Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
1641 1715
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
B bajk4
+10 / 12

Program PiS, pogromem narodu.

Wszystko ma poczatek i koniec. Niebawem będzie koniec PiS. Na ich miejsce przyjdą kolejni "budowniczowie" narodu. Ludzi, - tych stojacych w kolejce do lepszego życia - szkoda

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M marucha79
+31 / 45

@Purple_Piper Ale czy to, że ktoś bywał w popularnym lokalu należącym do zwyroli jest dowodem ich winy? Zdaje się, że na taki odbiór liczy Latkowski. Może zrozumiesz absurdalność tezy, jeśli postawię podobną "Wszyscy uczestniczący w mszy świętej prowadzonej przez księdza pedofila są współwinni jego świństw". Celebryci mi dyndają, podejrzewam zresztą, że bardzo wielu ma ciekawe rzeczy na sumieniu, którymi nie chciałoby się chwalić, ale bądźmy poważni - takie oskarżenia zasługują choć na poszlakę, a nie samo stwierdzenie faktu obecności w tłumnie odwiedzanym miejscu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V vojan
+15 / 25

@Purple_Piper czy nie rozumiesz, że tego typu oskarżenia muszą być podparte dowodami. Nie można ot tak sobie rzucać nazwiskami i sugerować, że te osoby mogły mieć współudział w aferze pedofilskiej i się potem wykręcać, że "a czy są konieczne dowody? Nie wystarczy, że ja wam tak mówię?" Film Sekielskich jest dopracowany. Tam ich nikt nie pozywa, bo na wszystko mają twarde dowody w postaci zeznań świadków. Tutaj nic takiego nie ma. Może Wojewódzki, Szyc są winni, ale nie można rzucać oskarżeniami kalibru pedofilii mając jedynie na poparcie swojej tezy, że znani celebryci byli widywani w klubie, w którym miała miejsce jakaś afera sprzed lat. Takie oskarżenia doszczętnie rujnują reputację, wiec albo rzucasz dowodami, albo milczysz. I upraszam się o niestosowanie takich haniebnych manipulacji typu, że musisz wierzyć Latkowskiemu na słowo, bo inaczej przeszkadza ci jedynie ta pedofilia w Kościele.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M marucha79
+10 / 20

@Purple_Piper Stwierdzenie, ze Kościół to wierni jest frazesem, bo wierni nie są w żaden sposób decyzyjni, nawet w takim sensie jak wyborcy w sprawach kraju. Przykład pierwszy z brzegu: większość deklarujących się jako katolicy akceptuje antykoncepcję, ale to głos hierarchów brzmi niezmiennie - ciężki grzech. To nie wierni kształtują politykę kadrową, tylko hierarchowie. I w końcu, to na poziomie hierarchów zapadają decyzje o ukrywaniu przestępstw. Jestem na to osobiście cięty, bo sam jako szczyl zetknąłem się z księdzem pedofilem, o którym w trakcie procesu reprezentant kurii żartował, że o niczym nie wiedzieli. Może kwestia indywidualnego podejścia oraz doświadczeń, ale ja się nie czuję obrażany stwierdzeniem "Kościół jest współwinny", bo doskonale wiem w stosunku kogo i jakie oskarżenia się za tym kryją. W większości bardzo zasadne.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V vojan
+8 / 10

@Purple_Piper nie, pomówienia nigdy nie są dobre. A jeśli takie wystąpiły w stronę ksieży, biskupów, to czemu ci nie robią pozwów w stronę Sekielskich? Natomiast Latkowski od razu ma co najmniej jedną sprawę w sądzie, ale na pewno będzie ich więcej. Pomówienia, pomówieniami, ale jak już za coś się bierzesz, to robisz to do końca. Widz "Zabawy w chowanego" ma jasno podane na tacy kto co przewinił. Widz filmu Nic się nie stało odchodzi od ekranu nie wiedząc co tak naprawdę obejrzał, czując się nienasyconym, bo żadne konkrety nie padły.
Powiedziałbym też, że po tej stronie pisowej nie ma tu grama wrażliwości i autentycznej troski o ofiary. Film jest po prostu odpowiedzią na pierwszy film Sekielskich, taką zemstą. "Bo u was też gwałcą". Film ten mógł się ukazać zapewne dużo wcześniej, ale czekano, aż Sekielscy wypuszczą Zabawy w Chowanego, żeby nieco przykryc dym wywołany po nim i przerzucić oskarżenia w drugą stronę. Mocniejszy niż sam film Latkowskiego był jego występ po premierze, kiedy bardziej nie przebierał w słowach.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W konto usunięte
+8 / 14

@Purple_Piper Kościół katolicki, Kościół powszechny – największa na świecie chrześcijańska wspólnota wyznaniowa. Zwierzchnik - papież i cała hierarchia: biskupi, prezbiterzy, diakoni. Poczytaj trochę purple a może czegoś się dowiesz. Jest to największa i najbardziej zhierarchizowana instytucja na świecie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V vojan
+10 / 14

@Purple_Piper ale to nieważne tak naprawdę jakie intencje za kim stoją. Liczą się fakty. Jak ktoś pokazuje czarno na białym twoją winę, to albo dochodzisz swoich praw w sądzie, albo uznajesz się winnym. Tak jest u Sekielskich.
Ale przede wszystkim, jak można udowadniać swoją NIEWINNOŚĆ? Czy Ty wiesz o czym bredzisz? Ja też mogę powiedzieć, że jesteś złodziejem, że ukradłeś mi tysiąc złotych i proszę bardzo, idź do sądu dowodzić swojej niewinności. Nie, to nie tak działa. Najpierw ja muszę udowodnić, że ukradłeś mi pieniądze. Muszę mieć nagrania kamer czy zeznania świadków. Jeżeli nie masz dowodów, to są to pomówienia i wówczas pomówiony wytacza proces o zniesławienie. Tak jak to zrobi Wojewódzki i nie będzie nic musiał udowadniać, to Latkowski będzie się tłumaczył i jeśli nie będzie miał dowodów to słono zapłaci. Czy Ty rozumiesz jak działa prawo i domniemanie niewinności?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 21 maja 2020 o 12:44

V vojan
+9 / 11

@Purple_Piper to czy to jest pomówienie czy zniesławienie i czy Wojewódzki i reszta mają prawo domagać się zadośćuczynienia o tym zdecyduje sąd. Wojewódzki ma prawo bronić swojego imienia i powiedzieć Latkowskiemu "sprawdzam". I on albo wyjmuje jakiegoś asa z rękawa albo idzie za to beknąć.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mwa
-3 / 9

@vojan
Buhaha, a jakimi to dowodami były podparte np. oskarżenia wobec Bretta Kavanaugha? Albo kardynała Pella?
Zupełnie niewiarygodne zeznania świadków sprzed kilkunastu lat- co nie przeszkodziło robić z nich aferę i kolportować po wszystkich mediach, a Pella nawet skazać w sądzie.
Ksiądz Jankowski też jakoś nie doczekał się sprawy w sądzie, prokuratura umorzyła śledztwo w grudniu 2004 - PiS nie było wtedy u władzy. Przez całe rządy PO jakoś wznowienia śledztwa nie było.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K killerxcartoon
+7 / 9

@Purple_Piper To wszczynać śledztwo w wprawi każdego kto bywał w kościele w Tylawie, każdego kto odwiedził Licheń.
A jeśli nie widzisz ze to zasłona dymna jaka ma odciągnąć uwagę od problemów krycia pedofili w Kościele no cóż ślepy jesteś. To jest tak kulfonisatymi nićmi szyte że się w pale nie mieści i tylko tępacy tego nie dostrzegają i przypomina oskarżanie sanitariuszy karetki o pobicie Stanisława Pyjasa

Chcą bądać.. to dobrze... może znajda jakąś szajkę i zorganizowana grupę zajmująca się pedofilia , może ktoś z policji im pomagał....
Ale znając życie będzie jak z niegospodarnością w stadninie w Janowie, sprowadzeniem wraku tupolewa , zamachem w Smoleńsku czy helikopterami dla polskiej armii. Jak na razie widzę mącenie wody i sprawę stworzona na zamówienie polityczne ... oby tylko sprawców nie dobierali z niewinnych jak za komuny.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B beebear
+6 / 10

@Purple_Piper
czy tego chcesz, czy nie KK jest instytucją - ze swoją hierarchią, prawami, administracją i wewnętrznymi mechanizmami, na podstawie których działa. Innymi słowy - posiada strukturę. Jeżeli ta struktura jest używana do tego, by tuszować nadużycia, wywierać naciski polityczne w celu realizacji swoich interesów (np. powiększania majątku), czy chronić przestępców działających w jej ramach, to KK jako instytucja ponosi współodpowiedzialność za te działania. Nikt nie czepia się katolików za to, że w ramach KK działali pedofile, zdegenerowane jednostki są wszędzie. Natomiast mamy prawo mieć poważne pretensje do instytucji KK za aktywny udział w chronieniu pedofili i narażaniu kolejnych dzieci na ich praktyki.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mieteknapletek
+5 / 7

@vojan
uhm... latkowski przegra w sadzie, po czym zacznie mowic o cenzurze uprawianej przez zlych komunistycznych sedziow
ten temat byl przerabiany wiele razy przez szambonurkow.. znaczy sie prawicowych publicystow

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 21 maja 2020 o 19:06

E eref88
0 / 0

@vojan słyszałeś kiedyś o świadkach koronnych gdzie na podstawie ich jednego zdania bez dowodów ludzie mają przesrane?? albo o procesach poszlakowych ??

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N naimad
0 / 0

@killerxcartoon bardzo mądre słowa. W zasadzie tak się zgadzam, że aż postanowiłem to poświadczyć komentarzem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M madass07
0 / 2

@Purple_Piper z tego wychodzi, że nawet jakby ktoś zrobił ci to co tym chłopakom z Zabawy w chowanego to też byś nie uwierzył bo takie jest wywód logiczny tego co naskrobałeś. Sekielscy nie piętnują kościoła jako całości tylko system w jakim trwa i chronienie osób, które winny być ukarane a nie chowane pod skrzydła i odsyłane do miejsc, gdzie nadal mogą wyrządzać krzywdę dzieciom. Jeśli nie widzisz różnicy to po prostu należy ci współczuć bo jesteś zwyczajnie głupi

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M madass07
0 / 2

@Purple_Piper z tego wychodzi, że nawet jakby ktoś zrobił ci to co tym chłopakom z Zabawy w chowanego to też byś nie uwierzył bo takie jest wywód logiczny tego co naskrobałeś. Sekielscy nie piętnują kościoła jako całości tylko system w jakim trwa i chronienie osób, które winny być ukarane a nie chowane pod skrzydła i odsyłane do miejsc, gdzie nadal mogą wyrządzać krzywdę dzieciom. Jeśli nie widzisz różnicy to po prostu należy ci współczuć bo jesteś zwyczajnie głupi

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P konto usunięte
-3 / 5

@beebear Jeśli prezes zarządu spółki ukradnie pieniądze w sklepie, to nie pisze się o kradzieży całej spółki. Jeśli ktoś tak robi, to jest tendencyjny i kłamie, nieprawdaż? Oczywiście nie dotyczy to Twoich osobistych przeciwników - na nich można pisać wszystko i usprawiedliwić wtedy każde kłamstwo i nadużycie.

@madass07 Krzywda ofiar nie jest celem filmu propagandowego. Jeśli nie rozumiesz, o co mi chodzi, to lepiej nie zaczynaj dyskusji, bo Twoje argumenty nie mają nic wspólnego z moimi wypowiedziami.
Nie piszę o Sekielskich, ale o interpretatorach, którym przeszkadza identyczna interpretacja w drugą stronę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M madass07
0 / 4

@Purple_Piper dziękuję właśnie potwierdziłeś pierwotne założenie

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P konto usunięte
0 / 2

@madass07 No cóż, do fanatyka żadne argumenty nie dotrą, a nawet jeśli dotrą, to i tak je przekręci. A jaki później jest zadowolony.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M madass07
0 / 0

dokładnie...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pawlon1
0 / 0

@Purple_Piper
ale ogladales ten film? tam nie bylo ZADNEGO nawet najslabszego dowodu przeciwko wspomnianym celebrytom. jedyne fakty powiazane z pedofilia to byly fakty dotyczace osob w stosunku do ktorych juz toczylo sie sledztwo (sa oskarzeni). reszta to bylo bajanie i pomowienia bez cienia dowodow.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Gesser
+10 / 30

Film Sekielskich to zakamuflowana opcja Niemiecka wspierana przez żydokomunistycznego masona Sorosa, którego celem jest podważenie demokratycznie wybranej, prawowitej i legalnej władzy w Polsce oraz fundamentów społeczeństwa polskiego czyli kościoła.

Czego tu nie rozumiesz? :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar tulasinek
+6 / 8

@Gesser :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Aqq300
+4 / 6

RAmen.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L LUPUS1962
+6 / 6

@Gesser no się poplułem przez ciebie ze śmiechu...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mieteknapletek
+6 / 6

@Gesser
daje ci minusa bo zapomniales wspomniec o ubekach uchodzcach i sedziach

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Gesser
+2 / 4

@mieteknapletek
Przecież nie będę pisał o sprawach oczywistych :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M madass07
+1 / 1

@Gesser hahahahaha tak tak a świstak siedzi po sreberka były jumane

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W konto usunięte
+2 / 22

14 letnia panienka, bywalczyni nocnych klubów, wcześniej wysyłająca swoje nagie zdjęcia do jakiegoś gościa. Jej koleżanka na antenie stwierdza że się piło i nie wiadomo ile. Sorry ale 14 letnie siuśmajtki w nocy to powinne spać, a nie szlajać się po knajpach. I gdzie quźwa byli rodzie jak ich pociechy zalewały się w knajpie.

No i gwóźdź programu. W czasie emisji zadzwonił Ziobro i poinformował o powołaniu zespołu ds. analizy różnych wątków zawartych w programie. Latkoś na to, że od roku prokuratura kierowana przez Ziobrystów nawet palcem nie kiwnęła i w tym momencie można było usłyszeć jak ministrowi Wójcikowi zwieracze puszczają.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 21 maja 2020 o 18:53

G Gesser
+11 / 13

@Wy2020PAD

14-sto letnie panienki i panowie mają to do siebie, że w dużej mierze są jeszcze dość głupi, robią głupie rzeczy i niekoniecznie martwią się bądź są świadomi konsekwencji. Tylko wina w większości nie spoczywa na nich. Jeżeli ktoś 14-stolatkę zgwałcił, to choćby była nawalona jak Messerschmitt, to nadal jest to wina tylko i wyłącznie gwałciciela.

To, że 14-sto latka przebywa w nocnych klubach, to już w dużej mierze niedopilnowanie rodziców, chociaż trzeba zaznaczyć, że nawet najlepszym rodzicom zdarzają się niereformowalne dzieci.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F Filemona_
+5 / 13

@Wy2020PAD czyli jak 14 latka jest glupia i nieodpowiedzialna, to znaczy ze mozna ja zgwalcic? Aha, ok.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B beebear
+5 / 7

@Gesser
warto też nadmienić, że to były często dziewczyny z domu dziecka - one nie miały żadnej opieki rodzicielskiej, ani nawet nikogo, kto by im pokazał jak to jest szanować siebie i swoje ciało. Takie dzieciaki najłatwiej padają ofiarami zboczeńców - one mają zerowe poczucie własnej wartości i zero normalnych wzorców.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W konto usunięte
-2 / 8

@beebear Nie napisałem że głupią i pijaną 14 łatkę można zgwałcić (czytać proszę ze zrozumieniem!!!). Napisałem w kontekście że 14 latka o 2 czy 3 w nocy winna spać we własnym łóżku (czy to w rodzinnym czy w domu dziecka) a nie chlać wódę w barze uprzednio wysyłając swoje nagie foty. Mistrzunio jak włożysz łapę do pieca to wiesz że łapę poparzysz czy będziesz rozpier..... piec twierdząc że to jego wina?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F Filemona_
+2 / 6

@Wy2020PAD a dlaczego nie napisales, ze gwalciciel nie powinien gwalcic? Dlaczego dorozumianie napisales, ze gdyby 14latka nie byla w klubie to by jej nie zgwalcili, wiec sama jest sobie winna vel jej rodzice, a nie ten co zgwalcil?Zastosowales typowy victim blaming, przerzuciles wine ze sprawcy na ofiare. I oczywiście, teraz napiszesz, ze tylko gwalciciel jest winny, ale jednak poczyniles komentarz, w ktorym sugerowales, ze gdyby nie jakies zachowanie zgwalconej dziewczyny to by do gwaltu nie doszlo. Serio, nie trzeba pisac slowo w slowo, zeby kontekst byl jaki byl.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Wertyko
+1 / 7

@Filemona_
Ja z kolei wypowiedź wspomnianego kolegi zrozumiałem, że dziewczyna zachowaniem zwiększyła szansę zostania ofiarom takiego sku*wysyna, a nie że sukinkot miał prawo ją zgwałcić. Bo choćby nago po ulicy biegała, to bez jej zgody nikt nie ma prawa jej ruszyć. Ale robiąc to, zwiększasz ryzyko.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W konto usunięte
-2 / 4

@Wertyko Dokładnie tak. Na plażach naturystów bywają całe rodziny, ale nie znaczy to że dzieci bez majtek są tam gwałcone. 14 letnia, pijana panienka, która wcześniej wysyła swoje nagie foty to ryzyko zwiększyła. Zboki tylko czekają na takie okazję. Pytanie tylko dlaczego prokuratura tak opieszale prowadzi to dochodzenie. Już dawno gościu powinien mieć chemiczną kastrację.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B beebear
0 / 2

@Wy2020PAD
Drogi WyPADZIE, czy ty tylko udajesz idiotę (zakładam, ze tak, bo lubię myśleć jak najlepiej o ludziach)? Za czyn zabroniony ponosi odpowiedzialność ten, kto go dokonał (fakt). Czternastolatki same w sobie zwykle mają shit w głowie (też fakt). Czternastolatki z domów dziecka, nie tylko mają shit w głowie (bo mają czternaście lat), ale też mają zerowe poczucie własnej wartości (zostały porzucone przez ludzi, którzy powinni je kochać i się nimi opiekować), żadnych wzorców normalnego funkcjonowania, nikogo, kto by o nie zadbał, przypilnował (tak, o dzieci trzeba dbać i pilnować), nikogo kto by je ostrzegł, że inni ludzie (czytaj - zboczeńcy, nie mylić z normalnymi mężczyznami) chcą je wykorzystać. Facet to nie piec. To dorosły człowiek, który na cel bierze dziecko. Nierozwinięte emocjonalnie, poranione, porzucone dziecko. I tak, to jego wina. Bo on jest dorosły, a ono nie. I tak, one podejmują głupie decyzje, bo innych nie potrafią. Do tego potrzeba dojrzałości, poczucia własnej wartości, doświadczenia życiowego, którego czternastoletnia panna wychowana bez rodziców nie ma. Czego nie kumasz?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 21 maja 2020 o 22:17

F Filemona_
-1 / 1

@Wy2020PAD tak piszczales o czytaniu ze zrozumieniem, a sam nie zrozumiales NIC. Przykre, ale powtarzać sie nie bede. Nie moja rolą jest cie edukować, widocznie ktos inny polegl w tym temacie.

PS kastracja jest nieskuteczna albo bardzo nisko skuteczna.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 22 maja 2020 o 0:27

F Filemona_
-1 / 1

@Wertyko ja też zrozumialam, co mial na mysli, szkoda ze zaden z was nie zrozumial tego, co ja napisalam.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pawlon1
0 / 0

@Gesser
pytanie czy tam w ogole byl gwalt czy raczej stosunek z nieletnia za jej przyzwoleniem? zwlaszcza ze pojawialy sie tam w tle jakies pieniadza itp. tak czy siak: wladze klubu - nie mogly byc nieswiadome ze bawia sie tam 14 latki, rodzice, nie mogli byc nieswiadomi ze 14 latek notorycznie nie ma w domu. no i oczywiscie na koniec pedofile ktorzy juz maja sprawe. zdecydowanie pedofile sa winni ale nie mozna powiedziec ze rodzicze czy inni nie (co nie czyni z nikogo pedofila). Obowiazkiem rodzica jest sprawowa opieke nad nieletnim dzieckiem. a kluby nocne? no prosze was, widzial ktos kiedys kontrole takiego klubu? urzednicy w nocy i weekend nie pracuja.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tomek_s
+3 / 11

PIS już odleciał na inną planetę. Cały czas z deszczu pod rynnę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P piter1984
+9 / 17

Polacy - najwyższy poziom skur***, obecna władza na każdym kroku przejawia swoją niekompetencję, nepotyzm niespotykany do tej pory, ciągłe afery, najwyższa inflacja w europie, prezentuje sowiecką retorykę i totalitaryzują ten kraj, ale... wszystko jest ok bo polaczki dostają program korupcyjny+. Brak słów rodacy, teraz rozumiem skąd wynikły 3 zabory, ale gratulację dla pisu wreszcie ktoś dostrzegł jaki potencjał drzemie jak tylko "podzielisz" się zyskami

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 21 maja 2020 o 14:59

M mieteknapletek
+1 / 3

@piter1984
zeby bylo zabawniej, znajomy pisior lata temu wyrazil podobna opinie o rzadach po
powiedzial ze wladza kradla, ale ze pozwalala krasc innym i dlatego ludzie ja popierali
ta wladza nie kradnie, ale sie dzieli lupem wiec jest jeszcze lepiej, bo krasc trzeba umiec, a zeby brac juz nie trzeba

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Djzordon
+6 / 10

Już słyszę odpowiedź mojej babci - ,,Co ty w Boga nie wierzysz. Zostaw tych księży spójrz na siebie. To przez to, że do kościoła nie chodzisz takie rzeczy wymyślasz. Na księdza nie wolno gadać"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dncx
+3 / 7

Pan Latkowski jest znany z próby insynuowania oraz wyciągania wniosków z rzeczy tak naciąganych jak stary sweter. Przyjął hipotezę, że każdy kto odwiedził owy wspomniany klub musi być pedofilem.. bo go odwiedził. To tak jakby każdy kto odwiedzi komisariat policji był przestępca, bo przecież na komisariacie pojawiają się takowi. I już z tej racji każdy człowiek jest przestępcą. Moim zdaniem Latkowskiego powinni wszyscy wspomniani podać do sadu i niech teraz sprawa się ciągnie. Ale moim zdaniem nie powinni żądać od niego kasy, ale zakazu produkowania i tworzenia filmów dokumentalnych. Bo kara musi być taka by człowiek, który sieje kłamstwa powinien zamilknąć. I niech sąd, póki jeszcze jakiś jest niezależny wyjaśni to.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E El_Polaco
+6 / 6

Filmu nie oglądałem, więc mam pytanie. Czy Latkowski odwiedził ten klub wc trakcie realizacji filmu? Jeśli tak, to według jego własnej logiki też jest pedofilem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dncx
+2 / 2

@El_Polaco Z tej logiki tak to wynika. Dodam jeszcze, że film wyprodukowała TVP, która od dawna nie jest traktowana jako rzetelne źródło informacji i jako stacja pełna poważnej analizy i uczciwej diagnozy. Skoro ktoś o tak niskim zaufaniu zajmuje się tak ważnymi i poważnymi sprawami, film nie będzie wiarygodny. Co zresztą widać po komentarzach. Podejrzewam, że tylko nasili upadek TVP, która "kwitnie" już tylko dzięki pomocy swoich mocodawców z Nowogrodzkiej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W wojekwiesiek
0 / 0

@El_Polaco O... pan Latkowski ma bardzo ciekawy życiorys... "Był poszukiwany w związku ze sprawą podwójnego zabójstwa w Szczecinie. W latach 1993–1998 ukrywał się w Federacji Rosyjskiej. Pod koniec lat dziewięćdziesiątych został skazany na karę 2 lat i 3 miesięcy pozbawienia wolności za wymuszenie rozbójnicze. W więzieniu spędził 19 miesięcy... "

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 22 maja 2020 o 2:20

M mwa
0 / 2

Gdzie można obejrzeć to video z przyznaniem się do winy?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L LUPUS1962
0 / 4

@mwa Chodzi o "Tylko nie mów nikomu" - tam m.in. Jankowski się przyznał.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B barney37
+1 / 1

Widać kogo kryją.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K killerxcartoon
+1 / 7

czego się spodziewasz po Partii jaka bierze czynny udział w ukrywaniu pedofili wśród duchownych i wstawia do TK Stanisława Piotrowicza prokuratora jaki zamiast oskarżać broni księdza pedofila z Tylawy.
https://www.youtube.com/watch?v=e9cw0i6r37s

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 21 maja 2020 o 16:39

M mieteknapletek
+2 / 4

@killerxcartoon
ciekawa wypowiedz, udowadnia ona to ze wladze z tamtego okresu wcale nie palaly jakas niechecia do kosciola, w przeciwnym razie zostalby odwolany zanim by ta przemowe skonczyl
po drugie, biorac pod uwage ze to jest wypowiedz prokuratora, pokazuje dobitnie czyje interesy reprezentuje. taka sprawiedliwosc w pisowskim wydaniu

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K killerxcartoon
+6 / 6

@mieteknapletek
Żadne władze po 84 roku nie pałały nienawiścią do kościoła. zaryzykował bym nawet ze od 69.
Kościóła zrobiła rewoltę Jaruzelowi a ten tylko szukał i tępił tych co się w politykę zaczęli bawić i w dostarczanie sprzętu i finansów solidarności... od połowy lat 80 rusza masowa budowa kościołów choć już wcześniej władze zluzowały i zaczynaly pozwalać (sprawdzałem kiedy powstawało wiele kościołów) jaka trwa przez całe lata 90 .. często jeden obok drugiego. więc ciężko mówić o przesladowaniu za to kościół rozbudowuje swoje wpływy. W końcu podpisują nieszczęsny konkordat i od tego momentu to kościół ma jak w raju . Dostaje majątek i grunty w tym za ten jaki był na kresach , nie liczy ze dostał na ziemiach odzyskanych kościoły nie tylko katolicki ale też protestanckie wraz ziemia, Potem wprowadza religie do szkół w 1990 a 3 lata później wykombinował by państwo płaciło księdżom katechetom za nauczanie. Do woja trafiaj kapelani dostają stopnie i pensje jeden nawet stopień generała.. co jest kuriozum . Potem wykombinowali jak dostać kasę z podatków na ta paskudną wyciskarkę czyli świątynie opatrzności . Na kościół ustawa zakazuje .. to urządzili w nim salkę pamięci JPII wiec muzea da się finansować.. i tak większość kasy na kościół była z podatków i dalej tak cyckają ile się da .

To bodaj 2004 albo 2005 Piotrowicz nie prowadził sprawy ale ja nadzorował.. więc postaw się w roli prowadzącego jak takie coś mówi w mediach nadzorujący. Sprawę umorzono. Dopiero inna prokuratura po skardze pchnęła sprawę do sądu .. i skazano księdza o ile pamiętam na 2 lata w zawieszeniu na 5. Wiec ksiądz nawet nie przesiedział chwili w pierdlu. Pomyśl co by zrobili tobie albo mnie za coś takiego. Mało tego przez rok pełnił posługę jak już był oskarżony. Napuszczał ludzi na ofiarę tak że musiały się wyprowadzić ze wsi . Potem gdzieś wypłynął... i dopiero po jakieś drace sprawę skierowali do sadu kanonicznego ale to było dekadę po skazaniu.. chyba go wydalili ale ma się dobrze jest u Rydzyka ma audycje w radiu...
https://www.newsweek.pl/polska/ksiadz-z-tylawy-skazany-za-molestowanie-szesciu-dziewczynek-dalej-odprawia-msze-i/76ktq7r


Tu masz jak wygląda wieś po 15 latach od sprawy
https://www.youtube.com/watch?v=Dpb3cZq00Q8
Nadal część ludzie wieży w niewinność księdza.


Nigdy nie zrozumiem wierzących. Kiedyś był reporaż .. chyba w sprawie dla reportera jak pytali w takiej sprawie jakiegoś dziadka ze wsi choć nie pamiętam czy to była Tylawa (chyba nie bo tam przelacial chyba 13 latkę ) ... i komentarz jego .. pieprzona gówniara uwiodła księdza. Jak trzeba mieć wyprany mózg by uważać że 13 uwodzi dorosłego faceta i dorosły facet nie wie co robi ze swoim penisem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 3 razy. Ostatnia modyfikacja: 21 maja 2020 o 23:13

M mieteknapletek
+5 / 11

@papa1234pl
ale nikt nie broni zadnych gwalcicieli (poza pisem i kk) sledztwo w sprawie ktora poruszyl latkowski trwa od 5ciu lat, sledztwa w sprawie ksiezy-pedofili pokazanych w poprzednim filmie siekielskich nie ma, bo po co.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W konto usunięte
0 / 4

@papa1234pl Śledztwo zostało wszczęte 5 lat temu na podstawie reportażu w pewnej znienawidzonej przez PiS gazecie. Latkowski powiela ten temat. Zresztą sam poruszył tą kwestię że prokuratura powołana przez Ziobrę palcem nie kiwnęła w tej sprawie. Ty gościu oglądałeś ten reportaż? Bo gadasz tak jakoś od rzeczy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 21 maja 2020 o 19:27

L lewetedemoty
-3 / 3

Bo wyborcy pis nie mają innych tematów tylko tropienie pedofilów.

– Panie Marszałku, a jaki program tej partii?
– Najprostszy z możliwych. Bić k.... i złodziei, mości hrabio.

Już się Corona znudziła? Nowy temat.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mieteknapletek
+1 / 3

chcialbym zauwazyc ze ziobro nie wszczal zadnego sledztwa, mowil tylko o powolaniu spec komisji
sledztwo w tej sprawie zaczelo sie 5 lat temu
tak dlugo jak wiekszosc spoleczenstwa bedzie uwazala ze to jest ok, pedofile w polsce dalej beda bezkarni a ludzie robieni w konia

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar samodzielny68
+1 / 1

Nieno, nie przesadzajmy. Sprawa gwałcicieli z Trójmiasta została ujawniona coś 4 czy 5 lat temu przez Wyborczą, były sprawy, ktoś tam siedzi. Kiedy tyle samo upłynie od filmu o księżach-pedofilach Ziobro się tym też zajmie. Nie można tak na chybcika i bez zastanowienia!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 21 maja 2020 o 19:34

A androandro
0 / 2

Wyborcom PISu zawsze wszystko się będzie zgadzać - dopóki będzie kasa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar auto1
+3 / 7

Czyli jak mówi TVP i gwałcą "nasi" to jest szkalowanie XD Jak są pojazdy po kościele (słuszne czy nie) to jest git

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z zyo
0 / 0

I wiadomo kto tu naprawde rządzi

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F fsubi
0 / 0

Nie będzie żadnych następnych. To są wciąż ci sami, tylko stroją się w inne piórka

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
U UBywatel
-1 / 1

Pierwszy film braci Sekielskich mówił o przestępstwach które uległy już wiele lat temu przedawnienia o czym sami autorzy wspominali.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M monao17
+1 / 1

Dno. Poczytajcie o tym pseudo dziennikarzu jego zyciorys. Tylko nasuwaja sie niecenzuralne slowa. krzyczy pedofilia w swiecie celebryckim. a tu wyjechal ze sprawa ktora ma 5 lat, gdzie w tym swoim durnym dokumencie wmawia widzom ze ten krystek to ze jest kozlem ofiarnym a sama gwalcil nastolatki. ludzie zacznijcie myslec. zwykly niedouczony dziennikarzyna. niech wroci do pisania w gazetach horoskopów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Kaizenpol
+1 / 1

W przypadku sprawy z Sopotu jest temat - zresztą były o tym artykuły w prasie. Mianowicie temat niewydolności (oby to była tylko niekompetencja) organów ścigania. Poniekąd jest to też temat Sekielskich. W przypadku księży też są niewydolne. Tylko tu już nie można mieć nadziei na niekompetencję prokuratorów, bo dla mnie najbardziej bulwersujący z Zabawy w chowanego jest wątek wytycznych dotyczących specjalnego traktowania przestępców w sutannach.

Bo to, że księża są przenoszeni między parafiami i kryci przez swoich przełożonych spowszechniało wszystkim tak, jak widok skatowanego człowieka na krzyżu (swoja drogą to nie powinno powszechnieć - to powinno budzić nie mniejsze oburzenie, jak pokazywanie na furgonetce resztek płodów po aborcji) czy widok kanibali przeszczęśliwych z jedzenia ludzkiego ciała i picia krwi ludzkiej. Nie, to nie jest symboliczne, jak mógłby sądzić postronny obserwator. KK twierdzi, że to prawdziwe ciało i krew Jezusa.

Tylko praniu mózgu od najmłodszych lat można przypisać to, że to nie budzi obrzydzenia i oburzenia.
A skoro mózg wyprany, to nie przyjmuje racjonalnych argumentów - będzie walczył za wiarę dziadów... I walczy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Y Ynfluencer
0 / 0

Nawet jeśli pozbawiony dowodów film to prawda to oczywiście pociągną do odpowiedzialności kogo trzeba, ale kumple naszego rządu, czyli mafia kościelna są już nietykalni i nie tylko za pedofilię. Morawiecki powinien już dawno być postawiony przed Trybunałem Stanu a Kaczyński siedzieć w więzieniu za patologiczne nadużycia swojej pozycji. No, ale im wolno wszystko, ich nikt nie ruszy. Potępiam pedofilię i wszelką demoralizację, ale dlaczego jedni mają za coś odpowiadać, a innym ma wszystko uchodzić na sucho? Mam nadzieję, że tłum w końcu nie wytrzyma i sam zlinczuje tych co trzeba.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Y Ynfluencer
0 / 0

Aha, i zobaczycie jeszcze, że dojdzie (nie od razu, ale wolnymi kroczkami) w tym kraju kiedyś do takiego kuriozum, że jak powiecie coś na Kaczyńskiego o to będziecie wywożeni przez Milicję do lasu i pałowani.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Rogger77
0 / 2

Ile tu obrońców pedofili celebrytów. Jak to dziadostwo krzyczy oburzone bo Latkowski "święte krowy" naruszył. Macie coś na sumieniu?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar 0bcy
0 / 0

Tylko że między księzmi a celebrytami jest pewna róznica - z księzki jest o tyle problem, że władza walczy z kościołem już od dawna.

A jak się to robi? W bardzo prosty sposób - otóż w kościele jak i w wielu innych środowiskach trzeba mieć swoje wtyki bez UBckiej przeszłości. jak to się robi? łapie się np jakiegoś nauczyciela pedofila który po pijaku chciał zgwałcić uczennice, bierze se go na przesłuchanie i się mu mówi "pójdziesz siedzieć za pedsofilię albo tutaj podpisujesz papierek a my załatwimy to że za miesiąc ubierzesz sutanne i będziesz nam ładnie kablował co się dzieje w tej diecezji i kto z czego się spowiada - a jak nie pasuje tu wyrok za pedofilie w więzieniu nie wygląda na bezpieczny - wybór nalezy do ciebie.

No i taki pedofil zostaje duchownym, donosi co ma donosić władzy a skoro jest pedofilem to w końcu ulegnie pokusie bo jego miejsce jest w więzieniu a nie na wolności. I co ma teraz zrobić władza? Wsadzić za kratki swój własny kabel który donosi co ma donieść? Władza nie może pozbyć się swojego człowieka bo jej jest to nie na rękę. On ma donosić na środowisko kościelne a nie siedzieć w więzieniu.

Oczywiście to nie są jedyne przeypadki pedofilii - poza tym kiedy naprawde mamy do czynienia z pedofilem to trzeba pamiętać że niektórych duchownych władza tam umiesciła tylko po to by byli pedofilami. Żeby psuli wizerunek kościoła - zadanie jest proste - jesteś duchownym, masz być najlepszym duchownym jaki może być, wszyscy cię mają lubić a po 5 - 10 latach masz zacząc dokonywac jakichś skandali obyczajowych, czy to pedofilia czy jawny homoseksualizm itp itd - i to nie jest żadna teoria spiskowa w księżce zawierającej wywiady z komunistami jest napisane jak jeden w przypływie szczerości powiedział, że agenci związani z tym że mają wywoływac skandale obyczajowe w kościele mają najłatwiejszą robotę bo w ogóle nie muszą się kontaktowac z władzą a akcje nie muszą być w żaden sposób koordynowane - po prostu po czasie ma zacząć dokonywać skandali obyczajowych a władza gwarantuje mu za to nietykalność.

No chyba tylko osoby głeboko wierzące w istnienie Ducha Świętego wierzą w to, że po nominacji JPII na papieża nasz gigantyczny wzrost wstąpień do seminarium wynikał z tego że Duch Święty dokonał tak wielkiej ilości powołań a nie dlatego, że jak Papież będzie polakiem to agentura musi wiedzieć co i jak się tu dzieje.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem