Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
1147 1160
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
M marcinn_
+16 / 16

Wszyscy się jarają tą akcją, a ona tylko zadziałała zgodnie z tym, jak została zaprogramowana. wiele telefonów zakomunikowało powolny ruch ulicą więc system zinterpretował to jako korek. Póki co telefon nie wie czy znajduje się w kieszeni ajkiegoś dziadka czy w samochodzie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar BlueAlien
+3 / 15

@pawelkolodziej
@wonskji

A faceci ustawowo kastrowani i chipowani jak Bóg nakazał XD

I wszyscy będą szczęśliwi

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar wonskji
-2 / 8

@BlueAlien
Ale za co? Nie my klasyfikujemy się chamstwem i ilorazem inteligencji parapetu jak powyższa historia opisuje. Z resztą masz rację, przepraszam. Stosunek płciowy z murzynem byłby dla was nagrodą, nie karą, każda o tym marzy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar BlueAlien
+2 / 6

@wonskji

No właśnie że się czymś takim charakteryzujecie - jakby to facet zachował się chamsko, a nieraz były demoty o jakimś chamskim zachowaniu jakiegos jegomościa, to w komentarzach jest cisza i spokój, ewentualnie obrażanie tego pana, co świadczy o głębokiej kulturze osobistej kobiet, a jak jest sytuacja, gdzie kobieta popełnia jakąś gafę, zaraz zjeżdża się zlot kastratów i chcą wszystkie kobiety zniewolić. To tylko świadczy, że nie różnicie się inteligencją od osób, które obrażacie :)

A to z tym murzynem i stosunkiem płciowym to nie bardzo rozumiem, skąd to nawiązanie z twojej strony. Sugerujesz, że kobiety to zoofile?

Eh, nie mierz wszystkich swoją miarą :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 18 czerwca 2020 o 23:34

avatar Cyjanekpotasu
-1 / 1

@BlueAlien
Raczej chyba na odwrót, to kobiety zawsze są wybielane i nie można im niczego powiedzieć co byłoby nie zgodne z linia ich myślenia a z mężczyzn robi się chamów i dupków.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar BlueAlien
0 / 0

@Cyjanekpotasu

Nic takiego nie ma miejsca.
Na kobiety najeżdża się w zależności od miejsca w sieci albo w równym stopniu co ja mężczyzn albo gorzej.

Wystarczyło, że jakaś dziewczyna wrzuciła jakieś zdjęcie i już ją obrażali, że jest nadąsaną księżniczką, i takie laski powinno się karać za wyśmiewanie się z biedniejszych. Nie wiadomo skąd panowie wzięli te teorię, bo czytali jedynie jej emocje że zdjęcia a zdjęcie było pozowane.

W innym przypadku - jeśli kobieta ma jakieś wymagania co do faceta choćby te najprostsze, jak stała praca, zadbany wygląd, by miał zainteresowania - zaraz jest pojazd po tej dziewczynie że to księżniczka, że wymagania z kosmosu, że facet ma mieć zainteresowania bo sama swoich nie ma bo to pustak itp.

Jak kobieta popełni jakiś błąd, zaraz jest obrażanie jej, że nie zna się na języku polskim. Literówka - to już jej argument jest nieważny, bo laska jest pewnie głąbem bez szkoły.

Są faceci którzy obrażają kobiety za nie realne przewinienia ale za swoje własne wymysły. Panowie ubzdurali sobie że kobiety nie mają zainteresowań i pasji, uznali to za prawdę tycząca się wszystkich kobiet i robili sobie festiwal obrażania pań jak to one są głupie i bezwartościowe, że nie ma kobiet z pasją, że są one prymitywne że jedyne czego chcą od życia to dziecko, że są żałosne z tego powodu itp. Jak tylko się jakaś dziewczyna uaktywniła k napisała, że są kobiety które mają zastosowania, to zaczęli ją atakować i kazali jej udowodnić, że ja ma jakieś pasje. Udowodnić nie na słowo ale czynem. Czynem przez neta. Wiadomo że tak się nie da, ale oni chcieli mieć dowód na tacy inaczej jej słowa to "dowód anegdotyczny" a więc bezwartościowy. Tacy debile chodzą po świecie.

Jak tylko pojawi się news, że "kobieta zabiła swoje dziecko" to "hurr durr zabić ją! Baby to jednak nie powinny dostawać dzieci pod opiekę! Baby należy zniewolić i powinny się słuchać faceta!"

Jak pojawi się news że to facet zabił własne dziecko, to jest inna gadka: "hurr durr to wina jego żony, chciała rozwodu i biedaczek nie wytrzymał presji! Wziął ze sobą do grobu połowę genów swojego wroga, a więc 0:1 dla niego! Podła baba niszczyła mu psychikę i pchnęła go do tej zbrodni, biedny facet, a ta jego żona to zdz.kur.szm. !! To ona ma krew własnego dziecka na rękach! Baby takie są!"

Jakoś nie natrafiłam na lajtowsze traktowanie kobiet.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cyjanekpotasu
-1 / 1

@BlueAlien
Myślę ze masz jakaś obsesje i wybierasz bardzo lub mniej rzeczywiste fakty które tobie pasują. Prawda jest jednak taka ze to kobiety są chronione pod każdym względem. Nie można im niczego powiedzieć bo wyjdzie ze to seksizm. Wy z kolei możecie jechać po mężczyznach do woli bo to w końcu mężczyźni i w waszej logice wszystko przyjmą na klatę. Wasze ciągle narzekanie i kosmiczne wymagania są jak najbardziej tolerowane przez społeczeństwo a szczególnie kobiety. Lista oczekiwań i praw jest naprawdę długa i często absurdalna. Ty jednak tego nie dostrzegasz. Wg waszej filozofii mężczyzna jest tylko po to aby was wspierać we wszystkim i rozwiązywać każdy wasz i nie tylko problem. Brak możliwości jakich kolwiek słabości bo mięczak. Słaba praca - nieudacznik życiowy. Od was nikt nie wymaga super pracy. Wy nie ofercie w zamian nic. Dziwisz się ze jest hejt na osobę która zabiła swoje dziecko ? A jak to wygląda jak zrobi to facet ? Jest lepiej ? Kobieta i tak zawsze zostanie łagodnej potraktowana przez prawo. Rozwód ? Kobieta praktycznie zawsze zawsze z dzieckiem nie ważne jaka by nie była. Przykłady można mnożyć bez końca. Hejt z powodu zdjęcia ? A co na nim widzisz bo ja tego zdjęcia nie widzę, wiec nie wykluczone jest ze tylko opisano prawdę. Ty jak zawsze odwrócisz wszystko na opak nie podając żadnych konkretnych informacji.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar BlueAlien
-1 / 1

@Cyjanekpotasu

Nie.

Właśnie robisz to co zarzucasz mi.

Nie ma czegoś takiego że ktoś jest broniony bardziej lub mniej.

Jest mniej więcej po równo ale w różnych sytuacjach czy stronach www. a nawet przez różnych ludzi jest różny rozkład.

Raz to mężczyzna będzie broniony raz kobieta.

Raz to mężczyzna będzie obwiniany raz kobieta.

Ja nie mam obsesji, tylko napisałam co sama zaobserwowalam, gdyż zarzucasz mi że nie ma obwiniania kobiet a ja ci właśnie udowodniłam, że na własne oczy widziałam że jednak tak było.

Mam rozumieć, że jeśli jestem świadkiem jakiejś sytuacji, to tak naprawdę to moja obsesja, bo to nie miało miejsca?

To bardzo wygodne.

3 linijki niżej nie tylko nie przyjmujesz do wiadomości faktów, ale także tak jakby ich nje było zarzucasz mi co robią inne kobiety i masz do mnie o to pretensje, wręcz wylewasz żal że wy jesteście obwiniani a my nie, mimo że wyżej wyraźnie podałam przykłady obwiniania kobiet, które to właśnie ty w swojej obsesji odrzuciłeś!

Przypomina to kopanie się z koniem.

Nie, nie dostrzegam wymysłów.
Nie dostrzegam rzeczy, których nie czynię, a ktoś mi zarzuca, że czynię.

Nie ma żadnych kosmicznych wymagań. Nie uważamy (jako grupa) że facet przyjmie wszystko na klatę, bo nasza grupa (kobiety) składa się z kilku pod grup i tu jedne mają takie poglądy jak opisujesz inne nie.

Zarzucasz mi jakąś "waszą" logikę, tymczasem wrzucasz mnie do jednego worka z osobami które mają inne poglądy niż ja. Aż tak ograniczony jesteś? Odrzucasz fakty, które widziałam na własne oczy, by potem pisać swoje wymysły w myśl zasady "moja racja jest najmojsza". Nie przyjąłes do wiadomości że może być inaczej niż piszesz, nie, absolutnie, nawet w 1%. Odrzuciłeś to w kąt by się produkować i zarzucać wszystkim kobietom poglądy części z nich. Klapki na oczach jak u konia.

A teraz muszę się przygotować na obrażanie mojej osoby oraz na wyzwiska, gdyż śmiałam nie zgodzić się z tobą, taka podła jestem.

W sprawie morderstwa własnego dziecka już się wypowiedziałam, radzę przeczytać raz jeszcze.

" Wg waszej filozofii mężczyzna jest tylko po to aby was wspierać we wszystkim i rozwiązywać każdy wasz i nie tylko problem. Brak możliwości jakich kolwiek słabości bo mięczak. Słaba praca - nieudacznik życiowy."

Ale kwikłam xD ty masz do mnie o to pretensje bo? XD

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cyjanekpotasu
0 / 0

@BlueAlien
Nie. jesteście o wiele bardziej bronione przez inne kobiety, system na co dałem ci przykłady oraz niektórych mężczyzn którzy ulegli waszemu wątpliwemu urokowi. Nie wiem co zaobserwowałaś bo te twoje niby cytaty mogą zwyczajnie pochodzić z twojej wyobrazi. Nie jestem tego w stanie sprawdzić, ja ci akurat podaje fakty. jakie to podałaś mi przykłady obwiniania kobiet ? Chodzi ci o zdjęcia które często skrajnie głupawe produkujecie w ilościach hurtowych byle tylko zwiększyć swoja atrakcyjność (waszym zdaniem) ? Ja tego zdjęcia które opisujesz nie wiedziałem które tak podobno zostało zhejtowane, wiem jednocześnie jakie głupoty potraficie wyprawić. Owszem kobiety są różne ale tych w miarę normalnych jest garstka to tez fakt. Przykro mi ze ta grupa "nienormalnych tak bardzo psuje wam opinie. Jeśli ja coś przyjąłem w 100 proce to ty robisz dokładnie to samo.


" Wg waszej filozofii mężczyzna jest tylko po to aby was wspierać we wszystkim i rozwiązywać każdy wasz i nie tylko problem. Brak możliwości jakich kolwiek słabości bo mięczak. Słaba praca - nieudacznik życiowy."

Ale kwikłam xD ty masz do mnie o to pretensje bo? XD

mam do ciebie to pretensje ? A gdzie tak napisałem ze akurat do ciebie ? Napisałem ogolnie o waszych wymaganiach i logice.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cyjanekpotasu
0 / 0

@BlueAlien

Tutaj przejawisz swoja prawdziwa naturę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar BlueAlien
0 / 0

@Cyjanekpotasu

"Nie wiem co zaobserwowałaś bo te twoje niby cytaty mogą zwyczajnie pochodzić z twojej wyobrazi."

Tak samo, jak twoje słowa o "bronieniu przez inne kobiety, system i niektórych mężczyzn".

" Nie jestem tego w stanie sprawdzić, ja ci akurat podaje fakty."

Na upartego dałoby się to znaleść. Jedno było pod artykułem o gościu, co otruł syna i siebie w toalecie w przerwie rozprawy rozwodowej, drugie było na wykopie, ktoś wrzucił zdjęcie laski z portalu randkowego, jakie miała na profilowym, i oceniali jej podejście do ludzi na podstawie miny na zdjęciu. O zainteresowaniach też jest sporo, wystarczy wejść w tag #p0lka.

"Chodzi ci o zdjęcia które często skrajnie głupawe produkujecie w ilościach hurtowych byle tylko zwiększyć swoja atrakcyjność (waszym zdaniem) "

Nie mam pojęcia, o czym do mnie mówisz. Proszę mówić do mnie w liczbie pojedynczej i nie zarzucać mi rzeczy, z którymi nie mam nic wspólnego.

" Owszem kobiety są różne ale tych w miarę normalnych jest garstka to tez fakt"

- "I właśnie dlatego będę do ciebie pisał tak jakby sam fakt że masz biust sprawiał, że masz takie same poglądy jak inne nosicielki biustu" - Cyjanekpotasu, 2020

"mam do ciebie to pretensje ? A gdzie tak napisałem ze akurat do ciebie ? Napisałem ogolnie o waszych wymaganiach i logice."

Nie mam pojęcia, o czym do mnie mówisz. Proszę mówić do mnie w liczbie pojedynczej i nie zarzucać mi rzeczy, z którymi nie mam nic wspólnego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cyjanekpotasu
0 / 0

@BlueAlien
"Tak samo, jak twoje słowa o "bronieniu przez inne kobiety, system i niektórych mężczyzn"

To ze broni was system już ci przykłady podawałem. Kolejne ? Kobieta żyjąc dłużej wczesnej przechodzi na emeryturę, na Białorusi kara śmierci jest wykonywana tylko na mężczyznach (ogólnie dostajecie niższe wyroki w Polsce tez), w przypadku katastrof zawsze w pierwszej kolejności ratuje się kobiety i dzieci, kobiety nie mogą wykonywać prac szkodliwych, to ze się bronicie wzajemnie jest oczywiste a i niektórzy mężczyźni nabieraj się na wasze sztuczki itp. Przykłady można mnożyć w nieskończoność i to są fakty a nie wyobraźnia.

"Nie mam pojęcia, o czym do mnie mówisz. Proszę mówić do mnie w liczbie pojedynczej i nie zarzucać mi rzeczy, z którymi nie mam nic wspólnego."

Podałaś przykład zdjęcia które to niby zostało shejtowane. Nie widziałem go ale istnieje duża szansa ze było głupawe ja wiele innych. Oczywiście to moje domysły ale ty podajesz przykład z którego nic nie wynika.


- "I właśnie dlatego będę do ciebie pisał tak jakby sam fakt że masz biust sprawiał, że masz takie same poglądy jak inne nosicielki biustu" - Cyjanekpotasu, 2020

Teraz strugasz osobę tolerancyjna która uważa ze każdy jest inny jednocześnie jadać po płci męskiej jak się tylko da. No cóż Twoja hipokryzja troszeczkę przekracza granice ale cóż to dla kobiety.

"mam do ciebie to pretensje ? A gdzie tak napisałem ze akurat do ciebie ? Napisałem ogolnie o waszych wymaganiach i logice."

skoro ty ogólnie piszesz o mężczyznach to jak ja mam was określać w liczbie pojedynczej. Kolejny przykład porażającej logiki.


Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar BlueAlien
0 / 0

@Cyjanekpotasu

Na jakie niby sztuczki nabierają się faceci? Nie przypominam sobie, żebym kogoś czarowała.

To nie określaj. Ja jestem jedna i rzeczy które zarzucasz kobietom mnie nie dotyczą. Jak mam nie generalizować facetów, jak wy pierwsi zawsze generalizujecie kobiety? (widzisz? na dzien dobry wyskoczyłeś do mnie z generalizacją, wiec masz. Jakbyś pisał potulnie "niektóre kobiety" "część kobiet" to ja bym nie pisała do ciebie na "wy").

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 26 czerwca 2020 o 1:41

avatar Cyjanekpotasu
0 / 0

@BlueAlien

"Na jakie niby sztuczki nabierają się faceci? Nie przypominam sobie, żebym kogoś czarowała."

Najpierw mi zarzucasz ze niby kieruje coś do ciebie a ty taka przecież taka nie jesteś, jeśli pisze ogólnie to tez ci nie pasuje bo wtedy bierzesz to do siebie i twierdzisz ze to co ty robisz odnosi się do innych. Nie wiem już jak ci pisać bo twoja głupota albo zwyczajne trollowanie przekracza wszelkie granice.

Jeśli chodzi o generalizowanie to robisz to ciągle a jednoczesne krytykujesz innych za rzekome "generalizowanie"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar BlueAlien
0 / 0

@Cyjanekpotasu

Nie będę wskazywać palcem które z nas jest głupsze, bo nie ładnie pokazywać palcem na osoby trzecie.
Nie rozumiesz co się do ciebie mówi, uparcie chcesz generalizować, pisząc do mnie na "wy" wrzucasz mnie do jednego worka z osobami które w dany sposób postępują. Wiadomo że się z tym nie zgodzę.

Ja nie generalizowalam dopóki moja cierpliwość do facetów generalizujących kobiety się nie skończyła. Niech nie myślą że oni się od siebie różnią a kobiety są wszystkie takie same, bo jeśli kobiety można generalizować to facetów też. To była reakcja obronna i kontratak w jednym.
Czego nie rozumiesz?

Widać wszystko to przekracza twoje możliwości poznawcze jest z automatu "głupie".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cyjanekpotasu
0 / 0

@BlueAlien

Zarzucasz mi generalizowanie ale ty robisz to samo bo masz złe doświadczenia wiec co to za argument czym się chcesz usprawiedliwiać ? W czym jesteś lepsza ? Robisz to samo co krytykujesz. Fakt twoja hipokryzja mnie zadziwia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cyjanekpotasu
0 / 0

@BlueAlien

O widzę a raczej czytam ze masz uraz do mężczyzn a podobno nie wrzucasz wszystkich do jednego wora.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S szatol1
+13 / 13

Andrzej 70
To był jednorazowy happening.
Aplikacje omijające korki to przydatna rzecz.
Ja wolę nadłożyć drogi,ale sprawnie jechać

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Paszkwilant
+9 / 13

@szatol1 Wiadomo, lepiej byle jak jechać, niż dobrze stać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pasqdnik82
+3 / 3

@Paszkwilant Ale to stanie to wiesz, że to nie byle stanie... a stoisz... metr do przodu... stoisz metr do przodu.... więc niby stanie ale jechanie..... i to jeszcze gorzej niż "byle jak"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S sw3
+11 / 13

Ale na początku to mógł raz powiedzieć, że jedzie naokoło bo omija korek. No, chyba że od razu była taka awantura że nie mógł dojść do głosu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F FenrirIbnLaAhad
0 / 2

@sw3 nie miałeś kobiety, nie wiesz jakie potrafią być jak im się załączy wymądrzanie na temat tego na czym się nie znają? Nie pogadasz z taka dopóki się nie uspokoi :P

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dandare20
0 / 0

@sw3 Taksówkarz ZAWSZE ma obowiązek pojechać najkrótszą trasą. W sytuacji z demota powinien poinformować pasażerów o korku i zaproponować trasę alternatywną.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tomkosz
+5 / 11

jesli historia prawdziwa to szkoda chlopa. mam nadzieje ze dal kopa gdzie trzeba ograniczonej babie

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tomkosz
+1 / 1

@BlueAlien z przykroscia stwierdzam ze twoj stan sie pogarsza. twoj stan juz dawno przekroczyl znamiona skrajnej mizoandrii. naprawde znikad pomocy? wspolczuje.
Choc z drugiej strony moze po prostu jestes trollem majacym osmieszyc neofeminizm? Jesli tak, to niezle ci idzie, choc to niepotrzebne, bo one doskonale radza sobie z tym same

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 19 czerwca 2020 o 15:09

P Puolalainen
0 / 0

@BlueAlien

Nie wiem, czy ograniczonej ale bardzo chamskiej. jej zachowanie bylo nie do zaakceptowania. Rozbawil mnie jej facet, ktory schowal glowe w piasek zamiast ja naprostowac. Mozna sie grzecznie zapytac dlaczego kierowca wybral taka a nie inna droge. Nie trzeba byc od razu chamem i sie wydzierac.


Problemy z przyznawaniem sie do bledow to nie kwestia plci a charakteru. Ja jak i moj tata nie mamy z tym problemu a moja mama nigdy nie jest winna. Kiedys slodzila cherbate w czajniku i uderzyla za mocno lyzka. Czajniczek pekl na naszych oczach. Moja mama stwierdzila, ze to nie jej wina i ktores z nas musialo wczesniej popsuc czajniczek.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar BlueAlien
0 / 0

@Puolalainen

Być może to taki charakter, a być może w dzieciństwie była obwiniana o wszystko, nawet o przewinienia innych osób i jej weszło w krew wyparcie swojej winy aż za mocno...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Puolalainen
0 / 0

@BlueAlien

moja mama ma brata- oczko w glowie babci i przez babcie byla zawsze traktowana gorzej, zawsze winna, zawsze ta zla. choc to ona dba o babcie, zawsze jej pomagala a na starosc wziela do siebie do domu. U niej to z dziecinstwa tak, brak jej dystansu do siebie i czuje sie niepewnie. Tata, brat i ja wiemy to i staramy sie ja rozumiec. Mialo jej dziecinstwo jeden plus. Obiecala sobie, ze jej dzieci nie zaznaja czegos takiego i dotrzymala slowa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 19 czerwca 2020 o 18:41

avatar BlueAlien
0 / 0

@Puolalainen

No więc właśnie :) sęk w tym że mało kto rozumie takie mechanizmy, i jak widzi kobietę obwiniającą kogoś a nie siebie to od razu zaczyna sypać oskarżycielskie epitety że "głupia", "typowa baba", "one zawsze znajdują jakiś problem", "baby takie są", "w życiu się nie ożenię", "pogonił bym taką idiotkę", "faceci umieją przyznać się do winy".

Ludzie widzą tylko skutek i skupiają się na skutku i na jego podstawie oceniają drugą osobę, nie wiedząc nawet, jaki był powód tego, że jest taka jaka jest. Zamiast tego tłumaczą sobie jej zachowanie na swój sposób, często zahaczając o seksizm i inne, by później wyciągnąć z tego własne, niekoniecznie poprawne wnioski, co prowadzi do obrażania, generalizacji, nienawiści itp...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Puolalainen
0 / 0

@BlueAlien

Tylko, ze ludzie nie moga znac historii danej osoby a nie kazdy jest tez wyrozumialy. Tez moze miec zly dzien. No i ciezkie przezycia nie usprawiwedliwiaja zlego traktowania drugiej osoby. Ona tez mogla sie zapytac, dlaczego jedziemy inaczej.


he he no tak, w gebie kazdy mocny. Choc mi sie tez zdarzy pomyslec stereotypowo i stwierdzic- typowy facet. Ludzie czesto widza jedna strone, wg. nich wlasciwa. malo zrozumienia i glupie, oklepane teksty.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar BlueAlien
+1 / 1

@Puolalainen

Też racja.

Ogólnie problem ludzi to ocenianie pochopnie, do tego brak wyobraźni i umiejętności rozmawiania ze sobą, czy brak wyrozumiałości.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B konto usunięte
+4 / 4

A potem się obudziłeś.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P PrawdziwieTrue
+8 / 10

@BlueAlien udowodnij, że taksówkarz ma obowiązek powiadamiania o korkach. Klient podjął decyzje. Koniec.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar BlueAlien
-3 / 9

@PrawdziwieTrue

Przecież jak go oskarżyła, że jedzie na około by nabić kilometry na licznik (a to się zdarza często), to mógł to przynajmniej w obronie własnej godności poinformować ją, że mija korek. A tymczasem "nie skomentował tych oszczerstw". Więc tak jakby potwierdził jej przypuszczenia, a co jeśli oni chcieli na coś oszczędzić? I wyszłoby, że za kurs kosztujący 20zł zapłaciliby 50? Naiwnym jest ten, kto ufa wszystkim bezgranicznie i nie wierzy, że taksówkarz nie skorzysta z opcji dorobienia sobie jadąc o pare kilometrów dłuższą drogą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P PrawdziwieTrue
+6 / 6

@BlueAlien zapytać, być grzecznym. Zauważ różnice między zapytaniem, a oskarżeniem o kogoś. To drugie to atak. Jeżeli klient się wymądrza i wykłóca, to lepiej pójść mu na rękę. Być uśmiechniętym do innych i pytać, jeżeli jest się gburem to nagle kasjerki mają większe problemy z wymianą rolki papieru w kasie, więcej trzeba się nabiegać w urzędzie itd.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z ZdzichuMalek
-3 / 3

@PrawdziwieTrue złotówa jesteś - no comment

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z ZdzichuMalek
0 / 2

@PrawdziwieTrue - człowieku, więcej empatii od kierowcy taksy powinno być a nie go tłumaczysz. To drugie atak, ale nie bez powodu, wystarczyło babie grzecznie powiedzieć, że tam są korki. Tylko powiedzieć, poinformować. Proste!!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar BlueAlien
-1 / 1

@PrawdziwieTrue

Owszem była niegrzeczna, wręcz chamska, a taksówkarz z kolei aż się sam prosił o drugi taki wybuch :)

Nie wiadomo czy jej coś nie wkurzyło tego dnia, no ale przesadziła z atakiem.

A taksówkarz nie poinformował o korkach.

Dlatego uważam, że owszem mąż tej pani powinien mu zapłacić za kurs, po prostu jednak taksówkarz nie może być stratny, ale "straty moralne" to gruba przesada xD

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cyjanekpotasu
0 / 0

@BlueAlien

Typowa kobieca logika. Nazwać faceta chamem i jest to ok.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar BlueAlien
-1 / 1

@Cyjanekpotasu

Nie ma czegoś takiego jak kobieca logika, czy nawet męska logika, każdy człowiek myśli logicznie niezależnie od płci, tylko ogranicza to jego własna budowa mózgu (albo jest głupi albo inteligentny)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cyjanekpotasu
0 / 0

@BlueAlien

Owszem. Każdy ma swoja logikę szkoda tylko ze w tobie jej nie wiele.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G glus_eli
+4 / 4

Tyle, że gość płaci za swój błąd. Być może jedyny błąd w życu, ale swój. Małżeństwo.
Dlatego synowi powtarzam, po co się żenić, za duże ryzyko, a do niczego to niepotrzebne.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar BlueAlien
0 / 0

@glus_eli

Jak mnie wkurzają ludzie o takim podejściu.. jak dobrze trafi to ślub będzie tylko formalnością. Jak sobie pościelisz tak się wyśpisz. Niektórzy chcą mieć ślub, bo ładna tradycja, czy po prostu są traktowani inaczej w urzędach i mają łatwiej, różne są powody i nigdy nie zrozumiem facetów którzy na siłę chcą zmuszać innych facetów do nie zawierania ślubu ryjąc im we łbie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G glus_eli
0 / 0

@BlueAlien - Ty mnie też wkurzasz. Więc luz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar BlueAlien
0 / 0

@glus_eli

Facetów zawsze wkurzają krnąbrne, nieposłuszne i myślące inaczej niż oni kobiety....

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G glus_eli
0 / 0

@BlueAlien - czy to jakiś rodzaj flirtu?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cyjanekpotasu
0 / 0

@BlueAlien
A jacy to niby faceci zmuszają innych innych facetów do tego aby ci faceci i nie brali ślubu ? Co ci się znów uroiło ? Masz racje "jak sobie pościelesz tak się wyśpisz tylko dlaczego wy tak często narzekacie ze wasz wybranek okazał się kimś zupełnie innym niż oczekiwałyście skoro same tak wybrałyście ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cyjanekpotasu
0 / 0

@BlueAlien

Naprawdę ? A skąd ten wniosek ? Zawsze mi się wydawało ze nie da się w związku myśleć tak samo i jest to normalne.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar BlueAlien
0 / 0

@Cyjanekpotasu

Bo udawał.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cyjanekpotasu
0 / 0

@BlueAlien

Nie udawał. Taki był od samego początku a wy jako istoty podobno o nadprzyrodzonej intuicji co widza nieporównywalnie więcej od mężczyzn powinniście takiego "prostego" faceta przejrzeć ale widocznie czegoś tu zabrakło albo macie go..o nie intuicje. Przewiduje ze napiszesz teraz ze to "miłość" te wszystkie kobitki zaślepiła i to wszystko przez to. Będzie to żałosne ale tak się spodziewam. Tam mi podpowiada moja męska i "prosta" intuicja.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar BlueAlien
0 / 0

@Cyjanekpotasu

Oczywiście że udawał, przecież żadna z nas nie leci na chama i drania.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cyjanekpotasu
0 / 0

@BlueAlien

Oczywiście że nie, z tym ze prawda jest zgoła odmienna. O czym zresztą napisałem wczesnej szkoda tylko ze nie potrafisz czyta ze zrozumieniem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar BlueAlien
0 / 0

@Cyjanekpotasu

Oczywiście, że umiem, i prawda nie jest inna.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cyjanekpotasu
0 / 0

@BlueAlien

Oczyścicie że jest bo gdyby było inaczej to wszyscy by żyli długo i szczęśliwie a tak nie jest. Zawsze jest tak ze to wy wybieracie wiec właściwie same jesteście sobie winne ale i tak zwalacie wszystko na mężczyzn którzy jak wszyscy ludzie są rożni. Nie można kogoś lub nawet całej płci obwiniać za złe wybory.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar BlueAlien
0 / 0

@Cyjanekpotasu

kobiety tez sa rozne i nie kazda leci na drania

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cyjanekpotasu
0 / 0

@BlueAlien

Może i nie każda. Ale jak jakaś poleci to nie powinna mieć późnej prawa narzekać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar BlueAlien
0 / 0

@Cyjanekpotasu chyba ze nie poleciala na drania, ale on sie okazal draniem pozniej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cyjanekpotasu
0 / 0

@BlueAlien

Nie ma czego takiego ze kto okazał się draniem później bo po to jest narzeczeństwo aby się zorientować z kim ma się do czynienia zresztą powszechnienie się uważa ze kobiety maja nieporównywalnie lepsza intuicje i zdolność do obserwacji niż mężczyźni ( mi się wydaje ze to grubo przesadzone ale mogę się mylić) ale tak się uważa wiec jeśli tak jest to powinna się zorientować z kim ma do czynienia. Jeśli tak nie zrobiła to sama sobie winna.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar BlueAlien
0 / 0

@Cyjanekpotasu

A moze uznala ze sie zmienil przez stres w pracy a po slubie stanie sie znowu taki jak byl?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cyjanekpotasu
-1 / 1

@BlueAlien

No tak. To jest powszechne tłumaczenie. Czyli czynniki zewnętrze, wiara w cudowna zmianę. Nie wiem czy teraz trollujesz już maksa czy faktycznie w to wierzysz a to moze świadczyć tylko o bezdennej głupocie. (Swoja droga po ślubie stres w pracy ulega zmianie ? ) Ciekawe.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar BlueAlien
0 / 0

@Cyjanekpotasu

Widać że na siłę szukasz pretekstu by nazwać mnie głupią, ale ci to nie wychodzi i tylko siebie ośmieszasz, mało doświadczony jesteś w potyczki słowne :D

Ja nie wiem jak to jest, i mnie to szczerze niezbyt interesuje, bo ja takich problemów nie mam, nie wybieram drani, jestem nieufna i nie mam skrupułów "wyrzucić" kogoś z życia, gdy tylko ta osoba pokaże swoje gorsze oblicze.

Co robią inne kobiety to ich sprawa, nie biorę za nie odpowiedzialności a więc i nie ma racji bytu porównanie mnie do nich czy wrzucenia mnie do jednego worka z nimi, z resztą jakiejkolwiek kobiety, bo co kobieta, to inne podejście do związków.

Osoby twojego pokroju lubią innych obrażać na podstawie strzępek informacji, a najłatwiej przypisać komuś cechy pewnej grupy osób, z którymi nic go nie łączy poza jedną cechą (płcią, wiekiem czy miastem na przykłąd) , bo wtedy nie trzeba zbytnio główkować, a pretekst do wyśmiewania i obrażania już jest.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cyjanekpotasu
0 / 0

@BlueAlien

Nie szukam pretekstu i w którym miejscu nazwałem cie głupia ? Potrafisz wywnioskować z polskiej mowy czy tekst dotyczy ogólnego zagadnienia czy jest kierowany do konkretnej osoby ? Na prawda masz chyba problemy aby czytać ze zrozumieniem i wielkie przewrażliwienie na punkcie swojej osoby. Jak łatwo wyczytać z prostego tekstu odniosłem się do głupoty która już nie wiem czy naprawdę popierasz czy po prostu rzucasz prowokacyjnymi absurdalnymi tekstami aby tylko ciągnąc dalej dyskusje. Wyraziłaś swoje zdanie a ja na nie zareagowałem. Bardzo się ciesze ze nie wybierasz "drani" ale nie jesteś pępkiem świata i dyskusja nie jest konkretnie o tobie bo twojego życia osobistego nie znam lecz o temacie ogólnym (o czym wspominałem). Nie trzeba mieć koronawirusa aby o nim dyskutować. Jeśli temat cie nie interesuje to prostu się w nim nie udzielaj i oszczędź sobie bólu a wiedzę ze boli ci to strasznie, bo wszystko łączysz ze sobą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cyjanekpotasu
0 / 0

@BlueAlien

O kolejne uogólnienie. Nadal się pogrążasz a podobno uogólnienia to twój wróg.Krytykujesz coś co sama stosujesz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F FenrirIbnLaAhad
-1 / 1

@Saset skoro nie wiedziała, to na uj się wymądrzała? I to jeszcze agresywnie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 19 czerwca 2020 o 9:52

F FenrirIbnLaAhad
-1 / 1

@Saset zadaję grzecznie pytanie, nie wymądrzam się i nie rzucam oskarżeń bez pokrycia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar BlueAlien
0 / 2

@Saset

Może kobieta jest też po prostu bezpośrednia i w ciągu rozmowy jest miła, ale coś ją wkurzy, więc krzyknie i kogoś oskarży, by za chwilę, gdy się wszystko wyjaśni znów być miłą. Znam takich ludzi, do tego zachowania trzeba się przyzwyczaić xD

Więc wcale nie musiało to być nawet agresywne oskarżenie ale wylanie pierwszej myśli jaka przyszła kobiecie na myśl jak zobaczyła, że typ jedzie inną drogą niż ona zna, a więc dłuższą, i po skojarzeniu faktów uznała, że typ chcę ją oszukać, ale nie z nią te numery, i poszło ubudu. A jakby jej facet wyjaśnił, że są korki, to może i by przeprosiła, czort ją wie.

Niezależnie czy pani była chamska czy nie, kierowca powinien poinformować ją o korkach, by uniknąć drugiego wybuchu, który już po pierwszym był jasny, że znów nastąpi. Fenrir z kolei nie lubi kobiet i dla niego takie demoty jak ten to woda na młyn. Dzięki nim potrafi żyć pełnią życia bo znów ma pretekst do wyżywania się na kobietach. Gdyby na democie była odwrotna sytuacja (a założę się, że bywały i takie w życiu codziennym wielu ludzi, ale nie były tak ciekawe, bo wtedy kobieta wyszła na tę dobrą, a to nie wsmak demotorowym kastratom więc nie zostały pokazane na demotach) to by przyznał rację facetowi, że ten dba o ich wspólną kieszeń a kobietę, która kierowcy za straty moralne dopłaciłaby za kurs oskarżył by za trwonienie pieniędzy i jeszcze dodałby że pewnie to nie jej pieniądze, tylko mężusia, bo przecież "baby nie pracujo bo nie ma sensu by pracowały skoro we wszystkich zawodach będą zawsze mniej wydajne od mężczyzn więc żeby żyć muszą korzystać z pieniędzy męża" więc łatwiej jest jej, jako typowej babie, trwonić nieswoje pieniądze :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F FenrirIbnLaAhad
0 / 2

@Saset komentuję opisaną sytuację, nie mogę zweryfikować czy to prawda czy fałsz.
"może to, może tamto" nie mam zamiaru gdybać.
Kobiety zawsze mają jakieś usprawiedliwienie, zawsze facet winny :P

@BlueAlien Co to znaczy "do tego zachowania trzeba się przyzwyczaić"?
Faceta zachowującego się w ten sposób byś nie usprawiedliwiała :)
Niezależnie czy miała powód czy nie, zachowała się źle.
Zawsze te twoje insynuacje... żałosna hipokrytko.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar BlueAlien
-2 / 2

@FenrirIbnLaAhad

Kto tu jest żałosny?

"Kobiety mają usprawiedliwienie a faceci nie!"

Powiedz to kobiecym ofiarom gwałtów, które zostały oskarżone o prowokowanie a facet to ten biedny który nie panował nad sobą, no szkoda psuć komuś przyszłości.

Albo gdy facet zabił siebie i dziecko, mimo że sąd przyznał opiekę matce - "pewnie bidulek nie wytrzymał ciśnienia związanego z rozwodem, odbiło biedakowi, to wina tej podłej baby, jak musiała go niszczyć psychicznie i ryć banie rozwodami i prawnikami, że typ zabił własne dziecko... To ona ma krew tego dziecka na rękach!"

To samo, jak mąż okaże się sadystą. Znęca się nad rodziną? Wina żony, że wyszła za niego za mąż, on pewnie ma stresującą pracę i dlatego jest taki jaki jest :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F FenrirIbnLaAhad
0 / 4

@BlueAlien powiedz to facetom którzy też muszą znosić przemoc ze strony kobiet, i przyzwolenie społeczeństwa, bo jak to "facet nie da rady kobiecie? ciota".
Powiedz to tym co zostali wrobienie w gwałt czy molestowanie, i zniszczono im życie.
Powiedz to tym co maja dłuższe wyroki niż kobiety za te same przewinienia.
Kobiety są może słabsze fizycznie, ale w przemocy psychicznej nie mają sobie równych.
Nigdy nie spotkałem tak pełnego jadu faceta, jakie kobiety zdarzało mi się spotykać.
Ludzie są źli, i to twoje ciągłe negowanie zła ze strony kobiet jest żałosne. Będziesz się licytować i pieprzyć swoje głupoty.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar BlueAlien
-3 / 3

@FenrirIbnLaAhad

Zmyślasz. Nikt nie pochwala przemocy, chyba że sebixy.
Bycie wrobionym w gwałt jest i tak lepsze niż realne zgwałcenie, często z pobiciem. Jednak uważam że gdy wyjdzie to na jaw to osoba która oskarżyła niesłusznie o gwałt powinna płacić niebotyczne odszkodowanie. Bierzmy jednak pod uwagę pomyłki, że kobieta faktycznie została zgwałcona, ale podczas rozpoznawania sprawcy pomyliła się, bo była pewna że to był ten typ, bo był bardzo podobny do sprawcy. Wtedy to niesłuszne oskarżenie nie powinno być karane, błędy się zdarzają. Gdyby nie było gwałtów, nie było by niesłusznych oskarżeń.

Przecież wyroki są takie same.

Nie przesadzaj. Faceci też potrafią się znęcać psychicznie a przemoc fizyczna tez wywołuje zmiany w psychice (strach, niepewność siebie) , przemoc psychiczna to tylko przemoc psychiczna.

Może faceci lepiej to maskują ;)
Na tagu"przegryw" na wykopie ilość toksycznych i pełnych jadu facetów jest większa niż gdziekolwiek indziej a ich jadowitość jest gorsza od kobiecej. Potrafią cieszyć się, gdy jakaś kobieta zostanie zgwałcona, bo tak nienawidzą kobiet (bo są prawiczkami) że nieszczęście dla kobiety to dla nich szczęście. Cieszą się też z kwarantanny, że ludzie będą musieli siedzieć w domu zamiast jechać na Woodstock. Cieszy ich nieszczęście innych.

Tak, ludzie są źli niezależnie od płci więc twoje ciągłe pisanie głupot że "kobiety bardziej/mocniej/słabiej" i te ciągłe licytacje z twojej strony kto jest gorszy są żałosne.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F FenrirIbnLaAhad
-1 / 3

@BlueAlien Oj skarbie, zdziwiłabyś się jak to wygląda ze strony faceta, gdy oskarża kobietę o krzywdę.
"Bycie wrobionym w gwałt jest i tak lepsze niż realne zgwałcenie, często z pobiciem."
mhm... ja tam wolałbym być raz zgwałcony i pobity, niż siedzieć w pierdlu przez naście lat.
Odszkodowanie nie zwróci Komendzie straconych lat życia, i upokorzenia które musiał znosić.
Wiadomo, "pomyłki się zdarzają".
"Gdyby nie było gwałtów, nie było by niesłusznych oskarżeń." jprdl, szkoda słów.
Nie, wyroki nie są takie same, kobiety dostają lżejsze.
Nigdy nie doświadczyłaś gnębienia i przemocy psychicznej, co? "tylko" pheh.
Dlaczego od razu zakładasz że są prawiczkami? Rozprawiczony nie może nienawidzić kobiet? :P
To są takie gwno portale, liczy się to co mówisz i pokazujesz wprost, a nie za plecami, czy na jakimś forum.
Ty też tutaj nie jesteś święta... na tym waszym forum podobno jeszcze gorsza, wg plotek :P
Widzę że dalej nic nie zrozumiałaś z poprzedniej dyskusji.

@Saset taksówkarz nie ma obowiązku informować o tym. To on jest specem, wybiera trasę, nie musi niczego tłumaczyć. Jakby się go grzecznie zapytała czemu jadą dłuższą trasą, to by jej odpowiedział grzecznie.
Tutaj też nie chcę gdybać, ale podejrzewam że mąż domyślił się powodu zmiany trasy, i zapewne wiedział że dyskusja z nakręcona żonką jest bezcelowa.
Faceci jednak są bardziej domyślni, kobietom musisz wszystko wyłożyć jak krowie na rowie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F FenrirIbnLaAhad
-2 / 2

@Saset no, sama zaczęłaś gdybanie...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cyjanekpotasu
0 / 0

@FenrirIbnLaAhad

Bardzo dobrze napisane. Nic dodać nic ująć.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cyjanekpotasu
+1 / 1

@BlueAlien

"Zmyślasz. Nikt nie pochwala przemocy, chyba że sebixy.
Bycie wrobionym w gwałt jest i tak lepsze niż realne zgwałcenie, często z pobiciem. Jednak uważam że gdy wyjdzie to na jaw to osoba która oskarżyła niesłusznie o gwałt powinna płacić niebotyczne odszkodowanie.

Tak powinno być paka i odszkodowanie szkoda tylko ze tak nie ma i nigdy nie będzie bo wy zawsze niewinne i łagodnej traktowane.

"Bierzmy jednak pod uwagę pomyłki, że kobieta faktycznie została zgwałcona, ale podczas rozpoznawania sprawcy pomyliła się, bo była pewna że to był ten typ, bo był bardzo podobny do sprawcy. Wtedy to niesłuszne oskarżenie nie powinno być karane, błędy się zdarzają. Gdyby nie było gwałtów, nie było by niesłusznych oskarżeń"

tak, tak. oczyścicie pomyliła się. Nie ta bajka.

"Przecież wyroki są takie same"

Nie są takie same. Nie ta bajka.

"Nie przesadzaj. Faceci też potrafią się znęcać psychicznie a przemoc fizyczna tez wywołuje zmiany w psychice (strach, niepewność siebie) , przemoc psychiczna to tylko przemoc psychiczna."

Oczywiście ze tak, ale sama tak wybrała. Mogła szukać takiego co się nie znęca. Zresztą wy tez się znęcacie

"Na tagu"przegryw" na wykopie ilość toksycznych i pełnych jadu facetów jest większa niż gdziekolwiek indziej a ich jadowitość jest gorsza od kobiecej. Potrafią cieszyć się, gdy jakaś kobieta zostanie zgwałcona, bo tak nienawidzą kobiet (bo są prawiczkami) że nieszczęście dla kobiety to dla nich szczęście. Cieszą się też z kwarantanny, że ludzie będą musieli siedzieć w domu zamiast jechać na Woodstock. Cieszy ich nieszczęście innych."

No cóż. Kolejne twoje urojenie niczym nie podparte ale kto czytał twoje wcześniejsze wypowiedzi pewnie już się zdarzył przyzwyczaić.
Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 25 czerwca 2020 o 22:01

avatar BlueAlien
0 / 0

@Cyjanekpotasu

"Oczywiście ze tak, ale sama tak wybrała. Mogła szukać takiego co się nie znęca. Zresztą wy tez się znęcacie"

To mogliście wybrać taką, która się nie znęca.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cyjanekpotasu
+1 / 1

@BlueAlien

A który facet się poskarży ze ma problem ze swoja wybranka ? To jest pewnie rzadsze zjawisko ale jak przyjmie to społeczeństwo i znajomi jak się dowiedzą ze "kobieta się znęca na facetem". To chyba gorsze niż przyznać się do homoseksualizmu. Wy piśniecie jedno słowo i już facet ma przechlapane ale niestety w druga stronę to tak nie działa. To kolejny przykład ze system wam sprzyja.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cyjanekpotasu
+1 / 1

@BlueAlien

"Powiedz to kobiecym ofiarom gwałtów, które zostały oskarżone o prowokowanie a facet to ten biedny który nie panował nad sobą, no szkoda psuć komuś przyszłości."

W krajach arabskich może i tak jest. To fakt. W europie każda kobieta może każdego mężczyznę oskarżyć o cokolwiek. Gwałt to pojecie szerokie i trudne do określenia. Masz seks ale stwierdzisz ze ci się nie podobało wiec idziesz na policje i wrabiasz faceta. Nic prostszego.

"Albo gdy facet zabił siebie i dziecko, mimo że sąd przyznał opiekę matce - "pewnie bidulek nie wytrzymał ciśnienia związanego z rozwodem, odbiło biedakowi, to wina tej podłej baby, jak musiała go niszczyć psychicznie i ryć banie rozwodami i prawnikami, że typ zabił własne dziecko... To ona ma krew tego dziecka na rękach!"

Być może tak jest. Nie jedna osobę szlak trafi wiedząc ze zostaje mu odebrane dziecko. Nie jest to usprawiedliwienie ale ludzie różnie reagują. Kobitki tez tak potrafią..


"To samo, jak mąż okaże się sadystą. Znęca się nad rodziną? Wina żony, że wyszła za niego za mąż, on pewnie ma stresującą pracę i dlatego jest taki jaki jest :D"

Nikt się nie okazuje nagle sadysta. Sadysta został wybrany wiec tylko realizował swoje pasje bo taki się urodził. Trzeba było się związać z takim co nie jest sadysta ale pewnie by nie dostarczał takich emocji. Drań zawsze kocha najmocniej.


Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cyjanekpotasu
0 / 0

@BlueAlien

"Bycie wrobionym w gwałt jest i tak lepsze niż realne zgwałcenie, często z pobiciem"

Masz jakieś doświadczenia w tym temacie czy tylko własne widzimisię ?
Oczywiście. Nie ma gwałtu i ktoś zostaje wrobiony i ląduje w pace albo jego opinie jest zszargana ale to pryszcz, dla takiej genialnej istoty jak ty pełnej empatii i różnych punktów widzenia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar BlueAlien
-2 / 2

@Cyjanekpotasu Z twoich wypowiedzi wynika jedno - zawsze jest wina kobiet, faceta nigdy xd

BTW żaden facet nie kocha :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 26 czerwca 2020 o 1:37

avatar Cyjanekpotasu
+1 / 1

@BlueAlien

Możesz sprecyzować na jakiej podstawie wyciągasz takie wnioski z moich wypowiedzi ? Wg mnie jest to napisane w oderwaniu od czegokolwiek.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar BlueAlien
-1 / 1

@Cyjanekpotasu

O i masz mentalność takiego żeby

Sam się doczepiasz, jak Seba szukasz problemu a gdy druga osoba wytknie ci błąd to "skąd ci się to wzięło? To jest oderwane od rzeczywistości" (technika wyparcia)

To jak typ który był straszny analfabetą i pisał do mnie listy miłosne na Messengerze. Spytałam czy jest analfabetą a on "ty jesteś nienormalna!"

Stwierdzenie faktu świadczy o byciu nienormalnym!

Tak więc masz zadatki na takiego sebe :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cyjanekpotasu
0 / 0

@BlueAlien

No cóż. Jak zawsze bredzenie i nawet ciężko się do czegokolwiek odnieść. Zapytałem o konkrety ale to dla ciebie za trudne.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E elefun
+4 / 4

Pracuję "z ludźmi" od ponad 20 lat, tzw. bezpośredni kontakt z klientem.
Cokolwiek człowiek zrobi, zawsze będzie oszustem, naciągaczem, złodziejem itd....
Przykład z demota, wręcz idealny.

Z mojego doświadczenia, mogę tylko powiedzieć, że 90% problematycznych ludzi to kobiety (bez urazy dla tych normalnych). W tym większość problemów tworzą kobiety, które mają za dużo czasu. Mąż pracuje, najczęściej firma budowlana, firma transportowa, lub inna dobrze płatna praca, a kobieta ma mnóstwo czasu. Potrafi tydzień przeciągać bezsesnsowny problem za kilka złotych, nie mając nawet racji.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F FenrirIbnLaAhad
+1 / 3

@elefun one takie są zawsze... zawsze muszą robić aferę z niczego, żeby w końcu mogły postawić na swoim.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar BlueAlien
-1 / 3

@FenrirIbnLaAhad

Elefun pisze wyżej "90% osób robiących mu problemy to kobiety" i "bez urazy dla tych normalnych" a ty już jak taka hiena, która wyczuła padlinę, zjawiasz się i piszesz "one zawsze".

Kolega wyżej napisał wyraźnie że nie wszystkie, a ty pisząc "one zawsze" sugerujesz, że każda robi problem.

Weź przykład z kolegi wyżej i nie obwiniaj całości kobiet.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F FenrirIbnLaAhad
-1 / 3

@BlueAlien tzn? Mnie chodziło o te grupę kobiet o których wspomniał elefun, nie o całość.
Znowu widzisz to co chcesz widzieć.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 19 czerwca 2020 o 19:15

Z ZdzichuMalek
+1 / 5

i w każdym takim taksówkarzu menda cwaniacka, której ciężko poinformować klienta, że omijamy korki. Niech się cieszy ta złotówa, że gościu honorowy i zapłacił. Z czegoś się właśnie biorą przysłowia o złotówach.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ZONTAR
+2 / 2

I kto tu jest głupszy? Taka pinda bez rozumu, czy facet, który ją znosi?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kaczorex
0 / 0

COOL STORY BRO

Odpowiedz Komentuj obrazkiem