Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
688 705
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
T Tibr
+7 / 23

Biorą przykład od najlepszych, czyż nie tak w blokach głosuje się w eurokołchozie? Fakt, że konfederacja przeciwko takim rozwiązaniom protestowała ale pozostałej opozycji tam to nie przeszkadzało.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M konto usunięte
+2 / 6

@Tibr Bo poza Konfederacją w sejmie nie ma opozycji. Od lat się mówi, że to jeden układ i od lat idioci na ten układ głosują.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tibr
+1 / 1

@maksiking9 piłem do europarlamentu, a nasz ogródek od 30 lat tzw. wolności ludzie zapadli w syndrom ofiary przemocy domowej... Przyniesie kwiaty, przeprosi i obieca, że to ostatni raz, a ofiara wierzy i tak od wp....dolu do wp...dolu, ups od wyborów do wyborów xD

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z zbiczek8889
0 / 6

,,wygrajcie wybory i wtedy róbcie co chcecie" marszałek sejmu Stefan Niesiołowski Platforma Obywatelska. No to robią sami im kazali to o co teraz ten kwik, wcześniej PO robiło co chciało teraz PiS czyli jak ktoś mądry kiedyś powiedział PiS PO jedno zło.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Banasik
+1 / 5

@zbiczek8889 . Jak mówi przysłowie, "mądrej głowie dość dwie słowie". A dla pisoskiego debila konieczne jest uzupełnienie, że "robić co się chce" nie oznacza łamania prawa i standardów, a jedynie realizowanie swojej wizji politycznej w ramach obowiązującego prawa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z zbiczek8889
+1 / 3

widzę że kolega z jednej słusznej partii;) i zgadzam się z tobą robić co się chce nie oznacza łamania standardów i prawa. Dla tego napisałem, że PiS PO jedno zło bo zarówno rudy złodziej łamał konstycje w biały dzień ale tego TVN nie pokazało to Banasik już nie wie. Wg mnie nic się nie zmieniło w tej kwestii a nawet lepiej chyba że jest teraz PiS bo by na nic pieniędzy nie było no oprócz ośmiorniczek.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar palstyk
0 / 0

przecież polski sejm od zawsze miał problemy z prawidłowym funkcjonowaniem - poselskie (przekupne) liberum veto, wymazało nasz kraj z mapy świata, a dzisiejsze "podkupowanie" posłów (zmiana partii politycznych w trakcie trwania kadencji) jest niczym innym jak pogwałceniem demokratycznych wyborów !

Odpowiedz Komentuj obrazkiem