Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
14 29
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
G Goretex
0 / 0

Nie przesadzajmy... nie afery tylko "ciekawostki", wykorzystywane przez przeciwników politycznych w wiadomym celu zdyskredytowania przeciwnika.

Co do p.Dudy to zawaliła oczywiście jego świta która nie uzgodniła formy podpisania porozumienia. Ktoś po prostu był za mało profesjonalny. O zdjęciu z ostatniej wizyty, na którym prezydent już siedzi.. szkoda gadać. Patrząc na burzę wokół takich zdarzeń upewniam się jedynie że polityka to trudne zajęcie polegające na ciągłym odwracaniu uwagi społeczeństwa od spraw ważnych i mieszania go w wymyślone spory i konflikty.

Co do p.Komorowskiego, to raczej dwie wpadki.. raz, stołek..(czy też, jak zapewne myślał, podeścik dla przemawiających... tyle że mikrofony były ciut daleko...) dwa, słynny Szogun..

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N nielubiepisu
-1 / 3

@Goretex co do p. Komorowskiego , to raczej nic nie było, prywatne zwiedzanie, nie było tam stołka, a Szoguna jako wpadki to już kompletnie nie rozumiem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Goretex
+1 / 1

@nielubiepisu Raz,że takie wołanie nie jest specjalnie stosowne.. dwa że shogun to raczej typowo japońskie określenie, Japończycy są czuli jeśli chodzi o cesarza, historię itp.. po co zadrażniać, a że słowo specyficzne to zapewne zrozumieli.. .

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N nielubiepisu
0 / 0

@Goretex tak zrozumieli co powiedział do swojego kolegi po Polsku prywatnie

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tibr
-1 / 1

@patriotaLokalny w kwestii formalnej Komorowski nie był szogunem, tylko go "mianował" ;)
Za to natomiast dzielnie chciał iść z Obamą na polowanie, tylko chciał aby mu Obama dał dłuższą dzidę, gdyż on ma za krótką. Pomijając oficjalne wpisy z błędami ortograficznymi to tylko pokazuje poziom "elit politycznych" które wyborcy wynoszą do władzy.
Jeżeli sami nie są wstanie ogarniać, a ich zaplecze im tego nie jest w stanie zapewnić, wyborcy powinni wszystkim ich współtowarzyszom podziękować.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 25 czerwca 2020 o 11:36

L lech2
0 / 2

@patriotaLokalny. Komorowski nie stał na krześle. Było to już wyjaśniane, PiS pewnie od początku wiedział, że to nieprawda. Tam nawet krzesła nie było. Była długa platforma dla drugiego rzędu pozujących do zdjęci, standardowo wstawiana dla zagranicznych delegacji,. Jej fragment był widoczny na filme i zdjęciach. Widać jak na to "krzesło" wchodza wszystkie delegacje odwiedzające parlament. Tyle, że w Japonii bardzo przywiązują wagę do tego by najważniejsza osoba była w pierwszym rzędzie na środku. Dlatego zapraszali Komorowskiego do przodu. Komorowski zartobliwie nazwał szogunem generała z którym przyjechał. Ten generał zajmował stanowisko którego odpowiednikiem w dawnej Japonii był właśnie szogun. Czepianie się tego jest słabe.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 25 czerwca 2020 o 11:59

G Goretex
0 / 0

@lech2 No i sprawa profesjonalnie wyjaśniona z podestem.. co do szoguna, niezręczność, że kogokolwiek się tak przywołuje.. . dla mnie drobna gafa., ktoś powie że nie ma sprawy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem