Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
237 249
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
K kibishi
+9 / 9

Najlepszym materiałem aby uczyć dzieci o płaskiej ziemi jest seria książek: "Świat Dysku" autorem jest Terry Pratchett. Naprawdę polecam.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T truskawka90
+12 / 12

@kibishi Zdajesz sobie sprawę, że w obecnych czasach ludzie mogą nie wyłapać, że to ironia?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kibishi
+8 / 8

@truskawka90 To nie jest ironia, jak ktoś chce uczyć dzieci o płaskiej ziemi to jest to świetna książka fantasy na ten temat. Zostawmy nie zbyt inteligentnych ludzi samym sobie to się w końcu wykończą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T truskawka90
+8 / 8

@kibishi Uważam że się mylisz. W czasach kiedy nie było internetu idioci działali lokalnie i byli olewani. Na tym się kończyło. Teraz łączą się w grupy i próbują z większym lub mniejszym powodzeniem narzucać swoja poglądy innym, a to już bywa niebezpieczne.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 22 lutego 2020 o 19:27

K kibishi
0 / 0

@Xar Mówię o zostawieniu ich samym sobie a nie dofinansowywaniu. Poza tym już jest ich tylu że przegłosowują normalnych ludzi, tylko że powodem tego jest ograniczenie selekcji naturalnej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Gesser
+3 / 7

Im częściej oglądam idiotów w internecie, tym częściej myślę o wazektomii.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar PIStozwis
+9 / 15

@Gesser Boisz się że dzieci odziedziczą Twoje geny? Podziwiam za samokrytykę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P polinos1
+2 / 8

Ja jestem jak najbardziej za tym aby plaskoziemcy nie szczepili swoich dzieci. Zaczną tworzyć małe zamknięte społeczeństwa z antyszczepionkowcami. Obuduje się ich murem. Wpuści chińczyka z koroną i po problemie. Szybko i skutecznie

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Laviol
+1 / 1

@polinos1, właśnie wykazałeś się podobnym brakiem myślenia i wiedzy jak ci, do których się odnosisz. Śmiertelność tej choroby wynosi 2-3%,nawet chyba nie ma żadne zakaźnej, która miałaby 100%.
Za to problem jest twoje myślenie, żeby ludzi myślących inaczej niż Ty, zamykać i zabijać. To jest prawdziwie niebezpieczne.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K konto usunięte
+5 / 5

Najlepsze jest to, że nigdy w historii świata przeciętny czlowiek nie mial dostępu do tak specjalistycznej wiedzy a żyje w takiej ciemnocie. Taki paradoks - większa dostępność - mniejsze zainteresowanie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Xar
+1 / 3

@Kacper6 problem jest taki, ze teraz w naszym kraju(i w ogole w krajach socjalnych) tacy ludzie sa nagradzani za rozmnazanie sie, a placa za to inteligentni. Jak sie tego nie powstrzyma to skonczy sie tak: https://www.youtube.com/watch?v=WaWvqKGZYtE

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar NewKnife1
+1 / 1

@Kacper6 Problemem jest też to że nikt tej specjalistycznej wiedzy nie promuje. Jeśli dasz człowiekowi dostęp do przeglądarki internetowej to bez jakiegoś zewnętrznego bodźca człowiek nie będzie wiedział co tam wpisać.Takim bodźcem może być np. zepsucie się pralki i chęć jej naprawienia czy też pozyskanie informacji na jakikolwiek zasłyszany temat. Więc jeśli człowiek nie zostanie zachęcony do poszukiwania specjalistycznej wiedzy to zwyczajnie nie uzyska do niej dostępu bo nie będzie wiedział nawet że takowa istnieje i jest na wyciągnięcie ręki.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K konto usunięte
+1 / 1

@Xar Polska nie jest krajem socjalnym. My jesteśmy krajem sprzedanym.
Wszyscy uczymy się w szkole o starożytnym Egipcie oraz o II wojnie światowej. Jakim genialnym wiekiem dla nauki byl wiek XX ! Gdybyśmy podtrzymali ten trend byloby u nas jak w Swajcarii a jest jak w Mongolii albo Tajwanie.Polska jest nędzą Europy - umyslową oraz przemyslową. Jak ta nędza się toczy to ja nie mam pojęcia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K konto usunięte
+1 / 1

@NewKnife1
Nikt z nauczycieli nie pokazuje uczniom piękna i dorobku cywilizacji bo brakuje wykwalifikowanych nauczycieli a Ci, którzy są wykwalifikowani to już zaczynają mieś to w dupie bo jak dlugo można użerać się z kretyńskimi patorodzicami, którzy tylko przeszkadzają zamiast wspólpracować w procesie ksztaltowania mlodego umyslu.
Idzie nędza gorsza od wojny - idzie glód i debilizm.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Xar
0 / 0

@Kacper6 zwroc uwage, ze jestesmy na najlepiej rozwinietym kontynencie na Ziemi, patrzysz na 10 najbogatszych krajow na swiecie, wedlug roznych danych Polska jest 21-23 na swiecie. Serio, nie jest u nas tak zle. wbrew pozorom Polska rozwijala sie dosc dobrze(az do durnego 500+ i innych zarzynajacych gospodarke reform), a biorac pod uwage 123 lata gdzie kraju nie bylo i laczenie calkiem roznych gospodarek, 50lat komuny i dwa fronty wojenne(w samej tylko II w.s. mielismy front w jedna i druga strone), to serio wypadamy naprawde niezle. Praktycznie nie ma ludzi umierajacych z glodu, praktycznie kazdy ma dostep do najnowszej technologii(telefony, komputery), nasze zaklady pracy pod wzgledem warunkow socjanych czesto nie odstaja mocno od tych na zachodzie, w wiekszosci sklepow jest klimatyzacja, towar prawie zawsze, drogi praktycznie do kazdej miejscowosci etc. etc.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K konto usunięte
0 / 0

@Xar
Odbiór tego kraju jest dla nas różny.
Jeśli chodzi o problemy historyczne to zawsze my byliśmy ich sprawcami bo to zawsze my się sprzedawaliśmy. Teraz forma jest inna, ale rezultat identyczny. W Polsce nie ma już nic polskiego oprócz nędzy i przyrodzonego wstydu.
Podnieś głowę i zdejmij klapki ograniczające pole widzenia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N niechcemisiewymyslacloginu1
+2 / 2

Płaskoziemcy nie są groźni, coś tam sobie pogadają i tyle. Groźna jest indoktrynacja typu "PiS jest fajny" albo "Jedynym ratunkiem przed PiS jest PO". No i ciągłe powtarzanie, że socjalizm działa. Z tym trzeba walczyć, bo dzieci w to uwierzą i pójdą tak zagłosować w przyszłości.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem