Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
42 66
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar Avantica
-1 / 3

Conajmniej idiotyczne zapytanie sugerujące, że twórca demota nie ma bladego pojęcia o czym gada i szuka przysłowiowej dziury w całym. S. Łucja była zakonnicą, więc ma prawo nie udzielać wywiadów, bo prawdopodobnie na to nie pozwala reguła zakonna (karmelitanka, zakon zamknięty z surową regułą). Rozmawiała z papieżem, siostrą przełożoną, czy z kimś równie ważnym i wystarczy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar okiem_inteligenta
+1 / 3

@avantica na pewno nie chodziło o to żeby nie puściła pary z gęby? Bo jej wizje zostały ulepszone, tak że mogłaby się pomylić. Co więcej nie ma żadnego wywiadu z jakąkolwiek osobą która widziała cud słońca. A papież mógłby zrobić mały wyjątek, aby siostra Łucja przekazała światu bezpośrednią relację. Na pewno dużo osób by się nawróciło.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 18 maja 2020 o 16:33

D Dorotex
+3 / 5

W religii nie chodzi o szczerość czy otwartość ale o to żeby pięknie kierować masami wymagajac od nich bezwzględnego posłuszeństwa. Wszytkie objawienia to z punktu widzenia laickiej psychologii wytwory chorego umysłu (kobiety są na niego niestety bardziej podatne).

Co gorsza objawienia, świeci obrazki itd. Są kompletnie nie zgodnie z pismem świętym ale to już opetanym chęcią władzy nad duszami papiezom nie przeszkadza do tego stopnia że zmienili dekalog i porzucili to przykazanie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K konto usunięte
0 / 0

witamy Trolla Wyborczego z kontraktem od kwietnia do wyborów !

Odpowiedz Komentuj obrazkiem