Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
479 517
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
M mieteknapletek
+3 / 23

wie co mowi:)
w 2007r pis przypisal sobie jego zaslugi i przejal jego elektorar

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mwa
+1 / 21

A może mi ktoś przybliżyć jak to PiS " wszelkimi środkami, z wykorzystaniem prokuratury i służb specjalnych " zniszczyło LPR Giertycha?
Bo jakoś mi się przypomina że LPR zniszczyły liczne skandale które ujawniała między innymi gazeta wyborcza, a nie mityczne działania służb.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K ka71yetan
+1 / 17

Wychodzę z tego samego założenia. Będę głosował przeciwko pisowi za zawłaszczanie państwa, kłamstwa, pogardę dla ludzi (przekupywanie nie można nazywać szacunkiem) itd.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Shaam
+3 / 19

Świat się naprawdę kończy - Giertych mówi całkowicie logicznie i z sensem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B Bongo123xyz
-3 / 13

Myślę, że wie co pisze.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R RobertKGB
-1 / 13

Geitych skubany to ma poczucie humoru :)))
Dopiero się pozbierałem po tym democie ze śmiechu :)))

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pingwiningwin
+1 / 1

@RobertKGB Zazdroszczę, że tak niewiele Ci potrzeba żeby Cię rozłożyć ze śmiechu. Ja muszę srogo pogrzebać w necie by we mnie coś wywołało podobną reakcję.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Dunajec1989
+2 / 6

Nie no. Smiac sie czy plakac? Jak wygladaly MN za tuskopłaza? Jak mozna byc tak obludnym klamca?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Dunajec1989
0 / 6

A kto pamieta jeszcze dziennikarza tvngowna jak kladl sie na ziemi a w tv pokazali jak go to policjapobila? Uwazam wszystkich,, doslownie wszystkich wyborcow po za mafijnych kretaczy ktorzy placza bo przestali zarabiac grube siano. Prostaki.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D deanthehunter
+2 / 10

Różnica między PiS a PO jest taka, że w PO wszyscy robili przewały na grube bańki,. Kto ich nie robił był gnojony i nie mógł liczyć na wsparcie partii. A w PiS jest jeden dyktator, który wszystkich trzyma za jaja i nie pozwala na grube przewały. 5 milionów na maski po dacie czy 26 dla Rydzyka to dużo? Na samą tylko fundację "Pro Civili" rząd PO-PSL przeznaczył 380 milionów. Ale lemingi nawet nie orientują się co wo w ogóle za twór. Oglądaliście fani Romka taki film jak "Służby specjalne". Myślicie, żę to film typu s-f?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V vivafan
+1 / 1

@deanthehunter Tak, 5 mln na maski, 26 dla Rydzyka czy 70 mln na wybory 10 maja to dużo bo to NASZE PIENIĄDZE. W Polsce pracuje 15 mln ludzi, każdy z nich zapłacił 0,33 zł na maski, 1,20 zł dla Rydzyka i 4,5 zł na wybory.Na TVP każdy pracujący płaci 133 zł rocznie - jak tak liczysz to faktycznie niewiele.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pomylilem_Strony
+3 / 3

Ja pamiętam te skrzyżowanie "Wenezueli i Białorusi" w obszarze edukacji, ponieważ akurat w tym czasie (2007) pisałem maturę. Ministrem edukacji był nie kto inny jak Roman Giertych i spośród przewinień można wymienić kampanię "zero tolerancji" - była taka reklama, że idą sobie punki, metale i przed nimi zamyka się brama do szkoły. Nie wiem skąd przekonanie, że wśród migrantów nie przedstawicieli tych dwóch subkultur? Inna temat - próby unifikacji uczniów i obowiązkowe mundurki - wkurzenie wśród uczniów było straszne. Jeszcze na koniec zmienili zasady pisania matury dla maturzystów z 2007 roku, na 9 miesięcy przed maturą zmienili - to również nie są standardy państwa prawa. Zaufania do państwa, które wtedy utraciłem nigdy nie zostało odbudowane i już raczej nie będzie. Do wszystkich tych rzeczy przyłożył rękę Giertych, a teraz uda takie "fajnego i otwartego". A "pierwszy pis" posypał się ze względu na prowokację korupcyjną pisowskiego cba wymierzoną w ministra rolnictwa z samoobrony (afera gruntowa). W Polsce dalej obowiązuje prawo, według którego jedna pieczątka urzędnika potrafi zmienić wartość ziemi (rolnej) z 3-5 PLN/metr do 30, 100, a nawet 500 PLN/metr (chociaż ziemi rolnej w takim dobrym położeniu teraz raczej nie ma, ale w 2007 roku była). Dalej różnica między ziemią rolną, a budowlaną to przepaść, która sprzyja korupcji. Żeby nie było nikogo nie usprawiedliwiam, ale w przypadku walki z korupcją najpierw się łata prawo, a następnie można powoływać służby. Niemniej reszta postu to prawda - pis lubi wykańczać sojuszników i lubi mieć koncesjonowanego wroga w postaci po.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Dunajec1989
+1 / 1

Popieram. Uczylem sie za rzadow po i co? I szkola co mi dala? Nic. Otworzylem swoj biznes (legalny) ktory komorowski zamknal jednym podpisem w 2 dni. Nie umial zawetowac bo co? Bo po rozkazalo! I nie tylko ja.. Setki ludzi z dnia na dzien zostalo na bruku z kredytami na swoja dzialalnosc. Za to znam jednego z drugim ktory za zrzadow po zyl z dwojka dzieci pracowal na czarno, kobitka wogule nie pracowala, zarejestrowana w urzedzie pracy byla z 8 lat ze wzgledu na ubezpieczenie a w domu fuul wypas. Do tego 2,5 tysia z mopsu miesiecznie (oficjalnie nikt nie pracowal). Dalo sie? Dalo. Teraz sArpia 1000+ na dwojke dzieci ale sa antypisowcami. Ale co miesiac oplaty za 500+ sa robione. On po podstawowce ona srednia szkola. I jakos nie sa elektoratem pisu?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pietrucha08
0 / 4

koń który mówi ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J johndoe_
+3 / 5

Czy to nie Trzaskoś gadał coś o delegalizacji ONR? Pałowanie marszy niepodległości, akcja "widelec", długo można wymieniać. Z drugiej strony po ostatnich słowach Naczelnika o praworządnych posiadaczach broni coraz bardziej bierze mnie ochota żeby 12.07 zostać w domu i pić sobie zimne piwko. PiS PO jedno zło.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Y Ynfluencer
-2 / 4

Zgadzam się, że PiS to sekta i zrobi wszystko dla władzy, dlatego nawet zagłosowanie na Trzaskowskiego nic nie da, bo pokurcz zainterweniuje, żeby wyniki zostały sfałszowane, a ma on bardzo duże wpływy i uwierzcie mi, że wbrew bredniom, że wszystko jest rzetelnie przeprowadzane są komisje to zajmował się ostatnio tylko dopilnowaniem, by Duda uzyskał taki wynik, który wystarczy, żeby wygrać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Dunajec1989
-1 / 1

Jaki ty jestes nie kochany masakra

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S konto usunięte
0 / 6

Najpierw Tusk teraz Giertych jak jeszcze nam Schetyna zacznie radzić to chyba jednak wezmę udział w wyborach i zagłosuję na Dude.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Albijon
+1 / 3

Kiedyś nie lubiłem Giertycha za to właśnie że obdał się z Pis-em. Zawsze mówiłem że nie to że Pis nie powinien rządzić tylko że Pis nie może rządzić. A dziś słyszałem od sąsiadki że ona by Trzaskowskiego zastrzelił gdyby była blisko niego. Do tego te rządy doprowadziły. Powiedziałem jej by wracała do Niemiec skąd przyjechała na wybory i postrzelała do muzułmanów bo tych pis też nienawidzi. A co do Giertycha to dziś poszedłbym z nim na piwo bo znów zasłużył na mój szacunek.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Dunajec1989
-1 / 1

Frajer przystaje z frajerem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Albijon
0 / 2

Dunajec- zainwestuj w słownik albo dokończ szkołę bo coś nieskładnie Ci to pisanie idzie. Ergo odstaw piwo.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Dunajec1989
0 / 0

Skladnie to pisze z twoja matka.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem