Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
529 539
-

Komentarze ⬇⬇

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
D daclaw
+18 / 18

Tylko czy to coś zmieni jeszcze?
Zimmokrwisty, pociągowy bydlak po takim doświadczeniu by się pozbierał i nadal mógłby ciągnąć pług. Ale potraktować takie konie w taki sposób? To jakby Ferrari wykatować w polu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L LUPUS1962
+4 / 6

@daclaw Masz rację - niestety roczniki 2016-2020 mogą być stracone, ale następne już nie. Więc jeśli to nie tylko pokazówka, co zobaczymy w ciągu dwóch trzech lat, jest nadzieja na przyszłość, że do Janowa wrócą standardy światowe

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Qrvishon
+2 / 2

@daclaw czy u jak ktokolwiek odpowiadał za zniszczebie czegokolwiek państwowego?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D daclaw
+2 / 2

@feroxa Najwidoczniej, pierwszy szef z nadania PiS o tym nie wiedział. Miała być ciepła posadka, prestiżowa. A tu zonk - trzeba się na czymś znać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K konto usunięte
+10 / 10

Chwalić kogoś, że spełnia podstawowe obowiązki? Tu raczej powinni zostać ukarani poprzednicy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L LUPUS1962
+4 / 4

@Kacper6 Może za jego obowiązki, ale pochwalić należy, że dostrzegł, co jest potrzebne i podjął odpowiednie działania. Teraz. Za rok czy dwa, gdy sytuacja się zacznie normować, można będzie to potraktować jak standardowe obowiązki. I chwalić za rzeczywiste osiągnięcia, a ganić za niedociągnięcia. Co do dotychczasowego prezesa i osób które go namaściły na to stanowisko - realia polskie mówią mi, że sprawa zostanie zamieciona pod dywan, choć osobiście chciałbym go osiodłać i pogalopować mu na grzbiecie przez mokradła, piaski i kamienie....

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K konto usunięte
+1 / 1

@LUPUS1962
Nie jestem miłośnikiem zwierząt a z nich to najbardziej lubię smak ich mięsa, ale jak dla mnie to dla poprzedniego dyrektora 40 lat ciężkich robót za te ohydztwa i znęcanie się nad zwierzętami. A gdzie byli pozostali pracownicy? Gdzie była policja, inspektoraty?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L LUPUS1962
0 / 0

@Kacper6 Owszem też jestem mięsożercą, ale akurat koniobalizmu nie popełniam :D Co do pracowników - jak szef zakupił plewy zamiast owsa, to co mieli dać koniom do jedzenia? Jeśli brakuje ludzi do pracy, a jeszcze się ich wysyła np do strzyżenia żywopłotu zamiast do stajni, to jak stajnie mają być utrzymane? A że źle się dzieje w Janowie to wiadomo było od trzech lat. Tylko nikt nie ruszył prezesa, bo z nadania Pisu. Za to poprzednikowi(gdy stadnina i konie miały się świetnie) prokuratura zarzucała niegospodarność i wciąż jeszcze prowadzi "śledztwo". Gdzie były służby kontrolne przez ostatnie trzy lata to pytanie nie do mnie tylko do panów Ziobro(naczelny prokurator), Kamiński (MSWiA) i Sasin(minister aktywów państwowych).
Co do pana pisowego prezesa, to do tego wyżej zapowiedzianego galopowania, to jeszcze bym ostrogi założył, takie kowbojskie, z ostrymi gwiazdkami, (nigdy na konia nie wsiadłem i nie wsiadłbym w ostrogach!)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B belesz
0 / 0

oby tak było

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar agronomista
+1 / 1

Właściwi ludzie już tam byli, ale partia musiała urządzić to po swojemu. Rasowe konie są delikatne i wrażliwe, więc od razu pokazały poziom zarządzania "dobrej zmiany". Reszta kraju wytrzymała dłużej, ale też już ledwo dycha. Czas obudzić się z tego letargu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem