Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
73 80
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
K kudlata111
+2 / 6

10-12 jest TYLKO dla seniorów. Czyli wam nie wolno. Ale seniorzy mogą cały dzień. Czytaj dokładnie.

"Wszyscy klienci będą robić zakupy w jednorazowych rękawiczkach. W godzinach od 10:00 do 12:00 sklepy i punkty usługowe mogą przyjmować i obsługiwać jedynie osoby powyżej 65 roku życia. W pozostałych godzinach sklepy i lokale usługowe są dostępne dla wszystkich (w tym dla osób powyżej 65. roku życia) "

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 3 razy. Ostatnia modyfikacja: 4 kwietnia 2020 o 13:41

P PrawdziwieTrue
+2 / 2

@kudlata111 "10-12 jest TYLKO dla seniorów. Czyli wam nie wolno. Ale seniorzy mogą cały dzień. Czytaj dokładnie." może trochę naciągam go kopiując, ale właśnie o to chodzi jest godzina 9:30 jakiś nastolatek staje w kolejce jest 9:55, jeszcze parę osób przed nim i co zrobić? Albo szybko obsłużyć albo wywalić jak śmiecia i go do siebie zrazić, więc logicznie starszych prosimy na bok, bo musimy się pozbyć klientów poniżej 65 roku życia (,a przynajmniej tych, których kontrola by tak zidentyfikowała) do godziny !10:00! ze sklepu. Twórca nie mówi, że starsi mogą tylko w godzinach 10-12, tylko, że do godziny 10 trzeba reszty się pozbyć tak, aby się nie zrazili.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kudlata111
+1 / 1

@PrawdziwieTrue Ja zdaję sobie sprawę że trzeba przestrzegać przepisów ale trzeba też być człowiekiem. Odrobina elastyczności nie zawadzi. Przy dobrych wiatrach wszyscy to jakoś przebrniemy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K killerxcartoon
+1 / 3

Kiedy skończy się ten debilizm

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mamut3003
+1 / 3

Dzisiejsi seniorzy to już nie to samo co seniorzy z przed 30 lat. To grupa zdemoralizowanych ludzi którym wydaje się że im wszystko wolno.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
U uderz_w_stol
-1 / 3

killerxcartoon Następnym pomysłem na ograniczenie zakarzeń wirusem będzie nakaz aby idąc do sklepu skakać na prawej nodze a wracając skakać na lewej nodze. Jeśli i ten test społeczeństwo zaliczy, a służby mundurowe sprawdzą się przy egzekwowaniu nowego przepisu nasi panowie będą mieli pewność że mogą zrobić z nami co zechcą i bez obaw o jakieś tam bunty wdrożą program "czipowania" ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem