Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
772 784
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
C Cobalt54
+1 / 5

Z tym, że od razu jeden z najlepszych bramkarzy Bundesligi to ładnie popłynąłeś. Z całym szacunkiem, ale do takiego Neuera, Sommera, Hradeckyego czy Gulacsi sporo mu brakuje.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V vicio5
+1 / 3

@Cobalt54 Gikiewicz ma serce do gry, a nie parcie do kasy i to jest to czego tym, których wymieniłeś brakuje. W obecnym sporcie kopanym to rzadkość. Masz rację, to świetni bramkarze ale nie kompletni.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C Cobalt54
+1 / 3

@vicio5 Wiesz co... Idąc Twoim tokiem myślenia to w najlepszych drużynach świata powinni brać ludzi wprost z orlików, bo Ci mają najwięcej serca do gry i robią to całkowicie za darmo... Po prostu no nie. Liczy się refleks, wzrost, skoczność, to jak bramkarz potrafi sparować piłkę na rzut rożny, a nie pod nogi przeciwnika, kiedy łapać w ręce, jak rozgrywać, jak się ustawiać w danej sytuacji i wiele więcej. Samo serducho to tylko jeden z tysięcy czynników.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N NothingMore_
+1 / 1

Nie jest najlepszy w BL, Rafał sam to wie, sam to mówi, wymienił w ostatnim wywiadzie jako najlepszych miedzy innymi Gulcasiego i Neuera. Mimo tego, że nie jest najlepszy, to i tak podziwiam go, jako człowieka (jako piłkarza - także), jest charakterną postacią, potrafił zmobilizować kolegów i nigdy nie gryzł się w język. Mimo, że lokalny rywal ciągnął go do siebie za gruby hajs, to poszedł na to ze względu na kibiców. Liczę na kolejny konkretny sezon a także powołania do Kadry. Rafał - szacunek.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Ddrek
0 / 4

Lewy też musiał trzasnąć drzwiami i wyjechać bo tu nie miał szans na rozwój. To powinien być list do PZPN, że coś jest nie tak u nas z piłką.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F fajnywilkor
-1 / 1

Tak właśnie giną gwiazdy bo obracają się toksycznym środowisku, gdyby został musiałby zrezygnować z piłki bo miał charakter. Hańba wszystkim frajerom którzy nie szanują ludzi wartościowych. Najgorzej jak jest ich cała chmara w otoczeniu, a Ty jesteś normalny i próbują z Ciebie zrobić głupka bo inaczej robisz niż inni. Jeb*ć ludzi którzy innych stopują i hamują rozwój karier, bo są lepsi od innych.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem