Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
13 15
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar patriotaLokalny
+1 / 1

W Polsce to samo jest - także mogą Cię uśmiercić w szpitalu zbyt wcześniej gdy jeszcze żyjesz a Twojej rodzinie wmówią że nie przeżyjesz. "Nowelizację tej ustawy" podpisał Duda więc pamiętajcie o tym przy wyborach ( najlepiej na wybory wcale nie iść).
A to się zdarzy gdy Twoje "części zamienne) ( wątroba serce nerka etc) będzie pasowało do kogoś nadzianego który za kasę do tego doprowadzi że Ty umrzesz z winy "medtków" i korupcji.
O tym mówi Aleksander Jabłonowski
https://www.youtube.com/watch?v=BtzDJQQOpX8&t=4s
i jeszcze jedno
PAMIĘTAJCIE O TYM PRZY WYBORACH ŻE GŁOSUJECIE NA KORUPCJE I AGENTÓW WSI.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tibr
+1 / 1

@patriotaLokalny ale to tak wszyscy kandydaci?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar patriotaLokalny
0 / 0

@Tibr
ja nikomu nie ufam (może jednemu czy drugiemu kandydatowi) ale prawdą jest że Trzaskowski czy inny kandydat jeśli wygra to po wyborach tego nie zmieni.
A ja już dawno temu straciłem wiarę w demokrację i na wybory na pewno nie pójdę które serwują nam tajne służby.
Nawet Polechicki nt demokracji coś takiego zamieścił i ma rację
https://www.youtube.com/watch?v=fWuGjEWxW-8

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Paszko_Rymbaba
0 / 0

Nie jestem przekonany, czy jest to dobre.
Uważam, że powinno być jednak wprowadzone inne prawo ( koncepcja ): pomiędzy 18 a 21 rokiem życia każdy obywatel musi odbyć wizytę w urzędzie ( meldunkowym, ew. powiązać to z wnioskiem o dowód osobisty) i zarejestrować swoje zdanie na temat transplantacji organów, tj. czy uczestniczy w transplantacji organów, czy nie. Jeśli uczestniczy to w wypadku śmierci jego organy bez pytania rodziny o zgodę mogą zostać wykorzystane do transplantacji, jeśli nie uczestniczy, to nie będą wykorzystane. Oczywiście działałoby to w drugą stronę: jeśli uczestniczyły to miałby prawo do otrzymania organu do transplantacji, jeśli nie, to mógłby otrzymać wyłącznie "nadmiarowe", tj. gdy nie brakowałoby dla uczestniczących.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 19 czerwca 2020 o 10:19

T Tibr
+1 / 1

@Paszko_Rymbaba co do zasady bycia wolnym człowiekiem musi obowiązywać dobrowolność dysponowania własnymi zasobami, ergo ciałem. Jeżeli jakiś przepis z góry odbiera możliwość wyboru stajemy się niewolnikami nawet najszczytniejszej idei.
Co do zasady jestem zwolennikiem transplantacji, szczepionek ( nie zawsze i na wszystko) ale wszystko co dotyczy mego ciała to powinno zależeć od mojej woli, a nie decyzji urzędnika. Oddając decyzję urzędnikom stajemy się tylko i wyłącznie niewolnikami systemu.

@ania5757 u nas obowiązuje to już od dawna to, że lekarze pytają rodziny to z ich strony zwykła kurtuazja. Nie jestem zdania by cel uświęcał środki.

@patriotaLokalny Trzaskowski nie gwarantuje żadnej zmiany poza wychyleniem w stronę lewicy liberalnej.
W tej chwili mamy jakąś hybrydę socjalizmu z chrześcijaństwem. Co najmniej jeden kandydat gwarantuje zmianę, jest niszczony przez media głównego rynsztoku za swoje poglądy, paradoks polega na tym że przy nim wszyscy zyskać mogą równe szanse ale nikt nie miałby możliwości układać innym ludziom życia prywatnego co nie mieści się w głowie żadnego socjalisty by obywatel mógł decydować sam o sobie, bo przecież lewak wie najlepiej co dla przeciętnego Kowalskiego jest najlepsze.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar patriotaLokalny
0 / 0

@Tibr
ja stawiam tylko na Stanisława Żółtka i na nikogo więcej
pozostali mnie nie przekonują -ŻADEN
i widzę że obecna demokracja nie ma sensu i na wybory nie pójdę

Odpowiedz Komentuj obrazkiem