Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
437 452
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
S Stachu2511
+6 / 6

Jakie to smutne, ale jakie prawdziwe...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pafcio80
+4 / 6

dlatego polska to dno i 2 metry mułu; niech zaczną ludziom godziwie płacić-od tego trzeba zacząć.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Xar
-2 / 8

@pafcio80 placic godziwie za prace, z ktora by sobie uposledzony poradzil?Ile w takim razie Twoim zdaniem wykonanie takiej pracy jest warte i jak odniesiesz to np. do pracy managera ktory firmie przynosi 13 tysiecy zysku dziennie?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N noddam
+2 / 4

@pafcio80 Po pierwsze nie wiemy nawet czy ten wpis jest prawdziwy. Po drugie, jeśli jest to prawdziwy wpis to: "myje je ze skazańcami (z prac społecznych)". Przepraszam bardzo, ale tu jeszcze jakieś wynagrodzenie ma wchodzić w grę? Jak mi brakuje starego dobrego systemu więziennego z przełomu XIX i XX wieku, gdzie więźniowie zakuci w łańcuchy, pod czujnym okiem strażników uzbrojonych w ostrą amunicję, "ochoczo i z werwą" pracowali w kamieniołomach czy przy wycince drzew. Nie było, że mi się nie chce, że nie umiem, że zmęczony jestem, że na odpierd*l zrobię bo nie moje - nie, jak było źle to siedziałeś aż będzie dobrze, a jak się stawiasz to karcer. Jedyna zapłata na jaką mogli liczyć, to kubek wody, strawa i miejsce w więziennej celi. Bo są cholernymi przestępcami i powinni się cieszyć, że mogą raz na jakiś czas wyjść poza zakład karny, podeptać gdzie indziej niż w więziennym dziedzińcu, pooglądać inne otoczenie niż kraty i współwięźniów.

Te prawa ludzkie poszły trochę za daleko. Więźniowie powinni być traktowani jak przestępcy, a nie tak jak w norwegi/szwecji , gdzie warunki bytowe więźniów są lepsze niż przeciętnego wolnego Polaka.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F konto usunięte
-1 / 1

@noddam Co to jest "norwegi"?
To nie wina Norwegów, czy Szwedów, że w Polsce jest bieda. Szczekasz nie pod tym drzewem, jeśli rozumiesz, o czym piszę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Morda_Lewiatana
+1 / 1

@Xar Za pracę z którą by sobie upośledzony poradził można płacić jedynie NIEGODZIWIE...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Xar
-4 / 6

A jakiej on wyplaty oczekuje wykonujac zadania z ktorymi poradzilby sobie sredniouposledzony Marcel po OHP?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Puolalainen
0 / 4

Nikt nie zmusza go do wykonywania tej pracy. Jeśli nie może znaleźć innej to niech zainwestuje w siebie, pójdzie do jakiejś szkoły (i bez gadania, że się nie da. Mój tata pracował na cały etat, miał 2 dzieci- brat był w szkole średniej a ja w 8 klasie podstawowej i postanowił zrobić szkołę średnią. Doszedł do wniosku, że lata 90 to trochę dziwny czas i warto mieć lepsze wykształcenie). A pracę powinno się dobrze wykonywać i to nie ważne jaką. Zwykły szacunek do swojego czasu, do swojej pracy (jaka ona by nie była).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F konto usunięte
-1 / 3

Myślę, że wpis jest prawdziwy. Obserwuję sprzątaczki w mojej sporej firmie. Postępują dokładnie tak, jak ten żul, który tu pisze. Wszystko jedną szmatą ścierają. I biurka, i toalety. Poprosiliśmy, aby u nas tylko podłogę robiły. I od tego czasu nie strach usiąść przy biurku. Aha, paniusie mają pretensje, że mało zarabiają i czasami wzywa się je do "głupot", gdy np. spadnie kwiatek i trzeba odkurzyć wykładzinę. To Polska właśnie, gdzie znów menelstwo, ośmielone przez kaczy pis podnosi łeb i jest bardzo roszczeniowe.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O ookulary
0 / 0

Mam nadzieję, że w innych miastach też, nie tylko w Lublinie. Mam taką przyjaciółkę, że już drugi raz jak jechaliśmy Pesą Bohamet, całowała uchwyt (pionowy, nieco poniżej tych żółtych LEDów, pomiędzy pierwszymi a drugimi drzwiami). Też lubię ten polski tramwaj, ale nigdy nie narażałem swojego zdrowia, żeby okazywać mu czułości.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B blejtran
0 / 0

nasraj
bedzie o co ręce ogrzać

Odpowiedz Komentuj obrazkiem