Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
4:45

Jak będą wyglądać wybory korespondencyjne? Filip Chajzer i DDTVN próbowali odpowiedzieć na to pytanie. Zapowiada się komedia

www.demotywatory.pl
+
40 61
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar haron009
+4 / 14

Filip Chajzer toś znalazł godny "autorytet" warty naszego czasu i uwagi. Wrzuć może jeszcze jakieś głębokie przemyślenia sióstr Godlewskich w temacie muzyki klasycznej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L lech2
-1 / 9

@haron009 cóż za merytoryczny argument. Ale skoro Chajzer się nie zna to może objaśniać nam wszystkim te wątpliwości. Ja zauważyłem, że typowy wyborca PIS-u jak PiS po raz enty łamie elementarne zasady moralne, prawo, konstytucję, doprowadzą do śmierci niewinnych ludzi. Odpowiedź jest zawsze zbliżona: ja nic nie widziałem, ja nic nie słyszałem, w temacie się nie wypowiem, ale tego kto ujawnia niegodziwe sprawki mojego Pana i władcy ja zwyzywać muszę

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 3 maja 2020 o 17:52

P profix3
+1 / 5

@haron009 To jak jesteś taki mądry wytłumacz wszystkim jak to się wszystko odbędzie, i co robić, oraz na ile to wszystko bezpieczne.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Buka1976
+6 / 6

Widząc to co dzieje się w marketach i biedronkach to sądzę, że glosowanie w normalnych lokalach wyborczych, z zachowaniem tych samych procedur co w sklepie, NIE JEST BARDZIEJ NIEBEZPIECZNE niż kupienie bułek rano.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S sese23
0 / 4

to wszystko bez znaczenia. wynik jest z góry znany marnuja tylko papier i czas

Odpowiedz Komentuj obrazkiem