Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
724 739
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
M MF34
-1 / 7

Czyli każdy kto dostanie pieniądze których nie zarobił to niewolnik? Czyli jak dostaniesz pieniądze od swojego dziadka na urodziny to jesteś od tego czasu jego niewolnikiem. A nie, autor chyba pije do 500 plus lub świadczeń socjalnych dzięki którym ludzie stają się "niewolnikami" i potem głosują na tego kto dał im pieniądze. Jest tylko jeden mały problem w tym pokręconym rozumowaniu niewolnik nie głosował by na swojego pana umysłowy geniuszu. Naprawdę trudno zrozumieć że obecnie gdy ma się poniżej 26 lat, pracę na etacie i dziecko to Państwo Polskie realnie ci pomaga dając 500 zł na dziecko i likwidując podatek dochodowy. Za rządów PO tacy ludzie dostawali 0 zł.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar maksiking9
+1 / 1

@MF34 Chodzi o wdzięczność. W czasach Cooka jak dałeś komuś hajs za free, to z wdzięczności był ci oddany, teraz z wdzięczności idą na ciebie głosować.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mapa85
+1 / 1

Jasne, że każdemu (nawet bezdzietnemu) przydałoby się więcej grosza. Ale czy bycie na łasce polityków to dobry kierunek? Poziom twojego dobrobytu powinien być proporcjonalny do pracy jaką wykonujesz. Jeżeli pracujesz - powinieneś być niezależny finansowo, wówczas ludzie mieli by motywację do pracy. Państwo by się rozwijało. Dając ludziom pieniądze których nie zarobili demotywujemy ich do działania a firmy niszczy się wprowadzeniem nowych (prawie 30(sic) od 2015r) podatków, potrzebnych na sfinansowanie jałmużny nazywanej 500+.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B Bongo123xyz
0 / 0

@MF34 Do niczego wtedy cię to nie motywuje a tym bardziej do tego, żebyś sam chciał poprawić swój stan finansów. Państwo robi z ciebie kalekę, osobę która czeka aby ktoś o niego zadbał, roszczeniową. W ten sposób nasza gospodarka nie będzie się rozwijać i nie będzie silniejsza bo zabraknie ludzi ambitnych.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar TeooPoz
+3 / 3

Zgłaszam się pierwszy na niewolnika! Numer konta podaje priv.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K killerxcartoon
+1 / 1

Dlatego właśnie kapitaliści na swoich plantacjach bawełny nie dawali pieniedzy sprowadzonym murzynom by nie stali się niewolnikami . Wszak oni nic nie zarobili tylko ich pan.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N niobe66
0 / 0

cytat z doopy. Aby uczynić z ludzi niewolników wystarczy zabrać im wszystko i zmusić żeby pracowali z głodu .. amen.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Q Quant
+1 / 1

Jest jeszcze jedna metoda na osiągnięcie tego samego celu: zabrać człowiekowi pieniądze, które zarobił.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R reevoreevo
+1 / 1

czyli 90% murzynów w usa do nadal niewolnicy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem