Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
84 101
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
R RavenMT
+3 / 5

No i czego nie rozumiesz?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Rydzykant
0 / 4

Kilka spraw do przemyślenia:

Jesteś pewny, że nie przeszkadza? Może żyją na głębokiej wsi na Podlasiu i nie korzystają z elektroniki. Jeśli chodzi o wpływ fal radiowych na organizmy żywe, to istotna jest odległość od nadajnika. Nie ma obowiązku posiadania NADAJNIKÓW radiowych (mikrofalówka to w sumie też nadajnik) w każdym domu, czyli teoretycznie można się przed tym szkodliwym promieniowaniem chronić.

Uściślij fakty. GPS, DVB-T, radio analogowe i telewizja satelitarna to jedynie ODBIORNIKI fal radiowych. Jeśli je generują to jedynie jako zakłócenia małej mocy. Czyli ich potencjalna szkodliwość w tej dziedzinie jest minimalna.

p.s.
A że obecnie prowadzona wojna z 5G jest głupotą, to całkiem osobna sprawa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K KaczyKac
+2 / 2

Wprowadzaja cos, co nie jest do konca sprawdzone jesli chodzi o bezpieczenstwo ludzi, dodatkowo nie chca rozmawiac na nurtujace ludzi tematy. Dziwicie sie ze niektorzy obawiaja sie o wlasne i najblizszych zdrowie ?
Dlaczego Szwajcaria zabronila 5G, w niektoryvh stolicach w EU takze jest zakaz, nie daje to do myslenia ? Czy takze i tych obsypiecie obelgami ?
W zeszlym roku odbyla sie w Sejmie debata na temat 5G... Wasi "eksperci" byli zwyczajnie demolowani argumentami oponentow. Polecam obejrzenie. Niestety w tv tego nie transmitowali, bo temat byl niewygodny... Zdaniem wladz, najlepiej jest niewygodne tematy przemilczec, cenzurowac, a tych inaczej myslacych dyskredytowac z pomoca platnych trolli albo pozytecznych idiotow.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 28 maja 2020 o 22:06