Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
142 159
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
M mararas
-2 / 12

https://wiadomosci.wp.pl/wybory-2020-pawel-kukiz-poparlby-glosowanie-korespondencyjne-nikt-ze-mna-nie-rozmawial-6507202154358913a
Według powyższego:
Paweł Kukiz: wybory korespondencyjne według PiS są "za wszelką cenę, niezgodnie z prawem, bezpieczeństwem publicznym i zdrowym rozsądkiem" chyba, że ten sam PiS przekupi mnie gwarancją ustawy antykorupcyjnej, to wtedy te wybory nie będą niezgodne z prawem i bezpieczeństwem i będą cacy. Głupota przysłania mi cały świat od morza aż do Tatr.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Xar
+5 / 11

Zawsze Tyszke uwazalem za miekka pipe bez kregoslupa. Teraz mi zaimponowal. Szacunek, panie Tyszka!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mrooki
+2 / 18

Skoro mowa o ideałach, to warto dodać, że kukizowcy z ich liderem na czele takie mieli goowno w gaciach przed wyborami, że związali się z PSLem pomimo faktu, że ich elektorat uznał taki mariaż w sondażu przeprowadzonym przez samego Kukiza za najgorszą możliwą opcję. Kurtyna.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Dashrek
0 / 2

@mrooki ponieważ pamięć masz dziurawą, dla przypomnienia Pan łaskawie nam panujący Prezydent Rzeczypospolitej Doktor andrzej duda, zwlekał tak długo z ogłoszeniem terminu wyborów, że czasu na zebranie podpisów poparcia kandydatów było pardzo niewiele. Kukiz stwierdził, że zrobi to na spółę z PSL, Korwinowi udało się to na 5 dni przed końcem terminu, Jedna Polska została rozwiązana, bo zaczęli się pojawiać kandydaci, którzy zdobyli podpisy najprawdopodobniej od PiSu https://www.youtube.com/watch?v=TypSgGdYhCI . Nie mogę powiedzieć, że Kukiz z premedytacją zjednoczył się z PSL, tylko grał w ciemno i przegrał!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P profix3
+3 / 3

Jak czytam, jacy to posłowie są uczciwi i służący Polsce to śmiać mi się chce, niezależnie od barw politycznych. Ok. Ci z pisu mają moralność grubo poniżej 0, ale nie czarujmy się, wszyscy inni są niewiele lepsi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 6 maja 2020 o 8:31

S somehuman
0 / 0

do sadu z tym, a nie na fb? caly czas mnie zastanawia, jak oni na to patrzą i jak o tym mowia- powinna byc lawina pozwów do wszystkich możliwych instancji

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L Longslaw
0 / 0

Dziękuję za taką postawę!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G grimmonk49
0 / 0

Brakuje mi w tym tylko jeszcze na końcu jednego zdania. "powyższe przypadki zgłosiłem do prokuratuty". Bez tego to wszystko wygląda na narzekanie, że jemu nikt nic nie zaproponował.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F Forget_about_it
0 / 0

Ciekawe, ciekawe... nie spodziewałem się po Panu Kukizie (staczającym się z wolna w polityczny niebyt) tego typu "sierpowego" wymierzonego w nerki sypiącej się koalicji. Wielkiego zaskoczenia nie ma, m.in. Matka Kurka już od dłuższego czasu wskazywał podobny scenariusz wydarzeń. Mimo różnicy poglądów - szanuję.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem