Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
589 633
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar pandoro
+11 / 15

Od początku było wiadomo, że rządowa propaganda zacznie spiskowe teorie oszołomów wykorzystywać na swój sposób. Kto wie, skoro stać ich było na płatnych troli to spiskowe teorie też nakręcają aby wykorzystać to przeciwko opozycji i wszelkim objawom protestu... ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 9 maja 2020 o 21:18

S Shaam
+2 / 2

@shark_ Przez te wasze kreatywne księgowe to coraz więcej ludzi jest w dupie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T trolrolo
+3 / 11

sharko to troll pisowski
to niby teoretycznie mozna.dostsc ale praktyka. Ja zlozylem 3 tyg. temu wniosek o pozycxke 5000 do dzis nie rozpatrzony. ZADEN wniosek o dofinansowanie we Wroclawiu nie rozpatrzony pozytywnie. Wnioski złożyło 700 firm.
Aby wypelnic wniosek trzeba sztab ludzi wyliczen wskaznikow. Polowe nie wiadomo jak wypelnic. Nikt nic nie wie.
Wiec nie pisz Pisowski trollu ze jest super bo w realu jest szambo. A ty piszesz jak tvpis mowi. Pokazuja w głównym wydaniu jakiegoś typka któremu wniosek rozpatrzyli po 2h i po 2 dniach miał kasę.

Nie znam nikogo komu urząd pracy rozpatrzył wniosek pozytywnie i dostal. Poza Ccc i BlackRedWhite.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S schowschenk
+1 / 1

@trolrolo Tak tylko cichutko zapytam: kto rzadzi we Woclawiu, i komu podlega urzad pracy ????

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Elathir
0 / 0

@trolrolo zależy, który urząd pracy podejmuje ostateczną decyzję, powiatowy czy wojewódzki. Jeden podlega pod miasto, drugi wojewodę. Po drugie działania tarczy są one finansowane centralnie, i jak taki Wrocław dostał dajmy na to kasy na 100 pożyczek to nie ma co się dziwić, że wybrzydza i szuka tych, najbardziej potrzebujących.

Z osób, które znam jedyne co je otrzymały to osoby z mniejszych miejscowości. Zresztą kolega dostał decyzję od razu niema, bo z tego co się dowiedział był na drugi dzień po starcie tego programu jedną z kilku osób, które takie wnioski w całym powiecie złożyły.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 12 maja 2020 o 11:22

R Rogger77
-5 / 5

Prawda jest taka że większość tzw. "przedsiębiorców" to małpoludy, które nie są w stanie wypełnić prostego formularza. A jednocześnie szkoda im zatrudnić nieco bardziej ogarniętą księgową, która w 5 minut załatwi wszystkie "problemy" z PITem albo jakimś wnioskiem do ZUSu czy urzędu skarbowego. Stąd to całe "piekło biurokracji".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar solarize
+3 / 3

@Rogger77 Co to? Streszczenie teleekspresu? :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Rogger77
-4 / 4

@solarize Nie wiem o czym gadasz, nie oglądam telewizji. To rozrywka dla małpoludów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Elathir
+2 / 2

@Rogger77 tylko dlaczego, w takiej Holandii, Szwajcarii czy Estonii nie ma takiego problemu? Dlaczego dwa dni po uruchomieniu strony z tymi wnioskami dla bezzwrotnych pożyczek ją zdjęto i przeredagowano? Bo z pierwotnej wersji nie wynikało kilka ważnych kwestii jak to, że do wniosku o pożyczkę trzeba złożyć wzór wniosku o jej umorzenie, które trzeba będzie złożyć za 3 miesiące. Po 3-dniach się skumali, ze jednak taką informację wypadałoby wprost podać w instrukcji a nie liczyć na to, że wszyscy się domyślą.

U nas takich kwiatków jest masa. Swego czasu pracowałem w firmie o kapitale Polsko-holenderskim. Ogólnie ludzie zatrudnieni i projekty rozliczane w dwóch krajach. Dysproporcja jest gigantyczna, zresztą prezes tamtej firmy kiedyś był nawet gościem radiowej trójki gdzie o tym mówił. Tam celem skarbówki jest ci pomóc sprawiedliwie zapłacić podatki, u nas rzucać kłody pod nogi by potem móc dowalić karę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N Nimbochromis
+1 / 3

A Adrian 45% poparcia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B biuro74
0 / 0

Niewazne, czy dostaje setki, czy tysiace podziekowan.
Wazne, czy ten, ktory je hurtowo pisze w jej wlasnej kancelarii dla sfabrykowania dowodow - "zdanża" je wyslac mailem na rano :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem