Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
123 138
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
T Tibr
+4 / 10

Jak to mit czy używaniem siły wobec kogoś o odrębnych poglądach, zajmując prywatną własność, używając faszystowskich metod debaty z oponentami nie dają świadectwa, że faszyzm nie jest mitem?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H hokek
-4 / 10

Przyjadą panowie w niebieskich na usługach "władzy" i ich zgarną. Po drodze jeszcze przypadkiem prądem za mocno pogłaszczą i będzie po sprawie

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L likkaq
-5 / 11

Faszyści kazali się rozmnażać. Niemkom za aborcję groziła nawet karę śmierci. U nas tylko epatują obrzydliwymi i traumatycznymi zdjęciami, które musi ogladać każdy przechodzący. Niestety zwalczanie tego zjawiska jest trudne.

Ciekawe dlaczego nad jeziorami nie wystawiają fotek zwłok leżących z tydzień w widzie, albo przy autostradach rozwleczonych jelit i oderwanych głów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S SARs9504
+5 / 9

Za to u nas fundowali aborcję a często nawet jak się spóźnili to nie było problemu. Przód polityczna to coś na co zgody nie powinno być (faszystowskie i komunistyczne metody) doskonałym przykładem jest anti-fa która w swojej działalności wykorzystuje dokładnie przemoc fizyczna a i LGBTqwerty nie jest daleko w tyle dehumanizujac każdego przeciwnika oraz uderzając w jego źródła utrzymania i prześladując adwersarzy.

Ot rewolucyjne metody.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L Lopez_1
+5 / 11

Dzisiaj tak się porobiło, że zboczeniec to bohater... Natomiast walczących o prawdę i życie nazywa się "faszystami", "homofobami", "zacofańcami" etc. To już wojna!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S severino
+2 / 4

@killerxcartoon jak Polska faszyzuje ,to ty się onanizujesz

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K killerxcartoon
-1 / 1

@severino
polecam zamiast biblii i porad księdza
Sexual Behavior in the Human Male (1948)
Sexual Behavior in the Human Female (1953).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem