Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
358 459
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
P pietro6972
+22 / 24

Rzeczywiście ta flaga na maszcie dała mi skojarzenie, że to USA.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tibr
+45 / 55

Nie muszę się z nimi zgadzać ale tak wygląda wolność słowa przy jednoczesnym szacunku dla innych.
Zgoła coś innego niż naklejanie tęczowej Matki Bożej na szalecie z gębą pełnią frazesów o tolerancji, szacunku i mowie nienawiści wobec inności.

Jeżeli ktoś więc czuje potrzebę leżenia to nie widzę problemów, jeżeli jego protest opiera się o wysuwanie własnych postulatów nie obrażanie innych to tak wygląda "normalna" wolność słowa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tibr
+6 / 12

@Oriolus tak najbardziej tęczowa była "Częstochowska" z tęczowa aureolą i bananem, każdy pielgrzym dokładnie taki sam obraz widział. Nikt jej nie nakleiła chcesz powiedzieć, że to było cudowne objawienie na drzwiach szaletów, czy koszach na śmiecie?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mrcnuk
+7 / 33

Brakuje tylko między nimi modlących się muzułmanów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G konto usunięte
+31 / 45

No i proszę, jaki skandal! NIKT ich nie atakuje, nie opluwa, nie bije... :o(((((

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G greer_
-3 / 21

@gottvater czyżby? zwróć uwagę na - choćby - komentarze na tej stronie. A potem przypomnij sobie protesty czarnych w USA i porównaj z tym protestem LGBT. Tak jak ktoś napisał, nie trzeba się z nimi zgadzać, ale żeby pluć na nich dlatego, że protestują w najbardziej spokojny i pokojowy ze sposobów to trzeba być skrajnie krótkowzrocznym albo narzekać dla samego narzekania.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G konto usunięte
+6 / 14

@greer_
Stary, włącz myślenie: Przecież oni tutaj protestują PRZECIWKO
(podobno) temu, jakoby BYLI właśnie (podobno) maltretowani,
atakowani, bici, opluwani i znieważani w tym kraju.
Więc, żeby twierdzić, że ktokolwiek "pluje na nich dlatego,
że protestują w najbardziej spokojny i pokojowy ze sposobów"
to trzeba mieć raczej nierówno pod sufitem.
Albo być zagorzałym agitatorem, którego żadna rzeczywistość
nie skłoni do zmiany poglądów... :o(

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G greer_
+3 / 7

@gottvater Ich postulaty są mi całkowicie obojętne, podobny stosunek mam do ich protestów. Śmieszą mnie natomiast komentarze w stylu 'nikt nie wyzywa tych podludzi'. Bo to albo ku*wienie logiki albo już totalne i nieodwracalne oderwanie od rzeczywistości.
Co do włączenia myślenia: przyznałbym racje, gdyby to był ich pierwszy protest. Ciężko protestować przeciwko czemuś co jest następnikiem protestu. Sytuacja jest jednak inna i nie zmieni prostego faktu: LGBT to nielubiana i - zwłaszcza aktualnie - często wyśmiewana i obrażana część społeczeństwa. Sympatie i antypatie nie mają tu nic do rzeczy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S siditg
-1 / 3

@greer_ zakładam, że masz na myśli gejów i lesbijki? Bo to też - zwłaszcza aktualnie - najlepiej chroniona i mająca największą siłę przebicia część społeczeństwa. Natomiast jeżeli mówisz o organizacjach, to faktycznie one bardzo się starają, żeby dawać powody do wyśmiewania ich działań i dostarczać pretekstów do nielubienia.

Ten protest o którym dyskutujemy jest akurat rzadkim przykładem całkiem sensownej i zgrabnej formy organizacji tego typu wydarzeń i z tego względu nie spotyka się z jakąś większą kontrą, nawet ze strony środowisk i mediów konserwatywnych.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G GrimRider
+2 / 18

@kolorowatolerancja Jeżeli z Trzaskowskim to jak najbardziej jestem za...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Dipol
-1 / 15

@kolorowatolerancja masz rację niech polegnie i mam nadzieję że wszystkie czarne i kolorowe oszołomy też.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z ZimaIdzie
+2 / 28

Idioci przeszkadzający innym w normalnym przemieszczaniu się po mieście.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W wojekwiesiek
+18 / 36

A przeciw czemu oni protestują? Że mają za dobrze? To może sie zmienić, jeśli nie przestaną ZMUSZAĆ większość Polaków do tolerancji i akceptacji, mimo iż sami nie chcą tolerować i akceptować tego, jaka jest Polska. A Polska jest tolerancyjna... na razie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LeClerc2
-4 / 22

@wojekwiesiek Może przeciwko temu, że pewien pan udający prezydenta i partia za nim stojąca z emerytowanym singlem, napuszczają ludzi na osoby homoseksualne? Bo przecież wiadomo, że nawet facet wracający nawalony do domu i lejący żonę to bardziej polska rodzina, niż dwoje kochających się mężczyzn czy kobiet.
A jaka to niby jest Polska? Nietolerancyjna, ksenofobiczna i ciemnogordzka. Wiesz, ja też nie akceptuję, że Polska taka jest.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W wojekwiesiek
0 / 6

@LeClerc2 Robisz podstawowy błąd, Duda mówił o LGBT, a nie osobach homoseksualnych, a to jest podstawowa różnica, gdyż często osoby homoseksualne NIE UTOŻSAMIAJĄ sie z LGBT.
O... to geje i lesbijki nie piją i nie leją się nawzajem? Nie idz w demagogię, bo to broń obosieczna.
Polska jest tolerancyjna i otwarta, dla tych, co się szanują i ze swoją seksualnością nie wychodzą na ulicę, jak zboczeńcy z LGBT. Proste, jasne i oczywiste.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LeClerc2
-1 / 5

@wojekwiesiek Nie mówił tylko o LGBT, bo także o tym, że jedyny model rodziny to mężczyzna i kobieta. Czyli atakuje osoby o odmiennej seksualności. Nie tylko działaczy LGBT.
To że dużo osób homoseksualnych nie utożsamia się z LGBT, to wiem i rozumiem, bo też nie chciałbym byc reprezentowany przez takich ludzi.
Też piją, i też leją się nawzajem. Tylko jakoś ci pierwsi mają prawo do zawierania związków partnerskich, małżeńskich, a ci drudzy już nie. Czyli po raz kolejny dzielenie na lepszych i gorszych. Co tak boli nasz rząd, żeby pozwolić osobom homoseksualnym zawierac związki partnerskie? (oprócz oczywiście siedzenia pod obcasem Kościoła).
Wychodzenie ze swoją seksualnością jest złe, ale tylko pod warunkiem, że robią to osoby homoseksualne. Heteroseksualne mogą się z tym obnosić na co dzień. Dwie osoby homoseksualne idące za rękę wywołuje poruszenie dookoła, jakby nie wiem co się działo. Ale jak idzie chłopak z dziewczyną i on trzyma ją za pośladek, to nikt na to nawet nie zwraca uwagi (przykład sprzed kilku dni. Szła przede mną para, dziewczyna w sukience i chłopak, nie patrząc na nic, wsadził jej rękę pod sukienkę, na pośladek, tak że każdy mógł zobaczyć jakie ma majtki). Inny przypadek jak parka stoi w kolejce do sklepu i nagle muszą się wylizać jak pies miskę, bo inaczej umrą. Ale to przecież nie jest obnoszenie się ze swoją seksualnością, prawda?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Plaskaflaszka
-2 / 8

@KCNO to fajne masz otoczenie, w moim jest dużo osób co nie wie jaką ma płeć, są Bi czy inne tego typu. Nie jesteś jedynym obywatelem, są różne środowiska, najwidoczniej dobrze się czujesz w takim toksycznym.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G konto usunięte
+8 / 10

@Plaskaflaszka
Kurna, podejrzewałem już od dawna, że z edukacją społeczeństwa
polskiego idzie coś nie tak. Ale żeby doszło do tego, że ludzie nawet
nie wiedzą, jaką mają PŁEĆ? J PRDL! :o(

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Plaskaflaszka
-3 / 5

@gottvater sprawa psychiczna ,,jestem babą, ale w sumie chciałabym być chłopakiem". Jedna osoba pisze ciągle ,,widział*am, robił*m" i tak dalej. Jest jak jest, nie znam się

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G konto usunięte
+5 / 9

@Plaskaflaszka
To akurat nie moje (a szkoda, bo niegłupie):
"Jeśli ktoś twierdzi, że jest Einsteinem, Cezarem,
snopowiązałką albo koniem wyścigowym, to jest
on, bezsprzecznie, uważany za niespełna rozumu.
Ale jeśli facet twierdzi, że jest kobietą, albo odwrotnie,
to nagle się okazuje, że jest to zupełnie normalne
i musimy mu przytaknąć i TAK go traktować." :o)))))

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Plaskaflaszka
0 / 4

@gottvater cóż, zależy od osoby. Jeżeli jest oprócz tego normalna to co za problem? A jeżeli to cham który drze mordę to się go nie lubi tak czy inaczej

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pawcio1212
-4 / 6

@Plaskaflaszka Proszę nie nazywać ludzi walczyć o LGBT+ chamami drżącymi mordami. Oni po prostu głośno akcentują swoje racje. Oni walczą o swoje dobro. Egoistycznie blokują miejsca w mieście. Pokazują że są ważniejsi niż większość niż norma.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Plaskaflaszka
+1 / 3

@pawcio1212 przesadzasz. Nie wszystkie osoby o innej orientacji należą do tego durnego ruchu, w sumie nie dowiesz się o ich orientacji dopóki nie będziesz ich znajomym przez rok czy dłużej. Jedyna osoba po której widać, to ta bez płci, ale w dobie internetu gdzie po nicku nie poznasz to dosyć normalne.
Sama nie lubię tej...organizacji (no bo jak to nie ideologia, to nie mam innego słowa). Szczególnie dofinansowań dla nich, gdzie te pieniądze znikają równie tajemniczo jak te dla TVP. No ale co zrobić, najwidoczniej ludziom się nie chce podpisać durnej petycji by te marsze się nie odbyły, no bo wiesz, demokracja ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
7 7th_Heaven
0 / 0

@gottvater Byłoby to zgodne z prawdą co piszesz, gdyby nie fakt, że niektóre z tych osób mają problemy hormonalne, które sprawiają iż mają one problemy z własną płciowością, dodatkowo dochodzą problemy nabyte np poprzez wychowanie czy różne traumatyczne przeżycia, co może się później złożyć na skrzywiony obraz swojej płciowości czy różne negatywne uczucia wobec niej.
Póki co nie da się tego porównać z objawami choroby psychicznej, gdy ktoś czuje się Napoleonem, bo nie ma w ludzkim organizmie hormonów, które by warunkowały bycie Napoleonem, nie bardzo również widze możliwość wychowania człowieka na prawdziwego Napoleona....Z resztą nikt tego nie robi.

Prawda jest taka, że heteroseksualizm to cecha nabyta kulturowo, postawiona na najwyższym szczeblu przez ewolucję, ponieważ w ten sposób się rozmnażamy, nie sprawia to jednak, że inne zachowania seksualne są czymś nienaturalnym i zakazanym przez naturę. Wiadomo jest nauce, iż mają one swoje szerokie uzasadnienie i obecne są w świecie zwierząt. Dlatego biseksualizm u ludzi nie jest kompletnie niczym dziwnym. Dziwna może być polaryzacja w stronę stricte homo, ponieważ tu jest jasny sygnał, że coś nie działa prawidłowo (skoro nie ma naturalnego instynktu zachowania gatunku) ale to również nie oznacza, że to jest coś złego oczywiście, bo jesteśmy na takim poziomie cywilizacyjnym, że nie rządzą nami już pierwotne instynkty - ludzie mają wiele innych potrzeb niż tylko rozmnażanie i potrzeba dominacji puli genetycznej. Niemniej jeśli ktoś jest jak wspomniałam spolaryzowany w stronę homo to najpewniej oznacza, że wystąpił(y) u niego wyżej wspomniany(e) czynnik(i), a to oznacza, że istnieje teoretyczna szansa, żeby go "wyleczyć", przy czym nie uważam, aby była taka potrzeba, jeżeli ów ktoś tego nie chce. Nie każdy musi zakładać rodzinę i żyć jako hetero, jeśli go to nie uszczęśliwia, to jego wybór. Samotnych też nie piętnujemy, więc i homosiów nie powinniśmy.

Ja tylko nie jestem w stanie zrozumieć przebierańców... jeśli chcą być innej płci, to niech sobie sprawią operację, usuną co mają usunąć, przerobią co mają przerobić, ale przebieranie się to jakieś udawanki, które mnie nie przekonują. Dla mnie to jest definitywnie choroba.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K krzychstuve
+7 / 21

Nie ma jak to protestować, przeciwko czemuś, co nie istnieje. To chyba jakaś choroba cywilizacyjna. Coś jak otyłuść.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
X Xyf
+5 / 15

Udowadniają raz za razem że to zj*by.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A akuma99
+7 / 7

stop lpg!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar olmajti
+10 / 14

paradoksem jednak jest to że osoby LGBT najczęściej spotykają się z przemocą ze strony... innych osób LGBT xD

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Plaskaflaszka
+3 / 3

@olmajti odwieczny spór L i G? XD

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar olmajti
+5 / 9

@Plaskaflaszka no nie do końca. wg badań ponad 25% gejów w związkach i ponad 50% lesbijek w związkach doświadcza przemocy. dodatkowo środowisko LGBT napiętnuje lesbijki które nie chcą się wiązać z kobietami transpłciowymi. o tym się jednak nie mówi bo problemy w tym środowisku bardzo negatywnie wpłynęłyby na postrzeganie ich przez opinie publiczną bo oni mogą być tylko ofiarami, nie oprawcami :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Plaskaflaszka
+4 / 6

@olmajti tia, ludzie mówią to, co im wygodne. Na przykład w USA jakieś dwie baby adoptowały czarne dzieci by się nad nimi znęcać. Nikt nie wspomina o tym że były homo, jedynie że białe, więc biały to rasista ;/ a na pewno to były okropne osoby i tyle, wszędzie się znajdą i dobrzy i źli, ale szkoda dzieci którym nikt nie pomógł...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar olmajti
+5 / 7

@Plaskaflaszka nikt też nie pomógł dzieciom które za przyzwoleniem władz Berlina były oddawane do adopcji pedofilom. z resztą. lewa strona mocno ciśnie aby pedofile zostali uznani za kolejną uciśnioną orientację seksualną :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Plaskaflaszka
-1 / 1

@olmajti no cóż, trudno się nie zgodzić i nie ma już co pisać ;/ no bo o ile są pedofile którzy jeszcze nic złego nie zrobili, to nie powinni być akceptowani jako ,,niech żyje i adoptuje dzieci, jak masz coś przeciwko to homofob jesteś", tylko raczej powinni być wspierani przez lekarzy. Ale mimo wszystko powinni być trochę wycofani z niektórych stanowisk (przedszkola, żłobki itd., by nie kusić losu)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar olmajti
0 / 2

@Plaskaflaszka i właśnie tego nie rozumiem. progresywni, którzy mają pie****ca na punkcie seksualności, orientacji seksualnej i tożsamości płciowej nie widzą nic przeciwko temu żeby pedofil pracował z dziećmi kiedy sami sami zaznaczają że z orientacją nie da się walczyć - co jest oczywiście błędne bo wg badań 2/3 homoseksualistów zmieni orientację na hetero w ciągu 5 lat. "born this way"? no chyba nie :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Plaskaflaszka
0 / 0

@olmajti tia. No cóż, dziękuję za rozmowę ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Eskim0s69
-1 / 1

@olmajti Nie da się wyleczyć, ani zmienić żadnego popędu seksualnego.

,,lewa strona mocno ciśnie aby pedofile zostali uznani za kolejną uciśnioną orientację seksualną " gdyby tak zostało zrobione, to musiano by zmienić definicje ,,orientacja seksualna".
Otóż orientacja seksualna to popęd do tej samej, przeciwnej lub obu płci.
Każdy inny popęd seksualny jest zboczeniem - dewiacją (każda FILIA).
Pedofil, nekrofil czy koprofil też ma jakąś orientacje seksualną (np. pedofil lubiący tylko chłopców to jest homoseksualnym pedofilem).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar olmajti
-1 / 1

@Eskim0s69 z tym że oni już dawno zmienili definicję orientacji seksualnej. obecnie za orientację seksualną uważają ludzi którzy są: aseksualni, homoseksualni, heteroseksualni, biseksualni i panseksualni. samo to podważa definicję orientacji seksualną. tak właśnie działa postmodernistyczna wizja świata. zaczyna się od zmieniania znaczenia definicji tak jak w przypadku tolerancji :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Eskim0s69
0 / 0

@olmajti Według definicji orientacja seksualna to popęd do tej samej, przeciwnej, obu płci.
Każdy inny popęd seksualny jest uznawany jak dewiacja - zboczenie, gdyż głównym elementem nie stanowi płeć, a dany element (zwłoki, dzieci, zwierzęta) lub rzecz (rośliny, odchody, pojazdy).

Np. pedofil (zboczenie - dewiacja) też ma jakąś orientacje seksualną, np. lubi chłopców więc jest pedofilem homoseksualnym.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar olmajti
0 / 0

@Eskim0s69 przeczytaj jeszcze raz to co napisałem i wróć prosić o przebaczenie :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
7 7th_Heaven
0 / 0

@olmajti Nie pedofilom, tylko przestępcom, którzy krzywdzili dzieci. To nie zawsze jest to samo. Ani nie każdy pedofil jest przestępcą, ani nie każdy przestępca, który zgwałcił dziecko, jest pedofilem. Całkiem spora grupa spośród takich przestępców ma normalne preferencje seksualne w życiu, a gwałtu na dziecku dokonała z innych powodów. Tak samo wiele osób używających sobie na zwierzętach nie koniecznie jest zoofilami.
Jeśli zrozumiesz tą różnicę to ogarniesz dlaczego pedofilię niektózy nazywają orientacją seksualną (chociaż ja osobiście tego nie popieram).
Jest wielu ludzi którzy preferują wyłącznie BDSM, jednocześnie wielu ludzi dla odmiany i urozmaicenia czasami tego próbuje. Można to na upartego nazwać orientacją dopiero wówczas, kiedy człowiek nie jest w stanie osiągnąć satysfakcji seksualnej w inny sposób. Innymi słowy orientacja to nie to samo co fetysz, aczkolwiek koncówka -filia jasno mówi, że to jest nieprawidłowe i złe. Te osoby powinny być objęte pomocą psychologiczną w takim zakresie, żeby mogły sobie radzić ze swoją "orientacją" (czy jakklwiek to nazywać) nie krzywdząc przy tym nikogo.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 30 czerwca 2020 o 23:11

E Eskim0s69
0 / 0

@olmajti Skoro odpisałem na Twój komentarz, to znaczy że go przeczytałem, bo inaczej nie widzę sensu odpisywać.
Obalam Twoje zdanie po prostu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar olmajti
0 / 0

@7th_Heaven "Nie pedofilom, tylko przestępcom, którzy krzywdzili dzieci" mylisz się. każdy kto jest w stanie dokonać czynu seksualnego na dziecku jest pedofilem, tak samo jak ktoś kto jest w stanie wyżyć się seksualnie na zwierzęciu jest zoofilem. ale nawet jeśli będziemy trzymać się Twojej słabej próby obrony pedofilów to podejście do preferencji seksualnych w ten sposób to panseksualizm który również jest zły :)

"Można to na upartego nazwać orientacją dopiero wówczas, kiedy człowiek nie jest w stanie osiągnąć satysfakcji seksualnej w inny sposób. Innymi słowy orientacja to nie to samo co fetysz" nie masz pojęcia jak bardzo się mylisz. to co Ty nazywasz fetyszem (BDSM) to parafilia - "rodzaj zaburzenia na tle seksualnym, w którym wystąpienie podniecenia seksualnego i pełnej satysfakcji seksualnej uzależnione jest od pojawienia się specyficznych obiektów (w tym osób), rytuałów czy sytuacji, niebędących częścią normatywnej stymulacji[2]; długotrwałe, nawracające, silne, seksualnie podniecające fantazje, seksualne pobudki lub zachowania, które obejmują niezwykłe obiekty, działania lub sytuacje (obiekty nieosobowe, cierpienie lub poniżenie, dzieci, nie wyrażające zgody osoby) i powodują klinicznie znaczącą przykrość lub pogorszenie w społecznej, zarobkowej lub innej ważnej dziedzinie funkcjonowania" BDSM jest tym samym co pedofilia. chciałaś zabłysnąć. nie wyszło :)


@Eskim0s69 możesz mi zacytować fragment o tym że jest to moje zdanie?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T teraw
+4 / 4

No i można urządzić jakąś manifestację w mieście bez zadymy, demolki, rabowania sklepów i podpalania samochodów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S solonaryba
-2 / 6

Idac w twoją retorykę: wg. Ciebie dwoje/troje mężczyzn lub kobiet dających dupy za "działkę" w kiblu miejskim, lub robiących łaskę pod śmietnikiem. Wracających potem do domu i gwałcących swoje. adoptowane dzieci i/lub wynajmujących te dzieci zboczeńcom za kolejną działkę. Będzie bardziej rodziną niż kobieta i mężczyzna w uświęconym związku kościelnym, razem ze swoimi pociechami? Polska pełna lewackich idiotów? Ja nie akceptuję, że Polska taka może być.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Plaskaflaszka
0 / 0

@solonaryba przeszedłeś/aś ze skrajności w skrajność. Wszystko zależy od danego człowieka. Niektórzy homo pewnie chcą mieć zwyczajną rodzinę, a że z racji na to że są homo, swoich dzieci nie będzie, to chcą adopcji dzieci bez rodziców. Inni mogą chcieć adopcji, bo dostaną za to socjal, chcą się wyżyć na dziecku lub inny niehumanitarny powód. Z drugiej strony nadal jest wiele par hetero z przemocą domową, bo ojciec alkoholik, bo matka daje d*py każdemu by zarobić lub są normalne rodziny, gdzie po prostu jest ok.
Problem istnieje po wielu stronach, nie ma konkretnej reguły. Zły człowiek pozostanie zły, nie ważne czy jest hetero, homo, czy helikopterem bojowym. Tyle że jeszcze nie słyszałam o jakimkolwiek systemie, który by skutecznie z tymi problemami walczył ;/

ps. chwilowo nie jestem za adopcją dzieci przez homo, bo w sumie cały czas mają prawo do adopcji, ale jakoś wiele osób o tym milczy, (adopcja nie jako para, tylko jako osoba samotna i podpisanie drugiej osoby w parze jako drugiego opiekuna prawnego) a cały system adopcyjny i ogółem pomocy z przemocą domową leży i kwiczy...najpierw jeden problem, potem można o innym myśleć

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 29 czerwca 2020 o 13:34

7 7th_Heaven
0 / 0

@solonaryba abstrachując od całej reszty wypowiedzi, yyyy.... "uświęconym związku" ?? wg Ciebie fakt posiadania ślubu kościelnego czyni związek "świętym"?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S solonaryba
0 / 0

@7th_Heaven oczywiście, że dla wierzących i kościoła katolickiego ten związek jest święty. Ale dorzuciłem ten "uświęcony związek" dla zwiększenia dramaturgii wpisu. Starałem się po prostu dorównać autorowi stawiającemu parę czułych odpowiedzialnych i kochających waginosceptyków w kontrze do zapijaczonego katolskiego terrorysty, typowego polaka. On tak widzi typowych polaków ? to ja tak widzę typowych homoseksualistów. Jak tamten zejdzie trochę na ziemię, to i ja odpuszczę sobie "uświęcony związek"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 2 lipca 2020 o 15:20

S solonaryba
+1 / 1

@Plaskaflaszka Masz, rację przesadziłem. Ale ja zrobiłem to celowo, a autor tamtego wpisu chyba wierzy w to co napisał. Co do adopcji nie popieram. Nie twierdzę, że domy dziecka są odpowiednim miejscem dla dzieci. Ale nie wierzę w dobre intencje waginosceptyków. Ilość przypadków pedofilii jest znacząco większa w ich środowisku. A po drugie uważam, że oprócz wrodzonego homoseksualizmu, można również takie zachowania wpoić dzieciom.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S solonaryba
+5 / 7

A na czym Biedroń opiera swoją kandydaturę? A najśmieszniejsze jest to, że w tym homofobicznym, nietolerancyjnym zaściankowym kraju koleś który promuje się homoseksualizmem został wybrany na prezydenta miasta i dostał się do eurokołchozu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Drozdaa
+3 / 3

A kiedy będą akcje mające na celu wyrażanie sprzeciwu wobec aktów nienawiści i dyskryminacji w stosunku do społeczności białych ? Ostatnie 20 lat jesteśmy dyskryminowani coraz bardziej... "Poprawność polityczna", i dyskryminowanie białych zaczyna wyglądać jak false flag

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 29 czerwca 2020 o 11:48

W waldek0093
+3 / 7

Jeszcze tak nie dawno podczas Bożego Ciała atakowali innych ludzi, a teraz chcą tolerancji wobec Nich...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Malloy
+1 / 11

Że też nikt nie pomyślał i z walcem nie wpadł xd

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E eGzu
+5 / 7

Jak zaczną żyć jak normalni... ekhm.. heteroseksualni ludzie, czyli nie będą afiszować się ze swoją seksualnością, to nikt nie będzie ich atakować.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dural46
0 / 0

@eGzu W jaki sposób osoby homoseksualne afiszują się ze swoją seksualnością? Jakoś nie widziałem pary gejów czy lesbijek uprawiających seks czy liżących się w miejscu publicznym. Za to często spotykam się z sytuacjami że laska tak obleśnie liże się z facetem że za niedługo by mu językiem do żołądka weszła i to jakoś nie budzi sprzeciwu społecznego, a jak dwóch facetów trzyma się za rękę to zaraz wyzwiska i rękoczyny.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Q Quant
+1 / 1

Jeżeli tylko zgodnie z prawem zgłosili tę demonstrację, to nie widzę tu żadnego problemu. Nikogo nie opluwają, nie biją, nie rabują, ani nie drą mord. Więc niech sobie leżą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z zolinda
+1 / 1

Ubrani, ładnie nawet, nikogo nie obrażają, nie hałasują, nie widać, żeby śmiecili. Tibr ma rację. Taki protest jest a przynajmniej powinien być, akceptowany nawet przez tych, którzy mają odmienne od protestujących poglądy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ch47
0 / 4

Zabrakło walca. Aby rozgnieść to robactwo.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dural46
-1 / 1

@ch47 Wiem, że masz smutne życie i że ojciec cię musiał codziennie lać w dzieciństwie, ale nie musisz z tego powodu swojej frustracji wylewać na innych.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dbgoku
+1 / 3

Kogo obchodzą opłacani palanci?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R reevoreevo
+1 / 3

traktować jak gówno. obchodzić z daleka, nie reagować. to ich najbardziej wku*wia, brak atencji.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Wandejczyk
+2 / 4

Następnego dnia na rzecz nekrofilów, prawda? Potem zoofile, potem gerontofile... Lista jest długa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N nieobliczalny45
0 / 0

lgbt schowajcie się i nie pokazujcie

Odpowiedz Komentuj obrazkiem