Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
146 177
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar wichniak2
+10 / 12

Niestety, ale to prawda. Wkrótce będzie cała masa pozwów za nielegalnie wystawione mandaty, do tego absurdalne przepisy że dzieci i młodzież wychodzą tylko pod opieką dorosłych. Zamysł jest słuszny bo choroba jest zabójcza, ale rząd daje ciała raz za razem

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z ZZZZ9999
+2 / 2

@mysliwy1234 A znasz inne miejsce niż sklep gdzie można kupić jedzenie? Czekam kiedy rząd ogłosi świadczenie Trumna+ dla zdecydowanych na wybory w maju - zawsze to jakaś zachęta.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 31 marca 2020 o 23:12

M konto usunięte
-2 / 2

@ZZZZ9999 Zakupy powinno się ograniczyć do minimum a nie tak jak teraz codziennie do sklepu... raz na tydzień maks.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar hek_sa
+11 / 11

@nieobliczalny45 Ale mnie, na przykład, nie pasuje to co robią z MOIM KRAJEM, bo zależy mi na tym co się dzieje w moim domu. Wkurza mnie stwierdzenie "nie podoba się to wyjedź". Jak ci się meble czy ściany w domu nie podobają, jak rura pęknie, to się wyprowadzasz czy zmieniasz, naprawiasz.
To mój kraj, mój dom, dom moich przodków, nie chcę wyjeżdżać, chcę jego naprawy i tego wymagam od rządzących.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A agronomista
+9 / 9

@nieobliczalny45 wyjedź ty. Co to za argument z czterech liter? Jak mi się nie podoba wystrój w domu to go zmieniam(ten wystrój) a nie się wyprowadzam.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar YszamanY
+4 / 4

@mikrobip dobrze prawisz, tylko że Naród musi dostać po tyłku ,by coś do niego dotarło, nawet dzisiaj pis ma ponad 40 % poparcia , ktoś powiedział to samo dokładnie ........

szkoda że mnie to sięgnie choć nigdy na mafię pisowską nie głosowałem, jeżeli ma to pomóc Polsce trza doić Państwo ile wlezie , jak ono mnie doiło a teraz nie ma dla mnie pomocy

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 31 marca 2020 o 21:58

F F18_hornet
+5 / 13

Ograniczeń więcej niż w stanie wojennym, ale oczywiście nie ma żadnego stanu nadzwyczajnego i wychodzi taka .... kacza pacynka i śmie mówić o przestrzeganiu ładu konstytucyjnego. Przecież mistrz Bareja by tego nie wymyślił.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar sfzgkkp
+3 / 3

@F18_hornet A w następnym zdaniu mówi o błyskawicznej zmianie Kodeksu Wyborczego na 40 dni przed terminem wyborów. A Konstytucja mówi o 6-miesięcznym okresie zakazu zmian Kodeksu przed wyborami.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L lutoch
-4 / 4

masz siedzieć w domu i tyle.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem