Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
1:46

Kurski was ograł!

Fragment rozmowy Roberta Mazurka z Krzysztofem Czabańskim, przewodniczącym Rady Mediów Narodowych i byłym posłem PiS. Na koniec redaktor Mazurek prosi władze RMF FM o przyznanie dodatku za szkodliwość, bo musi zachować powagę podczas takich rozmów, co nie jest łatwe

www.demotywatory.pl
+
123 133
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
G Goretex
+21 / 21

Bardzo konkretna deklaracja, osunęliśmy Kurskiego aby dostać 2 mld, dziękujemy i już go nie musimy chować.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S sl4w3x
0 / 0

No i wraca.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Ricochet69
+18 / 18

To tylko pokazuje jak bardzo perfidna jest uprawiana przez PiS gra i jak bardzo w głębokim poważaniu mają wszystkich, z PADem włącznie a wyborcami na czele.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 23 maja 2020 o 12:32

avatar hek_sa
+16 / 16

Niewątpliwie ten dodatek się red.Mazurkowi należy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pomylilem_Strony
+4 / 4

Podpisanie ustawy w zamian na zmianę prezesa w jednej ze spółek jest już kompletnym upadkiem urzędu prezydenta. A później zdziwienie, że człowiekowi na upadłym stanowisku podkłada się świnie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C konto usunięte
+2 / 2

Pomoc bardzo potrzebna... na propagandę, zastraszanie i poróżnianie społeczeństwa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar konradstru
+3 / 3

Bolało panie PAD? A nie, już pan przyzwyczajony! :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mieteknapletek
+3 / 3

@konradstru
a co ma go bolec? przez 5 lat jego praca polega na robieniu glupich min i podpisywaniu tego co mu przyniosa a w nagrode jak go wywala z pracy bedzie pobieral dozywotnio emeryture wyzsza niz srednia krajowa

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar konradstru
0 / 0

@mieteknapletek dupa...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N NothingMore_
+9 / 9

Odsuneli Kurskiego, bo taki warunek dał PAD, a teraz go przywracają. Prezes ma naprawdę gdzieś Prezydenta.
Panu Mazurkowi należy się dodatek, chyba, że jego poranne rozmowy będą traktowane jako kabaret lub program rozrywkowy na dobry początek dnia. Zwłaszcza, gdy rozmawia z politykami partii rządzącej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P piernikTheBest
+5 / 5

Buta tej wladzy przekracza wszelkie normy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M m1989w
+4 / 4

@piernikTheBest i naród nic z tym nie robi to jest dopiero patologia

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar 0bcy
+1 / 1

No ale czego wy nie rozumiecie?

Media państwowe są po to by mówić ludziom to chce państwo chce żeby ludzie słyszeli.

Co w tym jest niejasnego?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S sl4w3x
0 / 0

@0bcy nie mam zielonego pojęcia jak było za peło. Kiedyś byli przy władzy. Ale wtedy też nie oglądałem ani TVP ani Polsatu ani TVN. Wszyscy mieli programy jakby próbowali przekazać coś ludziom z autyzmem. Z przerwami na reklamy. Ludziom nie przeszkadzał tamten poziom informacji czy może jednak teraz ostatnio zaczęli pogłębiać muł i kopać w dno? Oczywiście nie widzę też "misyjności" w TVP.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar 0bcy
+1 / 1

@sl4w3x Ja niestety oglądałem - i powiem ci że jest ciągle to samo. Różnica jest taka że wtedy wszytskie stacje móiły to co chciał rząd a teraz to co chce rząd mówi tylko telewizja rządowa i tyle.

I nie żbym bronił pisiorów ale.. co to za niby wielka afera z kazikiem? Spójrzmy na chłodno - piosenka kazika uderza w szefa partii rządzącej państwem - co się dzieje - państwowa radio nie puszcza piosenki uderzającej w jedną z osób rządzących... czy to rzeczywiście takie straszne? Przecież oni nie zabronili tego puszczać w innych stacjach, nie ukarali Kazika w żaden sposób - po prostu piosenka uderzająca w rząd nie jest puszczana w rządowym radio. dla porównania - pamiętam jak za PO był taki chłopczyk i on nie lubł komorowskiego i założył stronę anty-komor pl czy jakoś tak - co tam było? A jakieś żarty o prezydencie, zdjęcia na których się kompromituje w taki czy inny sposób, wypowiedzi prezydenta w których sam się ośmiesza i co? Strona usunięta a facet trafił do więzienia... za podawanie cytatów ze słów prezydenta i za umieszczanie zdjęć które i tak były w necie... kiedy indziej kiedy komorowski znowu się ośmieszył i wszedł na ten stołek (chodź szogunie) to na późniejsze przemówienie przyszedł gość z krzesłem to trafił do więzienia na 3 miesiące (oficjalnie pilicja doszukała się w tym krześle narzędzia którym miał zostać prezydent zaatakowany - w sensie że ktoś zamiast przynieść pistolet, nóż czy siekiere to gość trafił do więzienia za to że przyniósł krzesło) - no i tak sobie myśle o proporcjach - ty państwowe redio nie puszcza antypaństwowej piosenki i cały kraj poruszony - tam usuwali całe strony interentowe wsadzając ludzi do więzienia - cisza. Mało kto o tym w ogóle wiedział. No wyobraź sobie jakby piosenka kazika została zakazana całym kraju a kazik trafiłby do więzienia... wtedy poziom cenzury dopiero zostałby zrównany z tym co było co PO.

I znowu - nie bierz mnie za obrońce pisiorów bo nie mam zamiaru ich bronić - po prostu zwracam uwagę na pewne szczegóły.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V Vonhenryrejluka
0 / 0

@0bcy Kolego, z piosenką Kazika chodzi o to że mogli całkowicie wywalić ją z listy a nie dać na listę, pozwolić ludziom głosować a później manipulować żeby nie wygrała, i fakt jeśli chodzi o piosenkę to niespecjalnie mnie to rusza ale przerażający jest schemat tego w jaki to zostało zrobione, następnym razem może chodzić o wybory, głosowania w sejmie, może chodzić o wszystko ale ten schemat będzie funkcjonował i dlatego należy z tym walczyć.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar 0bcy
0 / 0

@Vonhenryrejluka ale ja nie przecze temu co mówisz. Jedynie pokazuje skale porównania - tutaj z państwowego radia usunięto antypaństwową piosenkę i tyle a skandal jakby zakazali jej puszczania w ogóle i Kazik trafił do więzienia - tymczasem za Komorowskiego zakazano ogladania strony antykomor wszytskim a jej autor trafił do więzienia a media nie robiły z tego nic tak jakby miało chodzić o usunięcie adresu mailowego z państwowej wyszukiwarki.

Skoro mamy się tak bać o przyszłość bo państwo nie puszcza antypaństwowej piosenki to jak bać się powinniśmy opozycji Komorowskiego gdzie za antykomorowską stronę trafiało się do więzienia?

Prawda jest taka że jedni są drugich warci - pamiętam jak PiS dochodząc do władzy obiecywał że nie będzie przeszkadzał w demonstracjach bo każdy ma prawo wyrażać swoje zdanie - a jak przedsiębiocy których wspieram wyszli to pierw ich otoczono, później kazano się rozejść uniemożliwiając rozejście się a potem ich gazowano i zatrzymywano... zaś z pierwszej strony za PO było też to samo - jak ludzie szli w marszy to razem z policją przyjeżdżali "zamaskowani kibole", razem z policją doszli do marszu a potem przed marszem ci zamaskowani odłączyli się od policji, dołączyli do tłumu, zaatakowali policje a policja zostawiłą osoby w maskach i zaczęła łapać osoby z tłumu...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L laks100
+3 / 3

Plan PiS-u był prosty. Andrzej podpisuje 2 mld zł dla TVP po odejściu Kurskiego, to pokazuje, że Andrzej jest stanowczy i o czymś decyduje, zapewnia mu to kilka dodatkowych % w sondażach i zwycięstwo. Po wyborach mając "decyzję" Andrzeja gdzieś o czym Duda wiedział od początku, przywracają Kurskiego do TVP. Na koniec Duda zostaje znowu Prezydentem, Kurski w TVP, Fundusz Medyczny nie istnieje, ludzie którzy dali się nabrać na niezłomność i stanowczość Dudy wychodzą na lekko mówiąc mało mądrych, a PiS kolejny raz pokazuje, że oprócz władzy nie liczy się nic. Jednak wybory się nie odbyły, termin przywrócenia Kurskiego nadszedł, a kolejna kadencja Adrianka nie jest rozstrzygnięta. :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P poiman
+1 / 1

I to jest piękne, można by powiedzieć że to sama śmietanka tego co dzieje się w polityce. Macie przed oczami na żywo parafrazę *nie mamy pańskiego płaszcza, i co pan nam zrobi?* Otóż to jest cudowne że nikt z tym nic nie zrobi bo jedna połowa Polaków tylko bulgocze w internecie, a druga, ta pisowska, powie że to najlepsza zagrywka ever... A w następnych wyborach i tak wygrają Ci oto państwo :) i co? I nic :)

*...a Polak przed szkodą, jak i po szkodzie głupi*

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Anonimmus
+1 / 1

proszę, powiedzcie mi że wyborów nie wygra żadne PO a tym bardziej PiS.. to przestaje być śmieszne.. o ile kiedykolwiek było

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mudia
0 / 0

BTW, Kurski został przywrócony jako członek rady. Jeszcze nie jako jej prezes, ale wszyscy chyba nikt nie ma wątpliwości odnośnie przyszłych decyzji.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar GarryBary
+2 / 2

Jedyny człowiek, którego uwielbiam w mediach. Dowala wszystkim po równo.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M m11
+2 / 2

R. Mazurek mega konkretny gość. Jego wywiady są zawsze na poziomie, choć goście już nie zawsze poziom trzymają ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem