Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
482 495
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
A konto usunięte
-1 / 7

Przeciętny Amerykanin (czyli osoba legalnie zatrudniona) ma wykupione ubezpieczenie zdrowotne. Lepsze lub gorsze, ale w olbrzymiej większości przypadków obejmujące coś tak prostego jak test na koronawirusa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H HaveANiceDay1983
+4 / 4

@AVX na początku nie obejmowały koronawirusa, a koszt testu to 3000 dolarów. Do tego zależnie od pakietu jaki masz wykupiony płacisz odpowiednią stawkę możesz mieć np bronze małe składki i ustalasz że pokrywasz sam 200 dolców z każdej wizyty żeby mieć tanie składki miesięczne, ale wtedy w przypadku testu na koronę musiałeś wyskoczyć z 1700 dolarów, a składki bazują na Twoim wieku i historii, a ubezpieczenie zdrowotne wykupione przez pracodawcę nie zawsze działa tak że masz od niego cały pakiet. Do tego nawet jeżeli masz ubezpieczenie i jedziesz do szpitala który jest obsługiwany przez twoje ubezpieczenie może się okazać że specjalista którego odwiedzałeś jest "out of network" i ubezpieczyciel nie pokrywa niczego. No i są też ludzie którzy ubezpieczają się tylko od wypadków drogowych itp...

Suma sumarum wolę żeby pracować nad nasza służbą zdrowia niż przejść na pełną prywatną i wrąbać się z deszczu pod rynnę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Albiorix
+1 / 1

@AVX teraz tak, tydzień temu jeszcze nie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ZONTAR
0 / 0

Ja mam dosyć podstawowe ubezpieczenie, a test na wirusa mam za darmo w razie podejrzenia. Płatny jest tylko gdy nie mam objawów. Co ważniejsze, jak pojawia się objawy, to nie wolno mi iść do żadnej placówki. Mam zgłosić to telefonicznie i wyślą do mnie osobę do pobrania próbek. Koszt takiej zabawy to bodajże 30 dolców pod warunkiem, że mam objawy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tlmundi
+1 / 7

Co do ubezpieczen to dzisiaj juz ubezpieczalnie potwierdzily ze przestaja ubezpieczac od covid wiec bedzie ciekawie. Ludzie placa skladki a jak przychodzi co do czego to ubezpieczalnia bankrutuje i tyle. Pozostaje placic krocie albo zmienic system na panstwowy

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H hokek
0 / 2

@tlmundi taaa i tak jak w Polsce: potwierdzonych przypadków 2000 (dobre sobie), w kwarantannie 200 000 (kilkadziesiąt % zapewne chorych), prezydent i reszta ******* robimy 2000testów dziennie to aż nadto (200 000/2000=100dni nice, good job), lekarze milczeć o koronie, nie wpisywać jako przyczynę zgonów... taaa państwowa służba zdrowia taka dobra

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V vicrac
0 / 0

@tlmundi ciekawe skąd nagle za te same pieniądze instytucja państwowa da radę przeprowadzić więcej testów, które kosztują 3000 dolarów ;) Niestety smutna prawda jest taka, że w tej chwili badanie na koronawirusa jest zwyczajnie DROGIE i nie stać nas na to, żeby przebadać wszystkich. Zwyczajnie nie ma takiej siły, przesuwanie pieniędzy w te i w drugie nic nie zmieni.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jurekszczurek
+1 / 1

u nas na polityka :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B konto usunięte
+5 / 7

@jurekszczurek Średni pomysł. Taki Jarosław ma zawsze 4 goryli i radiowóz z Policjantami. Nie dokaszlniesz a zgarniesz wyrok za zamach na Władzę Ludową.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 30 marca 2020 o 14:38

P konto usunięte
+3 / 3

@BBKN
W sumie ciekawe jak to wygląda z wykorzystaniem testów np. dla kierowców Jarosława... No bo on sam nie skalał się prawem jazdy. Być może dużo testów i sprzętu jest marnowanych przez BOR.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem