Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
7 7th_Heaven
+23 / 61

Bohaterki, bo pokazały dupę w necie?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
7 7th_Heaven
+25 / 29

@samodzielny68 po prostu nie rozumiem co ma temat pracy do nagich zdjęć. Wśród powyższych zdjęć znalazła się też pani dentystka. Nie wiem jakie to bohaterstwo. Mam wrażenie że chodzi tu tylko o te tyłki. Jakoś mnie to nie imponuje

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
7 7th_Heaven
+12 / 14

@samodzielny68 sluchaj, do takich rzeczy są odpowiednie gazety, no takie z logo króliczka. Tylko że tam się nazywa rzeczy po imieniu. Doprawdy nie pojmuje, dlaczego pewne kobiety sądzą że ta sama czynność na internecie jest czymś innym...

Dentyści nie są w niczym magicznie lepsi od kasjerek w sklepach. To pompatyzowne bohaterstwo zaczyna być już niesmaczne.

Spokojne, pisowstwo mi nie grozi. Słowo "mnie" zostawiłam niechcący kasując pierwotne zdanie, bo początkowo miałam napisać "mnie to nie zachwyca".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Kocioo
+7 / 7

@samodzielny68 Jakie odstresować to zdjęcia sprzed paru lat.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
7 7th_Heaven
+3 / 9

@samodzielny68 zgadza się kolego, większość ludzi ryzykuje swoją pracą. Nie odmawiam lekarzom honorów z tego tytułu, ale jeśli mamy doceniać pracę, to po co te tyłki? Zestawienie zdjęć z tematem po prostu się gryzie.

Co do tego, co mamy na polu (ja również Kraków i okolice;) zauważ proszę, że po ulicach nikt w bieliźnie nie chodzi, a ewentualnych śmiałków najpewniej czekałby z tego tytułu mandat.
Oczywiście, że to sprawa eksponujących, co chcą eksponować, ja tam natomiast, jako kobieta, szczerze i z serca radziłabym jednak prezentować coś mniej uragajacego własnej godności.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Gekon86
+5 / 7

@7th_Heaven Racja. No, sami bohaterowie. Pytanie kiedy zaczniemy np. o pracownikach miejskich wodociągów mówić jak o bohaterach. Pewnie jak zacznie nas g#wno zalewać, albo wody nie będzie bo nie naprawią rur. Jest tyle profesji bez których funkcjonowania byśmy zginęli, że mówienie tylko o służbie zdrowia (no i o mundurowych też gadają) że to bohaterowie to kpina i plucie reszcie w twarz. Niech się jeden z drugim zastanowi ilu np. piekarzy, rzeźników, pracowników domów pogrzebowych to bohaterowie. Jakoś w tych zawodach panie d#py nie pokazują. No i cycków żeby nie było:)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W wyleczykoronelek
0 / 0

@7th_Heaven prawdziwi bohaterzy

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B bazarel
0 / 0

takie czasy....

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G grekzak
0 / 0

@7th_Heaven A innym tak. Regułą jest, że w przypadku podwójnych gabinetów gdy jednocześnie przyjmuje młoda ładna Pani i młody Pan to do kobiety ustawi się większość pacjentów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pomylilem_Strony
+1 / 1

@samodzielny68 jestem daleki do moralizowania, jednak są to zawody wymagające pewnej powagi i zaufania pacjentów, że "mają poukładane w głowie". To co robią w czasie prywatnym to ich sprawa, mogą nawet robić "dużo gorsze foty" (z różnych względów to mało rozsądne), ale granicą jest udostępnienie ich w necie. Skoro podchodzą swobodnie do swojej fizyczności może pojawić się wątpliwość, czy zachowają intymność pacjentów i tu leży problem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N niemozliwefakty
0 / 2

@7th_Heaven Szkoda ze nikt nie wspomina o tym
www.youtube.com/watch?v=yjhR83jSFyE

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 9 kwietnia 2020 o 19:06

avatar Loleth
-2 / 2

@Pomylilem_Strony skoro podchodzą do swojej fizyczności swobodnie to tak samo mają wywalone na fizyczność pacjentów i nie śmieją się bądź nie są zgorszeni kawałkiem półdupka czy pieprzyka na pośladku.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
7 7th_Heaven
-2 / 2

@Loleth gdyby podchodzili swobodnie do mankamentów ludzkiego ciała, nie jarało by ich wypinanie dup do zdjęć, w.wiekoszci pozowanych i kij wiele, czynię traktowanych fotoszopem.
Osobiście patrzę na człowieka przez pryzmat tego, co jest dla niego powodem do dumy,i szacunku wobec siebie. Jeśli ktoś lubi chwalić się powierzchownymi rzeczami to dla mnie raczej znak, że w ten sposób nadrabia inne braki.
Szczęśliwi i cieszący się szacunkiem ludzie serio rzadko to robią. Nie zaufalabym lekarzowiz który szpanuje tyłkiem lub cyckiem. Jakoś sobie nie wyobrażam aby moi klienci widzieli w necie coś innego, niż moje projekty.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
7 7th_Heaven
-1 / 1

@niemozliwefakty co jest ważne? Mam wrażenie, że dla niektórych to tylko wygodna wymówka. Wirus nie zmienia nagle standardów społecznych i wyczucia smaku. Dla mnie wypinanie dupy publicznie jest niesmaczne, a już w szczególności w wydaniu ludzi piastujących pewne specjalne funkcje w społeczeństwie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Loleth
-1 / 1

@7th_heaven uwierz mi, ze posaidanie TAKIEGO ciała będąc lekarką i z takim trybem życia jaki się prowadzi to JEST powód do dumy i pochwalenia się, tylko pracujący w zawodzie medycznym potrafi to zrozumieć, chyba, że jest ktos nieszczesliwa i zgorzkniałą osoba, ktora zamiast chwalic piekne i zadbane cialo woli skupic sie nad kawalkiem ramienia i pępka w necie. Nie uważam, żeby lekarz czy lekarka chwalący się swoim hobby jakim jest zdrowe i pieknie zbudowane ciało ujmowało coś od inteligencji i mądrości tych osób. Po za tym nie licząc Pani z jeansami i biustem zakrytym włosami i drugiej Pani ze zwykłymi majtkami i koszulka na ramiączkach to wszystkie sa w strojach kąpielowych i strojach gimnastycznych więc nie widze powodu do urągania tym osobom.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
7 7th_Heaven
-1 / 1

@Loleth Skończ. Widzę babę z wypiętą dupą odzianą w seksowne, koronkowe majtki, na pozowanym zdjęciu okraszonym filtrami z fotoszpa, a ty mi mówisz że to normalne i zrozumiałe, że chce chwalić się zdrowiem i tężyzną fizyczną? Niech chodzi do pracy z bikini. Czemu tego nie robi?
Albo niech do zdjęcia zmyje makijaż i stanie w naturalnej pozie, to ocenimy jaka jest zdrowa i wysportowana.
Serio nie trzeba w tym celu oglądać czyjejś wypiętej dupy.
Zdjęć w normalnych strojach nie krytykuję.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
7 7th_Heaven
-1 / 1

@Loleth i uwierz mi, chwalę (a nawet adoruję) piękne kobiece ciała, ale wówczas, gdy je widzę w realu, w normalnych sytuacjach, i gdy są połączone z szacunkiem do tegoż ciała ze strony jego posiadaczki.
Eksponowanie swojej dupy w specjalnie pozowanych ujęciach nie jest żadnym powodem do dumy, a dla mnie wręcz powinno być powodem do wstydu i zażenowania. Tylko umysłowy pustostan może na coś takiego wpaść. I nie mów proszę, że jak ktoś wykonuje zawód związany z medycyną, to z pewnością jest inteligentny. Za dobrze znam życie oraz wielu ludzi, żeby nie wiedzieć jak jest.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Loleth
-1 / 1

@7th_Heaven Cóż, lekarz mądry czy inteligentny nie idzie czasami w parze, pacjencie często i gęsto nie mają ani jednego, ani drugiego, ale każdy musi mieć na tyle mądrości żeby móc cię leczyć, jak nie chcesz żeby cię leczył lekarz, który wrzuca sobie fotki na insta to mu to powiedz w twarz przy pierwszej lepszej okazji i rzuc 15 lat studiów, nauki, kursów, kwalifikacji i uratowanych żyć do kosza bo ma fotkę na instagramie i powiedz, że wolisz, żeby cię rezydent bez doś. leczył bo akurat nie ma fotki w bikini/slipkach.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
7 7th_Heaven
0 / 0

@Loleth Nie każdy musi mieć na tyle mądrości, aby móc pracować jako lekarz. Nie wiem w jakim ty swiecie żyjesz, jeśli sądzisz, że wszyscy lekarze są kompetentni. Zmartwię Cię, ale niektórym nawet studia skończyła kasa i plecy rodziców. Serio, nigdy nie miałeś do czynienia z kimś takim? nie znałeś takich ludzi? Ja znam na pęczki i to nie tylko wśród lekarzy, ale też prawników, architektów, farmaceutów, nauczycieli, polityków czy dyrektorów państwowych spółek. Chodziłam z takimi do szkoły, na studia, mieszkałam po sąsiedzku, znałam bardzo dobrze. Wolę, żeby mnie leczył rezydent bez doświadczenia, bo przynajmniej wiem, że się uczy, pracuje nad swoją wiedzą i sam próbuje coś osiągnąć. Jeżeli natomiast przychodzę do niepublicznej placówki zdrowotnej (na umowie z NFZ) i widzę w gabinecie siuśka w wieku 26 lat, przypadkiem o takim nazwisku, jak jeden z właścicieli przychodni (znam go z resztą), i tenże siusiek mówi 60-cio letniemu mężczyźnie z nadwagą, ciśnieniem 190, ostrym bólem w klatce piersiowej i niedowładem w rękach że ma REFLUX i nie zleca żadnych badań, to ja już chyba wolę weterynarza odwiedzić, niż kogoś takiego.

Oczywiście, że nie poszłabym do lekarki, która wrzuca do sieci zdjęcia swojej pół nagiej wypiętej dupy. Dla mnie jest to oznaka niedorozwoju mentalnego, nie żadnej dumy z siebie. Osoba, która jest z siebie dumna nie potrzebuje leczyć kompleksów w taki sposób. Ponadto jeśli ktoś jest dumny ze swojej dupy, to chyba raczej znak, że nie ma już żadnych lepszych powodów do dumy. Całe więc szczęście, że pustaki wrzucają swoje zdjęcia w neta - mam możliwość sprawdzenia do kogo pójść po poradę lekarską. Podobnież nie skorzystałabym z usług prawnika, który coś takiego robi, choć warto nadmienić, że prawnikom nie wolno, bo to obraza godności stanowiska. I dobrze. Wyobrażam już sobie jak wygłasza moralizującą mowę w sądzie gość, którego dzień wcześniej pół sali sądowej widziało wystawiającego dziubek do zdjęcia swojej dupy w lustrze.... Skrajna żenada. Ktoś taki nie ma żadnego autorytetu w moich oczach. Zapewne też dlatego, że jest to dla mnie sygnał, iż gdyby osiągnął swoją pozycję społeczną faktycznie wyłącznie własną ciężką pracą i zaangażowaniem, to to byłby w pierwszej kolejności jego powód do dumy, i to na tyle mocny, że tak niskolotnych, próżnych i niesmacznych sposobów na łechtanie swojego ego, jakimi są lajki oślinionych nerdów, zwyczajnie by nie potrzebował.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 12 kwietnia 2020 o 22:37

avatar krisu92
+2 / 8

Kolega pyta, jak one mają na imię :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Wolfi1485
-5 / 11

I już wiadomo, że to nie w Polsce - za ładne.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M MoroCFC
+11 / 15

wszystkie to aktorki i modelki. ale i tak ameby nie uwierzo haha

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar gottvater
-2 / 8

Mmmmm... aż chce się chorować! :o)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mati233490
+4 / 4

@gottvater
co jak co ale one / oni na chorych nie lecą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar gottvater
+1 / 3

@mati233490
Ale co sobie człowiek popatrzy... :o)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mati233490
+2 / 2

@gottvater
co jak co piękno wystawione na widok publiczny jest po to aby je oglądać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kasica872
+6 / 12

.... Żenada

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kasica872
0 / 0

Samodzielny68 Ciebie chyba też nie przygotowali za 1szym razem

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S severino
+6 / 12

Bzdety , prawdziwe lekarki i pielęgniary padają na pysk ,a nie dupę pokazują

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A andyk77
+3 / 3

@severino Akurat zdjęcia "dup", jak to ładnie określiłeś były robione na długo przed epidemią, często na wakacjach, bo raczej trudno uwierzyć, żeby teraz ktokolwiek miał czas wskoczyć w bikini i odpoczywać nad morzem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G gusztaf
+7 / 11

Wydawało mi się, że wykształcone i zarazem ładne kobiety nie są puste. A tu takie rozczarowanie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mati233490
+2 / 4

@costamzczymstam
demot jak ich wiele. Tylko można było podpisać jako "fajne D do oglądania" a nie od razu łączyć z obecna sytuacją

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z Zimny1311
+4 / 4

waliłem już dzisiaj konia. drugi raz, się na to nie nabiore.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M marion26a
+1 / 3

Witam.Teraz pracują od dech do dechy,więc trzeba im padać do nóg?No spoko,niech tak będzie.Ale nikt przesadnie nie wychwala innych ciężko pracujących ludzi,którzy po 10 godz.dziennie zap*******ją za czapkę drobnych.Ale oni się nie skarżą,bo rzetelnie doginają latami,a nie nagle lekarze i pielęgniarki muszą wziąć się do roboty,to problem.Najlepiej kawę pić,bimbać i domagać się prezencików.Wiem,co mówię,bo jak moja żona rodziła,to lekarz pokazał na kieszeń.Wiadomo,o co chodziło.Kilka zł za pomoc przy porodzie.A jak co ,do czego,to gdzieś zniknął...Położna i salowa całą robotę zrobiły.Potem głośne domaganie się od młodego taty czekoladek,kawy i w ogóle dowodów wdzięczności za udany poród.Bezczelność.Następnie,następnego dnia wieczorem,jak gdyby nigdy nic wszedłem sobie na porodówkę,na oddział niemowlęcy.Tam ani żywej duszy,brak kamer.Po prostu bierzesz jakieś dziecko i wychodzisz.Jedna pani pielęgniarka w pokoiku obok coś tam sobie robiła,nie zwracając uwagi,kto się kręci.Następny przykład.Ojciec mojej teściowej był na wykończeniu w szpitalu(zaawansowany wielonarządowy rak)Trzy dni przed jego śmiercią ordynator powiedział,że jest nadzieja,do uratowania,więc dostał to i tamto,żeby wzięto się do roboty.Wiadomo,o co chodzi.Za trzy dni zgon... Nikt nic nie wie.Pielęgniarki,jak czekoladki i kawę dostały,to interesowały się pacjentem,bardzo miłe się zrobiły.I tak jest praktycznie wszędzie.Mam rodzinę w wielu miastach i oni mieli podobne przypadki.Łaskę szanowni pracownicy służby zdrowia robią,że do roboty przychodzą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D DAREKJP
0 / 0

Tak jest, bo ci przyzwoici lekarze pracują nie w szpitalach, a w przychodniach rodzinnych…

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Loleth
0 / 0

@marion26a to chyba był jakiś powiatowy szpitalik, tam takie rzeczy to są na codzień. W szpitalach w których ja pracuje to pacjent zostaje wyrzucony za drzwi jak daje łapówki lekarzowi, a pielegniarki wrzucaja słodycze z powrotem do szafek pacjentów. Chyba, że to było 10-15 lat temu to mogły być takie akcje.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A alienapacz
+3 / 3

kurde, chciałem ten bez zobaczyć ale nigdzie nie było, coś przeoczyłem?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tudrut
0 / 0

@alienapacz Potwierdzam. Też szukałem i nie znalazłem ;/

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar lasek0110
0 / 0

No cóż, ARPJS.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R RSX_PL
0 / 0

W szpitalu gdzieś w Polsce B ale blisko Polski A rodziła moja żona i było tak.:
1. Na oddział nie wejdziesz jak nie masz karty magnetycznej,drzwi na elektro zamek.
2. Korytarze,wejścia całość pod nadzorem kamer.
3. Do sali z maluchami nie wejdziesz bo ciągle jest przy nich pielęgniarka.
4. Po drodze jesteś lustrowany z pokoju w środku korytarza na to gdzie i do kogo idziesz (sal dobrze ponad 30, szpital publiczny)
5. Lekarzy na zmianie 2och, interweniujących w przypadku kompliakcji., a tak całość działają położne.
6. tego dnia było 28 porodów,jedna w sali porodów rodzinnych i trzy w tym samym czasie oddzielone parawanami na drugiej. na salę porodów rodzinnych po kursach i tych certyfikatach nie wejdziesz, idzie tam albo ktoś znajomy albo kolejna rodząca. a tak masowo lekarze i położne od ciężarówki do ciężarówki skacza-powiem dobra jazda szczególnie w lipcu jak na zew 38 stopni a wew zero klimatyzacji, ogólnie zdrowy zapierd..
7. Dowody wdziecznosci-nie upominali się. Lekarz jak przyszedłem po 3 dniach to powiedział żebym się z tym zabierał, pielęgniarki podziękowały.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T TheBigShow
0 / 0

Chyba muszę sie upewnić czy nie mam koronarirusa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Asiatan6
0 / 0

Fajne łaski przebrali w uniformy... Gdzie są takie pracownice służby zdrowia?!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P piechuzg
-1 / 3

Jeżeli chcesz zobaczyć dlaczego kobiety są traktowane przedmiotowo przez mężczyzn - wejdź na instagram !

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Slawawa
-1 / 1

Ładne piguły pracują w wojskowym na Szaserów. Ale niedostępne.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S swedol
-2 / 4

Lekarka, która wystawia dupę w necie to dla mnie jak każda dupopokazywajka. Mam im klaskać? Zwłaszcza, że większość to kobyle zady. Tfu!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A arbi
+1 / 3

Służbowy uniform to ten po prawej czy po lewej ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A alemania12
-1 / 1

Na widok takich dupeczek niejeden umarły wstałby z grobu, a co dopiero chory, ale żywy.
Procent pacjentów wybudzonych ze śpiączki farmakologicznej = 50% ;p

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LocosPPG
-1 / 1

Chętnie bym zachorował gdyby u nas takie leczyły...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem