Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
55 70
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
X xero75
+1 / 5

To proste - należy teraz sztucznie jak najbardziej zbić "wyniki" zachorowalności, żeby wybory na chama mogły odbyć się w pierwotnie ustalonym terminie. W tym roku to wszyscy Polacy są pasażerami TU-154. I wszyscy bez względu na koszty muszą wylądować - na wybory.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 24 marca 2020 o 16:00

D DAREKJP
-2 / 4

Głupoty gadasz. Wystarczy zobaczyć, co dzieje się w parkach, na deptakach, jak tylko zrobi się lepsza pogoda: stada debilnych mamusiek i babć z dziećmi wyłażą z domów, mnóstwo starszych spacerowiczów, pełno ludzi ,którzy mają gdzieś koronawirusa. Widzę to nagminnie w pracy…

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E ewmario
+4 / 4

A co? Od drzew się zarażą? Jeśli tylko będą utrzymywać odstęp nic się nie stanie. Kwarantanny w nieskończoność być nie może. Zakończymy kwarantannę i co dalej? Kolejna fala zachorowań. Ale tu nie chodzi o chorobę tylko o utrzymanie w ryzach. Obudzimy się w nowej rzeczywistości. Z ręką w nocniku. Bo Polak głupi i przed i po szkodzie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar y0u
+1 / 3

@DAREKJP stada debilnych mamusiek czy cała reszta spacerowiczów to jedno. Bardziej denerwuje mnie jedno, mam pracę czysto siedzącą przy komputerze i zwyczajnie po siedzeniu tak 8 godzin po prostu muszę się przejść, zwyczajnie nie wyrobię jak będę miał tyle co praca->mieszkanie->spać->praca itd. .Takie coś wbrew pozorom też nie jest zdrowe. W praktyce to najlepiej teraz będzie robić zakupy na jeden dzień i tak każdorazowo 6-7 dni w tygodniu. A pisałem już wcześniej o niekompetencji, bo wystarczyło zamknąć granicę 2- 3 tygodni wcześniej i byłby spokój, pozostaje tylko pytanie co wtedy byłoby z ich słupkami, bo jeśli martwią ich tylko one to można wnioskować jak bardzo powinni tym razem dostać w tych wyborach po tyłku, chociaż nie przepraszam paradoksalnie i tak nie mają żadnej sensownej konkurencji która miałaby jakieś dające szansę poparcie. A osobiście na mniejsze zło głosować nie zamierzam, akurat w tym przypadku zło złem pozostanie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 24 marca 2020 o 16:39

O konto usunięte
+1 / 1

@DAREKJP Ty pewnie 365 dni w roku siedzisz grzecznie w domu przed komputerkiem tak? I pewnie ważysz juz jakieś 130 kilo zero ruchu zero aktywności.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar y0u
0 / 0

@oddawacdemokracje o ile nie siedzi na bezrobotnym i MOPS do spółki, ewentualnie jeszcze sam na siebie nie pracuje

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O konto usunięte
0 / 0

@y0u Rzecznik rządu powiedział że można chodzić lub biegać samemu, całe szczęście bo w domu usiedzieć się nie da :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem