
+2 / 2

Ciekawe co będzie jak w tą elektrownię przypadkowo spadnie rakieta..

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S stalowyj
0 / 4

Nic. Reaktory są tak "zabunkrowane" teraz, że i rakiete to wytrzyma.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Q Quant
0 / 0

@stalowyj - to zależy jaką rakietę :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem