Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
59 72
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
C Clover696
0 / 2

Cholera, coś w tym jest :|
Pora wezwać Naruto!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I Ichna
0 / 2

Bill Gates lubi to ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K konto usunięte
+2 / 2

Wiara, że rządy wszystkich największych krajów potrafią ze sobą w czymkolwiek współpracować, zwłaszcza w czymś dewastującym gospodarkę...
Nawet nie da się namówić jednocześnie USA i Chiny na znacznie mniej drastyczne rozwiązania ekologiczne. Taki Trump prędzej dostałby udaru niż zgodziłby się by w USA wypadało o całe rzędy gorzej niż Chiny. Namówić praktycznie wszystkie kraje na mistyfikację? Pamiętając że cokolwiek znane trzem osobom przestaje być tajemnicą, a tutaj musiałoby współpracować dziesiątki tysięcy kluczowych ludzi ze wszystkich zakątków globu?

Normalnie powiedziałbym, że nie można być takim idiotą, by to rozważyć i nie odrzucić w ciągu kilku sekund. Niestety, mijające lata coraz bardziej przekonują mnie, że głupota jest nieskończona a jakikolwiek zwolennik teorii spiskowych może naprawdę tak myśleć.
Ten demot to też pewnie żart, ale pozostawiam sporo miejsca na możliwość, że rzeczywiście można być takim idiotą albo że jakiś idiota może wierzyć w coś podobnego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z zlatko23
+1 / 1

@Kalion Demot miał być żartem.;) Jednak wielu ludzi się pewnie zastanawia czy to wszystko nie jest jakimś dziwnym snem....
A co do teorii spiskowych...
W każdej jest ziarnko prawdy. Ludzie są zdolni posunąć się do największych świństw, nieprawości byle tylko osiągnąć swoje cele....

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 10 kwietnia 2020 o 8:12

R Rydzykant
0 / 0

@Kalion
Zasadniczo masz rację. Warto jednak zwrócić uwagę, że co po niektóre rządy wykorzystują obiektywny fakt wystąpienia epidemii do przeprowadzenia niepokojących zmian legislacyjnych. Czyli pozostając w duchu tego demota, przed każdym z nas stoją dwa trudne egzaminy:
-obecnie podjąć racjonalne działania by ograniczyć epidemię,
-potem podjąć zdecydowane działania by władza wycofała WSZYSTKIE nowe przepisy ogranicząjące nasze swobody obywatelskie.

Już dziś musimy planować to, co należy zrobić za klika tygodni lub miesięcy. Władza będzie usiłowała zostawić sobie jak najwięcej prerogatyw. Tak działa każda władza.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem