Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
236 243
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
S Sasame
+8 / 14

A ja dalej nie wiem kto to...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
+5 / 5

@Sasame aktora, żona (chyba jeszcze aktualna) bardziej znanego Johnny'ego Depp'a. Pochodzi bodajże z Teksasu, jest biseksualna, jeśli się nie mylę jakieś 20 lat młodsza od swojego męża. Ma fascynację bronią palną... Tyle wiem z programu top gear i serwisu filmweb :) .

Zagrała w kilku filmach, najbardziej znanym jest chyba aquaman.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar jeykey1543
+8 / 8

@Sasame Podobno go biła i oskarżyła, że to on ją bił, a feministyczny świat bezkrytycznie jej uwierzył co zrujnowało Deppa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A agronomista
0 / 0

Ja słyszałem, że biła męża, a o aktorach wiem tyle, że jak widzę w TV "Daniela Radcliffe"(sprawdzone w wiki) to mówię, że to Harry Potter.
Widziałem też kiedyś jakiś francuski film w którym wstrzykiwała lekarstwo jakiemuś choremu agentowi aby kogoś zabił. Nawet atrakcyjnie w tym filmie wyglądała.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D konto usunięte
0 / 0

@Sasame tez nie wiem kto to, ale na riki tiki tak by sie z nia umowil...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
+1 / 1

@jeykey1543 ostatnio szwendając się po filmwebie natrafiłem na dość interesującą informację. Amber i Depp, wzięli rozwód 3 lata temu. Dlaczego dopiero w ostatnim roku, wyszła informacja o problemach ich małżeńskich? W końcu już dawno po ptakach. Chyba że dalej ze sobą mieszkają...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Q Quant
+2 / 2

@Sasame Po całej serii oskarżeń tej pani, jakoby bił ją mąż Johny Depp, Johnemu wreszcie udało się nagrać ją jak go bije, a następnie stwierdza, że nikt mu nie uwierzy i że to jego oskarży ponownie o przemoc. Depp opublikował to nagranie aby oczyścić się z zarzutów i przy okazji udowodnił jaką suką jest jego żona.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Shaam
-5 / 5

@Quant Po jednej akcji takiej, bym ją wypiedrolił z hacjendy, a jakby się stawiała, to bym chyba jej głowę przepłukał w kiblu. Mając reputację damskiego boksera przez głupią sukę to nie wiem, czy nie pokazałbym jej fizycznie o co mnie oskarża.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar jeykey1543
0 / 0

@rafik54321 bo to jest zagrywka kobiet w świecie show biznesu, czekają z informacją, że ktoś im zrobił krzywdę aż nadarzy się odpowiedni moment.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar jeykey1543
0 / 0

@Shaam wtedy na prawdę byś miał problemy...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
-1 / 1

@jeykey1543 tylko że jak widać cała sprawa poszła jej rykosztem prosto w blon twarz XD.
Znowu tak, siak czy owak, nie powinno to specjalnie interesować opinii publicznej, bo to mimo wszystko ich prywatna kwestia.

Osobiście raczej unikam informacji o życiu prywatnym różnych znanych osób. Akceptuję wyłącznie te, które zostały podane przez samą znaną osobistość. Np wywiad z gwiazdą, felieton gwiazdy itp. Myślę że to rozsądne, bo gwiazda sama odkrywa swoją prywatność na ile uważa za słuszne. A różne szmatławce, paparazii itp, po prostu godzą w prywatność.
Co innego ich życie "zawodowe", dla aktorów, przykładowo, to w jakich filmach zagra lub o jakie role się ubiega, jakie dostał nagrody itp.

A do każdej pustej dziuni która po X lat, wyciąga jakiś temat że ktoś ją bił/molestował/gwałcił itp, proste pytanie - dlaczego mówisz o tym teraz a nie wtedy? Bo teraz to na rękę? A może wgl takowej sytuacji nie było. Za fałszywe oskarżenie powinien być wyrok zbliżony do kary za czyn o który oskarżała.
W przypadku Amber, z tego co wiem, to w Texasie się w więźennictwie nie pierdzielą w tańcu XD.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar jeykey1543
0 / 0

@rafik54321 jakby świat był idealny to by było tak, że osoba zgwałcona otrzymuje wsparcie i jest git. Niestety tak nie jest osoba zgwałcona musiała szukać dowodów, była niekiedy piętnowana, broniło się oprawcę, żeby tego uniknąć zaczęto stosować taktykę, że oprawca jest domniemanie winny, co nakręca fałszywe oskarżenia i dalej problem nie jest rozwiązany, z tą różnicą, że teraz facet musi szukać dowodów, że nie jest winny, a raczej mało kto mając czyste sumienie takie zbiera. Dowody na bicie można znaleźć od ręki. Nie wiem czy wykrywacz kłamstw byłby tutaj skuteczny, ale przy obecnej technice można by zrobić nim jakieś testy przesiewowe. Czemu się jeszcze tego nie stosuje?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
0 / 0

@jeykey1543 jakoś nie widziałem nigdy aby ofiarę gwałtu ktoś krytykował.
Taktyka domniemanej winy jest sprzeczna z prawem karnym. Prawo mówi wyraźnie - niewinny do póki nie będzie dowodów. To raczej feminazistki zaczęły się kierować taką chorą logiką.

Zresztą - jak zebrać dowód na to że seks był za zgodą? Na piśmie czy jak? Już to sobie wyobrażam.
"Kotku, choć, pokochamy się, ale cię nie dotknę do póki mi nie podpiszesz zgody z dzisiejszą datą" XD. Normalnie cyrk, to by człowiekowi zabrakło papieru XD.
Dla mnie sprawa jest jasna, jeśli kobieta nie odmawia (a jest w stanie odmówić, bo nie jest np pijana, czy otumaniona narkotykami) to się zgadza.

"Nie wiem czy wykrywacz kłamstw byłby tutaj skuteczny, ale przy obecnej technice można by zrobić nim jakieś testy przesiewowe." - wykrywacz kłamstw to nie, bo można go oszukać, ale jest prostszy i bardziej sensowny test. Test aktywności mózgu. Proces mówienia prawdy jest prosty i cechuje się niską aktywnością mózgu. Kłamanie to twórczy proces wymagający szybkiego przemyślenia szczegółów aby pasowały do faktów, to wymaga większej aktywności mózgu :P .

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar jeykey1543
0 / 0

@rafik54321 no wykrywacz można oszukać, ale jeśli dwie osoby mówią coś to można skonfrontować to, bo albo jedna z nich oszukuje albo dwie mówią prawdę. W dużej ilości przypadków jak nie wszystkich albo prawda wyszłaby na jaw albo nadal mielibyśmy sprzeczne wersje, ale mniej, bo nie wszyscy umieją oszukać wykrywacz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Adrian1234
+1 / 1

@DarthKarl I to mógłby być Twój błąd bo ta kobieta słynie ze stosowania przemocy i zgłaszania fałszywych oskarżeń o stosowanie jej przeciw niej czyli po randce mogła by cię uderzyć po czym oskarżyć o bicie jej i molestowanie albo i od razu o gwałt. To typ: "jestem kobietą więc mogę robić wszystko i wymyślić każde zarzuty a ludzie od razu mi uwierzą" czyli, że lepiej od takich trzymać się z daleka :).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem