Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
609 617
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
D Dipol
+24 / 26

Jeden odważny.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S konto usunięte
+9 / 11

juz nie jest szefem f1. chyba ze lgbt odbierze mu emeryture i zgromsdzone w banku srodki. przeciez to w sumie komunisci.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C Cagenicolas
+16 / 18

Mówi na głos to co inni myślą

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S stalowyj
+13 / 13

Bernie to Bernie, zawsze miał wywalone na poprawność polityczną. Zawsze mówi co myśli, wielu nie ma tej odwagi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Garson211
+12 / 14

Jest mała grupa białych która będzie sie kłaniać innym i całowac stopy ale wiekszość tego nie zrobi. Im dłużej "rasistowscy" czarni będą naciskać i wymuszać ich wyobrażenie "równości" w której oni sa ważniejsi i mają wieksze przywileje niż inni tym większa szansa że pałka się przegnie i skończy się to źle .

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 27 czerwca 2020 o 8:21

K krzychstuve
+9 / 13

@Garson211 To się w USA skończy albo zwycięstwem Trumpa i zaprowadzeniem porządku, albo zwycięstwem komunistów, bo tutaj nie ma się co oszukiwać - w Partii Demokratycznej stery dziś trzymają komuniści, i rozlaniem się tego łajna po Europie już do końca. Kiedyś uważałem Trumpa za pajaca, ale 3 miesiące lockdownu i analizy porównawczej tego co on mówi i robi, z tym, co media w USA i Europie mówią o tym co on robi i mówi, i stwierdzam, że jest to najbardziej szkalowany i opluwany polityk w historii najnowszej. Nie jest idealny, a Republikanie mają lepszych kandydatów (np były kongresmen Trey Gowdy), ale alternatywą jest rząd "elit" o poglądach typowo komunistycznych, którzy twierdzą, że np. matematyka jest rasistowska, bo właściciele niewolników używali jej do liczenia swoich murzynów (autentycznie, proszę sobie wyjutubować). Takie rządy to powrót wieków ciemnych.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar zaymoon
0 / 2

@krzychstuve
"w Partii Demokratycznej stery dziś trzymają komuniści"
I dlatego w kongresie jest ledwie kilku demokratów o progresywnych poglądach na tle całej masy sługusów korporacji? I dlatego demokraci udzielili poparcia w wyborach kojarzonemu z finansjerą Bidenowi a nie Sandersowi?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K krzychstuve
-1 / 3

@zaymoon A kto to sponsoruje, jak nie korporacje? Kto wogóle, historycznie komunę na zachodzie finansował? Komuna to nie "lud pracujący miast i wsi". To nie na tym polega. Tutaj chodzi tylko i wyłącznie o władzę, a taktyką jest, jak to komuchy mają w zwyczaju, "wyzwalanie uciśnionych", a tak naprawdę to wzniecanie konfliktów i podziałów. A Sanders nie dostał poparcia, bo Sanders, co by o tym starym komuchu nie mówić, był w miarę niezalezny, a ktoś taki jest im niepotrzebny. W Chinach też rządzi partia komunistyczna, co wcale nie oznacza, że chcą wszystko kolektywizować. Te ekonomiczne brednie nie mają racji bytu i ci co za tym stoją dokładnie o tym wiedzą. Ale potrzebują takich słodkich idiotek jak Ocasio-Cortez bełkoczących coś o rasizmie i o white priviledge, cokolwiek by to nie znaczyło. Powiedz to white trashom z kamperów, że są uprzywilejowani, to cię z pompki potraktują, a to jest dzisiaj najgorzej usytuowana, oprócz chyba indian żyjących w rezerwatach, grupa w USA.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 27 czerwca 2020 o 23:39

avatar zaymoon
-2 / 2

@krzychstuve
Korporacje finansują komunizm??? :oD
Ale w Chinach właśnie prawie wszystko jest "kolektywne". Ciężko znaleźć jakąkolwiek wielkie chińskie przedsiębiorstwo które nie byłoby kontrolowane przez państwo.
Sobie porównaj jaki odsetek białych a jaki odsetek czarnych żyje w nędzy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 27 czerwca 2020 o 23:49

K krzychstuve
0 / 2

@zaymoon Chiny to komunistyczny kraj robotnika i kołchoźnicy, z największą ilością miliarderów na świecie. Tak, prywatnych, ale podporządkowanych państwu. Jak to się do "cudownej" idei Marksa ma? Ano siak. Marksizm jest potrzebny do zdobycia władzy, a bełkot o nierównościach w kapitaliźmie to tylko wabik na gówniarzy i pasożytów, którzy mają posłużyć do robienia kipiszu i pozwolić na jej przejęcie.

I co ma odsetek czarnych żyjących w biedzie do tego? To, że czarni żyją tak jak żyją i że jest wśród nich taka patologia to też wina głównie partii Demokratycznej. Partii odpowiedzialnej za obronę niewolnictwa, Ku Klux Klan, prawa Jima Crowe'a a na koniec za podpisanie Civil Rights Act przez Lyndona Johnsona i dekady patologizowania czarnych programami socjalnymi, które doprowadziły między innymi to sytuacji, że 70% murzynów dzisiaj wychowuje się bez ojca, a ich populacja na skutek promowania aborcji i budowania klinik Planned Parenthood w czarnych dzielnicach. Sobie poczytaj kim była Margaret Sanger, założycielka tej bandyckiej organizacji i jakie były jej poglądy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M masky17
0 / 2

@krzychstuve podaruj sobie rozmowę z trollem - lbo jest gnorantem, albo świadomie przemilcza fakt, że popierany przez korporacje == skrajnie progresywny

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar zaymoon
0 / 0

@krzychstuve
Powtarzasz brednie nie poparte niczym! Fakty są takie że bieda i masowe wykluczenia czarnych to wynik 200 lat niewolnictwa i apartheidu, potwierdzają to wszelkie badania socjologiczne. A ty powtarzasz jakieś debilizmy z dupy wzięte nie poparte niczym!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K krzychstuve
0 / 0

@zaymoon Wie pan, gdyby potrafił pan czytać ze zrozumieniem, to zauważyłby pan, że ja właśnie to napisałem. Napisałem też kto jest za taki stan rzeczy odpowiedzialny. A te debilizmy wzięte z dupy, jak je pan nazwał, to twarde dane statystyczne i elementy historii USA. Nie ma jak to samemu się zaorać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 28 czerwca 2020 o 19:08

M marcinn_
+3 / 5

Gdyby w wyborach na prezydenta USA startował czarny to by wygrał bez problemu, nawet jakby słowa nie powiedział.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 27 czerwca 2020 o 22:37

avatar jeykey1543
0 / 2

@marcinn_ a przecież tak nie było już?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M marcinn_
+2 / 2

Ale teraz wygrałby nie ruszając dupy z domu... Program wyborczy: jestem czarny.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar zaymoon
-1 / 3

Dziadzio chyba się nie odnajduje we współczesnym świecie i pewnie jeszcze tęskni do czasów dzieciństwa, kiery imperium którego był obywatelem trzymało za mordę pół świata i traktowało czarnoskórych czy śniadych poddanych w koloniach jak podludzi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Q qnr4d
-1 / 1

Co jest rasistowskiego w tym, że pomalowali się na czarno i napisali, iż są jego (Hamiltona) rodziną?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Rinalte
+1 / 1

@qnr4d Problematyczne jest przede wszystkim to, że pomalowali się na czarno. Tzw. ,,blackface" (czyli po prostu malowanie się na czarno) był przez dekady używany aby poniżać i wyśmiewać czarnoskóre osoby, które były traktowane jak podludzie. Dlatego też nie jest to akceptowalne współcześnie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar maggdalena18
+1 / 1

@Rinalte Tylko że teraz to czarni i biali-czarni przesadzają. Tutaj chcieli ludzie wyrazić wsparcie, ze są nim. Fani raczej by nie szydzili, prawda? Nie, źle.
Deynn, taka z instagrama laska, chciała pokazać, ze każdy kolor skóry jest piekny, więc pomalowała twarz na różne kolory. Źle, bo blackface XD A czarnego było tam tyle samo, co innych kolorów.
W Twojej Twarzy Brzmi Znajomo Łobuz odgrywał Drake'a. Źle, bo blackface. To co, miał wyjść biały? A może czarnych w ogóle ma tam nie być? To byłby dopiero rasizm!
To wpieprzanie wszędzie rasizmu już jest nudne i po prostu śmieszne. Eksploatowanie rasizmu tak jak homofobii itd. tylko szkodzi danym grupom społecznym, które chcą niby równości.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem