Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
106 114
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar whg
+5 / 5

"Most Jews do not like to admit it, but our god is Lucifer."
"We Jews have put issue upon issue to the American people. Then we promote both sides of the issue as confusion reigns. With their eyes fixed on the issues, they fail to see who is behind every scene. We Jews toy with the American public as a cat toys with a mouse." - Harold Wallace Rosenthal

Source:
https://archive.org/stream/TheHiddenTyranny-HaroldWallaceRosenthal/TheHiddenTyranny-HaroldWallaceRosenthal_djvu.txt

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P konto usunięte
-5 / 5

@whg Panie co Pan takie dlugie texty tutaj dajesz, Ty myslisz ze ja mam czas tyle czytac w pracy ? Zresztązbyt leniwy jestem nawet jak mam czas po pracy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Moher_przez_samo_h
-5 / 7

Jak powiedział na łożu śmierci św. Paweł apostoł (zresztą też Żyd, z rodu faryzeuszy): 99,99325% wszystkich cytatów krążących w internecie jest wyssane z palca. Pozostałe 0,0675% to przypadkowe literówki.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P konto usunięte
0 / 4

Skoro szydy mają w swojej religii to ze moga oszukiwac innych, oklamywac i wykorzystywac, to czemu kto kolwiek z innej wiary im w co kolwiek wierzy. Nie ma sie co dziwic ze juz egipcjanie ich wyganiali, pozniej inni, a nie dawno cała europa ich wyganiala od siebie, za wyjątkiem Polski i Polaków. Dynczycy,Belgowie, Niemcy, Szwedzi, Rosjanie, Hiszpanie, wszyscy nielubili szydow przed 2 wojną swiatową. Cos z nimi bez kitu jest nie tak. Oszysty jepane. Miedzy innymi taki Ator na joł tubie cos tam mówił o nich. Linka nie podam bo nie chce mi sie wyszukiwac.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 20 stycznia 2020 o 9:59

M MoroCFC
0 / 4

ameba i tak powie, ze to teorie spiskowe i masz paranoje

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R rz_in_tfi
-1 / 3

Harold Wallace Rosenthal zginął w wieku 29 lat. Ile lat ma facet na zdjęciu? Zetem najprawdopodobniej Lucyfer przesłał to zdjęcie autorowi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem