Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
571 610
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
P Pasqdnik82
+6 / 16

Mogę spać spokojnie, 2mld zł nie poszły na marne :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Elathir
+7 / 13

@MajorKaza raczej obstawiam, że to jest reakcja na to kto proponuje. Trochę trochę tak jakby sąsiad, co ukradł ci wachę z baku (i ty o tym wiesz) na wieść, że utknąłeś w trasie życzyłby ci powodzenia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K katem
-1 / 7

@MajorKaza Dlaczego mam dziękować, że ktoś się za mnie modli, jeśli jest mi to obojętne i uważam to za zbędne, bo jestem niewierząca ? W dodatku sytuacja wymaga konkretnych działań nie modłów (w mojej opinii, jako osoby niewierzącej) , a z doświadczenia wynika mi, że te najgłośniej (tu: rozsyłające wezwanie do owych modłów) modlące się osoby utopiłyby mnie w szklance wody, bo jestem niewierząca.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M MajorKaza
-2 / 6

@katem Kwestia kultury. Zwrot ten można by również przetłumaczyć na "lubię Cię" i nawet jeśli Pani to nie obchodzi nie powinna Pani obrażać mówiącego, bo może przestać, a czasem może się też zdarzyć, że będzie Pani potrzebowała jego pomocy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O obiekt83
+2 / 6

Niech wyjdą,chwycą za różańce i lecą na granice Państwa stworzyć łańcuch.Niech ci rycerze Maryjni czy jak im tam się przyłączą w obronie przed wirusem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar polski_niewolnik
+1 / 3

@obiekt83 Cejrowski w pierwszym szeregu walki z niewidzialnym wrogiem !

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kikurenty
+2 / 6

Trochę to dziwne. Bo jeszcze 2 lata temu TVP szczuło Polaków przeciwko lekarzom i rezydentom. Nazywająć ich roszczeniową antypolską 5 kolumną, która próbuje obalić najwspanialszy rząd na świecie. Teraz nagle modły proponują.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Slawa238
+2 / 4

@kikurenty W tej chwili wielu lekarzy robi naprawdę dobrą robotę i należy im się ogromne wsparcie. Nie niweluje to wspomnień i krzywd ludzi, którzy mieli nieprzyjemność poznać ciemną stronę służby zdrowa i chamskich lekarzy, którzy potraktowali ich jak śmieci (i to dosłownie, jak w przypadku mojego taty, wyrzucono go ledwożywego na bruk ze szpitala).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar solarize
0 / 0

Uuuu, pan Piotr o pozycji ordynatora w przyszłości może zapomnieć.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tomaszb02
-2 / 2

To atak na Kościół i księży. Nikt mu nie zrobił krzywdy. Poganie atakują tylko Kościół bo diabeł nimi steruje jak chce. Troche kultury i taktu. To nie wina kościoła że ten lekarz głosował na tych co nie trzeba a teraz nie chce sie z tym pogodzić i ma żal do siebie ale i tak zaglosuje na tych co zawsze a potem dalej tak samo

Odpowiedz Komentuj obrazkiem