Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
0:11

Kobieta odpowiada policjantom na pytanie o brak maseczki

www.demotywatory.pl
+
736 774
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar przemkoO
0 / 10

nie słyszę " gdzie ma pani maskę"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Ashardon
+28 / 82

A maskę Pani gdzie ma?
W d**pie.

A potem filmik kręcony po 5 minutach, jak "niewinna" Pani leży skuta na ziemi i płacze, że ją Policja bije.

Plus dla bagietki za szybką ripostę "no to trzeba wyciągnąć" :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 25 maja 2020 o 11:25

A Arkadyjczyk85
-4 / 32

@YouCantSaveMe to ja też mogę policjanta powalić na ziemie, bo coś głupiego powiedział?? Teraz Pan powiedział coś głupiego, i wg Pana toku myślenia mogę użyć środków chemicznych. Może Pan podać adres?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
7 konto usunięte
0 / 0

@YouCantSaveMe Tak swoją drogą ciekawe realia, że uzbrojeni, ponoć wyszkoleni ludzie nie są odporni na durne pyskówki... Jak im dzieci w domu pyskują to też je pałują?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
7 konto usunięte
+3 / 23

@PsiaPerspektywa Psinka rasy kundel zaczepno-obronny: za siatką zaczepia, jak furtkę otworzą trzeba go bronić :) Dobrze, że ma przy pasie gaz i pałkę, no i dobrze, że to kobieta była, bo jakoś w Nowej Hucie się nie pojawiają po zmroku, nawet z podkulonym ogonkiem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R rafal199
+1 / 17

@Ashardon No w 50 udało im się wymyślić sensowną odpowiedź. No gratuluję.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pomylilem_Strony
+3 / 11

@Ashardon po pierwsze działania muszą być adekwatne do przewinienia, jakiś mandat za brak maseczki i może "za słownictwo", ale nie przemoc. Po drugie, kto wie, czy to nie jakaś "koleżanka" ministra, komendanta itp.? Szansa może mała, ale jak się trafi 1/100 (to w końcu centrum Warszawy) to poprzednich 99 nie opłacało się łapać. Lepiej gnębić obywateli, którzy odczują jakiś strach lub się rzucają zamiast lekceważenia, ponieważ u tych ostatnich to jednak "ryzyko zawodowe" jest większe. Tak działa ten kraj, niestety.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kendziorro
+8 / 8

Nie jestem miłośnikiem policji ale bez sprzecznie jest ona potrzebna.
I każdy powinien zwracać się do policjanta z szacunkiem (oczywiście do czasu kiedy on ten szacunek ma do nas). I tak jak koledzy piszą każdy gra bohatera a później płaczę.
Wyobraź sobie jak by to wyglądało gdy policjant chce kogoś wylegitymować ten mówi spier.. laj. A to przepraszam nie chciałem urazić i odchodzi każdy miałby w dupie taką policję

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V VaniaVirgo
+4 / 6

@Arkadyjczyk85 Nie chodzi tylko o sam chamski odzew, ale o to, co mogłoby być dalej (często jest). Policjant chce wylegitymować, ale oponent nie zamierza pokazać dowodu, za to jeszcze się bardziej piekli i wyzywa. Policjant więc "zaprasza" do radiowozu, tu następuje kolejny opór, kiedy policjant chce zaprowadzić normalne, bez kajdanek, bez przemocy, ale jednak dotknie w przedramię, zaczyna się drama, nawet odepchnięcie. Co więc mają zrobić? Wycofać się, czy jednak na glebę i skuć? Co ty byś zrobił?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K killerxcartoon
+4 / 8

@YouCantSaveMe
I to jest dzielna policja jaka broni i chroni ? Czy policja służącą do zastraszania i gnębienia obywateli .

Dla mnie Policja zrównała się z ZOMO ...czekam kiedy dojdzie do otwartej konfrontacji ...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C konto usunięte
+1 / 5

@YouCantSaveMe
Nagrana jest tylko odpowiedź, brak pytania na filmiku. A może policjant zasłużył sobie na taką wredną odpowiedź?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K killerxcartoon
0 / 0

@YouCantSaveMe Tak pamiętam ZOMO, pamiętam też ORMO... i moich sąsiadów w tej formacji .. Pamiętam tez SKOTY na pętli na Rydla przy WKU i ślimaku na dawnej al Koniewa i pod samym pomnikiem Koniewa oraz młodych chłopaków w szarych mundurkach w kreseczki z AK47 grzejących się przy koksiaku. Pamiętam patrole milicji chodzące czwórkami. I jeżdżące ułazy na prawie pustych drogach. Pamiętam jeszcze tramwaje Konstal ND z rezystorowymi grzejnikami z tyłu przy jakich grzali się milicjanci.
Pamiętam też jak milicja rozganiała protest w Nowej Hucie i strzelała czy rzucała granatami z gazem łzawiącym. Pamiętam pałowanych ludzi jacy uciekali wtedy do klatek na osiedlu Na Skarpie. Pamiętam uciekających milicjantów jakich tłum gonił ze sztachetami i rurami oraz rzucających kamieniami demonstrantów do kordonu policji na wysokości Kina Światowid i pamiętam stary z armatkami wodnymi na placu centralnym. Pamiętam powybijane szyby. Pamiętam a nawet mam jeszcze gdzieś nagrania z CB milicji jak patrol płaczą że ich otoczono. Pamiętam uszkodzony pomnik Lenina jaki był odgrodzony i pilnowany przez milicję i nie można było do niego podejść. Byłem dzieciakiem ale mam dość dobrą pamięć.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 26 maja 2020 o 11:03

U UFO_ludek
+2 / 2

@Ashardon A Wy co? Włazicie milicji bez wazeliny?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Taymishi
-3 / 3

@lasek0110 Policja ma stać na straży prawa.

Takie rzeczy tylko w Polsce
Bądź obywatelem:
1. Wybierz rząd
2. od 30 lat te same twarze
3. Rząd wprowadza gówniane przepisy
4. Miej pretensje do policji, że realizuje swoje ustawowe zadania: tj. pilnuje przestrzegania przepisów

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
7 konto usunięte
+2 / 2

@Taymishi Realizować też można po ludzku i po psiemu

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Taymishi
-2 / 2

@7th_Heaven jak podchodzisz do policjanta tak on do Ciebie, ja do nich podchodze po ludzku, wiec oni do mnie tez. A skoro Ty do nich podchodzisz tak jak pokazujesz to w komentarzach to reakcja zwrotna jest taka a nie inna

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
7 konto usunięte
+1 / 1

@Taymishi Ja nie podchodzę do nich wcale. Próbujesz przerzucać winę na mnie za to, że nie podoba mi się postawa policji? Jak napisałam wcześniej, PUCYDPUSTWO zawsze mnie drażni. Spokojnie, PiS też kiedyś przeminie, a policja zostanie i będą się modlić, żeby następna władza też ich zechciała sobie "kupić" jak ta, a jak ich nie kupi, to będą piszczeć, bo z poparciem społecznym mogą się już pożegnać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Taymishi
-1 / 1

@7th_Heaven Ale co policjantowi po poparciu społecznym? I jak ich władza kupiła? Dając im podwyżki? Policyjne pensje stały przez 10 lat. DZIESIĘĆ lat. Podczas gdy chleb z 1.20 zdrożał do 4 zł u mnie w piekarni. Przez ten okres. Nikt nikogo nie kupił. Bzdurne gadanie. Wszyscy dostają podwyżki, bo kiedyś musieli je dostać. Bo nikt nie szedł pracować do policji za 2.5 tyś w świątki piątki niedzielę i przy wiecznym hejcie niezadowolonego ze wszystkiego społeczeństwa. Teraz policjant na start ma ok 3.5 tyś. Czyli tyle ile pracownik na magazynie.. xD to faktycznie, kokosy zbijają.

Ja po prostu jakoś nie widzę tego złego zachowania policji. Żaden mój znajomy, ani ja NIGDY nie spotkaliśmy się z chamskim policjantem. A już o szeryfie nie wspomnę. A miałem bardzo dużo kontaktu z policjantami z racji patologicznej dzielnicy na jakiej się wychowywałem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 27 maja 2020 o 23:31

avatar Trepan
-2 / 10

@YouCantSaveMe jasne, wcale nie oddają tylko części z tego co ukradli. Chwała im, postawmy sobie pomnik złotej kaczki.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Trepan
-5 / 11

@YouCantSaveMe może i dno, ale nie pukaj mi tu od spodu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R rafal199
+5 / 11

@PsiaPerspektywa No jak nie wiesz w jakim celu stoją? Pacyfikowania protestu.

Swoją drogą krew to cię dopiero będzie zalewać bo jak jeszcze dwa miesiące temu większość osób uważało że tylko czasem w waszych szeregach trafiają się patologie tak teraz uważa że jesteście jedną wielką patologią gzie czasem się ktoś porządny zaplącze.

Co do obowiązkowej służby wojskowej to akurat SENSOWNE przeszkolenie wojskowe obywateli nie jest w waszym interesie. Łatwiej pacyfikować osoby bezbronne i które nie potrafią się bronić.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 25 maja 2020 o 19:25

avatar Trepan
0 / 4

@rafal199 no i uciekł. We wojsku być nie musiałem, żeby doświadczyć tego absurdu. Mieszkam w miejscu silnie zmilitaryzowanym. Do najbliższej osoby z bronią na służbie mam około 50m w tej chwili. Żeby nie było, że gdzieś wybyłem, do swojego wyra pół niecałe metra. Niestety dowódca jednostki musi mieć mózg. Tu zabrakło ewidentnie. Fakt, użyłem słowa "kordon", co było niewłaściwie, jeśli chcemy być przepisowi to jest to kolumna (w świetle przepisów jest to jedna całość, pojazd). Przywodzi mi to na myśl akcję z pożaru, chyba na Kuźnię Raciborską wtedy jechali. Komuś palił się dom, w dwa wozy by to opanowali. Nie dostali zgody odłączyć się od kolumny. Potem sumarycznie i tak czekali na pojazd, który został w tyle, ponieważ debil wymyślił jazdę z wodą (kilka ton więcej) przez ponad 100km i rozwalili skrzynię biegów, nie dotarli. Kolumna i tak stała. Normalne to jest, że jakiś jaśnie udzielny zabronił ratować ludzi i dobytek? Potem co? Szybciej mieli stać? Sprawniej czekać?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 25 maja 2020 o 22:15

P Pasqdnik82
-1 / 1

@konto usunięte No i co niby daje ta obowiązkowa służba wojskowa? Że sobie chłopaki pobiegają po koszarach, małpim gaju i pojadą na jakiś poligon postrzelać do tarcz i pobiegać w rynsztunku? Że pójdzie sobie na OK czy na SW? Znaczy teraz to chyba nawet na SW by nie poszedł bo firmy zewnętrzne zajmują się ochroną obiektów wojskowych. Ja byłem jednym z ostatnich roczników na ZSW i ani sobie chwalę ani jakiegoś urazu nie mam.. ale 9 miesięcy jak dla mnie zmarnowane na byle pierdołę jaką jest ZSW, którą mógłbym lepiej spożytkować. Może kwestia tego, że nie byłem na ZSW w wieku 18-19 lat.. dla takich chłopaków może to jest ciekawe doświadczenie, dla 26 latka już tak średnio i nic ciekawego ani odkrywczego nie poznałem... no może poza tym że w jednostce w której byłem... większość broni i sprzętu to był złom. A "niezawodne" KBK MS47 to złom jakich mało.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Taymishi
-1 / 1

@Pasqdnik82 Jestem przeciwnikiem obowiązkowej służby wojskowej, bo w wojsku byłem jako ochotnik i nie wyobrażam sobie być siłą zamknięty na 2 lata. Ale podejrzewam, że gościowi wyżej chodziło o fakt iż @Trepan pruje się do policjantów, którzy mają wykonywać polecenia dowódcy, a mogą być przeznaczeni do innych zadań niż podjęcie interwencji wobec widocznie ograniczono umysłowej ameby o blond włosach,

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
7 konto usunięte
0 / 2

@Taymishi Dlaczego nazywasz kobietę ograniczoną umysłowo amebą? Dla mnie ona ma więcej mózgu niż ci policjanci, właśnie dlatego, że nie nosi maseczki spacerując na wolnym powietrzu, ponieważ:
- po pierwsze nakaz noszenia maseczek jest niekonstytucyjny i bezprawny (stanowisko na ten temat wydał RPO)
- po drugie obowiązek ten jest kompletnie bezsensowny i nielogiczny, ponieważ zachowując wymagany odstęp od innych ludzi nie ma żadnej możliwości, żeby się wirusem zarazić, natomiast nie zachowując tegoż odstępu, na ryzyko zarażenia maseczka nie ma już żadnego wpływu. (jak twierdzi wirusolog prof. Włodzimierz Gut)
- po trzecie noszenie maseczki przez dłuższy czas jest szkodliwe dla zdrowia i znacząco ZWIĘKSZA ryzyko zarażenia wirusem innymi drogami (osłabia odporność przez wdychanie szkodliwych związków ze zużytego powietrza wraz z namnożonymi na maseczce bakteriami, i ogólnie osłabia cały organizm poprzez niedotlenienie)
- po czwarte wreszcie na wolnym powietrzu maseczka tym bardziej NIC NIE DAJE jeśli chodzi o ochronę przed rozprzestrzenianiem wirusa, ponieważ przez sploty włókien cząsteczki wirusa przelatują bez problemu, ograniczenie ich emisji jest naprawdę niewielkie, zwłaszcza w przypadku maseczek bawełnianych czy lnianych, a nawet w przypadku tych "szczelniejszych" nie ma żadnego znaczenia, że ograniczają one emisję cząsteczek wirusa podczas wydychania (skraca odległość, na jaką wyziewamy te cząsteczki) jeżeli wokół nas panuje jakiś choćby średni ruch powietrza czyli wiatr, który te cząsteczki bez trudu może przenieść na większą odległość.

Egzekwowanie przepisów, które nie maja umocowania w obowiązującej konstytucji i są z nią sprzeczne to nie jest wykonywanie obowiązków, tylko bezmyślne pucydupstwo względem władzy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Taymishi
+1 / 1

@7th_Heaven To czy coś jest zgodne z konstytucją czy nie.. orzeka Trybunał Konstytucyjny, a nie pan bodnar.

A akurat o panu RPO mam bardzo złe zdanie. Facet zajmuje się głównie przestępcami. Co rusz przypieprza się do jakiejś służby, że źle traktują kryminalistów. A to za mały metraż w więzieniu, a to za malo telewizorka

A panią tak nazywam, bo nikt normalny nie wali takich tekstów na ulicy do nieznanych ludzi.,

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Garson211
+26 / 54

A za tydzień już maseczek nosić nie trzeba bo wirus panuje tylko od kwietnia do końca maja a potem jedzie na wakacje...Nie udało sie z grypą ptasią,świńską,nilu ale udało sie z coroną paranoja ;D Ale jest jeden plus całej tej "epidemii" nagle ludzie przestali chorować na inne rzeczy i nawet operacji nie trzeba robić! Cuda na kiju!!!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 3 razy. Ostatnia modyfikacja: 25 maja 2020 o 12:34

avatar Banasik
+3 / 3

@Garson211 . Nawet umierać przestali. Branża pogrzebowa przeżywa głęboki niż.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Arkadyjczyk85
-5 / 27

Do policji nie powinno być kulturalnym, za to co robią.....trzeba ich tępić jak zdrajców. Nie możemy nawet im chleba sprzedawać, ani nikomu z rodziny!!!! Oni nas gazem, my ich głodem!!!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Garson211
+4 / 6

@Arkadyjczyk85 Tylko jest jeden problem.Państwo rozbroiło cały naród i to służby typu policja,wojsko ma broń palną a z kijem na gnata to tego no...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Banasik
+5 / 5

@Garson211 . Ale oni nie są cały czas na służbie, gdzieś mieszkają, różnie może być. W moim mieście w czasie stanu wojennego był taki jeden nadaktywny, to któregoś razu nocą musiał wracać do domu w stroju Adama i z obitym ryjem. Sprawcy nieznani.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Taymishi
0 / 0

@Arkadyjczyk85 Widzę koledze gorzej. Zatem idąc obiektywnym policjant powinen rozliczac Cię z równą stanowczością za każdą pierdołę? ;) wniosek do sądu o wyrzucenie peta, wniosek do sanepidu i zdjęcie maski zeby wody się napić? :D

@Banasik Policjanci broń mają w domu :D i mam nadzieję, że strzelali by to każdego półmózga, który chciałby ich zaatakować tylko dlatego, że wykonują taki a nie inny zawód.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jaqb1
+15 / 17

Brzydko odpowiedziała, a mogła powiedzieć "tam gdzie Premier"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S szatol1
+9 / 9

przecież to jedno i to samo
taki synonim

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H herhor67
+2 / 6

Na pytanie "a gdzie maska" powinna odpowiedzieć "tam gdzie kaczorka"...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F frodyma
+7 / 7

Gdyby to był facet a nie kobieta to policja zareagowałaby inaczej

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J Jastomek
+2 / 2

zdrowa loszka

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar solarize
+1 / 7

Dlaczego policjanci nie utrzymują odpowiednich odległości między sobą? Przecież nie trwa interwencja wymagająca zbliżania się.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O Okomorskie
+3 / 5

stado pajacow na uslugach innych pajacow

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B bilutek
+4 / 4

Bezczelna. Dopiero jak się zarazi to będzie płakać...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T topornik43
0 / 8

Nasza antybohaterka ma chyba zwoje mózgowe zagruntowane pudrem - dziewica nieskalna myślą. Nic bardziej mnie nie irytuje niż taki cwaniak, w sumie dobrze, że policja nie zareagowała, zero perspektywy na resocjalizację, więc nie ma co rzucać pereł przed wieprze.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T konto usunięte
0 / 2

Widzieli, że jednego psa ma na smyczy to sami woleli nie zadzierać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pluszczek
0 / 0

Maseczki ok. Ale prawo jest do dupy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
0 / 0

A wiecie dlaczego do niej nie wystartowali? Nie dlatego że zabezpieczali coś tam. Tylko dlatego że im odpyskowała. Gdyby powiedziała coś grzecznie, to zaraz by do niej dwóch podeszło.

Niestety ale policja uwielbia nękać szarych ludzi, którzy w majestacie prawa są w zasadzie bezbronni bo mało kto zna w pełni swoje prawa, mało kogo stać aby się sądzić. To poszerza ich władzę, a tacy chamscy ludzie są mściwi i będą szli na noże do usioru, a dla policji to problem. Jeszcze coś nagra i będzie cyrk.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Taymishi
0 / 0

@rafik54321 O tototo o czym mówiłem niedawno.

Wielkim fanem służb nie jestem, ALE:

"A wiecie dlaczego do niej nie wystartowali?" - rozumiem, że Ty na 100% wiesz? Bo Twoja wypowiedź
graniczy z pewnością.

" zabezpieczali coś tam" na 99% właśnie dlatego, ponieważ stoją w kolumnie marszowej z dowódcą na czele. Najpewniej to jakiś odwód sił lub coś podobnego.

"mało kto zna w pełni swoje prawa, mało kogo stać aby się sądzić." cóż.. nieznajomość prawa szkodzi :), a koszty sądowe są śmiesznie niskie

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
0 / 0

@Taymishi zapraszam do Torunia, miej styczność z policją w pewnych rejonach miasta, potem zapraszam do Wąbrzeźna, aby porozmawiać z ludźmi w wieku 40+ mającymi kontakt z policjantami, a dowiesz się bardzo wielu ciekawych i interesujących rzeczy.

Policjant jest od łapania przestępców, nie od karania czy tym bardziej wykorzystywania niewiedzy obywatela. Wręcz przeciwnie, to on powinien dopowiadać obywatelom o np nowo wprowadzonych przepisach czy tłumaczyć niejasności, które powinien rozumieć nie gorzej niż sędzia czy prokurator.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Taymishi
0 / 0

@rafik54321 "które powinien rozumieć nie gorzej niż sędzia czy prokurator." - to jest kompletną bzdurą i abstrakcją. Policjant nie jest prawnikiem. Żeby zostać sędzią czy prokuratorem jest droga rzędu parunastu lat. Najpierw studiowanie prawa,a potem aplikacje, potem praktyka jako radca czy adwokat i gdzieś daleko później MOŻE dochapiesz się stanowiska, a policjant ma półroczne szkolenie z zakresu całej działalności policji + samoobrony + medycyny + bóg wie co jeszcze

. Poza tym... Skoro ma rozumieć prawo jak sędzia czy prokurator to dajmy im też zarobki sędziego i prokuratora :)

Ja nie mówię, że policja jest idealna i nieskazitelna. Na pewno jest wśród nich dużo patologii ALE jest też bardzo dużo ludzi, którzy ryzykują swoje życie dla innych. Jak już wspominałem w innym komentarzu, widziałem jak policjanci wchodzili do zadymionego płonącego budynku (starej kamienicy) i wyprowadzali z niej ludzi - bez jakiegokolwiek sprzętu- podczas gdy strażacy dopiero ubierali się w swoje żółwie.

Każdy policjant to człowiek. A każdy człowiek jest inny. Ty w swoich komentarzach zakładasz od razu najgorszą możliwą opcję. To nie jest obiektywizm. To jest uprzedzenie. Tak jak wyproszenie ze sklepu cygana, bo przecież cygani kradną to ten też na pewno jest złodziejem.

Na przykładzie tego Twojego komentarza. Nie masz pojęcia co sie tam działo. A wystawiasz opinie, która wygląda jak pewna informacja, że oni to się bali, tak to by ją na pewno zgnębili.

"Policjant jest od łapania przestępców, nie od karania" - tak. Jest również od karania za wykroczenia. Ma stać na straży prawa. Zarówno wtedy kiedy ktoś kradnie brykę za półtora miliona, jak i wtedy gdy ktoś przechodzi w niewyznaczonym miejscu. Policjant ma przestrzegać przepisów, taka jego rola. Takie ma ustawowe zadania. Po to istnieje policja

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 27 maja 2020 o 13:19

avatar Alwaryis
+1 / 1

Oto podwójny standard. Gdybym ja tak powiedział zaraz by mnie spałowali.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Taymishi
-1 / 1

@Alwaryis oczywiście, zastrzelili na miejscu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Sidoh
0 / 0

A po co maseczka skoro to są "zalecenia, nie nakazy"?
A no tak, bo zalecenia są dla władzy, a nakazy dla obywateli.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O OnlyCiekawski
0 / 0

Ustawka jak nic.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O obserwatorprzyrody
0 / 0

No i widać jak 30 lat ocieplania wizerunku ...uj strzelił. I zaraz będzie płacz że społeczeństwo policjanta nie szanuje...
Jak najbardziej uważam że społeczeństwo policjanta szanować powinno, ale policjant powinien na ten szacunek zasłużyć.
I już się nie pytam po co oni tam w takiej sile stoją.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem