Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
45 68
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar wichniak2
+1 / 3

Nie daj się prosić. Jak chcą kupić to sprzedawaj, ewentualnie mogę im sprzedać moje to dadzą Ci spokój jak im nagonisz klienta :-)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B balbuli11
+1 / 1

@Rafix5 Masz nr telefonu podany. Zadzwoń i zgłoś swoje uwagi. Handlarz w kilku żołnierskich słowach wyrazi swoją pełną dezaprobatę dla Twoich sugestii..
Jak chcesz się zemścić to zadzwoń do niego, pogadaj z 10 minut. Umów się żeby przyjechał obejrzeć auto. Będzie Ci proponował najniższą cenę zgódź się, jak wypisze umowę to powiedz, że się rozmyśliłeś i idź do domu... Zaufaj mi, szlag go trafi.
Ale... zawsze jest jakieś ale. Skoro znalazłeś taką kartkę to masz auto w przedziale między 1000zł a 5000zł (mogę się mylić). Z 3000 rozniesionych kartek jest ok 15 telefonów a kupuje się od 2 do 5 aut. Każdy orze jak może, więc chyba wyjęcie kartki zza wycieraczki i wrzucenie do kosza na śmieci nie stanowi wielkiego problemu. Kartki leżące na ziemi czy trawniku raczej świadczą o braku kultury właściciela samochodu...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 2 maja 2020 o 17:44

B bwieczorek
0 / 2

Niby masz rację, ale SPAM to zawsze SPAM. Nawet w innej formie niż na e-mail. Ja tam bym z chęcią potańczyć z takim. Pomysł z wycofaniem się że sprzedaży w ostatniej chwili uważam za doskonały.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem