Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
142 196
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar Oriolus
+19 / 33

Nie jestem gejem ale bym się poświęcił i zgwałcił obu rozmawiających panów. Przecież niektórzy panowie homoseksualni są szczęśliwi po takim akcie... więc?
Co za barany!!!!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ZrytyRyj
+9 / 9

@Oriolus Zobacz od kiedy udziela się tu Martyna i spuść wodę po tym

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 30 kwietnia 2020 o 15:19

avatar Oriolus
+8 / 10

@ZrytyRyj Dzięki :D
@Martyna93 Nawet gdyby tak było, że dopiero w moim wieku odkrywam swoją seksualność to wypowiedź raczej zmierzała w kierunku absurdalności stwierdzeń o "przyjemnym gwałcie" (tak na marginesie, jest to oksymoron). Zakładając, że faktycznie jest pani kobietą (a przynajmniej czuje się pani kobietą - choćby to było od wczoraj) powinna pani wiedzieć najlepiej, że nie ma przyjemnego gwałtu, da się zgwałcić prostytutkę, da się zgwałcić żonę (mimo "obowiązków" małżeńskich oczekiwanych przez męża). Ludzi, którzy twierdzą inaczej należy włóczyć końmi po bruku.
Uśmiechy dla szanownej Pani
chluuup....

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 30 kwietnia 2020 o 13:39

M Martyna93
-3 / 5

@Oriolus Witam ponownie. Jak najbardziej rozumiem Pana punkt widzenia. Natomiast wiem też, że świat nie jest czarno biały. Dopuszczam istnienie takich pojęć jak sarkazm czy czarny humor, które mogą być szkodliwe tylko, gdy nie są zrozumiane. Moim zdaniem bardzo szkodliwe są wypowiedzi Pani Lipińskiej na temat pielęgnowania i poparcia dla zachowań destrukcyjnych, a nie nabijanie się z tego, jak to robią (dość nieudolnie) Ci młodzi chłopacy.
Dodatkowo w ramach innych kolorów dotyczących tej kwestii, uważam też za jeszcze bardziej szkodliwe dobrowolne uprzedmiotowienie się dziewczyn/kobiet oraz późniejsze fałszywe oskarżenia niszczące życie osób, które od razu nazwane są "gwałcicielami". Takie zjawisko nasila się w ostatnim dziesięcioleciu i – co gorsza – bardzo negatywnie odbijają się na sytuacji kobiet, które naprawdę padły ofiarą jakiegoś zwyrodnialca, którego należałoby na dobry początek włóczyć końmi po bruku, a później wtrącić do więzienia, jeśli oczywiście wina zostanie udowodniona.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P konto usunięte
+2 / 22

Ale wiecie, że były to żarty z wypowiedzi pani pisarki Lipińskiej "dla jednych kobiet jest to gwałt, a dla innych fajny seks"? Może i żarty głupie, ale jakoś Lipińskiej nikt za te bzdety nie atakuje.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ZrytyRyj
+9 / 15

@Purple_Piper Bardzo ciekawe tłumaczenie, tylko po co to-to tłumaczyć? Bolszewickie tłumaczenie, że nasi to i coś owszem ale tylko żartem, ale tamta to ho ho i nikt jej nie atakuje. Wydawało by się, że zwolennicy Konfederacji nie takie idee prezentują i to przede wszystkim oni powinni wykopać to goowno ze swoich szeregów. Skoro tak się nie dzieje to wbrew ich zapewnieniom nie są inni od Popisów i reszty menażerii od której tak się odcinają

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F Filemona_
+6 / 10

@Purple_Piper po pierwsze, atakuje. Po drugie, naprawde wybiegi o "wyrwanym z kontekstu" były modne jakies 5 lat temu. Tutaj "kontekst" zostal udostepniony, czyli reszta rozmowy i jakos slowa o Lipinskiej nie było. O dziwo, sami zainteresowani póki jeszcze probowali sie bronic tym kontekstem nie potrafili zrobic screena rozmowy (sic), zeby ten kontekst przedstawić. Na szczęście lojalny kolega sie podzielil.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Xar
-3 / 17

@ZrytyRyj niestety ale konfederacja to w duze czesci narodowcy. A jakie poglady maja narodowcy to wiadomo. Nie bez powodu NSDAP to byli narodowcy, UPA tak samo

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P konto usunięte
+2 / 2

@Filemona_ Nie zauważyłem całości "dyskusji". Kolega powinno być w cudzysłowie, nieprawdaż?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F Filemona_
+2 / 4

@Purple_Piper to skoro nie widziales calosci dyskusji, to tym bardziej dziwne, ze z cala stanowczoscia przyjales wersje chlopakow, ktorzy bardzo nieudolnie probowali sie bronic.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P konto usunięte
0 / 0

@Filemona_ Tylko winny ma gotowe alibi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F Filemona_
0 / 0

@Purple_Piper dziękuję, ze sie ze mna w koncu zgodziles :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ZrytyRyj
+8 / 14

@alemania12 Ale w młodzieżówce Konfederacji są nadal? To nie nagonka tylko obnażanie hipokryzji i moralności Kalego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L LordL
+7 / 13

@alemania12 Tu nie chodzi o walkę ze słabszymi. Gdyby napisała to dwójka "sebixów" to nikt by problemu nie robił. Zrobiła to młodzieżówka PARTII POLITYCZNEJ, sama partia nie zareagowała. Pomyśl sobie, że tacy "słabi" mogą kiedyś zostać posłami i głosować nad ustawą dotyczącą przestępczości seksualnej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Martyna93
0 / 16

Chłopaki raczej nie powinni na oficjalnym kanale takich żartów sobie uprawiać, ale autor demota nie zrozumiał sarkazmu i udaje obrońcę uciśnionych kobiet.
Co do samego tematu to niestety sporo "kobiet" robi taki, a nie inny piar swoim koleżankom. Podchodzą do swojego ciala i upodobań seksualnych bardzo luźno. Zamiast zgłosić się do specjalisty to pielegnują w sobie i w swoich partnerach seksualnych zachowania destrukcyjne polegające na braku szacunku, dominacji i brutalności, co z koleji w chłopakach utrwala przekonanie, że taki właśnie powinien być "prawdziwy facet".
Gwał oczywiście pozostaje gwałtem i gdy jest udowodniony w sposób niekwestionowany powinien być bardzo surowo karany. Zwłaszcza w przypadku recydywy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 30 kwietnia 2020 o 10:35

avatar ZrytyRyj
+3 / 7

@Martyna93 Po to dzisiaj zakładasz konto na demotywatorach, aby bronić i tłumaczyć coś co do obrony i tłumaczenia nie jest? Naprawdę nie szkoda wysiłku? Chyba, że coś więcej jest na rzeczy, bo innych komentarzy z tym nickiem nie zauważyłem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Martyna93
0 / 2

@ZrytyRyj Witam. Pozwolę sobie sparafrazować. Po co Pan ma na stałe konto na demotach, aby zbierać punkty za komentarze? Kwarantanna zapędza człowieka nawet na demoty, które odwiedzałam ostatnio parę lat temu na studiach. Poza tym uważam, że należy skupiać większą uwagę do samej treści tego, co się komentuje.
Nikogo nie zamierzałam bronić swoją wypowiedzią, a zwłaszcza jakiś politycznych młodzików. Moim celem było wyłącznie odnieść się do tematu, który jest dla mnie ciekawy ze względu na moje zainteresowania/wykształcenie i pracę. Chciałam przede wszystkim zaznaczyć, że świat nie zawsze jest czarno/biały nawet w przypadku tak drastycznej sprawy jaką jest gwałt.
Z grzeczności odpowiadam na Pana komentarz, natomiast nie chciałabym kontynuować tej wymiany skupiając się na elementach nie związanych z istotą sprawy (moje pytanie z poczatku tego tekstu potraktujmy jako pytanie retoryczne). Pozdrawiam.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 30 kwietnia 2020 o 16:13

S konto usunięte
0 / 0

@Martyna93 Tutaj takie opinie są niepopularne. Nie wolno tak pisać bo to obraża delikatne uczucia większości i ich "jedyny właściwy" pogląd na temat konfederacji. Jakoś nie widzę wielkiego poruszenia i wzburzenia "nowoczesnych polaken" na temat wpisu Czechowicza: "jeb ać ją nożem".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Puolalainen
+2 / 2

@xantorek

Widzisz, ja nie słyszałam o słowach Lipińskiej i patrząc na tę rozmowę to trudno mi tu znaleźć połączenie tych spraw i zauważyć robienie sobie jaj ze słów Lipińskiej. Wycięty kawałek rozmowy bez odpowiedniego komentarza.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A aberg
+3 / 7

@solonaryba Do momentu aż dostaną wyrok skazujący, bo sprawa jest w sądzie. Po za tym tak jak ktoś tu napisał.... jakby to było dwóch sebixsów to ludzie by krzywo spojrzeli i machnęli ręką. Ale to zrobili politycy, którzy w przyszłości będą się zajmować prawami kobiety, przestępczością seksualną, przemocą domową... i ludzie z takimi żartami mają być przy władzy? Jak się pcha do władzy to należy trzymac poziom.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S konto usunięte
0 / 0

Sebix może a jakiś tam "polityk" nie? A słyszałem, że wszyscy są równi wobec prawa. Mam nadzieję, że ci dzielni bojownicy moralności zgłoszą wszystkich którzy namawiają do gwałtu i sieją "mowę nienawiści" pod tym demotem i innymi dyskusjami, gdzie proponowano różne formy gwałtu na tych kucach.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Samoyed
+1 / 3

Znowu cos zostalo wyrwane, a cos sobie zartowali, a to kogos parafrazowali. Jak ich smiec i odpad wodzus ukochany. Jezeli wasi koledzy sa za tepi, zeby nawet "zartowac" to niech zajma sie leczeniem tradziku, zamiast w internecie latac. Za glupi sa i nie ogarniaja.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem