Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
119 125
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
I Innuendo84
+5 / 5

Ktoś powinien również zrobić zestawienie ile z tego czasu było poświęcone na chwalenie a ile na krytykę poszczególnych osób.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Gardner
+4 / 4

@Innuendo84 Nie trudno się domyślić, że prócz Dudy, każdy z kandydatów był krytykowany. Taka Kidawa może i była pokazywana przez te 9 minut, ale to było głównie po to, by ośmieszyć platformę i ją samą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 17 czerwca 2020 o 9:53

I Innuendo84
+4 / 4

@Gardner Dokładnie! Dlatego porównywane 61 minut do 9 minut, pokazuje tylko dysproporcje w czasie antenowym (ale tak było od zawsze). Nie pokazuje jednak skali patologii w tvp, gdzie o jednym kandydacie mówimy w superlatywach a resztę mieszamy z błotem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C cyaegha
+4 / 4

Dziwna to tendencja na świecie, aby taką samą nazwą nazywać dwie, często bardzo od siebie różne rzeczy. Sprzedajni prezenterzy, pracownicy tvp, nazywani 'dziennikarzami', jakiś gość z ulicy za podrzędną rolę w jeszcze bardziej podrzędnym serialu, bez szkoły aktorskiej, nazywany jest 'aktorem', tak samo jak np Gajos, jakiś dzieciak używający kompa aby zapętlić kilka dzwięków, nazywany jest "muzykiem", nawet kiedy nie potrafi czytać nut... Marię nazywają 'narkotykiem', zupełnie jak heroinę..
To musi być takie poniżające, jeśli jesteś cenionym aktorem, ale ogłupiona przez media masa, i tak tak samo nazwie statystę, który grał martwe ciało, widoczne w jeden scenie przez całe 20 sekund..
To jeden z długiej listy przykładów upadku społeczeństwa, mentalności, gdzie wiele pojęć i wartości uległo takiej degradacji, przy jednocześnie bez krytycznej akceptacji.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cammax
-1 / 3

Przecież poświęcają czas na innych;) a to, że na obrażanie ich, rozsiewanie kłamstw, czy zwykły hejt to już inna sprawa...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem