Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
0:13

Kiedy feministki biorą się za robienie rozrób z koktajlem Mołotowa

www.demotywatory.pl
+
604 618
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
P polimerowiec
+18 / 20

Jeżeli już tak bardzo chcą się zrównywać z kimkolwiek to niech chociaż staranniej dobierają wzorce. Bo okazuje się, że to puste gadanie trzeba czymś podeprzeć.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B brudger
+25 / 35

STOP dyktatury KOBIET!!!!
STOP dyktatury KOBIET!!!!
STOP dyktatury KOBIET!!!!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar AVictor
+22 / 26

Może w końcu zrobią strajk tam gdzie faktycznie są łamane prawa kobiet?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Fragglesik
+23 / 29

@AVictor Tam się boją....:)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar voot1
+12 / 14

@AVictor Wydaje mi się, że dzisiejszy feminizm nie jest motywowany walką o prawa kobiet, tylko nienawiścią do mężczyzn. Pierwsza fala feminizmu była bardzo potrzebna i kobiety które walczyły o prawa kobiet, to bohaterki, niestety to co robił późniejsze fale i szczególnie dzisiejsze feministki, to zaprzeczenie tego o co walczyły prawdziwe feministki. Teraz feminizm z ruchu walczącego o równouprawnienie, zamienił się w ruch nienawiści.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kamilioza85
0 / 0

tam upi@#dalaja lby za to heh

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M michalSFS
+1 / 1

@voot1
Przypuszczam, że są feministki, które faktycznie pomagają kobietom. Chociażby samotnym matkom. O nich jednak się nie mówi, bo nie ma sensacji.

Natomiast te feminazistki są często tak głupie, że człowiek ogląda, bo sam w to nie wierzy. Dzwony głośne, bo wewnątrz puste. Nienawidzą mężczyzn, szkodzą kobietom. Znam sporo kobiet, które wręcz brzydzą się nimi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K killerxcartoon
+14 / 16

Nikt im nie przeczytał instrukcji ze rzuca się w policję a nie w demonstrantki....

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 17 marca 2020 o 10:40

N nitaki
0 / 0

@killerxcartoon może myślały, że to buff na szybkość ataku ;-)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T TheBigShow
+17 / 17

Mogłyby się spalić ze wstydu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A konto usunięte
+16 / 20

Same się wytępią.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tomek_s
+3 / 3

@Mavey Rzeczywiście jest to dość krzywdzące dla feministek przecież można było po prostu napisać, "kiedy kobiety biorą się...".
Sprawiasz wrażenie, że nie uważasz feministek za idiotki, mogłabyś napisać dlaczego?
Np mogłabyś wymienić ze 3 feministki, które uważasz za rozsądne i warto się zapoznać z ich pracami?
Dzięki.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Mavey
-4 / 6

@tomek_s
To dlatego, ponieważ nie uważam je za idiotki.

Za idiotki uważam babki, które umieszczają w internecie zdjęcia swoich nieogolonych bobrów, 120 kilo nadwagi uważają za super sprawę, a za największy problem współczesnego świata uważają mężczyzn rozkraczających się w metrze - i to nazywają feminizmem.

Niestety potem każdy tak postrzega feminizm, albo może inaczej - chce go tak postrzegać. Być może bierze się to stąd, że wielu mężczyzn ma poczucie jakiejś niezrozumiałej dla mnie krzywdy, że nagle porządek świata się zmienił.

Poza tym taki obraz jest nośny medialnie, bo zdjęcie wykrzywionej babki z rzadkimi czerwonymi włosami prędzej przykuje uwagę szeroko pojętych mas niż fotografia schludnie ubranej kobiety wygłaszającej rzeczowy referat.
Podobnie jak np. na zorganizowanym przez konserwatywną grupę marszu z okazji dnia niepodległości fotoreporterów nie będzie tam, gdzie ludzie spokojnie maszerują - tylko tam, gdzie akurat ktoś rzucił kostką brukową albo kogoś pobił. :p

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 18 marca 2020 o 17:17

T tomek_s
+4 / 4

@Mavey łatwo podać typowe zachowania feministek, ja jednak pytałem się o te, które zachowują się rozsądnie. To, że ich nie podałaś, nie dziwi w ogóle.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Mavey
-3 / 5

@tomek_s
Chciałam Ci to wytłumaczyć łopatologicznie, bo uznałam, że tak prędzej zrozumiesz.
Może inaczej:
Większość z nich zachowuje się rozsądnie.
Wiedzą, że nie są gorsze od mężczyzn, więc rozwijają swoje pasje - również te ,,niestandardowe" dla kobiet. Wiedzą, że mogą przy odpowiednim nakładzie pracy zarabiać tyle samo i nie boją się walczyć o podwyżki, kiedy wiedzą, że na nie zasługują.
Kierują same swoim życiem, jak nie chcą dzieci to ich nie mają, jak chcą to mają, jeżeli czują się lepiej w szpilkach to zakładają szpilki, a jak w starym ulubionym t-shircie - to po prostu go noszą i mają w d*pie tych, którzy uważają je za ,,niekobiece".
Walczą o prawa kobiet tam, gdzie są łamane - walczą przeciwko okaleczaniu kobiet, którym w niektórym państwach Afryki obcina się łechtaczki, o to, żeby nie musiały mieszkać poza domem, gdy mają okres, feministki z państwach muzułmańskich walczą z nakazem noszenia worków na śmieci i o to, żeby mieszkające tam kobiety nie musiały być chłostane jeżeli chodzą bez szmat na głowie lub gdy nie zgadzają się z panującym tam reżimem.
Walczą też o to, by przemoc domowa nie była bagatelizowana, o to, by ofiary gwałtów nie były oskarżane o to, że ,,same były sobie winne", bo nieodpowiednio się ubrały.

Ale na demotywatorach i tak będziecie mówić tylko i wyłącznie o laskach, które farbują sobie włosy pod pachami, bo jesteście tylko bandą inceli, więc ,,nie dziwi mnie to w ogóle" :).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tomek_s
+1 / 5

@Mavey
"Walczą o prawa kobiet tam, gdzie są łamane". Rozbawiłaś mnie. Dzięki.
W końcu feminizm nawet wg ciebie się zmienił bo już zauważyłem nikt nie mówi o równych prawach między płciami a o jedynie o 'prawach kobiet", choć każdy kto ma oczy wie, że te kobiety walczą jedynie o przywileje, dotacje, specjalne traktowanie, brak odpowiedzialności i transfer pieniędzy od mężczyzn.
Brak podania konkretnych osób nie dziwi mnie w ogóle.
Ta pani nie była odosobnionym przypadkiem podczas tego marszu, wiele budynków i samochodów zostało zdemolowanych https://twitter.com/i/status/1236849659001425920

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 3 razy. Ostatnia modyfikacja: 18 marca 2020 o 19:33

M Mavey
-2 / 4

@tomek_s
Myślisz, że mam na komputerze specjalny folder podpisany ,,artykuły o wybitnych feministkach"? Wpisz sobie w wyszukiwarce google i poszukaj, rączki masz. Podałam ci nawet konkretne przykłady.
A jak tak płaczesz o to, że według ciebie nie walczą też o prawa mężczyzn - to jak tak ci źle, to zawalcz sam o twoje prawa, jeżeli są w jakimś aspekcie łamane.

A jak jesteś taki leniwy, to masz pierwsze z brzegu, o ile potrafisz przeczytać choćby kilka linijek tekstu:
- Egipcjanka Mozn Hassan, od 2007 r. walczy w NGO "Nazra for Feminist Studies" o prawa kobiet w swoim własnym kraju. "Nazra" walczyła podczas "Wiosny Arabskiej" o to, by seksualne nadużycia uznane zostały za działania o znamionach przestępstwa. W 2016 r. została wyróżniona nagrodą Right Livelihood Award, uznawaną za alternatywną Nagrodę Nobla.
Jak masz więcej czasu, możesz poczytać artykuł czasopisma ,,Polityka":
https://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/swiat/1752542,1,feministki-od-argentyny-po-japonie.read

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tomek_s
-1 / 1

@Mavey dużo mi to mówi o feminizmie skoro pierwsza z brzegu jest w Egipcie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K killerxcartoon
+1 / 1

@Mavey
Dlatego że częste zachowania pojedynczych przedstawicieli danej grupy zostają uznane za standardowe i dominujące zachowanie całej grupy .
Nie uciekniesz przed tym... każda zbiorowość składa się z jednostek a zachowanie tych jednostek wpływa na postrzeganie zbiorowości.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Mavey
0 / 2

@tomek_s
Jprdl, gościu...
Jeśli potrzebujesz koniecznie kogoś z Polski, to poczytaj sobie w internecie na przykład o magazynie ,,Kosmos dla dziewczynek". Powstał z inicjatywy grupy feministycznej, jest poświęcony dla dziewczynek w wieku ok. 7-14 lat i zamiast różowych kucyków czy porad o kosmetykach zawiera łamigłówki matematyczne, biologiczne, chemiczne. Informacje o podstawach programowania, inicjatywach społecznych, ćwiczeniach sportowych. Popycha je w kierunku ciekawych zainteresowań.
Poza tym zawiera historie o ciekawych kobietach, czy dziewczynkach z różnych stron świata.
Oczywiście wszystko napisane takim językiem, żeby zrozumiały to dzieci.

Jednak nie wydaje mi się, żebyś był ciekawym kompanem do dalszej ,,dyskusji", skoro zamiast jakichkolwiek merytorycznych argumentów potrafisz napisać tylko ,,rozbawiłaś mnie" czy ,,dużo mi to mówi".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tomek_s
-1 / 1

@Mavey ze strony "Kosmosu..."
"W środku tego numeru znajdziesz też mnóstwo drzew, liści, patyków..." i brawo, nikt nie ma problemu, żeby się tym kobiety zajmowały.
Jednak to, że przykłady prac feministek, to Egipt, lub magazyn dla dziewczynek(czemu miałoby komukolwiek to przeszkadzać? Niestety feministkom przeszkadzają organizacje tylko dla chłopców lub mężczyzn) nie dziwi w ogóle.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Mavey
0 / 2

@tomek_s
Wiesz co, ten komentarz o tych liściach naprawdę jest poniżej jakiegokolwiek poziomu.
To jest magazyn dla dzieci, więc jest napisany językiem dla dzieci.
Biorąc pod uwagę całą rozmowę z Tobą nie dziwię się, że akurat ten cytat wybrałeś, bo jedyne co potrafisz, to wyśmiać coś, czego nie potrafisz merytorycznie skomentować.
Tym samym kończę tą rozmowę, ponieważ okazałeś się po prostu rozmówcą mało inteligentnym - albo bardzo intensywnie się na takiego pozorujesz. Wolę wierzyć w to drugie.
Mimo wszystko pozdrawiam i życzę miłego dnia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tomek_s
0 / 0

@Mavey ciężko traktować poważnie osoby, które bronią szowinistycznych ideologii same pozując na ofiary.
Idź się pobawić patykami i liśćmi to jest poziom p0lek feministek.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 20 marca 2020 o 14:32

M Mavey
0 / 2

@tomek_s
Cóż, z Twoim poziomem nawet tego nie potrafiłbyś zrobić :).
Pozdrawiam.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tomek_s
0 / 0

@Mavey chciałem pogratulować, że nie wyzwałaś mnie przynajmniej od inceli, ale jakoś jest to tak nagminnie używane, że nawet nie zwróciłem uwagii, że użyłaś tego słowa wcześniej. Oczywiście ja powiedziałem póżniej, że mnie rozbawiłaś i to świadczy o moim niskim poziomie i braku merytorycznych argumentów z mojej strony.
To, że kobieta ma podwójne standardy nie dziwi w ogóle. Pozdrawiam.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A andyk77
+5 / 7

Feministki są takie słodkie w swojej beznadziejności :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A abrams8xx
-1 / 5

Ta są tempe baby aż żal patrzeć

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E ethelien22
+4 / 4

Nazywać kogoś tępym i nawet nie potrafić tego napisać? Spoko.
(Abstrahując od tego, że faktycznie są tępe).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tomek_s
+7 / 7

Mam nadzieję, że w przyszłości policja nie będzie seksistowska i potraktuje je tak jakby potraktowała mężczyzn.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 18 marca 2020 o 10:05

A Anonymozus123
0 / 0

Mogłyby się uczyć od Moraweckiego jak rzucać koktajle mołotowa (w milicyjne nyski)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A abrams8xx
-1 / 1

Literówka gamoniu

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N niuniek2000
0 / 0

Fajny ten koktajl.
Taki się nie palący.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Taktyczny
0 / 0

Same się przegoniły xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T konto usunięte
0 / 0

Może zamiast z nimi walczyć, zacząć je doposażać w mołotowy? Połowę ze swego grona same wybiją a drugą rozpędzą i będzie spokój.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W wojekwiesiek
0 / 0

I one chcą rządzić światem? Same sie pozabijają. Powodzenia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem