Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
898 909
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar kondon
+11 / 35

Jeśli ktoś kupuje samochód za 130 tysięcy i nie czyta umowy, nie liczy sobie rat, to do kogo później ma pretensje?
Oczywiście zachowanie firmy niezbyt ładne, ale podejrzewam, że to wszystko jest w umowie i wystarczy ją przeczytać!
Nauczcie się ludzie, że nikt o was nie zadba i musicie to zrobić sami!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Paszkwilant
+11 / 23

@kondon Z drugiej strony patrząc, masz chyba prawo liczyć na uczciwość tak poważnej firmy i właściciela kilku renomowanych marek. Jak bierzesz chwilówkę, to wiadomo że dobrze jest wiedzieć co i jak, bo to naciągacze. Ale od Volkswagena można oczekiwać, że nie będzie chciał Cię wykiwać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kondon
+19 / 21

@Paszkwilant Oczekiwać możesz, natomiast nikomu nie można do końca ufać.
Umiesz liczyć - licz na siebie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar delafere
+29 / 33

120+ milionowa kara od UOKiKu sama się nie spłaci.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M MxAxT22
+8 / 8

he he dokladnie. z czegoś trzeba nastukac procenty. a tak na poważnie to większość Marek już tak robi. podam przykład z zachodu. tez znalazłem nowe auto z salonu, wyprzedaż "magazynu" cena katalogowa to 33 tyś euro a ostatnia po znizce dla klienta 25 tys euro. tyle ze jeżeli kupisz autko bez wpłaty własnej to odsetki sa tak wysokie ze spotykasz sie po środku tej różnicy cen lub wyzej. więc tak czy siak salon zarobi swoje. dlatego trzeba dokladnie liczyc kalendarz spłat i ostatnia rate bo tylko po tym mozna dojść ile tak naprawdę zapłacimy za samochód. niestety ale wszedzie tak jest.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pirat2008
+1 / 17

Kup sobie matiza bez rat za gotówkę i bez problemu

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Duee
+4 / 10

Nie wiem jakim trzeba być ignorantem, żeby nie wyłapać tego w pierwszej minucie po przedstawieniu kalkulacji leasingu, tam zawsze na pierwszej stronie jest rozpisanie wszystko, wartość auta, wartość umowy, suma rat itp.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dncx
-3 / 9

Podejrzewam, że cena 130 tyś to cena dla klienta końcowego, który z walizka przyjdzie i zapłaci od razu całość. W przypadku kredytu, leasingu, cena jest już taka jak w katalogu. Po za tym. co to za Audi, za 130 tyś? Jakaś biedaszyba z silnikiem 1.3-1.5 i napędem n przód i krzesłami drewnianymi, zamiast skórzanych foteli.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A konto usunięte
0 / 2

@dncx A2 w pełnym wyposażeniu. Za kosmiczną technologię trzeba zapłacić...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V vlepek
+2 / 2

Tam tak jest chyba od 7 albo i 9 lat...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Klebern
+3 / 7

Mój boże ignorancja i januszostwo wylewa się z tego demotywatora.

Procent leasingu zależy do kwoty wstępnej. Te najlepsze oferty są dla 30%. Opłatę wstępna liczy się od ceny brutto, raty od ceny netto. Obowiązkowy pakiet OC/AC/NW wliczony? Opłaty serwisowe? Leasing czy wynajem? Leasing konsumencki czy operacyjny?Człowieku, jest tyle opcji, od których zależy kwota raty miesięcznej, że nawet nie masz pojęcia. Widać, że nigdy żadnego leasingu/wynajmu nie załatwiałeś.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 21 stycznia 2020 o 9:57

avatar manfredolej
-1 / 1

Ja bym podziękował i poszedł kupić do konkurencji:)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar dzyndzello
-1 / 3

Audi - przewaga techniki nad mózgiem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C czarls86
+1 / 1

Kupiłem auto w grudniu i po przeczytaniu tego nawet się wystraszyłem ale sprawdziłem umowę i to jest jedna wielka bzdura leasing 101 % jest od ceny na umowie a nie od ceny katalogowej. Pan w salonie przy mnie wyliczał wszystko i podawał jaka będzie cena końcowa auta. Jeżeli ktoś chciał taki przekręt zrobić należy to zgłosić. A odnośnie rabatów to naprawdę były duże

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar mygyry87
0 / 0

Znajomy jak kupował mazdę to myślał, że 100tysi dopłaty w kredycie na 10% to dodatkowe 10tysi, ale nie dorozumiał, że to jest 10% rocznie i ostatecznie za 4 lata dopłacił 40tysi

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar pandoro
0 / 4

Gdzie tu jakieś oszustwo? Widocznie kredyt nie dotyczy ceny rabatowej i tyle. A jeśli ktoś nie widzi różnicy na co podpisuje ten kredyt czy na 170 tys. czy 130 to chyba tylko sam do siebie powinien mieć pretensje...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Percycox
0 / 2

normalnie, kurcze, geniusz finansowości!! Jakżeś ty mi zaimponował...!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik3001
0 / 0

Chcialem kupic Octavie z salonu i tez tak bylo kupilem KiA podejscie do klienta w skodzie bylo straszne jakby byli tam za kare a ja im przeszkadzal w KIA gosc zostal 2 h po zamknieciu salonu zeby zamknac formalnosci mozna mozna

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Sliwinho
0 / 0

Autor albo nie zrozumiał oferty albo sprzedawca mu tego dokładnie nie wytłumaczył. Nikt nikogo nie oszukuje, już tłumaczę. Samochód katalogowo kosztuje 170 tys z racji wyprzedaży rocznika cena wynosi 130 tys. Klient ma do wyboru kilka opcji finansowania: gotówka, kredyt czy "klasyczny leasing" np na 3 lata i wykupem 1% gdzie suma opłat to 101%. Jest jeszcze jeden leasing, który nazywa się "Audi Perfect Lease" polega on w dużym skrócie na tym, że bierzemy auto w leasing np na 3 lata i na koniec leasingu auta nie wykupujemy tylko zwracamy do banku (wartość końcowa przedmiotu leasingu wynosi ok 50-60% w zależności od deklarowanego przebiegu). Leasing ten jest możliwy bez wpłaty własnej, suma opłat to 101% i najważniejsza rzecz rata liczona jest od CENY KATALOGOWEJ. Jest to jedyny produkt finansowy w Audi, przy którym nie ma rabatów. Ta forma leasingu jest już dostępna od wielu lat i zasady są zawsze te same.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem