Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
29 34
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar mario20
0 / 8

a teraz ratujta bo umieram... ignorant

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V vetulae
+1 / 1

Czyżby wizja selekcji naturalnej przestała komuś odpowiadać?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P profix3
+1 / 5

A ja bym chciał, żeby choroba tak go rozwaliła, żeby uniemożliwiła mu dalsze pełnienie obowiązków ministra. Za karę i jego głupotę. Ciekawe ile ludzi umarło z racji jego olewania tematu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H HaveANiceDay1983
+1 / 1

@profix3 idea konserwatystów w UK jest polityka hands off czyli wszystko samo się ułoży a my nie będziemy nic wpływać na gospodarkę dlatego pierwsze komunikaty były o tym że rząd rekomenduje pozostanie w domach itp itd dopiero jak wszysto się rozbujało to zaczeli coś robić, najbardziej mnie jednak irytuje to jak gadaja o testach raz tryumfalnie ogłosili że rząd będzie robić 1000 testów na dzien, potem ktoś im powiedział że niemcy robią 100000 na miesiąc a jak zwykle szczucie anglików niemcami jest super efektywne to ktoś z rządu żucił hasłem że oni do konca miesiaca też będą tyle robić, a w czasie tej konferencji nie osiągneli nawet pułapu 1000 testów, jeżeli chcesz dokładne liczby to zgoogluj, wszystko jest wręcz komiczne, aż się zastanawiam czy jakby anglikom powiedzieć że niemcy lepiej polaków traktują w niemczech to może już nie linczowali by polaków jedzących pizze po robocie ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar mrcnuk
+5 / 5

Przecież jeszcze na jesieni powiedział, że wyzionie ducha jak Brexitu nie będzie 31.10.2019. Trochę z opóznieniem, ale gość spełnia swoje obietnice. Brawo dla takich polityków.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H HaveANiceDay1983
+1 / 1

@mrcnuk ale musi jeszcze do rowu wskoczyc ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem