Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
597 629
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
F F18_hornet
+5 / 13

On nie jest od uczestniczenia. On jest od podpisywania tego, co mu przyniosą.
I bardzo dobrze, że wygra te wybory w I turze. Pojedzie sobie z wizytą, co najwyżej na Białoruś albo na Węgry, no w drodze wyjątku może Kim go przyjmie:)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Arbor
+6 / 8

To już w Polsce tradycja- aktualnie urzędujący prezydent jest ponad pozostałymi kandydatami i co najwyżej może podebatować w II turze. :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W wans
+2 / 6

@Arbor Miałem właśnie pisać podobny komentarz odnośnie zachowania Bronka, cóż mam nadzieję że mu się to nie uda. Naprawdę nie mam pojęcia skąd ma takie poparcie, z kim nie rozmawiam byle nie Duduś

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Arbor
-3 / 3

@wans , boją się przyznać. Moja przyjaciółka (menadżerka w jednej z większych firm) jest raczej apolityczna- oczywiście ma swój światopogląd, ale od polityki stroni. Dodatkowo drażnią je polityczne rozmowy w biurze (uważa je za niestosowne), w związku z czym w takich sytuacjach mówi, że jest za PIS-em. Wszyscy robią się wyjątkowo nieprzyjemni i ją atakują. Oczywiście przyjaciółka niewiele sobie z tego robi i jeszcze ich wyśmiewa, ale...

Dążę do tego, ze publiczne przyznawanie się do bycia zwolennikiem PIS-u jest powszechnie nieakceptowalne, w związku z czym ludzie wolą udawać, że na PIS nie głosują. Jak jest naprawdę, wie tylko ich sumienie i anonimowa karta wyborcza.

Oczywiście uważam (to tylko moje domysły, mogę się mylić), że w ostatnich miesiącach poparcie Prawa i Sprawiedliwości gwałtownie spadło, a sami rządzący ratują się płatnymi sondażami.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar JohnLilly
0 / 0

@wans Ja tam w te sondaże nie wierzę. Uważam, że Duda może mieć większe poparcie niż pozostali kandydaci, ale raczej nie takie jak jest to pokazywane w tych sondażach.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W Wojtek1291
-2 / 4

W wyborach na prezydenta Łodzi, Zdanowska też olała debaty. Robiła pokazówki na osiedlach, gdzie ją mieszkańcy wyśmiewali, (bo przez lata nic nie robiono tam i nagle przed wizytą pani prezydent ogarniali całe osiedla) a na debacie kandydaci poruszali tematy, które ukazały szeroką indolencję dotychczasowego zarządzania miastem. I co? I wygrała, choć nie powinna, tylko dlatego, że w przepisach jest burdel, a wojewoda się pod presją ugiął i nie wykonał swoich obowiązków. Tak wygląda polityka. Ludziom się wydaje, że ją rozumieją, a nie mają o niej bladego pojęcia. Tam nie ma żadnych zasad. Byle wygrać, bo potem już można olewac wszystko i wszystkich.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Elathir
+5 / 9

@Symulakr w zasadzie każdy. Serio. Dudę można zastąpić długopisem. Jeszcze nie mieliśmy prezydenta, które we własnym kraju nie miałby nic do powiedzenia i byłby korygowany przez zwykłych posłów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Symulakr
-4 / 8

@Elathir no bo Bosak, Biedroń czy Kidawa to naprawdę wspaniałe alternatywy dla PiS ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie lubię Pis, ale jak patrzę na opozycję od prawicy po lewicę to naprawdę PiS nie ma konkurencji. Sami fanatycy lewaccy, albo ultraprawicowi. Nawet ze strachu przed resztą bym zagłosował na PiS. Do takich czasów dożyliśmy, gdzie mamy do wyboru tęczę, albo zaścianek, gdzie stary podział Po-Pis nie wydaje się najgorszy. To, że mamy takie twory w sejmie jak lewica i konfederacja o czymś świadczy. Negatywnym.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 30 kwietnia 2020 o 11:38

W wans
+5 / 9

@Symulakr startuje 10 kandydatów, więc w tych wyborach jest duży wybór odpowiedniego prezydenta. Uważam że są lepsze kandydatury niż długopis

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Elathir
+3 / 5

@Symulakr widzisz, sam sobie wymieniłeś 3 alternatywy. Do tego Kosiniak ma w tej chwili najwyższe poparcie po Dudzie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Excray
+1 / 5

@Symulakr Jak na razie to nie ma gorszego od dudy kandydata.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Y Ynfluencer
+2 / 4

Nie musi uczestniczyć, bo oni i tak SFAŁSZUJĄ TE WYBORY, więc po co podejmować jakiś wysiłek jak i tak wykręcą sobie wynik jaki chcą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S stanbo
-1 / 1

@Ynfluencer Po co mają fałszować.Patrząc na kontrkandydatów Dudy myślę,że Duda wygra w 1 rundzie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Bimbol
0 / 6

Duda akurat jakoś sobie radzi w debatach. Na pewno nie byliby dla niego wyzwaniem: Kidawa-Błońska, Biedroń, Hołownia i Jakubiak. Nie wiem jak poradziliby sobie Żółtek, Tanajno i Piotrowski, bo nawet nie wiem jak wyglądają. Kosiniak-Kamysz i Bosak potrafią sprawnie walczyć na argumenty.
Sporo zależy od sposobu prowadzenia debaty, czasem kandydatom dają tylko szansę na krótkie wygłoszenie jakiegoś tekstu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z zenonbak
+3 / 5

Duda mnie osłabia, ale z kim on ma debatować? Z Kidawą, która nie potrafi wypowiedzieć jednego zdania bez dwóch "przejęzyczeń"? Z Biedroniem, którego głównym problemem jest antykoncepcja homoseksualistów? Z Bosakiem, który ma prawie 40 lat, a w zeszłym roku zarobił tyle, co moje dzieci dostały kieszonkowego? Z Kosiniakiem, który jako przywódca partii chłopskiej chce zakazu hodowli zwierząt? Czy może z Hołownią, który prezentuje się jako katolik, a jednocześnie propaguje wszelkie rozwiązania uderzające w kościół (nie żebym był za kościołem, tyle że nie wiem, czy mam do czynienia z osobą w pełni sprawną intelektualnie, bo jej deklaracje i działania są sprzeczne)? Podobno kanduduje Jakubiak, o którym wiem jedynie tyle, że jest odnoszącym sukcesy przedsiębiorcą, z czym wiążę nadzieję, że mógłby samodzielnie podejmować roztropne decyzje, ale nigdzie w mediach nie widziałem potwierdzenia tej informacji. Nawet jeśli info o Jakubiaku jest prawdziwe, to ze względu na totalne olanie go w mediach, nie ma on szans. Normalnie można się załamać!!!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D DemonZniszczenia
+2 / 4

Maliniak, nie mogę patrzeć na ten tiktokowy ryj

Odpowiedz Komentuj obrazkiem