Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
551 554
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
K Kanwen
+1 / 3

Polacy muszą zrozumieć, że "rząd się wyżywi", oraz że jego interes raczej nie jest zbieżny z interesem wyborców. Stąd też akcje zwożenia 90 000 Polaków z największych ognisk epidemii we Włoszech, New York, UK, i puszczenia ich do rodzin, jak również odgórny nakaz by unikać robienia testów i wypisywanie ogólne kart zgonu. Im więcej Polaków kopnie z kalendarz, tym lepiej dla budżetówki.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M m54
+1 / 3

38 lat temu w wojsku, zima stulecia, epidemia grypy, ale "wyzdrowiejecie albo przestaniecie być chorzy" (słowa szefa kompanii) więc zaprawy, ćwiczenia itd normalnie. Dwóch "przestało być chory" i dopiero to wywołało panikę. Jak widać wszystko już było ...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kula6
+2 / 2

byłem w wojsku i teraz jak pracuje to też się nie boje zgłaszać spraw wyżej i wyżej w hierarchii i zawsze mówić co się myśli. nie będzie mi, dziś mój obecny szef, a kiedyś byle kapral mówił jakiś bzdur lub wydawał bzdurne polecenia wbrew zdrowemu rozsądkowi. podkreślam że nie pyskuje przy tym tylko prowadzę rozmowę. i co wam zrobią zwolnią wszystkich. walczcie o swoje!!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K khartus_
0 / 0

to ludobójstwo

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ddarek
+3 / 3

-Panie doktorze pamięta Pan tego symulanta? - pyta pielegniarka.
-Tak , co u niego ?
- Właśnie zmarł.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem