Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
0:43

Krzyczeli, że mają koronawirusa i opluli kobietę w Poznaniu

Do jednego z poznańskich sklepów spożywczych weszło dwóch pijanych i agresywnie zachowujących się mężczyzn. Grozili ekspedientce i mówili jej, że mają koronawirusa, po czym jeden z nich napluł kobiecie w twarz. Kobieta włączyła przycisk alarmowy i sprawców ujęła ochrona. Po zgłoszeniu zdarzenia na policję na miejscu szybko pojawili się funkcjonariusze w strojach ochronnych. Obaj napastnicy trafili do izby wytrzeźwień. Mężczyźni usłyszą m.in. zarzut kierowania gróźb karalnych, ale nie tylko. Policja wezwie ich, gdy zostanie skompletowany materiał dowodowy - powiedział mł. insp. Andrzej Borowiak, rzecznik prasowy wielkopolskiej policji

www.demotywatory.pl
+
275 279
-

Komentarze ⬇⬇

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
W wwer
+11 / 11

I prawidłowo... Odechce się głupich żartów

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar BrickOfTheWall
+6 / 6

No to teraz tak ze 3 lata kwarantanny....

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F Fahrmass
-2 / 2

Żart niezbyt mądry - to fakt. Ale jeszcze głupsze jest nagłaśnianie takich sytuacji - właśnie się banda debili dowiedziała, że mogą zostać bohaterami internetu, jeśli będą udawać koronozarażaczy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L LordL
+2 / 2

@Fahrmass Powinno zamknąć się ich na 14-dniową kwarantannę. Odechce się im głupich zachować, a państwo nie poniesie kosztów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F Fahrmass
+2 / 2

@LordL Słusznie. W końcu skoro twierdzili, że są nosicielami, to należy ich potraktować ze wszystkimi szykanami.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Ricochet69
+1 / 1

@LordL W ich przypadku to będzie chyba najdłuższy czas w dorosłym życiu gdy będą nieprzerwanie trzeźwi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W Wojtek1291
0 / 0

@Fahrmass To nie żart, tylko mentalność niektórych ludzi. Cwaniaczki, imbecyle, itp. Od zawsze próbują szokować i zastraszać otoczenie dla własnych celów. Czy jest to lump, który robi co chce, wiedząc, że śmierdzi i nikt nie podejdzie i go nie powstrzyma, czy jest to cwaniaczek w komunikacji miejskiej, który zachowuje się jak małpa i po zwróceniu uwagi dąży do konfrontacji, bo wie, że nikt się nie będzie z nim szarpał, czy jest to czubek, który myśli, że jak zacznie krzyczeć, że ma prawa, to nikt mu nie będzie wadził, bo ludzie będą zbyt niepewni czy faktycznie je ma. Od lat spotykam takich ludzi w najróżniejszych środowiskach. Od menela, po prezesa firmy. Teraz jest koronawirus, więc się wykorzystuje go do takich akcji. Jakby ekspedientka nie wcisnęła napadówki i nie przyjechała grupa interwencyjna, to pewnie rozkradliby i zdemolowali sklep.
Podobny przypadek był ostatnio w Łodzi, gdy cwaniak nie miał ważnego biletu w pociągu i jak go przycisnął konduktor, to stwierdził, że ma koronowirusa.
A tu masz przykład z Francji, na takie samo zachowanie. bo właśnie przed chwilą nanie trafiłem i się wpasowuje ładnie: https://www.facebook.com/razproza/videos/2590894207863080/
Unikanie odpowiedzialności krzykiem, groźbami, agresją fizyczną. Stały repertuar od lat na całym świecie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar maggdalena18
0 / 0

Pręgierz - chłosta - transmisja na żywo w tv - kara finansowa.
Może wtedy by się debile nauczyli.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem