Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
863 885
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
D DemonZniszczenia
0 / 0

Gracek wracaj do pługa, nie dla ciebie nauka.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Gracek1135
-1 / 1

@DemonZniszczenia dobra, zle sie wypowiedzialem chodzilo mi o cos innego. nie jestem antyszczepienkowcem ale ta cala afera wokol tego "smiertelnego i powaznego" koronawirusa jest conajmniej smieszna i zalosna

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jonynewyork
+4 / 20

Dobra, pomijając osoby w tym demo ie, bo ich nie znam. Proszę o podanie współczynnika zachorowalności wśród osób które pracują na kasie supermatketu oraz ile osób zmarło wśród kierowców ciężarówek którzy uczestniczyli aktywnie w trakcie pandemi w swoich obowiązkach.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J J_R
+3 / 15

@jonynewyork Sam sobie szukaj roszczeniowy leniu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Sanjzu
0 / 2

@slutplut co aż takie problemy z wyświetleniami twojego gówna że wklejasz linki gdziekolwiek ?

Do wszystkich nie wchodźcie w linki tej łajzy, ma tam jakąś gównianą muzykę którą chce rozpromować robiąc ludzi w wała !!!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar 0bcy
+10 / 30

Ale zaraz, ona mówi że nie ma koronawirusa czy że nie ma pandemii? Bo to dwie rózne rzeczy.
Koronawirus jest.
Pandemii nie ma.

Bo to tak jakbym ja mówił, że mamy pandemię nie wiem.. syfilisu
ktoś by powiedział, że to nieprawda
A ja bym zaprosił go do chorego na syfilis i powiedział "Śmiało, przecież twierdzisz, że syfilis nie istnieje"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 27 czerwca 2020 o 13:08

avatar Xar
+3 / 7

@0bcy zwroc uwage,ze wedlug tworcy wpisu pani twierdzi, ze koronawirus nie jest niebezpieczny. To troche co innego niz stwierdzenie, ze go nie ma, prawda?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pomylilem_Strony
+4 / 8

@0bcy jest więcej nieścisłości - po pierwsze osoba z podejrzeniem sławnego na cały świat wirusa może mieć tak naprawdę coś innego, co akurat wspomniana Pani może uznać za niebezpieczne i kto jej da gwarancję, że próbki są "TYLKO COVID"/"brak czegokolwiek"? Po drugie praca w labie diagnostycznym przez osobę bez uprawnień - szczerzę wątpię, żeby wynik był uznany za miarodajny, po trzecie osoba bez zabezpieczeń ZANIECZYSZCZA PRÓBKI, czyli wynik można sobie wsadzić w buty. Dwa i trzy sprawia, że nawet jak kobieta tam pójdzie i powie "dawać mi te próbki" to i tak jej do pracy nie dopuszczą - czyli tak naprawdę mowa tutaj o zdzieraniu klawiatury po próżnicy. No i po czwarte - jak jest propozycja pracy to powinna być propozycja płacy - a nie, że sobie na facebooku napiszę "Henio twierdzi, że trwa jest niegroźna, a zapraszam, zapraszam na czalendża skoszenia mi trawnika BEZ ŚRODKÓW OCHRONNYCH, a zobaczymy, zobaczymy, czy potwierdzisz swoją teorię" - oczywiście przykład do bólu absurdalny, ale pokazuje zależności. Nikt jej tego czasu nie odda. Ostatnie sprawia, że takie teksty nie mają ŻADNEJ wartości, ponieważ nikt (albo prawie nikt) nie chce pracować za darmo, a się proponuję pracę za darmo, żeby ktoś mógł pokazać, że ma rację. Kompletnie bez sensu, jednak wpis lekarza powinien mieć jakieś zakotwiczenie w rzeczywistości, a nie działać na jakiś populistycznych emocjach.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar 0bcy
+1 / 1

@Xar Wiesz... katar też nie jest niebezpieczny a jakieś tam swoje żniwo każdego roku zbiera.
Jest wiele "bezpiecznych" chorób ktore dla jakiegoś małego % okażą się niebzepieczne a nawet zabójcze... ale czy skoro dla 1% z 1% jakaś bakteria okaże sie zabójcza a dla 99,999% będzie dobra to czy to znaczy że nie wolno mówić że nie jest niebezpieczna?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E elpiwo
-4 / 26

No to sie chłopek roztropek popisał. Z jego wypocin wynika, że jest przekonany, ze by zarazić sie "ściemniusem" to potrzebna jest "praca w laboratorium w bezpośrednim kontakcie z SARS-COV-2. Co by się zgadzało, bo pandemii i stosów trupów na ulicach nie ma. Nawet "chorzy" są bezobjawowi jak paranoicy w CCCP. Nadmienię, również panu niedoukowi , ze praca w bezpośrednim kontakcie z np. stalą wylana z wielkiego pieca bez środków ochrony indywidualnej jest w 100 % śmiertelna. Co nie znaczy, że nalezy zakazać kontaktu z wszelkimi wyrobami stal zawierającymi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 27 czerwca 2020 o 16:32

W WodaPoKisielu
+2 / 22

@elpiwo Ten "chłopek" ma wykształcenie medyczne, a ty co masz internetowa biurwo? Nigdzie nie napisał,że można się tylko zarazić w laboratorium, zaprosił jedynie osobę,która w wirusa nie wierzy do pracy w laboratorium no bo skoro wirusa nie ma to się nie zarazi prawda? Czemu farmaceuta/mikrobiolog/patolog/epidemiolog/lekarz radzi uważać na zarażenia a potem przychodzi wieśniak po podstawówce i mówi,że nic się nie dzieje i wszystko gra. Jak to społeczeństwo upadło na głowe,że się nie słucha ludzi wykształconych tylko internetowych idiotów? Moja ciocia ma ciężkie powikłania po tym wirusie, ma 64 lata i nie może już wstać z łóżka szpitalnego. Była w pełnym zdrowiu poza bólami reumatycznymi. I co, wszystkich starszych i chorych mamy poświęcić bo przecież zagrożenia nie ma? A pomyślałeś ty egoistyczna miernoto,że są ludzie z HIV, po przeszczepach, chorzy na nowotwory, astme i choroby płuc,starsi dla których taki wirus to wyrok śmierci?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Bimbol
+7 / 17

@WodaPoKisielu
Zaprosił do pracy w laboratorium BEZ ŻADNYCH środków ochrony, czyli mniej więcej to samo co zaproszenie do pracy przy wytopie surówki żelaza bez żadnych środków ochrony. Po mojemu wyszedł na buraka który chciał się popisać. Nie zaproponował poszerzenia wiedzy, tylko żałośnie i prymitywnie spróbował ośmieszyć.
Chciałbym też zwrócić uwagę że materiał biologiczny ludzi zakażonych rzeczonym wirusem nie musi być groźny tylko z powodu tego wirusa, ale może zawierać całą gamę innych mniej lub bardziej groźnych patogenów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K karolcia92
+2 / 8

@Bimbol No, ale skoro ta kobieta uważa, że wirus nie jest niebezpieczny, to po co jej ochrona? Niech zachoruje i udowodni swoją tezę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
7 7th_Heaven
+6 / 6

@karolcia92 materiał biologiczny ludzi chorych jest niebezpieczny z wielu względów, akurat sam wirus może być w tym wszystkim najmniej szkodliwy równie dobrze.

I tak nikt by tej kobiety do laboratorium nie wpuścił ani nie pozwolił jej tknąć próbek bez środków ochrony, więc gadanie tego "lekarza" (wygląda i wypowiada się bardziej jak student na praktykach) jest tylko czczą paplaniną bez pokrycia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Xar
+4 / 12

@uderz_w_stol moglbym zapytac o twoj mozg w analogiczny sposob, ale nie bede kopal lezacego

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z zb100
+4 / 10

tego kolesia wywalili ze szpitala bo zajmował się polityką a nie medycyną. Jego specjalizacja to reumatologia, więc to pierwszy fachowiec od covid

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Maras78
+10 / 14

Wystarczy zapoznać się z tematem choroby Heinego-Medina, żeby zrozumieć siłę i potrzebe szczepionek. Jedyne co tłumaczy antyszczepionkowców to to, że część szczepionek może być wadliwa w jakiś sposób lub gorszej jakości.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pirogron
-1 / 1

Im więcej czytałem na ten temat, tym mniej widziałem dowodów na siłę i potrzebę szczepionek. Jedyne, co by ratowało proszczepionkowców, to rzetelne i dokładne badania bezpieczeństwa i skuteczności. Jak dotąd takich, które usprawiedliwiałyby masowe stosowanie, o przymusie nie wspomnę, nie znalazłem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O olewator
+2 / 10

To że uważam, że nie ma pandemii cholery, grypy, czy wścieklizny to nie jest równoznaczne z tym, że uważam, że te choroby nie istnieją.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S swedol
+4 / 10

No to jak wam ktoś z rodziny umrze na koronkę to powiedzcie tępe ciule, że to oszustwo! Dwie znajome mi osoby zmarły. Obie ze służby zdrowia. HD wam w 3D!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K killerxcartoon
+1 / 5

Wirus owszem istnieje ale nie jest tak niebezpieczny jak się go kreuje. A chronić się każdy powinien idywidualnie. COVID19 niewiele rożni się od grypy i jakieś 30 lat temu zakwalifikowany był by do odmian grypy. Okazuje się ze różni sę typem RNA. Z opublikowanych danych statystycznych wynika że nie jest zbyt groźny. Gdyby był umieralność we wszystkich przedziałach wiekowych była by wysoka z niewielkimi różnicami. A tak nie jest Umierają osoby schorowane z osłabionym układem immunologicznym oraz stare i bardzo stare i praktycznie wiek zmarłych pokrywa się ze statystyczna. jedynie 200 osób zmarło nie mając żadnej innej choroby towarzyszącej i zaledwie 57 osób poniżej 50 roku życia. (dane z przed tygodnia)

tu jest wykaz z codziennymi ilościami zgonów i ich wiekiem
https://www.medonet.pl/koronawirus/koronawirus-w-polsce,koronawirus-w-polsce--1-435-ofiar---33-714-zakazonych--aktualne-dane-,artykul,88084851.html?srcc=ucs

5 znajomych pielęgniarek zaraziło się COVID19 dwie nie miały żadnych objawów , zaraziły rodzinę i cześć nie miała objawów a cześć przebiagała jak grypa
jedna miała straszna migrenę i po mimo przebywani w domu z mężem i dziećmi nie wykryto wirusa u nich . Dwie pozostała miały przebieg jak grypa w tym jedna miała taką cięższą z tygodniową gorączką

przy 80 procentach przypadków nie ma objawów , są niestandardowe typu biegunka bóle głowy zaburzenia smaku lub równowagi. albo przypominają katar przeziębienie albo grypę 10 ma powazniejszą grypę jak może mieć komplikacje i wymagać hospitalizacji .

Odpowiedz Komentuj obrazkiem