Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
457 521
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar inkognitko
+16 / 26

Pomijając sprawę Godek - Kurcze, jak w tej Polsce łątwo jest kogoś "udupić".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Koszowy
+11 / 13

@inkognitko Podejrzewam, że nie tylko w Polsce.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T trusty
+18 / 44

Jak jestem choojem, to muszę liczyć się z tym, że kiedyś to się na mnie zemści.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tibr
-5 / 37

@trusty @xnor82 @Cammax serio uważacie to za powód do radości? Równie dobrze sytuacja mogła być odwrotna, dotyczyć innej osoby i innego lekarza o odmiennych poglądach i co wtedy byłby to zamach na konstytucyjne prawa obywatelskie, czy powiecie zasłużył sobie?
Mentalność bolszewi wychodzi aż kwiczy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 15 czerwca 2020 o 22:15

S Samoyed
+1 / 5

@Tibr Czxyli jak faszyste potraktowac faszyzmem, to sie jest bolszewikiem? Ale jak faszysta traktuje faszyzmem innych, to po porstu daje wyraz swoim pogladom. Niezly relatywizm

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tibr
+1 / 3

@Samoyed no załapałeś prawie gdyby nie końcówka, która zadedykuj sobie bo spełniłeś wszystkie warunki stosowania relatywizmu. Dalej nie kumasz, nazwałeś ja faszyską bo różnią was poglądy, a gdybyś był na jej miejscu i lekarz wywinął by ci taki numer bo on jest pro life a ciebie widział na wiecu tv. Albo byłby za partią X a ciebie zobaczył na wiecu partii Y.
A gdyby cię policjanta spotkał, powiedzielibyś jemu że jest jak gestapo, a on cię zastrzelił to co zgodziłbyś się że sobie zasłużyłeś?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Samoyed
-3 / 3

@Tibr Od Hitlera tez rozne sie tylko pogladami. I wzrostem i narodowoscia i tym, ze on jest martwy a ja nie. Nie ma nic o pogladach lekarki, natomiast jest o tym, ze faszystka, swoim zwyczajem, zaatakowala ja z marszu, pytajac czy osobiscie skrobie czy kaze komus innemu. lekarka nie ukarala faszystki za poglady, tytlko za awanturowanie sie, do ktorego faszystka sie przyznala. Skoro jest taka dumna ze swoim pogladow, to czemu nie nazywac ich po imieniu? Przeciez one sa faszystowskie, ksiazkowo.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tibr
+1 / 3

@Samoyed masz problem z definicją faszyzmu ;)
Z tym ukaraniem za zachowanie, super czyli jak cię policja spałuje bo byłeś pijany i pyskowałeś też uznasz to za słuszną karę?
Dalej nie widzisz swojego relatywizumu, bo nie pasują ci jej poglądy, wyrażasz to ale nie potrafisz się do tego przyznać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cammax
-4 / 4

@Tibr w normalnym kraju Godek już dawno siedziałaby albo we więzieniu albo w psychiatryku.
Kogoś o innych poglądach to władze same aresztowałyby. Jest róžica między kimś kto normalnie wyraża swoje poglady a taką Godek czy Dudą, którzy nielicząc obrażania innych praktycznie nic nie potrafią powiedzieć.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tibr
0 / 0

@Cammax myśląc o każdym innym normalnym kraju siedziała by w więzieniu za swoje poglądy?
Jeżeli dla ciebie państwo wyznaniowe lub komunistyczne jest normalnym to tak i życzę powodzenia w życiu z takim mniemaniem normalności;)

W każdym normalnym kraju ktoś urażony mógłby jej wytoczyć proces jeżeliby go zniesławiła, lub przez jej działania czułby poniesienie jakiś strat.
Natomiast za samo mówienie rzeczy które mi się nie podobają, wkur... itp. nikt by jej nic nie zrobił. Bo mówienie komuś przykrych dla niego rzeczy w normalnym kraju nie jest przestępstwem.

Równie dobrze możesz oczekiwać, że każdą laskę która ci powie, że jesteś palantem będą wsadzać do więzienia. Że każda osobę która sobie z ciebie zadrwi w towarzystwie zamkną bo ci się przykro zrobiło.

Nie ma większej bolszewi niż knebel zakładany w imię poprawności politycznej. Bo uraża to czyjeś uczucia. I chooj z tego że kogoś coś uraża tak samo jak nie powinno być w kodeksie urażenia uczuć religijnych, tak samo nie powinno się karać za powiedzenie pedał, lub nazwaniem odebraniem życia zabójstwem. Urażanie uczyć może świadczyć o czyjejś kulturze ale nie powinno być rozpatrywane w ogóle pod względem prawnym innym niż proces cywilny osoby obrażanej vs obrażającej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar xnor82
-2 / 34

To jeden z pozytywów epidemii.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Dzi4d3k
-1 / 7

na serio? popieracie samosądy ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Samoyed
-2 / 10

@Dzi4d3k Na smieciach, ktore samosadow chca dokonywac? Tak, uwazam, ze kazdego nalezy potraktowac jego wlasnym zachowaniem. Nadstawianie drugiego policzka konczy sie tym, ze ma sie gebe obita z obu stron. A takie smieci nie zrozumieja przekazu, jezeli ich potraktujesz po ludzku. Zrozumieja tylko, ze ugiales sie przed ich sila charakteru.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tibr
+3 / 5

@Samoyed czyli jeżeli uznam cię za śmiecia mogę wykonać na tobie wyrok? Wiesz co to jest hipokryzja?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cammax
0 / 30

Nie cieszyłabym się, bo w dobie internetu i tak będzie mieć możliwość udzielania się. Żebyśmy faktycznie mogli odpocząć od tej fanatyczki to należałoby jej odciąć internet.
Podobno pobanowali ją na jej kontach, ale założenie nowego trwa kilka minut. Może nawet podać inne dane zakładając je. Wtedy tak szybko się nie połapią, czyje jest konto. A politycy, działacze itp. praktycznie nigdy nie dostają banów na stałe.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
7 7th_Heaven
+9 / 21

Założywszy na chwilę, że wirus jest tak groźny jak mówi partia, któej Godek jest pupilką, to tak sobie myślę, że przecież pomimo, iż mogła nie mieć kontaktu z chorą osobą, to nie znaczy, że nie miała kontaktu z wirusem. Ponoć przenosi się w powietrzu, na sprzętach, mógł go również przenieść ktoś z personelu, a z personelem kontakt miała. Co jeśli zarazi ona kobietę w ciąży i w wyniku choroby ta straci dziecko? pssssssss.....ach, ta hipokryzja :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tibr
0 / 2

@7th_Heaven załużmy, że spotykasz lekarza który uzna cię za niegodną i będzie cię chciał ukarać i co nie dostrzegasz że przyzwolenie na takie zachowanie w końcu odbije się rykoszetem.
Przypuśćmy, że będziesz wracać wieczorem lekko wstawiona, policjant uzna twoje zachowanie jako niestosowne według swojego widzimisię, bo się krzywo popatrzyłaś i mruknęłaś coś pod nosem i pojedziesz na wytrzeźwiałkę (będziesz mieć 0.2 ale on powie, że się awanturowałaś). Uznasz więc, że kara ci się należała?
Pamiętaj taki sam analogiczny to myślenia jest stosowany wobec ofiar gwałtu, bo on coś...
Feministki problem widzę w patriarchacie wypierając ze świadomości właściwy problem;(

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 16 czerwca 2020 o 17:41

7 7th_Heaven
+1 / 1

@Tibr takie zagrożenia czyhają na każdego obywatela i powiem więcej: dzieją się na codzień!
Problem w tym, że tutaj sytuacja wcale nie jest oczywista. Wczoraj rozmawiałam z sąsiadką, której siostra jest pielęgniarką i przebywała na kwarantannie z tego samego powodu, tzn na oddziale na którym pracowała wykryto przypadek zakażenia koronawirusem, i nie miało znaczenia że nie miała ona bezpośredniej styczności z tym konkretnym pacjentem, akurat w tym czasie siedziała w dyżurce przy papierach. Cały zespół pielęgniarek obecny tego dnia na oddziale poszedł na kwarantannę bo przebywały w jednej dyżurce a kilka z nich miało kontakt z chorym, tylko oddziałowa nie poszla, bo akurat ma osobną kanciapę. Tak więc wcale nie jest pewne, że Godek została potraktowana zgodnie z procedurami. Druga sprawa że wieje mi tu prowokacją z jej strony.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
7 7th_Heaven
-1 / 1

*wcale nie jest pewne że nie została potraktowana zgodnie z procedurami

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tibr
0 / 0

@7th_Heaven wcale nie chodzi mi o to czy ona mówi prawdę, czy było lub nie zgodne z procedurami. Tylko poraziło mnie założenie co poniektórych osób, że zachowanie lekarki było w porządku tylko dlatego, że nie podzielają jej poglądu. Zwłaszcza osoby które chwilę wcześniej Rejtanem stawali pod wypowiedzią posła Czarnka (pomijam, że mówił to pokazując zdjęcie geja w skórze, półnagiego na paradzie mówiąc, że tacy ludzie nie da normalni).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
7 7th_Heaven
0 / 0

@Tibr Ale właśnie kluczowe jest tu najpierw stwierdzenie, czy zachowanie lekarki było zgodne z procedurami. Jeżeli było, to nie można tu nijak wiązać go z poglądami. O tym cały czas piszę. Mnie się wydaje, że każda inna osoba byłaby potraktowana tak samo na miejscu Godek, ewentualnie jeśli byłaby skłonna do kulturalnej rozmowy, może mogłaby coś zdziałać, tymczasem odnoszę wrażenie, że Pani Godek takową zainteresowana od początku nie była, po prostu wszczęła awanturę i okrzyknęła się pokrzywdzoną. Do tego jak widać taka rola bardzo jej odpowiada medialnie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Wolfi1485
0 / 6

Nie zastanowi się - tacy ludzie się nie zmieniają :-/

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar tristan3i5
+3 / 3

Dwa tygodnie nieskrępowanego dostępu do Internetu...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar hek_sa
+6 / 12

Obserwując postępowanie i zachowania tej osoby przypuszczam że sama prowokowała personel medyczny. Poza tym dlaczego akurat wybrała SOR w szpitalu Praskim, który wielokrotnie atakowała jako wyjątkowo pro-aborcyjny?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Samoyed
+4 / 4

@hek_sa I jak sama stwierdzila natychmiast przystapila do ataku pytajac lekarke czy sama dokonuje aborcji.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G gucio_mb
-5 / 21

Masakra ale macie siano we łbie. Życie nienarodzonych dzieci jest dla was nic nie warte i szczujecie na osobę która go broni a pewnie większość z was wrzuca na fb wstawki o pomaganiu pieskom i kotkom w schroniskach. ludzie obudźcie sie i zastanówcie co wy popieracie

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
7 7th_Heaven
+6 / 14

Dla nas ważne jest każde życie, ale w całości. Dlatego jeżeli życie lub zdrowie matki i jej rodziny, albo życie lub zdrowie tego płodu po narodzinach jest zagrożone, to potrafimy rozsądnie podejść do tematu i nie gnoimy ludzi za to, że chcą swojego życia i zdrowia bronić lub oszczędzić cierpienia sobie i temu dziecku. Pani Godek chciałaby zakazać aborcji wszelakiej całkowicie, kazać matkom umierać w imię jej przekonań, oraz patrzeć jak w męczarniach umierają ich ledwo narodzone, uszkodzone w znaczny sposób dzieci, a to jest moralnie chore i trzeba być skończonym skuwysynem żeby coś takiego postulować.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D darkwitcher
+4 / 6

@gucio_mb Zdradzę ci sekret - ludzie ani nie chcą widzieć paradujących z penisami na czołach, ani martwych płodów, bo uczestników jednych i drugich ruchów traktują jak zboczeńców. Skoro pani Godek tak broni życia poczętego, to mam temat do rozmyślań. Jak to jest być mordercą i zrobić dziecko skazując je tym samym na pewną śmierć, nie pytając się tego człowieka o zgodę na udział w grze zwanej życiem?100% ludzi umiera. Każdy rodzic ma zatem krew na rękach. Teraz widzisz? Chciałbyś żeby pod twoim adresem urządzano nagonkę z powodu morderczego rodzicielstwa albo jakiegokolwiek innego "ruchu społecznego"? Włąśnie dlatego, że takie rozważania do niczego dobrego nie prowadzą,speców od życia poczętego nikt normalny nie traktuje poważnie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 16 czerwca 2020 o 11:29

K katem
+3 / 9

@gucio_mb A Wy macie głęboko w d... jakieś tam życie - ideą, która wam przyświeca jest dyktowanie ludziom, jak mają postępować, bo jedynie wasze poglądy są ważne, bez względu na to jak niszczą i jakie powodują cierpienia w życiu zupełnie wam obcych ludzi. Niestety, tacy "obrońcy życia" zupełnie inaczej śpiewają, jeśli owa "obrona życia" dotyczy ich samych lub ludzi im najbliższych.
Mam nieodparte wrażenie, że pani Godek nie robiła badań prenatalnych i niemile zaskoczona tym, co się urodziło, chce się zemścić na społeczeństwie za swojego pecha.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Dolcannz
-4 / 10

A czy moralnym jest poświadczanie nieprawdy w dokumentach szpitalnych? "nie gnoimy ludzi..." A co zrobiła pani ordynator ? To zwykła zemsta, złośliwość i kłamstwo mające na celu zniszczenie komuś życia dlatego, że ma inne poglądy. Poglądy, które kiedyś były normalnością, a teraz są "nienowoczesne i zaściankowe". Gdzie wasza tolerancja, o którą tak walczycie? Kończy się tam, gdzie ktoś ma inne poglądy niż "postępowi". Ktoś by mógł użyć innego przymiotnika, ogłupiali! Morderstwo to morderstwo mimo, że wasza nowomowa nie zna tego słowa

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tibr
+1 / 1

@darkwitcher mam nadzieję że zdajesz sobie sprawę z tego że płodząc dziecko skazujesz je na śmierć, czujesz się mordercą? XD

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F feroxa
0 / 0

Dla was g... warte już urodzone. Wycieracie sobie usta zarodkami.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D darkwitcher
0 / 0

@Tibr U mnie wszyscy zdrowi ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Ronaldo989
-5 / 11

Dożyliśmy czasów, gdzie osoby broniące życia i tych najmniejszych, którzy nie mogą obronić się sami, są zastraszani, wyśmiewani i wyzywani, a część ludzi temu przyklaskuje.
Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F feroxa
-1 / 1

Niech matka umrze przy porodzie, niech niemowlę umiera w meczarniach, niech matka traci zdrowie- to są wasze postulaty nie żadna walka o życie. Chxecie walczyć o życie? To skupcie sie na tym urodzonym. Jak by kazdy obronca mial psi obowiązek dac na rodzinę tyle kasy aby dla niego została minimalna (bo życie nie ma ceny) lub dziennie 8 godzin harował przy wskazanej rodzinie (bo nie liczy się wygodnictwo), to nagle żadnego by w kraju nie było.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K katem
-1 / 5

Pani Godek ma podobno niepełnosprawne dziecko. Kto sie nim zajmuje, gdy mamusia tak się "sprawie" poświęca ? Taka działalność "społeczna" przynosi jej takie zyski, że spokojnie ją stać na zatrudnienie opiekunki ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F feroxa
0 / 0

Siedzi w jakiejś radzie nadzorczej niezgodnej z jej wyksztalceniem, a dzieciaka chyba nikt nie widział...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E El_Polaco
+5 / 9

W tym democie podano tylko jej wersję wydarzeń. Polecam przeczytanie jakiegokolwiek artykułu. Np. tego: https://premium.wprost.pl/10334766/awantura-w-szpitalu-praskim-z-kaja-godek-interweniowala-policja-aktywistka-skierowana-na-kwarantanne.html


Z niego jasno wynika, że pojechała na SOR, gdzie odmówiła założenia maseczki, bo miała problemy z oddychaniem. Wezwano policję i wtedy problemy z oddychaniem zniknęły albo stały się na tyle małe, że jednak założyła maseczkę.

Po jakimś czasie dostała telefon z sanepidu, że musi się poddać kwarantannie, bo w tym dniu przyjęto pacjenta z koronawirusem. Nie ma informacji, czy inni pacjenci też muszą przejść kwarantannę czy nie. Jeśli tak, to nie ma mowy o prześladowaniu Godek. Jeśli nie, to rzeczywiście próbuje się ją u...ć. Tyle że gdyby tylko jej nakazano kwarantannę, to na pewno by o tym napisała.

Wniosek z tego taki, że to samolubne babsko, dla którego własne ego jest ważniejsze od życia i zdrowia innych. Kwarantanna jest normalną procedurą w takich sytuacjach. Do tego szpitala trafił pacjent z koronawirusem. Nie wiadomo, czy ktoś się zaraził. Może ktoś z personelu, kto potem mógł zarazić innych pacjentów. Może inny pacjent, z którym ona miała kontakt. Tego nie wiemy. Ona też nie. Czy to naprawdę taki problem spędzić te 2 tygodnie w domu i w tym czasie obserwować samą siebie, czy nie występują jakieś objawy? Widocznie tak. Dziwne, bo dla działaczki pro-life troska o zdrowiu innych powinna być priorytetem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kraken11
+2 / 4

Niestety coraz więcej tego typu ludzi ma poparcie w Polsce...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar cysiek63
-1 / 3

Policja przestraszyła się głupiej pisowskiej idiotki. Czas rządów, właściwie nierządów PiS, powoli się kończy. Takie zera jak Godek odejdą w niepamięć

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar inkognitko
0 / 2

@cysiek63 nie znasz się. Akurat Godek to leci równo po wszystkich, nie ważne czy PO, PiS, czy inne takie... Może nawet PiSowcom bardziej się od niej dostaje bo niby prawicowi i broniący życia mieli być.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 16 czerwca 2020 o 17:04