Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
Porozmawiajmy o pijanych kierowcach A teraz zamieńmy kierowców na księży-pedofilów i nagle okaże się, że dla niektórych jest to normalne a krytykowanie tego i mówienie o tym to "atak na kościół"
by Xar
+
115 143
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar wichniak2
+2 / 2

To tylko dlatego że kierowcy są indywidualistami, ewentualnie PZMot mógłby pełnić taką rolę jak pełni Kościół, tylko weź pod uwagę że chronieni nie są parafianie (kierowcy) a księża i biskupi (nie wiem jak by to odnieść do tego przykładu, pewnie byli by to pracownicy warsztatów i stacji obsługi, przeglądów) i tylko oni byli by "bezkarni". Jadąc na przegląd nie było by już znajomego diagnosty Pana Mariana, bo go przenieśli na inną stację. Tak czy tak "szary człowiek będzie udupiony"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Purple_Piper
+2 / 4

Dziennikarze i politycy mają już taką organizację kierowców.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar sliko
-2 / 4

@Purple_Piper Też zastrasza świadków i ofiary, przenosi dziennikarzy do innych stacji w innych krajach, zapewnia najlepszą opiekę prawną nawet po usunięciu z zawodu, nakazuje innym dziennikarzom milczenie, a wszystko to zgodnie ze specjalną utajnioną instrukcją zatwierdzaną przez kolejnych szefów ponadnarodowej centrali znajdującej się w jednym z marionetkowych państw na południu Europy?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kwasorod
0 / 4

...a teraz zamieńmy kierowców na prawników...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jk1970
0 / 2

A teraz zamieńmy księży pedofilów na posłów totalnej opozycji

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jeszczeNieZajety
+2 / 2

@jk1970 Jasne - TYLKO posłowie TOTALNEJ (prawda) opozycji tak się zachowują. Może powinieneś iść do okulisty - nie wszystko widzisz nawet jeśli to jest przed Twym nosem. Nic bym do Ciebie nie miał jeśli byś zatrzymal się na "posłów". Ale nie - PiS jest "uber alles"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K killerxcartoon
0 / 2

@jk1970 Wymień członków opozycji z zeszłego roku jakich przyłapali na pedofili? a w ostatnim kwartale zeszłego roku kościół wyrobił 2 letnią średnią jaka oficjalnie podaje...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar janlew
+1 / 1

Ja bym podstawił żydów lub homoseksualistów i wtedy bardziej prawdziwie to wygląda

Odpowiedz Komentuj obrazkiem