Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar hek_sa
+7 / 9

Jak ktoś zakrywa sobie oczy połówkami piłeczek pinpongowych i włącza szumy radiowe to pewnie i bez tego może mieć halucynacje.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Kocioo
+4 / 10

Tez uciekam z pastwiska , kiedy zobaczę zbliżająca sie płetwę grzbietową krowy. ... cholernie niebezpieczne przeżuwacze.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K killerxcartoon
+8 / 8

@Kocioo rekiny atakują około 3-4 osoby rocznie z czego umiera 1-2 raz na 3-4 lata .
Za to spadające orzechy kokosowe zabijają około 250 osób rocznie a ile ranią nie wiadomo

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Paprodziad
0 / 0

Z tymi kokosami to taka sama bzdura jak z łyżeczką w herbacie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Oriolus
+65 / 65

I chciałbym dodać, że: Badania wykazały, że ludzie, którzy lubią ostre jedzenie mają większe skłonności do uzależnienia od alkoholu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Taktyczny
+22 / 22

@Oriolus Zapomniałes tylko że ludzie, którzy lubią ostre jedzenie mają większe skłonności do uzależnienia od alkoholu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A andyk77
+11 / 11

@Taktyczny O co chodziło z tym alkoholem? Bo nie pamiętam :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S szteker
+16 / 16

Spieszę z odpowiedzią. Otóż badania wykazały, że ludzie, którzy lubią ostre jedzenie mają większe skłonności do uzależnienia od alkoholu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Shaam
+8 / 8

@szteker A to przypadkiem nie było tak, że badnaia wykazały, że ludzie, którzy lubią ostre jedzenie mają większe skłonności do uzależnienia od alkoholu?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S szteker
+3 / 3

@Shaam no rzeczywiście masz rację iż badania wykazały, że ludzie, którzy lubią ostre jedzenie mają większe skłonności do uzależnienia od alkoholu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Thelio
0 / 0

@Oriolus
to dyskryminacja i to jawna!!!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Oriolus
+1 / 1

@Thelio dyskryminacja alkoholu? Eee... czy czysta, czy kolorowa każda wódka jest zdrowa...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar RealSimon
+5 / 5

Fajne są te galerie z nietypowymi ciekawostkami. Podobają mi się, nawet nie żartuje.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B Belrot
+5 / 5

z tymi napojami gazowanymi to jakaś ściema, ludzie chodzili by bez zębów gdyby to wyniszczało jak metanfetamina

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ZONTAR
+2 / 4

Raczej odwrotnie, meta nie jest aż tak szkodliwa, jak ją opisują. Większość zdjęć nałogowców to bardzo zaniedbane osoby. Żul pod sklepem osiedlowym pewnie mniej piją słodkich napojów od przeciętnego człowieka, a też nie cieszy się lepszym uzębieniem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W Wielgi
0 / 0

@Belrot Zapewne chodzi o to, że napoje niszczą zęby bezpośrednio bo zawierają cukier. Metaamfetamina natomiast wyniszcza organizm i zęby wypadają, ale chyba nie niszczy szkliwa, więc można by założyć, że napoje są bardziej szkodliwe.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G GrimRider
+3 / 3

Pełna zgoda z tym posiadaniem złego szefa, czy ogólnie pracy z mega słabą atmosferą. Odkąd zmieniłem lipną pracę, żyje mi się wyraźnie lepiej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S stalowyj
+2 / 2

Co za geniusz taorzył galerię? Jak można depilować włosy? To chyba Chuck Norris tylko co ma włosy na włosach na klacie. Depiluje się część ciała - czyli usuwa z niego włosy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Moher_przez_samo_h
0 / 0

@stalowyj Włosy się depiluje tak samo, jak się ubiera koszulę, karmi zupę i szkli szyby. Czyli nie po polsku.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ZONTAR
+1 / 1

Z tymi krowami to dosyć normalne zjawisko. Sporo naszej wiedzy tworzą media i popkultura. Wiadomo, lepiej sprzedają się chwytliwe tematy, więc i na nich się skupiamy. Ile było filmów o rekinach, a ile o krowach? Jak często media piszą o groźnych krowach, a jak często o rekinach? Ludzie się nauczyli, że rekiny są bardzo groźne mimo, że w praktyce prędzej zginiesz od kokosa. Po prostu to drugie jest mniej medialne.
Możemy tu rzucić przykład wypadków drogowych (tak, ja znowu o tym). Ile razy coś się stało, od razu piszemy, czy ktoś był pod wpływem. Rzucając statystyki zwykle podaje się procent wypadków z udziałem osób po alkoholu, a to jest z 8-10% wypadków. To uwzględnia poszkodowanych, pasażerów czy przechodniów i każdą niezerową zawartość alkoholu we krwi. Filmy też przedstawiając kierowcę po alkoholu zwykle pokazują zataczającego się człowieka, który ląduje w rowie czy kogoś zabija. No i mamy kulturę demonizowania jazdy po jednym piwie, bo przecież wszędzie trąbią ile to groźnych wypadków jest z tego powodu. W praktyce mniej niż pół procenta.
Tak samo prędkość. Co jakiś czas można czytać o demonach prędkości pędzących zawrotne 200km/h autostradą. Zabójcy na kołach. Każdy widział masę pościgów i wybuchów w telewizji, byle wystrzał opony i auto staje w płomieniach, nawet skórka od banana i wszyscy giną. Nikt nie wspomni o tym, że do wypadków na takich prędkościach dochodzi niezmiernie rzadko, bo zwykle są osiągalne tylko w perfekcyjnych warunkach. No ale co tam. Kilku gości pędziło po górskiej drodze, wymuszali pierwszeństwo, wyprzedzali na trzeciego, nie dbali o widoczność. To była wina prędkości, prędkość jest zła!
Za to ile słyszymy o odstępach między samochodami? Jak często czytamy o tym, że kierowca nie obserwował lusterek wyprzedzając? Jak często piszą, że jakiś pacan jechał ponad setką pływając na mokrej nawierzchni na kiepskich oponach? Jak często czytacie o imbecylach, którzy wyskakują do wyprzedzania tuż za zderzakiem bez możliwości wcześniejszego ich zauważenia? No nie piszą, bo to się nie sprzeda. A takie rzeczy to 90% wszystkich wypadków na drogach szybkiego ruchu. No ale co tam, przecież każda na zderzaku nikomu nie szkodzi, nie? Przyczepią się do ciebie za jazdę 200km/h trzymając pół kilometra odstępu od innych, a sami jadą 140 dwa metry za czyimś zderzakiem. Ważne, że świadomość społeczną jest gdzieś indziej. Możesz sobie wyprzedzać bez patrzenia w lusterka, bez kierunków, siedzieć na zderzaku czy ryzykować przy kiepskiej pogodzie. Wszyscy patrzą tam, gdzie media wskazują - na rekiny. Bo patrz, groźne, mają zęby!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S szatol1
0 / 0

ZONTAR.
100% Racji z tymi przyczynami wypadków.
W kwestii alkoholu za sterem też pewnie zbiorę gromy,ale uważam że normy w Polsce są za ostre.
Anglicy mają dopuszczalne 0,7 promila i jakoś się wszyscy nie pozabijali.Podobnie np Bułgaria. do 0,5 dopuszczalna.
Czyli po lampce-dwu wina do obiadu można jeździć.
Nawet przetestowałem.
Są wręcz badania potwierdzające, że niewielka ilość alkoholu wyostrza zmysły i przyspiesza czas reakcji.
Większość zatrzymanych za alkohol to tzw wczorajsi, którzy myśleli w poniedziałek rano, że już nie mają promili,a jeszcze mieli.
Idiotom, którzy zaraz po libacji wsiadają za ster mając 2-3 promile jest obojętne jaka będzie dopuszczalna norma bo i tak mają na to wywalone.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Adrian1234
0 / 0

Jad stożka zabija bardzo szybko, tak szybko ile trwa wypalenie jednego papierosa czyli powiedzmy 5 minut, jednak każdy wypalony papieros skraca życie o 5 minut czyli, że osoba, która po ugryzieniu przez stożka zapali, to po spaleniu papierosa będzie już od pięciu minut nie żyć? A jeżeli zapali dwa papierosy na raz? To doprowadziłoby do jakiegoś paradoksu a taka osoba nie żyłaby już 5 minut przez ugryzieniem a więc będąc martwą nie mogłaby ani zapalić papierosa ani być ugryzioną przez stożka bo po co stożek miałby gryźć martwych ludzi ale skoro nikt by tej osoby nie ugryzł i nie wstrzyknął jadu to wcale by nie umarła czyli by żyła? Ale jeśli tak to mogłaby być ugryziona i wypalić dwa papierosy... chyba najbezpieczniej nie palić papierosów po tym jak stożek wstrzyknie jad bo to może uszkodzić czasoprzestrzeń!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar BlueAlien
0 / 0

@Adrian1234

Jeżeli osoba kończy swój żywot a wiec załóżmy ma 85 lat i swój limit już osiągnął, to wtedy po zapaleniu dwóch papierosów skróci swoje życie na tyle, że stożek nie zdąży go ugryźć a ten już będzie martwy... Ale jeśli człowiek jest w sile wieku (załóżmy 25 lat), to te 10 minut w te czy we wte nie zrobi mu różnicy :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Moher_przez_samo_h
0 / 0

Co jest z tą prędkością śmierci 2mm/h? To człowiek o wzroście powiedzmy 170 cm będzie umierał ponad miesiąc?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Thelio
0 / 0

Kwasy zawarte w C-C jak i podobnych napojach oraz sokach owocowych powodują "erozję" szkliwa.
Jeśli się mylę to sorka.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem