Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj

Nie za miłe wiadomości

Ghana, cmentarzysko elektronicznych odpadów 41 mln ton śmieci. Mówmy, że fabryki mają ISO i EMAS. Okłamujmy się, że wrzucając papierek do pojemnika na papier uratujemy świat. O pokraczna naiwności, mózgi wyprane w szczynach propagandy megakonsupcjii nawet nie są w stanie... dostrzec.

www.demotywatory.pl
+
90 93
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar YszamanY
-4 / 8

od czegoś trzeba zacząć, osobiście mogę od papierka, jeżeli wszysyc będa mysleć o papierku będzie dobrze - dlatego leci minus

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 11 czerwca 2020 o 14:59

P Primosz986
+1 / 5

@YszamanY Jeżeli wszyscy będą myśleć o papierku to przestaną tam wypalać elektro-śmieci?
Już wiem czemu w tym kraju jest jak jest...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Raf_Raf
0 / 2

@Primosz986 Ja uważam, że uciążliwość związana z segregowaniem śmieci jest potrzebna. Jest to dobry motywator, żeby coś z tym zrobić. Bez pewnej uciążliwości i bez świadomości problemu nic się nie zmienia.

Jak widać nikomu nie przeszkadzają wysypiska ale już osobiste obowiązki, gdzie trzeba poświęcić czas na sortowanie, wyrzucanie do osobnych kontenerów, których tylko przybywa może w końcu zaowocować tym, że społeczeństwa zapragną zmian. Może ludzi to tak przypili, że ustali się prawo, gdzie będzie się wymagać prostych opakowań czy jakości od sprzętu, tak aby pracował minimum 2 lata. Oczywiście droga do tego daleka, to jest sam początek a może i początek początku.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A awator
+1 / 1

@YszamanY, powiedz mi kto cię tak okłamał? Skąd bierzesz tą wiarę w to że jak zapanujesz nad papierkiem na ulicy to będzie dobrze? Możesz wyzbierać wszystkie papierki a to i tak nic nie zmienia. Niestety!
https://demotywatory.pl/4935808/Wybierajac-takie-czy-inne-ubranie-produkt-albo-srodek
https://img4.demotywatoryfb.pl//uploads/201907/1562354389_pfk1s1_600.jpg

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 11 czerwca 2020 o 16:57

avatar YszamanY
0 / 2

@awator brawo ty, pozwólmy śmiecić nagminnie ludziom bo przemysł ,wogóle nie przjmujmy się środowiskiem i planetą bo przemysł - jest "moc" inteligencji u ciebie

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 15 czerwca 2020 o 18:12

P Primosz986
-1 / 1

@YszamanY Widzę, że mam do czynienia z ciężkim przypadkiem, więc na przykładzie: Sikam do rzeki. Zanieczyszczam ją. Obok firma spuszcza do rzeki swoje ścieki - cyklicznie do miesiąc. Ja powinienem przestać szczać do rzeki, czy firma nie powinna tam spuszczać gówna?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar YszamanY
-1 / 1

@Primosz986 nie zajmiesz się firmą, bo robisz to samo, gdy nie będziesz tego robił będziesz pilnował by firma tego nie robiła- teraz zrozumiałeś ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Primosz986
-1 / 1

Nie. Ja sikam 30 sekund. Opróżnienie zbiornika z gównem trwa 4 godziny. Rozumiesz?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A awator
+1 / 1

@YszamanY Masz prawo odnosić się do czyjejś inteligencji, a nie do tematu. Masz prawo odnosić się do Twojego wyobrażenia faktów, a nie do faktów. Masz prawo wmawiać ludziom słowa których nigdy nie powiedzieli. Masz też prawo nie potrafić liczyć i operować procentami. Masz też prawo nie kojarzyć logicznie faktów. Ja mam prawo nie rozmawiać z idiotami. Miłego.
@Primosz986 - nie warto. Niektórzy ludzie nigdy nie zrozumieją, a jeszcze będą się kłócić że jest inaczej. Mnie tam cieszy że deklaruje sprzątanie po sobie o ile to nie puste słowa. Może kiedyś jak już 100% ogarnie tą swoją kuwetę to zrozumie że problem zanieczyszczenia środowiska wcale nie stanowi jego zasrana kuweta.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar YszamanY
0 / 0

@awator po prostu wyciągam wnioski z czyichś wypowiedzi ,a że nie masz argumentów to takie twoje prawo

Odpowiedz Komentuj obrazkiem