Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
685 794
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
P Pranelt
+53 / 127

ok, uratowała życie zmuszając dziewczynę do porodu. Czy 17-latka po urodzeniu otrzymuje pomoc? wsparcie chociażby w sferze psychicznej? śmiem wątpić. Jeśli się mylę i ta 17-latka otrzymuje wsparcie m.in od Pani Zuzanny to ok, zwracam honor, ale jeśli to wsparcie zakończyło się na zablokowaniu wszelkich innych dróg i wymuszeniu porodu wbrew wszystkim i wszystkiemu, to co to za pomoc i ratunek? ... Nie znalazłem żadnego info, czy ta ciąża była z gwałtu.

@edit - przejrzałem na szybko neta - jej "pomoc" i "ratunek" polegały na stalkingu tej 17-latki, ingerowanie w jej i jej rodziny prywatność. No nie powiem, bohaterstwo.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 15 maja 2020 o 16:54

T truskawka90
+11 / 85

@Pranelt Bohaterstwo prawdziwego polaka katopatrioty. Nie słyszałeś o takim? Inne odmiany też są np. wyzwanie kogoś od k..rw, komunistów, skur.....ynów niewierzących tip. Prawdziwy polak katopatriota też charakteryzuje się zawiścią i relatywizmem moralnym.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kondon
+5 / 19

@Tibr Myślisz, że to by coś zmieniło?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tibr
+11 / 25

@kondon tak jeżeli to był stalking, że źródła wynika tylko, że działacz nowoczesnej sugerował aby "wbić jej nóż"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K killerxcartoon
+11 / 37

@Tibr Mówisz o kraju w jakim prokurator zamiast oskarżać to broni pedofila w sutannie jaki wsadzał palce małoletnim dziewczynkom w miejsca intymne wmawiając opinii publicznej przy umorzeniu sprawy że ksiądz leczył je bioenergoterapeutycznie. Na dodatek obecna ekipa opcji politycznej będąca u władzy uznała owego prokuratora za wzór cnót i awansowa go na możliwe najwyższego stanowiska w systemie wymiaru sprawiedliwości czyli do Trybunału Konstytucyjnego. Myślisz ze ma jakieś szanse na walkę z tym systemem i tym układem Korony, Miecza, Sakiewki i Konfesjonału jaki jest u władzy ?
https://www.youtube.com/watch?v=e9cw0i6r37s

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kondon
+9 / 23

@Tibr Nie znam sprawy, ale skoro dostaje od rządu jakieś nagrody, to jest bardzo prawdopodobne, że ma jakieś znajomości. Znając nasze sądy, to oskarżanie takich osób jest mało realne, a pisowskie reformy tylko pogarszają tę sytuację.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tibr
+2 / 12

@kondon @killerxcartoon myślenie racjonalne opiera się na patrzeniu krytycznie szczególnie na rzeczy, które mi się podobają. I zgodzę się że w przypadku PiS jest taka szczególna pokusa przez ich bezpardonowe postępowanie. Jednak czy tu pewne twierdzenia nie poszły za daleko? Nie wiem jak było pamiętam sprawę z przed roku(nie wiem czy to to samo) i teraz kwestia czy została przekonana, czy sterroryzowana? Jeżeli nie zgłasza pretensji to dla mnie zachodzi zasada chcącemu nie dzieje się krzywda. Ażeby ocenić sytuscjey trzeba by znać wersję tej dziewczyny i jej rodziców nie histerycznych płaczów aktywistów pro life i pro aborcji.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K killerxcartoon
+5 / 19

@Tibr Myślę że bycie pis u władzy jakie ma za nic prawo i pokazuje że traktuje go przedmiotowo jako narzędzie, pokazując że chronić będzie kościół i takie działania.
Można albo się z tym pogodzić i dać za wygraną, Albo trzeba być masochista by się z nim kopać. Jak ta nasza kobieta co poszła do trybunału UE bo po mimo zalecenia aborcji jakie negatywnie wpływało na jej zdrowie tak długo ją zwodzili że minął okres kiedy można zrobić to zgodnie z prawem. Kobieta jest prawie niewidoma po tym .... I h z tego że wygrała...
Albo iść na całość poza prawem...

Potrzeba nam sprawy jak w Irlandii gdzie zmarłą hinduska z ciążą pozamaciczną jaką można było uratować wg wiedzy medycznej a tępe katole ze swoją narzucaną wszystkim ideologią religijną zabiły kobitę wraz z tym płodem...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 3 razy. Ostatnia modyfikacja: 16 maja 2020 o 15:35

avatar kondon
0 / 0

@Tibr Nie znam sprawy i nie wiem kto mam rację. Kwestionuję tylko możliwość sądzenia się i na nim opierania oceny.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tibr
+1 / 7

@killerxcartoon tylko proszę nie podawaj za przykład panią "tausend" bo zachodzić 4 razy w ciążę i udawać, że nie wiem skąd się biorą dzieci to można porównać z hasłem aborcja jest ok. ja rozumiem argumenty zdrowotne ale one nie mogą przesłaniać głupoty.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kenzol
-2 / 4

@Pranelt OK, poświęcę się, wejdę na pierwszy lepszy artykuł w Onecie i się dowiem. OK, już wiem wszystko, "edit" stalkowała ją i jej rodzinę. Dziękuję. Dobranoc.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A azu1920
+1 / 7

Ja pie**ole moja Matka urodzila mnie jak miala 18 lat i 10 miesiecy moja koleżanka z klasy urodzila jak miała 16 lat nie dostały żadnego wsparcia od nikogo!ja żyje oni żyją i 3 mojego rodzeństwa które moja mama urodziła przed trzydziestką

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Medur
-1 / 9

@Pranelt to niech się kurna za coś weźmie teraz skoro segz się uprawiało i się wpadka zdarzyła. Gwałtu nie było. Deformacji płodu skazującej dziecko na śmierć nie było. Zagrożenia życia matki nie było.
Niech się ku*wa ludzie nauczą O D P O W I E D Z I A L N O Ś C I

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar maat_
+1 / 3

@Pranelt bredzisz, dziecko nie może decydowac o zbaduniu wszy przez szkolną pielęgniarkę a ma decydowac o czymś takim jak aborcja za plecami rodziców. Zostali poinformowani rodzice, którzy podjęli decyzję i tyle. Pomoc psychologa istnieje. Co z ciebie za ciemnogród, że uważasz iż ciąża u nastolatki to koniec świata, ja tak nie uważam

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 17 maja 2020 o 11:28

T Tibr
+5 / 45

@cysiek63 analogicznie rozumiem, że wszyscy którzy żądają kary śmierci są ofiarami strasznych zbrodni. A ci którzy nie są zwolennikami kary śmierci powinni stracić w zabójstwie kogoś bliskiego aby być za karą śmierci?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Rhanai
-1 / 37

@cysiek63 jej braciszek publicznie popiera gwałty jako jedyną metodę dla niektórych facetów, żeby zaliczyć cokolwiek, poza przymusowymi szczepieniami.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mieteknapletek
+3 / 15

@cysiek63
wtedy cichaczem wyjedzie do normalnego kraju i tam sobie zrobi skrobanke
nie bylby to pierwszy przypadek hipokryzji w takich srodowiskach

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tibr
+6 / 24

@Sevivo no właśnie nie ma za to w źródle są groźby karalne wobec niej;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Skarpetoperz
+3 / 13

@Sevivo stalkowanie jej i jej rodziny.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar olmajti
+12 / 24

@Sevivo @Tibr poinformowała chłopaka 17-letniej dziewczyny że ta jest w ciąży i chcę przeprowadzić nielegalną aborcję. Prawdopodobnie poinformowała jeszcze jej rodziców ale to nie jest oficjalnie potwierdzone. Natomiast groźby karalne pojawiły się ze strony działaczek prochoice które wylały na nią wiadro hejtu a teraz nawet w mojej piwnicy słychać dźwięk ich pękających dup gdyż wszystkie te towarzyszki feministki będące etatowymi ofiarami, nawołujące do zaprzestania hejtu i tolerancji stały się agresorami a ich hipokryzja jest widoczna bardziej niz wczesniej :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tibr
+1 / 9

@olmajti tak też mi się zdawało ;) zgodnie z zasadą złodziej krzyczy łapcie złodzieja.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar maat_
+5 / 37

Czyli świetny pomysł, aborcja za plecami rodziców?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z konto usunięte
0 / 22

Nieee, to nie żart... to tylko kato-lewica udająca kogoś innego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 15 maja 2020 o 17:39

avatar Rhanai
+4 / 56

Dziewczyna, która stalkingiem i prześladowaniami zmusiła młodą dziewczynę do donoszenia ciąży dostaje odznaczenie za zasługi dla sprawiedliwości, patrz pani zuzanna wiewórka, Pan wiceminister, z inicjatywy którego odznaczenie otrzymała, uważa, że konwencja antyprzemocowa jest genderowym pie*doleniem, patrz pan marcin romanowski. Szanowny brat pani zuzanny uważa, że gwałty są dopuszczalne, ponieważ to dla niektórych mężczyzn jedyna metoda, żeby pochędożyć, patrz pan maciej wiewiórka. A prezesem sądu najwyższego zostaje założyciel sekty ordo iuris, patrz pan aleksander stępkowski. Małe litery celowe. Taką mamy elitę w tym kraju, takie mamy wartości.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 15 maja 2020 o 17:56

B butros
-3 / 31

@Rhanai z tego co czytałem to laska nie powiedziała ani ojcu dziecka, ani swoim rodzicom. Jak juz sie dowiedzieli to wszyscy byli za urodzeniem dziecka. Pi...sanie o "zmuszeniu" jest manipulacją.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar olmajti
+2 / 30

@Rhanai po pierwsze. Zuzanna nikogo, do niczego nie zmusiła. Poinformowanie ojca dziecka i rodziców 17-latki(!) to nie jest zmuszanie :)
Po drugie. Wiceminister sprawiedliwości krytykuje konwencję antyprzemocową a rząd po cichu wprowadzę nowelizację prawa antyprzemocowego które podważy domniemanie niewinności :)
Po trzecie. Brat Zuzanny użył dokładnie takich samych argumentów jak działaczki prochoice. Świetna prowokacja która odsłania ich hipokryzję :)

Co do elit. To chcialbym zaznaczyć że doktor prawa Sylwia Spurek powiedziała że koronawirus to kara za złe traktowanie zwierząt ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A aberg
+8 / 28

@butros Jak za urodzeniem dziecka? Powiedzieli jej, że albo urodzi albo wyrzucą ją z domu. Faktycznie.... wszyscy byli za urodzeniem dziecka...NIe dość, że dziewczyna urodziła niechciane dziecko, to jeszcze rodzina znęca się nad nią psychicznie. Teraz powinna zabić dziecko a potem siebie tak żeby społeczeństwo w końcu zrozumiało, że nie podejmuje się decyzji życiowych za innych. Dziewczyna nie chciała dziecka więc została zmuszona do urodzenia. W słowie zmuszona nie ma żadnej manipulacji.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar olmajti
-5 / 21

@aberg a skąd wiesz że została zmuszona? Masz jakieś źródło potwierdzające to?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
U UFO_ludek
+2 / 20

@Rhanai No cóż, tak to się u nas żyje w tej Polsce. Takiej zaściankowej, nienawistnej, małostkowej. Ilość minusów i komentarzy, jaka to dziewczyna straszna a pani W wspaniała pokazuje sedno sprawy. Cieszę się, gdy widzę takie komentarze jak Twoje. Nawet jeśli minimum naszego społeczeństwa tak myśli, to już coś.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F Fizdryg
0 / 18

@aberg Skoro dostała wybór "albo dziecko aut z domu"to chyba podjęła świadomie. Jeśli dziecko będzie zdrowe to może zawsze oddać do adopcji. Nie wiem jak wyglądają u nas przepisy w sprawie surogatek ale wiem natomiast jedno. Nie jedna para stara się o dziecko latami, niektórzy przechodzą rygorystyczne proceduty adopcyjne a po kilku latach i tak usłyszą "nie" pod czas gdy inne dziewczyny ledwo usiądą na kalesonach i już zbrzuchacone. Temat aborcji jest trudny, niejednoznaczny i niejednorodny. Ja po prostu mam problem z aborcją "bo wpadka". To mnie boli najbardziej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A aberg
+3 / 19

@Fizdryg To nie jest żaden wybór, ponieważ 17 latka dobrze wie, że nie ma za co się utrzymać i nie ma gdzie mieszkać. Została zastraszona. Więc to nie była świadoma decyzja. Po za tym uwielbiam argument pt. "inni starają się latami...". A czy to jest wina kobiet, które nie chcą dzieci, że ktoś nie może mieć dzieci? Nie. Więc dlaczego tutaj to wyciągasz. Kolejny raz ktoś ma podjąć życiową decyzję bo inni?
@olmajti - ponieważ ta dziewczyna jest na jednym z forum i jest załamana. Jest na skraju rozpaczy. Ktoś robi coś przeciwko niej. Jeżeli ta dziewczyna popełni samobójstwo to ta wiewióra zgodnie z średniowiecznymi poglądami (bo takie ma) powinna zostać publicznie ukamienowana. Niech ktoś też podejmie decyzje życiową za tę "dziewczynę", bo to kobieta nie jest. Kobieta ma empatie a ona nie ma jej ani trochę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S sl4w3x
+6 / 10

To za co dostała nagrodę? Za donosicielstwo?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F Fizdryg
+3 / 15

@aberg Cóż za patologiczna rodzina wyrzekła by się córki która jednak postanowiła wychować dziecko...
Wpadli?? Trudno, zdarza się. U mnie w rodzinie 2 osoby (nie ze sobą) "wpadły" i to chyba nawet w gimnazjum
i teraz wiodą normalne życie. Rodzina pomogła i wszystko było ok.
Zakładam że ona po prostu bała się że skończy się sielanka a zacznie przewijanie itd. Swoją drogą zastanawia mnie skąd miałaby mieć pieniądze na aborcje (1) i (2) czemu nie chciała powiedzieć chłopakowi że spodziewa się dziecka?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Rhanai
+1 / 13

@UFO_ludek mnie to szalenie martwi, że jest nas niewielu, bo bezrozumna większość wpędza nas w średniowiecze i to całkiem realnie...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mo_cuishle
-1 / 9

@Rhanai spokojnie, Polska na naszych oczach zamienia się w Wenezuelę, kryzys który nadciąga zmusi tę bezrozumną większość do zajęcia się własnym życiem. Konserwy, ksenofoby nie są nauczeni współpracy, kierują się poczuciem zagrożenia, strachem przed innością dyktowanym przez ego. Do tego na ogół są to ludzie o wąskich horyzontach, bez znajomości języków obcych, z ujemnym IQ. Nie poradzą sobie w nowej rzeczywistości w której ludzie z różnych kręgów kulturowych będą się musieli jednoczyć i współpracować.Era izolacji, bronienia "tego co polskie" odchodzi naturalnie do przeszłości. Idą nowe czasy, a osoby które nie będą chciały się przystosować, będą bez pracy, bez socjalu, głodni i nie będą mieli czasu na pilnowanie moralności innych ludzi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar olmajti
-5 / 13

@aberg aaaa. Jest na jednym forum. I co w związku z tym? Skoro nie jest gotowa na poniesienie konsekwencji swoich decyzji to niech nie uprawia seksu. Czy to jest aż tak trudne? Wychodzi na to że dla niektórych aż za bardzo, bo przecież nie wolno zabraniać seksu ;)

Co do potencjalnego samobójstwa. To mam nadzieję że jesteś świadomy iż samobójstwo z powodu wejścia w konfliks z prawem jest w pierwszej 5 najczęstszych przyczyn. Aborcja jest w Polsce nielegalna. Wiek tu nie ma znaczenia bo wg prawa jest ona świadoma swoich decyzji :)

Kobieta ma empatię? No co Ty ku**a nie powiesz? A te 50 pare mln kobiet które w od początku tego roku dokonały aborcji to miały empatię względem kogo? Siebie? To się nazywa narcyzm :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z zyzuu
-2 / 6

@aberg Jak nie chciała tego dziecka to wystarczyło przecież nie rozkładać nóg :) Każdy dorosły i odpowiedzialny człowiek wie z czym wiązać się może uprawianie seksu. Za swoje czyny należy brać odpowiedzialność.
Została zastraszona, bo 17 latka bardzo dobrze wie, że nie będzie miała się za co utrzymać, ale nie wie, że jak będzie uprawiać seks to może zajść w ciążę i wtedy trzeba mieć "pieniążki" żeby utrzymać siebie i dziecko :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 17 maja 2020 o 4:36

F FenrirIbnLaAhad
-2 / 4

@zyzuu a daj spokój, to pokolenie dzieci wychowane na #yolo... z myśleniem im nie po drodze.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mistrzrzeczywistosci
-3 / 11

A Konstytucja co na to obrońcy konstytucji

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B butros
0 / 24

@PIStozwis ale ten portal to jakaś feministyczna paranoja. Żero argumentów, czysty hejt.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar olmajti
0 / 14

@PIStozwis paranoja to jest w wykonaniu antyprzemocowcow z lewej strony którzy zaszczuli Zuzannę :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar PIStozwis
-1 / 13

@olmajti Swoją głupotą sama się zaszczuła. Tak się kończy wpieprzanie w cudze życie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar olmajti
+2 / 14

@PIStozwis hahaha co? Cancel culture i podpie***lanie to specjalizacja lewej strony. oni mogą i szczuć i nawoływać do wali z hejtem jednocześnie, nie? HIPOKRYZJA! :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F FenrirIbnLaAhad
0 / 2

@PIStozwis obie strony się nie popisały.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B butros
+3 / 19

Niby jak ją zmusiła przez internet?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar PIStozwis
-2 / 18

@butros Zadaj sobie trochę trudu i poszukaj w necie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar DarthKarl
+3 / 31

Niema obowiazku wychowywania dziecka, moze je oddac od razu. Nikomu nie winszuje trudnej sytuacji i staniecia przed takim wyborem, ale nie zabijajmy, nie chcesz byc rodzicem, ewidetnie nie chcesz dziecka-oddaj, ktos kto nie moze miec dziecka sie ucieszy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Rhanai
-2 / 14

@DarthKarl ta, trauma kobiety to olał, a w bidulach wiatr hula.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar DarthKarl
+1 / 13

@Rhanai nie olal, tylko nie wspomnial, nie jestem za zabijaniem dzieci i tyle

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar DexterHollandRulez
+3 / 5

@DarthKarl Płód to nie dziecko, tak jak jajko to nie kura. Podstawy biologii się kłaniają.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F FenrirIbnLaAhad
-5 / 9

@Rhanai więc może wyniesie jakąś naukę z tej "traumy", sami są sobie winni.
P.S. Też byłem niespodzianką, i trafiłem do bidula... nie było lekko, ale wolę to niż nieistnienie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Didi27
+3 / 23

Nigdzie nie wspomniano że to był gwałt, nigdy nie będę popierać aborcji jako legalnej "antykoncepcji" jeśli mogę to tak wgl nazwać, jeśli ktoś już decyduje się na pójście z kimś do łóżka to ma mieć świadomość jakie mają być temu konsekwencje, i proszę mi tutaj od razu nie pisać że do tego powinni być w szkole dzieci przygotowane, tak są.. u mnie w szkole uczono nas o chorobach, o antykoncepcji więc myślę że w każdej szkole tak jest a liceum skończyłam 6 lat temu. Więc jeśli ktoś uważa że aborcja powinna być legalna na każde zawołanie to chyba jeszcze więcej puszczalskich szonów będzie na tym świecie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Dolcannz
-1 / 15

Dzięki za ten głos rozsądku. Już myślałem, że tu sami mordercy dzieci na tym portalu

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S sl4w3x
-2 / 4

Jak rozumiem żeby mieć tą świadomość wprowadzono kary za edukację seksualną? Debata była w sejmie 14 czy 15 kwietnia tego roku. Natomiast mam wrażenie że dla niektórych aborcja to tak jak wyrwanie zęba. Zaraz się o tym zapomni. I pewnie tacy się znajdą. Same takie zakazy sprawią że aborcja znowu pójdzie do podziemia tak jak politycy nie chodzą do fryzjera.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F feroxa
-2 / 12

Konsekwencją peknietej gumy ma być dziecko? To stosuj taką logikę wzgledem siebie, zostaw w spokoju wybory innych, bo ty nie bedziesz im pomagał i placił. Twoje zdanie- twoje wybory. Narzucasz je innym- to ponoś za to odpowiedzialność i płać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar DexterHollandRulez
+1 / 5

@Dolcannz Mam nadzieję że niebawem będzie można wytaczać procesy o zniesławienie takim dzbanom jak Ty, którzy bezpodstawnie nazywają innych mordercami... Zapłacisz parę razy odszkodowanie to nabierzesz rozumku

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Dolcannz
-1 / 3

A niby czym jest aborcja jeśli nie pozbawieniem życia, ergo morderstwem? Sumienie nie pozwala ci nazwać rzeczy po imieniu dlatego stosujesz nowomowę? Bądź na tyle odważny I stań przed lustrem mówiąc jestem potencjalnym mordercą. Ciekawe jak się poczujesz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar DexterHollandRulez
-1 / 3

@Dolcannz Sorry, wybacz, nie kupuję Twojej demagogii. Jajko to nie kura. Czy jak wycinasz nowotwór, to też popełniasz morderstwo? To również jest żywa tkanka będąca częścią Twojego organizmu i pozbawiasz ją tego życia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Dolcannz
+1 / 1

Jesteś najbardziej chorym psychicznie na tym forum! Jak można porównać komórki rakowe do ludzkiego płodu!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar solarize
-1 / 15

Ci obrońcy cierpienia to obrzydliwi ludzie. :(

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kradosan
-3 / 17

Tylko jedna sprawa jest zastanawiająca, dlaczego ci wszyscy ludzie co atakują tą dziewczynę nie dadzą przykładu ze swojej strony, że mają rację i nie dokonają aborcji na sobie. A tak może zapytajmy tego dziecka za kilka lata o słuszności decyzji jego mamy

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B boomfloom
+8 / 16

@kradosan Zapytajmy. Bo bycie niechcianym dzieckiem (i już nieważne czy wychowanym przez matkę biologiczną, czy adoptowanym) musi być fajne. Szczególnie jak cała sprawa rozgrywa się w prasie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F Fizdryg
+3 / 9

@boomfloom Kolega kiedyś powiedział przy mnie do drugiego kolegi o swoim ojcu niebiologicznym "nie ważne kto spłodził, ważne kto wychował. Ewidentnie gość wiedział że był przygarnięty a mimo to doświadczył miłości i sam miłością darzył człowieka który nie miał z nim ŻADNYCH więzów krwi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F feroxa
+3 / 7

To tacy jak wy mają dać przykład. Nie donosami, ale np. obowiazkiem utrzymywania wskaznego dziecka. Do ukończenia studiów. No i pomoc w kupnie mieszkania. I zobaczymy ilu jest przeciwko aborcji.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B boomfloom
+6 / 6

@Fizdryg Super, że Twojemu koledze się udało. Jednak nie zawsze tak jest.

Wyobraź sobie, że ktoś potrzebuje przeszczep nerki czy płata wątroby, a Ty jesteś idealnym dawcą. To czy się na to zgodzisz, zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Jeśli nie zechcesz uratować życia, trudno. Nikt Cię nie będzie o to nękał, a gdyby się odważyli, to prawo jest po Twojej stronie.

Możesz powiedzieć: nie chcę operacji, ponieważ boję się komplikacji albo boję się, że mnie zwolnią i stracę dochód, a kredyt trzeba spłacać, itd. Twoje ciało, Twój wybór. To czemu kobiety się zmusza do ponoszenia ryzyka związanego z ciążą i porodem (fizjologicznych, zdrowotnych, finansowych, społecznych, itd) wbrew ich woli? Życie, to życie. Oddaj nerkę. Oddaj szpik. Oddaj krew. Oddaj podatki na 500+.

Ba! Nawet po śmierci nie można pobrać organów bez zgody Twojej lub rodziny (mimo że to czy Cię pochowają w całości nie ma najmniejszego wpływu na nikogo, a ratuje życie biorcom). Bardzo nielogiczne to jest. Trup i zarodek mają większe prawa niż kobieta.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar DexterHollandRulez
+4 / 8

@kradosan Hmm, a może to 'obrońcy życia' niech adoptują te donoszone siłowo dzieci? Albo płacą regularnie na sierocińce? Skoro wymuszają żeby te niechciane dzieci przychodziły na świat i były w nim same?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar olmajti
0 / 6

@DexterHollandRulez świetny argument! Niech inni biorą odpowiedzialność za decyzje nieodpowiedzialnych ludzi! To takie liberalne! Swoją drogą. Możesz podać przykład organizacji prochoice wspierającej matki które zdecydowały się na urodzenie dzieci? Nie ma żadnej? Ale jak to? Na tym właśnie kończy się pozorny wybór o którym tak głośno krzyczą feministki. W brew pozorom one też są za ponoszeniem konsekwencji swoich wyborów. Oczywiście jeśli te wybory nie są zgodne z ich linią ideologiczną :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Dolcannz
-1 / 5

Cos to za argument poziom przedszkolaki grupa starszaków?
Wszyscy płacimy na domy dziecka płacąc podatki. Jest mnóstwo chętnych by adoptować dzieci z sierocińców, ale większość z nich ma nie uregulowany status prawny.
Zrób test, wybierz się do domu dziecka I zapytaj czy dzieci chciałyby zostać poddane eutanazji bo przecież są nieszczęśliwe. Wyleciałbyś stamtąd na kopach

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar DexterHollandRulez
0 / 4

@olmajti Nie obracaj kota ogonem. Nie chcesz brać za to odpowiedzialności, to się nie wchrzaniaj i nie rozkazuj obcym ludziom, że mają rodzić, bo Ty tak chcesz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar olmajti
-2 / 4

@DexterHollandRulez tak myślałem. Zupełny brak argumentów. Uwielbiam hipokryzję ludzi którzy w jednym zdaniu potrafią powiedzieć że gwałt jest zły bo narusza podmiotowość kobiet a mordowanie dzieci przez aborcję to uznanie ich podmiotowości. To tyle na temat tego czego ja chcę ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar DexterHollandRulez
0 / 4

@olmajti Płód to nie dziecko, tak jak jajko to nie kura. Jeśli nie jesteś w stanie pojąć tak prostej różnicy, to nie proś o 'argumenty', bo to tak jakbyś chciał mnożyć, gdy przerasta Cię 2+2.

Poza tym nie będę się odnosił do Twoich bzdurek, bo celowo wykolejasz rozmowę, zmieniając temat na jakieś organizacje feministyczne, żeby nie musieć się odnieść do tego, że czyjś płód i ciąża to rzekomo Twój interes w którym zabierasz głos, ale już kwestia dziecka po narodzinach - nie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 17 maja 2020 o 19:05

avatar olmajti
0 / 4

@DexterHollandRulez zacznijmy od tego że kury produkują jajka bez względu na to czy są zapłodnione czy nie. Jajko samo w sobie nie jest stadium rozwoju kury. Jest jej miesiączką. Płód już jest etapem rozwoju człowieka. Twój argument jest zatem błędny na samym starcie gdyż porównujesz do siebie 2 zupełnie odrębne rzeczy. Zatem to nie mnie a Ciebie przerasta 2+2 a próbujesz się zabierać za mnożenie :)

Dodatkowo. Płód i ciąża to interes osób które są odpowiedzialne za zrobienie dziecka. Niemniej jednak zajście w ciążę (wpadki nie istnieją) której się nie chce jest zachowaniem skrajnie nieodpowiedzialnym. Przeświadczenie że aborcja na życzenie jest prawem kobiet uczy uciekania od odpowiedzialności co przekłada się na społeczne problemy i pochwała skrajną głupotę. Zatem jeśli nie widzisz dlaczego organizacje feministyczne które kompletnie nie wspierają kobiet które dokonały świadomych wyborów nie będących zgodnych z ich indoktrynacją to masz poważny problem :)

Kończąc. Jak już używasz argumentum ad hominem to używaj takich które lepiej dyskredytują bo w tym przypadku nie masz pojęcia czy mam i jaki interes we wspieraniu niechcianych dzieci których matki świadomie wybrały porzucenie zamiast morderstwa :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 17 maja 2020 o 21:29

avatar DexterHollandRulez
0 / 2

@olmajti To teraz zamień sobie na 'zapłodnione jajko', skoro trzeba tak usilnie doprecyzowywać. Argument pozostaje.

Wpadki nie istnieją, bo Ty tak twierdzisz. Spoko, mam nadzieję że Ci gumka pęknie w takim razie i będziesz mógł sprawdzić swoje poglądy o nieistnieniu w praktyce. Aborcja jest kosztownym i ryzykownym zabiegiem, na który żadna kobieta się lekko nie decyduje, więc przestań pitolić.

Pytam raz jeszcze - a organizacje prolajferskie wspierają? Bo feministki nie zmuszają do rodzenia, Wy owszem. Czyli wymuszonym porodem Wy się zajmujcie, a nie osoby, które były mu przeciwne.

I raz jeszcze - przyjdzie pora, że będziecie odpowiadać przed sądem za pomawianie ludzi nt. morderstw.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar olmajti
-1 / 3

@DexterHollandRulez lol. Nie masz pojęcia o czym piszesz :D

Wpadki nie istnieją bo tak twierdzi statystyka. Skuteczność prezerwatyw to 96%. Na pozostałe 4% składa się 3.5% uszkodzeń że względu na niewłaściwe uzytkowanie. 0.5% to wady produktu, ergo wpadka nie istnieje. To że ktoś jest zbyt głupi żeby wiedzieć iż stosunek seksualny może zakończyć się ciążą nie jest wpadką bez względu na to czy Ty to akceptujesz czy nie :)

Aborcja jest kosztowna? Gdzie? W Polsce? W USA koszt aborcji o 500 dolarów amerykańskich USD. To tak dużo? Aborcja w myśl feministycznego pie****enia ma być darmowa, bezpieczna i łatwo dostępna. Więc przestań pitolic bo nie masz zielonego pojęcia o czym piszesz :)

Wspierają tylko Ty mając głowę we własnej dupie nie chcesz tego zauważyć :)

Wiem że czytanie ze zrozumieniem nie jest twoja mocna stroną ale czego nie rozumiesz w zdaniu że feministki wspierają tylko ten wybór który jest zgodny z ich nurtem ideologicznym? To jak to jest z tym wyborem? Bo jak dlanie brak wsparcia dla takich kobiet jest przemocą psychiczną stosowana przez osoby które powołują się na humanizm i empatię ;)

Morderstwo - przestępstwo polegające na umyślnym pozbawieniu życia człowieka... Płód jest etapem rozwoju człowieka. Umyślne i z premedytacją pozbawienie go życia jest morderstwem to że Ty sobie wymyśliłeś że tak nie jest nie ma najmniejszego znaczenia :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar DexterHollandRulez
-1 / 1

@olmajti Wiesz co, jest tu tyle bzdur, że zwyczajnie nie chce mi się nawet kontynuować jak na to patrzę... odniosę się tylko krótko do największej, która wyraźnie pokazuje, że nie jesteś absolutnie partnerem do merytorycznej, logicznej dyskusji.

"0.5% to wady produktu, ergo wpadka nie istnieje." Polaków jest ok. 40 000 000. 0.5% z nich to 20 000. Ergo, 20 000 Polaków nie istnieje. W tym momencie pozwolę sobie zatem założyć, że Ty jesteś jednym z tych nieistniejących Polaków i zakończę tę rozmowę, bo nie będę dyskutował z bytem urojonym :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar olmajti
0 / 0

@DexterHollandRulez no oczywiście że to są bzdury! W szczególności dla Ciebie. Wg szkoły frankfurckiej należy każdy argument tak nazywać tylko po to aby go z miejsca zdyskredytować i to właśnie robisz. Nie masz żadnych sensownych argumentów po za tym co Tobie się wydaje a argumenty naukowe nazywasz bzdurnymi :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar pawelkolodziej
-3 / 19

To nie żart, to kraj w środku Europy pod okupacja dzikiego plemienia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar pawelkolodziej
-1 / 19

A kochanki księży oraz zakonnice skrobią się na potęgę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N NothingMore_
+9 / 19

Nie chcę oceniać dziewczyny, ale osoba, która szantażuje, manipuluje i stalkuje (wysyła zdjęcia wyskrobanych płodów, wypisuje wiadomości o szkodliwości aborcji itd - [tak to mniej więcej było]) medal mogłaby dostać tylko w organizacji typu sekta. Czyli PiSlandia pod to podchodzi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar CrazyIvan
-5 / 19

Brawo dla niej! Jest jeszcze dla nas nadzieja!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 16 maja 2020 o 13:09

D Didi27
-1 / 9

A czy ktoś wie dlaczego chciała dokonać aborcji!?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C Calamardo
+1 / 15

W hitlerowskich Niemczech też by dostała medal. Jeśli to są twoje wzorce to winszuje.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Dolcannz
-5 / 19

17latka zrobiła sobie dziecko (nie mamy info, że z gwałtu). Wg. aborcjonistów stała się wielka afera, że je urodziła.
Czy wy czytacie co piszecie, czy już sami uwieżyliście w swoje chore pomysły? Dziecko jak każdy z was, nawet lewaków jest człowiekiem, któremu należy się ochrona. Jeśli 17 latka byla na tyle dorosła by iść z kimś do łóżka, powinna ponieść konsekwencje i donosić ciązę do końca.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar DexterHollandRulez
+3 / 17

@Dolcannz Czyli 17-latka niech sobie niszczy życie, żeby Twoje poczucie sprawiedliwości nie zostało urażone? Świetny powód, winszuję.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F feroxa
+4 / 14

Nastolatka nie zrobiła dziecka, tylko wpadła i nie chciała aby zlepek komorek stał się dzieckiem, którego los takich jak ty czy tamta dziunia nie będzie obchodzić.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A anusieczusieczunieczka
+3 / 11

Ona jeszcze tego dziecka nie urodziła, za to mało się już z jego powodu (i dzięki panience Zuzi, co myśli, że ma monopol na moralność, a sam jest okropnym człowiekiem (poczytałam trochę jej wypowiedzi, i cieszę się, że nie mam w swoim otoczeniu ludzi choć w części takich jak ona) nie przekręciła. Bo troskliwi rodzice, pod wpływem szanownej działaczki, zamknęli przyszłą niechętną matkę w domu, a ona w desperacji usiłowała samodzielnie dokonać aborcji. W tej chwili jest już w zaawansowanej ciąży, ale w takim stanie fizycznym i psychicznym w związku z tą sytuacją, że lekarze nie mają pewności, czy przeżyje poród. Moim zdaniem jeśli nie daj borze szumiący, tak się zdarzy, to ta cała Wiewiórka powinna odpowiadać jak, możenie za morderstwo, ale za usiłowanie, podżeganie, albo współudział w morderstwie. I nie ma znaczenia z jakiego powodu dziewczyna chciała usunąć ciążę, gdyby to zrobiła, to można by conajwyżej sądzić ją za dokonanie nielegalnej aborcji, ale to co zrobiła ta pseudo działaczka, to świństwo grubego kalibru, i mam nadzieję, że nie zostanie jej to szybko zapomniane ani wybaczone. Zupełnie nie rozumiem jak młoda kobieta może w taki sposób traktować inną kobietę, tak bardzo nienawidzić własnej płci, dodatkowo uboerać to w grubymi nićmi szyty, fałszywy płaszczyk troski... Obrzydliwe.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Dolcannz
-2 / 10

Poczucie odpowiedzialności i człowieczeństwo jełopie. Morderswo jest morderstwem mimo, że tacy wykolejeńcy jak ty mówią, że nin nie jest

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Dolcannz
-3 / 11

Ty też jesteś zlepkiem komórek. Może więc eutanazja? Może mamusia z tatusiem też wpadli. Zrób małe śledztwo i do boju, nikt nie będzie płakał za zlepkiem

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar olmajti
-5 / 7

@DexterHollandRulez tak, niech sobie niszczy. Skoro sama, z własnej nie przymuszonej woli poszła do łóżka z kolesiem to niech poniesie tego konsekwencje. Jeśli wsadzisz palca w tryby maszyny w biegu i urwie Ci rękę to będziesz chciał aby kolus innemu odrąbali rękę i Tobie przyszyli abyś Ty mógł żyć wygodnie a tamten niech zdycha? Tak właśnie działa aborcja :)

@feroxa nie istnieje coś takiego jak wpadka, no chyba że uważasz iż świadomość decyzji nie istnieje ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar DexterHollandRulez
+4 / 8

@Dolcannz Rozmawianie z takimi jak Ty, co nie odróżniają jajka od kury, jest kompletnie bezcelowe. Kup sobie podstawówkowy podręcznik do biologii, dużo się nauczysz!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar DexterHollandRulez
0 / 10

Masz z tym problem? To okaż to na wyborach i nie daj Kłamczeuszowi Morawieckiemu dalej rujnować tego kraju

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Rhanai
+1 / 5

@DexterHollandRulez nigdy nie głosowałam na miłościwie nam panujących, w żadnych wyborach, a trochę już ich było odkąd mam prawa wyborcze. Mam z tym problem, ale niestety armia mocherów i przekupionych miską ryżu ma większość i zaraz będziemy mieli komunę i średniowiecze.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar DexterHollandRulez
+1 / 5

@Rhanai 'nigdy nie głosowałam na miłościwie nam panujących, w żadnych wyborach' No to witaj w klubie. Też jestem przerażony poziomem 'większości' ale i tak niczego innego nie da się zrobić. No chyba że wyjechać, albo wbić do sejmu z widłami i pochodniami...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F feroxa
+1 / 9

Rozumiem, że jako trzecia osoba współodpowiedzialna za pojawienie się dziecka na świecie, będzie na nie płacić alimenty? Logika nakazuje.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar konradstru
-1 / 5

Po oczach widać, że w między czasie krzyżem leży.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I irek256
+2 / 8

Ciekawą zbierznością jest to, że zwolennicy aborcji jednocześnie są przeciwnikami kary śmierci. hmm

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar DexterHollandRulez
+2 / 8

@irek256 Bardziej ciekawe jest to, że pro-life są za karą śmierci. I przeciwko opiece nad sierotami, samotnymi rodzicami itd. Życie nie ma dla nich wartości, płód stoi ponad człowiekiem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I irek256
+1 / 3

@DexterHollandRulez Poza swoimi przypuszczeniami, możesz to jakoś podeprzeć? Uzasadnić, kto chciał ukrucić opieke nad sierotami i samotnymi rodzicami, których tu przywołujesz? Płód - ciekawe. Jak wsadzisz nasionko, na przykład słonecznika w ziemie, i wykiełkuje - to kiełek to jest rośliną, czy może pozostanie kiełkiem? A może zlepkiem komórek?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Dolcannz
+1 / 3

Podbijam pytanie. Dlaczego lewacy nie mają skrupułów by zabić płód w łonie matki, bo dla nich to tylko zlepek, ale za to nie zjedzą jajka bo ich wegańska religia nie pozwala mordować zwierząt? Czy tylko ja widzę tu kolosalną niekonsekwencję?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar DexterHollandRulez
-2 / 4

@irek256 Czy jajko i kura to to samo? Zastanów się powoli... Pro-life są środowiska konserwatywne, które każdą formę wydawania publicznych pieniędzy na opiekę nad potrzebującymi uważają za złowrogi socjalizm, bo przecież każdy powinien sobie radzić sam, i nikt ich nie będzie zmuszał do płacenia podatków na jakichś tfu! nierobów. Ukracać niczego nie będą, pod warunkiem że zajmie się tym kto inny, tylko nie oni.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I irek256
+1 / 3

@DexterHollandRulez Prowadzisz demagogię, a ja pytam o przykłady. Nie odpowiadasz na pytanie. Co do konserwatywnych środowisk, przez co najmniej 3000 lat to się jakoś kręciło - więc dlaczego myślisz, że świat by się zawalił bez socjalistów? Co do kary śmierci - jasne. Na karę śmierci trzeba się natrudzić. Na aborcję - natrudzili się rodzice, ale zabijają niewinnego. Ma to sens... jasne.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 17 maja 2020 o 14:10

avatar DexterHollandRulez
-2 / 4

@irek256 Serio masz czelność zarzucać komuś demagogię jak sam piszesz takiego bezczelnego chochoła jak 'więc dlaczego myślisz, że świat by się zawalił bez socjalistów?'.

Wyjaśnię jeszcze raz, powoli - chodzi o to, że jak zmuszasz kogoś do rodzenia, ale jednocześnie los urodzonego dziecka masz kompletnie w dupie, to jesteś hipokrytą i sadystą. Takim osobom nie zależy na dobru ani rodziców, ani dziecka, tylko na zaspokojeniu swojego chorego poczucia 'sprawiedliwości'. Matka ma mieć traumę, dziecko żyć w patologii? Nieważne, Ty 'uratowałeś życie' i możesz sobie przyznać pieprzony order z ziemniaka

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I irek256
+1 / 3

@DexterHollandRulez śmiało, możesz powoli wyjaśniać. Jednak marginalizujesz problem, i zakładasz, że za każdym razem dziecko ma żyć w patologii. Tak nie jest. Zapytaj sam siebie, czy nie masz nic przeciwko, żeby ciebie ktoś zabił - bo stanowisz niewygodny problem. Tak samo się dzieje z dzieckiem, czy nie? Bo to zlepek komórek.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar DexterHollandRulez
-2 / 4

@irek256 Nie urodzić się to nie to samo co umrzeć. Gdyby moje narodziny miały zrujnować mojej matce życie to tak, wolałbym się nie urodzić. Stan nieistnienia jest stanem wyjściowym, niczego się nie traci.

Nie zakładam że zawsze ma żyć w patologii, zakładam że większość niechcianych dzieci urodzonych pod przymusem nie będzie mieć w życiu różowo. I dlatego każdy powinien mieć wybór. Jak ktoś ma możliwość i chęć się zaopiekować dzieckiem, to na pewno aborcji sobie nie zrobi, nawet jak będzie mógł. A kto jej nie ma, ten nie będzie skazywać dziecka na samotność i nędzę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I irek256
0 / 4

@DexterHollandRulez Nie urodzić się to nie to samo co umrzeć. Ciekawe. A od kiedy te życie twoim zdaniem się zaczyna? Od poczęcia? Czy może jak można zbadać fale mózgu dziecka? Od kąd pojawiają się palce u dziecka, czy może jak wyrastają zęby? Jestem ciekaw - w którym momencie twoim zdaniem to życie się zaczyna. Jeżeli wejdziemy w argumenty - to chętnie podeślę ci dokumentacje medyczną którą niedawno czytałem.

Nie zakładasz, że ma żyć w patologii? To skąd te założenie o większości? Masz dane, czy z mądrej głowy wyciągasz te przypuszczenia. Co do wyboru, skoro jesteś za wyborem, to dlaczego ten wybór zabierasz dziecku. Zapytaj jakie kolwiek dziecko, czy chce umrzeć. Wiesz o tym, że napewno nie robią ludzie aborcji ci którzy mają możliwość opieki nad dzieckiem? Bo ja znam przykłady fanaberii związanej z aborcją, typu - za małe mieszkanie, lub nie w tym momencie. Masz zabezpieczenia, nie używasz ich - a potem jesteś ździwiona ciążą - to jest idiotyzm. Naprawde słaby argument.

Doprecyzuje - nie jestem przeciwnikiem całkowitym aborcji, tylko przciwnikiem aborcji na życzenie typu - nie teraz, bo mam za małe mieszkanie itp.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 17 maja 2020 o 20:10

I irek256
0 / 0

@DexterHollandRulez Jeszcze jedno - ten order. Dawno tego nie słyszałem.
- Nie będę ci go odbierał - trzymaj go.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar DexterHollandRulez
0 / 0

@irek256 DZIECKO zaczyna się po porodzie. Stadia rozwoju PŁODU zapewne znasz, skoro taki jesteś otrzaskany z dokumentacją medyczną. Czy np usunięcie nowotworu też uważasz za morderstwo? To jest również żywa tkanka rozwijająca się w czyimś ciele.

To, czy mowa o większości czy mniejszości jest KOMPLETNIE NIEISTOTNA. Czy to jest aż tak ważne, czy 9 dzieci z przymusu na 10 będzie w patologii, czy tylko 2 na 10? Dostęp do aborcji tym mogącym się urodzić w dobrych warunkach nijak nie szkodzi, a jest ratunkiem dla osób bez warunków. Każdy ma wtedy według potrzeb. Przy Twoim wymuszaniu część osób jest poszkodowana. I nie wiem, po co się wykłócasz, czy poszkodowanych będzie 9 czy 2, skoro może ich być 0.

A ja jestem zwolennikiem wyboru, bo i tak mamy przeludnienie i masę ludzi nie posiadających warunków i/lub kompetencji by być rodzicami i robiących po prostu krzywdę swoim dzieciom w ten czy inny sposób. Lepiej żeby ludzie decydowali świadomie o rodzicielstwie, a nie byli do niego przymuszani prolajferskim widzimisię.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I irek256
-1 / 3

@DexterHollandRulez Dziecko zaczyna się po porodzie? A wcześniej co to jest? Kiełbasa? Podałem wcześniej analogię nasionka, ale widzę, że nie zrozumiałeś - trudno. Mogę wytłumaczyć to inaczej. Gdyby twoja matka chorowała, i wiedział byś, że czas rekowalscencji to 9 miesięcy - to ją mordujesz bo to już nie matka jak jest chora? Z płodu, czy ze zlepka komurek nie wychodzi burak, tylko dziecko, sprostuj mnie, bo może się mylę.

Nie jestem otrzaskany, ale przeczytałem na tyle, żeby być w stanie dyskutować na Twoim poziomie.
Co do nowotworu - wiesz co? Nie spadaj niżej. To znaczy, mogę ci pomóc - ale miej odrobinę szacunku do siebie.

Mowa o większości, czy mniejszości jest właśnie kluczowa. Masz dane potwierdzające to? Przedstaw - i się pochwal. Dostęp do aborcji? A jesteś za legalizacją broni? Mam nadzieję, że tak - skoro zabijanie płodu jest ok. Mam nadzieję, że karę śmierci również pochwalasz? W końcu wyzwalasz społeczeństwo z przykładowej tkanki nowotworowej, nie? Przy moim wymuszaniu? Ja nie mam władzy. Jedynie opinie. Podajesz cyfry gdzie 0 ma być niby tym 100% zabitych. Well done you!

Jeżeli jesteś zwolennikiem wyboru, to co z tą bronią i karą śmierci? Także jesteś za? Mamy przeludnienie, i masę ludzi nie posiadających warunków - może komory gazowe? Na prawdę - przykro mi się pisze na tym poziomie. Nie masz racji. Po prostu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 3 razy. Ostatnia modyfikacja: 18 maja 2020 o 13:11

C casperkb
-4 / 12

Ta 17-latka mogła oddać dziecko do adopcji, jeśli z jakichś względów nie chciała lub nie mogła go wychować. Tak , Zuzanna przyczyniła się do uratowania dziecka, które wiele osób (nie tylko 17-latka) chciały zabić. To nie jest tolerancja i wolność, gdy ktoś kto się urodził bez własnych zasług odbiera prawo do narodzenia się i życia komuś, kto sam nie może się bronić.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar DexterHollandRulez
+6 / 10

@casperkb A ciekawe czy to oddane dziecko będzie adoptowane, czy może posiedzi w bidulu do osiemnastki w skrajnym ubóstwie i patologicznych warunkach wychowawczych spowodowanych niedofinansowaniem placówek i niedoedukowaniem kadry? A nie, zaraz, to nie jest ciekawe. Pro-liferów dziecko nie obchodzi jak już opuści łono, wtedy może zdychać kiedy mu się podoba i jeszcze przyklasną, bo pomoc takiemu dziecku to już by był przeklęty lewacki socjalizm.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F falsen
+1 / 3

@casperkb jeśli chcesz uratować jakieś dziecko, to je zaadoptuj z domu dziecka i zapewnij dostatnie życie. I oczywiście obowiązkowo weź to najbardziej chore i upośledzone, bo takich nikt adoptować nie chce, a ich życie jest pasmem nieustającego cierpienia

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mluki3
-4 / 18

Podsumujmy fakty:

- 17-latka zaszła w ciążę w wyniku świadomego i dobrowolnego aktu seksualnego

- stwierdziła że nie jest gotowa na macierzyństwo, w związku z czym postanowiła zabić swoje nienarodzone dziecko

- pani Zuzanna poinformowała o tym zamiarze rodzinę 17-latki, a dodatkowo dostępnymi sposobami "obrzydziła" 17-latce aborcję

- tak zwani "postępowi" i uważający się za posiadaczy monopolu na rację stwierdzają, że nie wolno zabronić młodej kobiecie zabicia jej dziecka, bo przecież to jest tylko "zlepek komórek", a dziecko i tak będzie niechciane, będzie cierpieć i w ogóle szkoda jego nerwów - lepiej od razu je zamordować. Ważne żeby 17-latka mogła jeszcze beztrosko przeżyć swoje młodzieńcze lata.

Czy któreś z powyższych zdań jest nieprawdziwe?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Mac12
-2 / 12

@mluki3 Oczywiście masz w 100% rację. Szkoda tylko, że tak niewiele osób to zrozumie... Ewentualnymi minusami się nie przejmuj. Nie wszyscy zgodzą się z prawdą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Dolcannz
+1 / 3

Stalin powiadał, jeśli teoria nie zgadza się z faktami, tym gorzej dla faktów. Niezły autorytet wybrała sobie większość tu komentujących. Idę o zakład, że ich przodkowie przyjechali tu z dzikich stepów I z polskością nie mają nic wspólnego. Nie ka się co przejmować minusami. To my jesteśmy normalność, a oni to 3 pokolenie kacapów narzucone nam jak garb po 2 wojnie światowej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C casperkb
-1 / 1

U Ciebie? Skąd masz te dane?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B konto usunięte
-1 / 7

Czemu żart? Obrona stworzenia które samo nie potrafi się bronić to żart?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Goretex
-1 / 7

Stan prawny jest obecnie taki, że małoletnia nie może samodzielnie zdecydować o aborcji. Aborcja dopuszczalna jest także tylko w określonych przypadkach. Nie wiem po co medal, takie medale musieliby zapewne codziennie dostawać pracownicy linii wsparcia... ale w poinformowaniu rodziców tej dziewczyny o jej zamiarach nie widzę nic złego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar miksus
0 / 6

Ona nie jest pro-live tylko anty-choice. Poza tym wcześniej zmanipulowała inną kobietę, która była w ciąży, która zagrażała jej życiu i doprowadziła do jej śmierci.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F falsen
-1 / 3

cóż, a potem się ludzie dziwią, że można komuś życzyć, aby został zgwałcony przez upośledzonego cygana i urodził dziecko, które umrze miesiąc po porodzie...
Czy ta Zezanna zobligowała się do dożywotniego finansowania tego dziecka, czy go zaadoptuje, bo nie doczytałem?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F falsen
-2 / 4

pis i kościół są przeciwne aborcji, ponieważ dzieci przymusowo urodzone są zwykle odrzucane przez matki, albo hodowane z konieczności, a na takie słabe jednostki bez wsparcia rodziny polują księża pedofile i robią sobie z nich zabawki na niemal każdej zakrystii. Po katolicku oczywiście, bo to takie ich święte niepisane prawo wspierane przez rząd pis. A poparcie kościoła i rzesz katolickich oszołomków jest dla pisu bezcenne, bo ten ciemny lud omszały głupotą, to rdzeń ich wyborców - więc pis jest tubą potrzeb kościoła zapewniając kościelnych hierarchom bezkarny dostęp do wszystkich najbardziej obrzydliwych zachcianek. Ale aborcja jest be i najgorsza. Gwałty na nieletnich cacy.
Cytując klasyka: "Gdyby ministranci zachodzili w ciążę, to aborcja byłaby sakramentem..."

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D daro73
-1 / 1

Brawo. Tak trzymać. Uznanie za to, że uratowała dwa istnienia: niewinną istotę i tą biedną dziewczynę. Chwała tej kobiecie, że zdecydowała się urodzić to dziecko. Reszta jakoś się ułoży. Z drugiej strony widać "miłość i tolerancję" tego człowieka z nowoczesnej, który chciał nożem ciąć wolontariuszkę. Powinna zająć się nim prokuratura. Do lewaków i hejterów tu i wszędzie indziej, wasze zdanie mnie nie interesuje. Życie sobie w swoim paskudnym, złym świecie. Dajcie żyć innym. Pozdrawiam myślących samodzielnie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem