Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
112 139
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
P Pasqdnik82
+6 / 14

A jak ktoś uważa, że aborcja jest sprzeczna z naukami Kościoła i w ogóle Jezus się gniewa... no cóż, przecież Katolików nikt do aborcji nie zmusza...ale niech też nie układają życia innym ludziom pod swoją religię i to co mówią ich kapłani.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W wojekwiesiek
+3 / 11

@Pasqdnik82 Ale tutaj ludzie nawet nie wiedzą o co chodzi, bo gdyby jeden z drugim ogarnęli, iż Godek z PiSem chcą im zafundować dożywotnia opiekę nad dziećmi z nieodwracalnymi wadami zarówno psychicznymi, jak i fizycznymi, otrzeźwieli by szybko.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W wojekwiesiek
-2 / 6

@Sevivo Tak samo było z białymi różami, wiec tutaj nie chodzi o jakikolwiek znak, ale o to, przeciwko czemu ludzie protestują. A PiS ze swoimi trolami próbuje to zgnoić, ciekawe, że ze swoim podejściem i czepialstwem nie wzięli się za Flasha Marvela :]

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P profix3
+2 / 4

Oczywista oczywistość. Każda, racjonalnie myśląca osoba, tak podejdzie do tematu jak mówisz. Ale stado baranów, nie potrafiących samodzielnie myśleć, będzie rozsiewać wirusa głupoty stworzonego przez TVPis. "Bo w wiadomościach tak powiedzieli". Oni mają tak zryte baniaki, że ojejku. Pamiętam jak ojciec pojechał do jakiejś rodziny, takie właśnie betonowe pisiory. I chciał obejrzeć sobie "Na wspólnej" bo akurat oglądał ten serial. To mu nie pozwoli włączyć TVN, bo to żydowsko-niemiecko-masońska stacja i oni tego nie oglądają. Tylko TVP, no czasem polsat, ale tak raz na kwartał:) .

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 16 kwietnia 2020 o 18:55

avatar Cammax
+1 / 5

PIS serio wierzy, że całkowity zakaz rozwiąże problem. Jak ktoś będzie chcieć usunąć ciążę to i tak usunie. Nielegalnie i w katastrofalnych warunkach higienicznych lub za granicą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M konto usunięte
0 / 0

Czy autor demota ma jakiś problem w odróżnieniu znaku błyskawicy (z wyraźnym grotem na końcu) od runy "sig" rysowanej przez te panie? Zalecałbym wizytę u lekarza (tego od oczu), szczególnie jeśli autorowi zdarza się siadać czasami "za kółkiem".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem