Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
1305 1365
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
P Paszkwilant
+21 / 45

No to ja się chciałbym dowiedzieć, co z taką wiedzą robi opozycja? W normalnym kraju silna partia opozycyjna na podstawie takich informacji (bo rozumiem, że to wiedza dostępna, jak się chwilę poświęci na rozmowę z lekarzami) postawiłaby rząd pod ścianą i powiedziała: sprawdzam. Czemu tak się nie dzieje? Czemu w TVN, RMF, Zetce nie trąbią o tak katastrofalnej sytuacji? Przecież to woda na ich młyn i gwarancja obalenia Dudy a nawet szansa na wcześniejsze wybory parlamentarne. A Budka jest taki bystry, wygadany, elokwentny, dla niego to jak dar z nieba.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N nielubiepisu
+8 / 24

@Paszkwilant TVN opisał szopki z wieńcami , na drugi dzień rodzina Pochanke - zła w tvpis , polskie społeczeństwo to debile i pis o tym dobrze wie... ale pięćset plus będzie utrzymane ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Paszkwilant
+6 / 18

@lech2 Widzisz, i rozmowa nie ma sensu, bo zakładasz, że jestem zwolennikiem PiS. A ja akurat pisowców powsadzałbym za takie rzeczy do więzienia. Budka wie i widzi, co z tym robi? Zgodnie z Twoją logiką, to zwolennik PiS, zgadza się?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L lech2
-3 / 17

@Paszkwilant co nie zmienia faktu że zachowujesz się dokładnie jak zwolennicy PIS-u i ignorujesz informacje, które płyną z otoczenia. Wszystkie jest na bieżąco podawane, wielokrotnie powtarzane. Jeżeli ich nie widzisz i nie słyszysz to problem jest w tobie. Poważnie nie słyszałeś że dostęp do badań jest trudny? Nie słyszałeś że sprzętu ochronnego brakuje? Że w Polsce mało badań się robi? Może jak się skupisz to coś tam jednak zaświta, że jednak takie informacje były, tylko je zignorowałeś.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 15 kwietnia 2020 o 12:59

D daclaw
+7 / 11

@Paszkwilant Trąbią non stop. GW na przykład. Tyle, że pislam twierdzi, że to wszystko kłamstwa. Tak samo, jak opozycja o przekazie mediów rządowych.

Mamy w Polsce dwa wrogie narody bez żadnych punktów styku, bez komunikacji i porozumienia choćby się waliło i paliło. Dlaczego na czas zarazy miałoby się coś zmienić?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Paszkwilant
0 / 10

@nielubiepisu Akurat TVN i TVP ostatnimi czasy są siebie warte. Fakty są takie, że Miszczak, Subotić i sporo osób związanych z TVN to dawna agentura i nie jest to jakaś wielka tajemnica. Jak myślisz, dlaczego TVN nie broniło Pochankowej, tylko niby unieśli się godnością że nie będą komentować? Wiedzieli, na co stać młode wilczki dziennikarskie Kurskiego i że wyciągną bez namysłu wszystkie brudy, jakie znajdą. Dla równowagi PiS robi wszystko, żeby za kilka lat ludzie obecnie związani z TVP mieli równie zszarganą reputację.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Ricochet69
+2 / 2

@Paszkwilant Chyba źle interpretujesz to co napisał lech2. Nie zauważyłem aby nazwał Ciebie zwolennikiem PiS. Napisał jedynie, że zwolennicy tej partii używają takich argumentów jakie wymieniłeś, a to nie jest to samo. Słusznie też zauważa @nielubiepisu, że jakiekolwiek ujawnienie drażliwego dla "rządzących" tematu kończy się ze strony mediów "publicznych" propagandowymi akcjami odwetowymi, które niezbyt rozwinięci intelektualnie widzowie traktują jak amunicję do hejterskich ataków.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 16 kwietnia 2020 o 21:16

F FenrirIbnLaAhad
+2 / 2

@Paszkwilant Bo u nas nie ma "opozycji", oni wszyscy się kumplują...
stara jak świat zasada "dziel i rządź".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar koszmarek66
+1 / 1

@Paszkwilant Nie martw się. Jest nas więcej. Takich, którzy na PiS nie zagłosują ale widzą, że opozycja to d*py wołowe bo nawet nie potrafią punktować władzy i reagować tam gdzie trzeba.
Takich sytuacji jest masa. Czy opozycja i media opozycyjne przygotowały się na to, że za 2 tygodnie tracą Sąd Najwyższy? Daję sobie ręce obciąć, że PiS wie co zrobi ale obecne milczenie jest im na rękę. Jeśli stwierdzą, że jednak wyborów nie da się zrobić bo Dudzie spada poparcie, Prezydent mianuje swojego człowieka na fotelu I Prezesa SN, po czym zostanie wprowadzony stan klęski żywiołowej. I pozamiatane. Czy opozycja jest gotowa na taki rozwój wypadków? Dlaczego teraz milczy?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B bobycob
0 / 0

@Paszkwilant tu?
Głosami PiS przepadła poprawka o testach dla służb medycznych. Rzecznik MZ: Badanie kilkuset tysięcy osób prewencyjnie nic nam nie da

"Widzisz, i rozmowa nie ma sensu, bo zakładasz, że jestem zwolennikiem PiS. A ja akurat pisowców powsadzałbym za takie rzeczy do więzienia. Budka wie i widzi, co z tym robi? Zgodnie z Twoją logiką, to zwolennik PiS, zgadza się?"
Jesteś - tylko wpierasz nam, że jest inaczej jak alkoholik nie zaczynający dnia bez dwóch piw.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 17 kwietnia 2020 o 10:59

D daagor
+10 / 24

Pani odkryła nowość... na całym świecie mówi się że wykrywane jest od 80-94% chorych. Nie w Polsce, ale wszędzie. A tu stwierdzenie, że w Polsce jest fatalnie bo 5%... Pobudka, cały świat tak ma!
I po dr nie stawia się kropki ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L lech2
+4 / 14

@daagor nie na całym świecie. Zobacz statystyki tego ile robi się badań w Polsce, a ile w innych krajach. Jak znajdziesz gdzieś w cywilizowanym świecie przykład akcji tj. jak miały miejsce w dziesiątkach polskich szpitali np. sZpitalu w Grójcu czy szpitalu Bródnowskim to czekam na link.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R rokokokowa_kokota
+5 / 13

Któryś lekarz w jednym z wywiadów powiedział tak: na koronawirusa zmarło 30 osób i to zostało uwzględnione w karcie zgonu a ministerstwo zdrowia podało aż 8.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D daagor
+4 / 4

@lech2 ale o wykrywalności 80-94% mówi się własnie na świecie

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L lech2
+4 / 8

@daagor na świecie rzucają różnymi liczbami. Realnie jednak w kraju, w którym dostęp do badań jest łatwiejszy można oczekiwać że tych niewykrytych przypadków będzie mniej. Nie sądzę by kraje które sobie poradziły z epidemią miały większy odsetek niewykrytych niż 20%. Draństwo jest tak zakaźne, że przy wyższym odsetku niewykrytych nieporadziliby sobie w tak krótkim czasie, często nie stosując tak uciążliwych restrykcji jak te w Polsce. W Polsce do badań kwalifikuje sanepid, a kryteria są bardzo ostre, a były jeszcze ostrzejsze. A i tak czas oczekiwania na wynik były wielodniowe. Efekty są jakie są. Na pierwszy rzut oka widać, że tych testów robi się za mało i nie tym którym powinno. Duża część tych testów to VIP-y. Zapewne każdy kto się do Kaczyńskiego zbliża ma aktualny test. Jakimś cudem przy super restrykcyjnych zasadach kwalifikacji, które prawie pozwalały na rozpoznanie cowid-19, odsetek dodatnich testów jest w Polsce wyjątkowo niski.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Migu
+5 / 7

@daagor
nie dość kropki to jeszcze pulmonoligst :D oh yeah man :) bicie pianist :D nic więcej

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P psxmaster
+20 / 30

Cóż, sęk w tym że zostało to napisane miesiąc temu . W tym czasie nie nastąpiła opisywana przez panią apokalipsa .

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Shaam
+10 / 16

I te powtarzane slogany, że nie szanuje się medyków... Ale czy medycy szanują tokarzy, piekarzy, czy budowlańców? Jasne, że nie. Odniesień do odwagi to w ogóle nie ma co komentować. Ludzie to tchórze i barany. Myśleć samodzielnie nie potrafią, ale media przedstawią parę śmiesznych cyferek i już 60% społeczeństwa zakłada nic nie dające maseczki i odparzające dłonie rękawiczki.

Ja tylko przypomnę, że gdy była prawdziwa epidemia w Polsce (i to grypy, a nie przeziębienia) to rząd oskarżał własnych obywateli o wyłudzenia L4. Teraz nikt nie zna nikogo chorego, ale kur wa bójcie się. Bójcie się strasznej epidemii. Od 2 miesięcy słyszę tylko, że u nas to się dopiero zaczyna i za 2 tygodnie będziemy mieli rzeź. I jakoś nie mamy. Ale bójcie się, bo media już wiedzą, że następna fala w październiku. Że 2 lata będziemy się bujać z tą psychozą. Bójcie się tchórze! A jak ktoś umie myśleć i nie ma zamiaru ulegać psychozie to go mandatami. 30 tysięcy, a co!

Popiedroliło się w głowach ludzikom. Tchórz z nich wylazł i teraz politykierzy sprawdzają ile wolności nam można zabrać pod byle gównianym pretekstem. Żałosna jest ta sytuacja. Żałosna jest propaganda pisu, żałosne są działania funkcjonariuszy policyjnych, których nawet już nie umiem nazwać ludźmi i w końcu żałosna jest reakcja społeczeństwa, które kryje się w domach, zamiast rozgonić tałatajstwo po kątach.

Ja nie chcę iluzji bezpieczeństwa - przecież kto się urodził, ten umrze. Ja chcę wolności! I nawet nie dla siebie, a dla przyszłych pokoleń (jeśli mają jakąś przyszłość w godzinie końca cywilizacji.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K killerxcartoon
+15 / 19

Tyle że szpitale puste ... zabiegi i operacje nie ratujące życia odwołane a personel czeka ne tą fale chorych.. jakiej nie ma ... tak to wygląda... przynajmniej tak było w zeszłym tygodniu jak ojcu po znajomościach trzeba było wymienić przed świętami wkłucie ...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Ashardon
+10 / 16

@killerxcartoon Potwierdzam. Spora część personelu medycznego ma obecnie high-life, jakiego dawno nie było.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L Logon
-4 / 6

@Ashardon Lol, nie nie ma.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Ashardon
0 / 0

@Logon Lol, lol - ma, ma. Mam w rodzinie (bliższej i dalszej) dwóch pediatrów (teleporady, względnie z łachą kogoś zaproszą do przychodni) i dwóch chirurgów. No chyba nie sądzisz, że chirurg "pobrudzi" sobie ręce zakaźnikiem? Przyjaciółka rodziny - położna - L4. Nie przeczę, że odpowiedzialni za SOR i OIOMy rypią, jak dzicy, ale tak mają na co dzień.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P psx
+5 / 21

Oczywista ściema lekarza, kóry najparwdopodobniej od zawsze dostaje białej gorączki, kiedy tylko słyszy wyraz pis. Gdyby była to prawda opozycja już dawno w swoim tvnie zrobiła by wojnę z tego powodu, a tak......wstawki na portalach pozostały.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 16 kwietnia 2020 o 9:28

P paleblack
+7 / 11

Mamy możliwość przeprowadzania 20000 testów dziennie. Może nie jakoś dużo, ale ile wykonujemy ? Jakieś 5 do 6 tysięcy.Dlaczego ? Bo szpitale nie przesyłają. Dlaczego nie przysyłają ? Bo jest w nich burdel organizacyjny. Czy to wina rządu ? Tak, tego rządu, który je sprywatyzował twierdząc jednocześnie że nie prywatyzuje służby zdrowia (ktoś pamięta jaki to był rząd ?). Na jakiej zasadzie rząd ma organizować działania prywatnych placówek ? Obecny minister zdrowia akurat robi dobrą robotę - w przeciwieństwie do reszty oszołomów. Nie nie jestem wyznawcą PISu i znakomita część ich działalności jest mi całkowicie obca

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V Votan
-4 / 6

Brawo dla Pani. Proszę poszukać informacji o nowym porządku świata, a zrozumie Pani dlaczego jest taki burdel wszędzie. Wirus nie istnieje zabija nas całkiem co innego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Y Ynfluencer
0 / 4

Wiadomo, że liczy się tylko OBSESJA KARAKANA na punkcie władzy. Ma wyrąbane na ludzi, gospodarkę, na wszystkich. Kombinuje tylko z kolegami 24 na dobę jak najlepiej wykorzystać sytuację do własnych celów, a w tych 24 godzinach na rympał, na szybko powstała bezmyślna tarcza antykryzysowa i obostrzenia, bo bardziej skupiają się, żeby przepchnąć w tym wszystkim to co leży w ich własnym interesie i prognozować, kombinować nad ewentualnymi machlojkami i korzyściami. Przy okazji przetestowali granicę ludzkiej wytrzymałości chorymi obostrzeniami i teraz karakan już wie, że mógłby nawet ogłosić się dyktatorem, a głupi, omamiony polski ludek nie zaprotestuje ani słowem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Q qetrab
-2 / 2

Do zwolnienia! Ch*j... Kula w łeb od razu!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A alojzykluska
+6 / 8

ta Pani przypomina mi znajoma, ktora na pczatku epidemii histeryzowala, ze nie chce dzieci w grobie widziec - w sytuacji kiedy bylo jasne, ze dzieci malo ze nie umieraja, to jeszcze jakosc niespecjalnie choruja. Klasyczne kreowanie alternatywnej rzeczywistosci..smutne

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar pawel24pl
+7 / 11

Że aż się zapytam o źródło:
Skąd ten artykuł (czy co tam jest)?

Sprawdziłem też czy taki lekarz istnieje, no i istnieje.
Jednak jest informacja:
"Lekarz nie wykonujący zawodu (uprawniony do wykonywania zawodu w stosunku do swojej osoby, współmałżonka, wstępnych i zstępnych)"
(https://nil.org.pl/rejestry/centralny-rejestr-lekarzy)

No w sumie to tyle. Najważniejsze źródło, żeby się nie szerzyły FakeNews-y

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rainboweyes80
+1 / 1

@pawel24pl to tak, jak mój szwagier. lekarz , ale od 10 lat prowadzi inny biznes i tylko rodzinie recepty wystawia w potrzebie. jak coś się konkretniejszego dzieje, to sam idzie do lekarza, a siebie i bliskich nie diagnozuje, bo jednak bez tylu lat praktyki, to słabo tak igrać ze zdrowiem..

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W wujZenobiusz
+2 / 2

@pawel24pl Wygląda na to że, od lat pracuje w Szwecji.

https://se.linkedin.com/in/dorota-szlosowska-b310a84/pl

Nie wiem, jak się tamtejszy rejestr nazywa, szwedzkiego nie znam, tylko tyle znalazłem.
Opisywane wydarzenia, przeżycia zdają się być z drugiej ręki.
Może ktoś coś wykopie aby potwierdzić/obalić moje wnioski.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Dawid_Rostowski
+2 / 6

wydaje mi się, że kolega powinien już zrobić pod siebie o ile jeszcze nie zrobił. Za takie zmyślone informacje trafisz gnido do piekła

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Dawid_Rostowski
0 / 4

to nie jest pani, to jakaś straszący przyjeb. za karę gorąca smoła i pióra

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jamarkus
+6 / 6

A ilu było kierowców autobusu, którzy klaskali podczas tworzenie tego demota ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pychu014
+5 / 5

Serio? Przecież TA PANI DOKTOR NIE WYKONUJE ZAWODU!!!!!!!! JEST TYLKO UPRAWNIONA W STOSUNKU DO SIEBIE SAMEJ, MĘŻA, DZIECI I RODZICÓW!!!! Dlaczego Demotywatory.pl nie mogą sprawdzić "realności" dodawanych postów???? Czy to jest aż takie trudne??? Miałam Waz za inteligentnych... OSTATNIO DODAJECIE BARDZO DUŻO FAKE NEWSÓW. sprawdźcie sobie... http://rejestr.nil.org.pl/xml/nil/rejlek/hurtd

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Kolczer
+1 / 1

Pisze ten komentarz tylko po żeby powiedzieć,zal

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A AleksanderVM
+5 / 5

Zanim skomentujecie, poczytajcie jej tweety sprzed COVID. To "zawodowa" hejterka.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar koszmarek66
0 / 2

W tej pandemii, ponieważ nie ma szczepionki i nie będzie jeszcze długo, ważne jest aby jak największa część populacji nabyła przeciwciał. Na szczęście COVID-19 nie jest tak wredny jak niektóre zarazy z historii i większość przejdzie infekcję i nabędzie przeciwciał bezobjawowo. I nie ma obecnie szans by łatwo takich ludzi wyłapywać na początku zakażenia. Tego Wam Szumowski nie powie, że modli się aby jak najwięcej Polaków miało to już za sobą bez angażowania służby zdrowia. I to prawda, że szacuje się, że rzeczywista liczba zakażonych jest co najmniej 20-krotnie większa od tej podawanej (szacunki mówią, że w Niemczech, gdzie jest masa testów wykrywa się 6%, we Włoszech 3%) I jest to wbrew pierwszej myśli, bardzo dobra wiadomość. Dlaczego w Polsce jest tak mało identyfikowanych przypadków? Żeby szpitali nie zasypać pacjentami bo mamy do d*py organizację pracy ochrony zdrowia, za mało ludzi, prawie w ogóle sprzętu ochronnego. Wbrew temu co mówi tvp, ten sprzęt z mega samolotu starczy dla służb najwyżej na jakieś 2 dni.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar mrsmorrison
+1 / 1

ta pani podobno mówiła o tym, że pracuje w Szwecji i może jej nie być w polskim rejestrze

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jerzy66
-2 / 2

https://www.linkedin.com/in/dorota-szlosowska-b310a84, bo pisze, że pracuje w Szwecji, może jej o Szwecję chodziło? Bo w Polsce jak na razie to mamy bardzo dobre wyniki - no fakt jak ktoś wierzy w takie bzdety, że PiS ukrywa tysiące zmarłych na koronawirusa to już nic sensownego do takiego człowieka nie dotrze.
https://ourworldindata.org/coronavirus - ogólnie to chodzi o to w jaki sposób ktoś może sobie wyobrazić, że w Polsce można by ukryć np. 4 tyś zgonów na korona wirusa i 100 tyś chorych bo może jest tak jak np. w Niemczech - oczywiście konsultantka ze Szwecji to najlepiej wykrywa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 17 kwietnia 2020 o 18:52

avatar Rithven
+1 / 1

przebrnąłem z trudem przez te wypociny tej pani. Pisane jak przez osobę zaburzoną lub mało inteligentną (chodzi mi o formę). Wątpię by pisał to prawdziwy lekarz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar PogromcaCiapatychPrawiczkow
0 / 0

To ta Pani doktor, która utraciła prawo wykonywania zawodu, między innymi za fałszowanie dokumentacji medycznej? No tak, kolejny idol Ziębów i Sochów

Odpowiedz Komentuj obrazkiem